نامه هنرمندان به مردم برای رهایی از کرونا
۹۷۵۰۲۵
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
۷۵۸۳ 
جمعی از هنرمندان به سرپرستی فاضل جمشیدی خواننده موسیقی ایرانی در نامه‌ای خطاب به مردم از آنها خواستند؛ در «تعطیلات » طولانی پیش رو با تاکید و اصرار بر شعار« در خانه می مانیم» برای حفظ جان خود و عزیزانشان به این شعارپایند بوده و واقعا در خانه بمانند.

ایرنا: جمعی از هنرمندان به سرپرستی فاضل جمشیدی خواننده موسیقی ایرانی در نامه‌ای خطاب به مردم از آنها خواستند؛ در «تعطیلات » طولانی پیش رو با تاکید و اصرار بر شعار« در خانه می مانیم» برای حفظ جان خود و عزیزانشان به این شعارپایند بوده و واقعا در خانه بمانند.

این روزهاکه مردم خوب، صبور و رنج کشیده ما در یکی از تلخ ترین شرایط قرار دارند و عزیز ترین گوهر هستی خود و عزیزان شان در معرض تهدید و آسیب جدی قرار دارد ، و نگرانی هایی نیز در روند تشخیص به موقع و پیشگیری از گسترش غیر منتظره ویروس و بیماری کرونا و آسیب های غیر قابل جبران آن بر جا ی مانده و می ماند، ما فعالان عرصه هنر و ادب " کهن بوم وبر" ایران زمین، ضمن اظهار تاسف و اندوه عمیق خود از جان باختن تعداد زیادی از ایرانیان وبه جهت تلاش در پیشگیری از افزایش خسارت های بیشتربویژه در"تعطیلات "طولانی پیش رو با تاکید و اصرار بر شعار"در خانه می مانیم " از همه شما دوستداران و علاقمندان به "هنر و هنرمندان" ایران زمین می خواهیم برای حفظ جان خود و عزیزانتان با شعار"در خانه می مانیم" واقعا در خانه" بمانید و این "بهار و نوروز " را در "خانه" که اولین و آخرین پناه در مقابل این "دشمن تازه وارد و نابکار" است، سر کنید!!

ما وهمکاران هنرمندمان مان در سراسر ایران در کنار شماییم و تلاش ، ابتکار و هنرخود را در حداقل "دوره ۱۰۰ روزه" پیش رو، مصروف نزدیک تر شدن به شما که مخاطبین پر مهر و با خرد قرن های متمادی "فرهنگ و هنر" بوده و هستید، خواهیم نمود.

با کمک و یاری تکنولوژی روز و صفحات مجازی به "عید دیدنی" هم بیاییم، باهم سخن بگوییم ، ودرد دل می کنیم......ما نگران ایم در نگرانی هایتان' و در سماع ایم با شادی هایتان هر چند کوتاه ! اهالی هنر در رشته های گوناگون از سراسر ایران با نمایش، فیلم، موسیقی، نغمه و ترانه ، شعر و نثر وخوشنویسی و رشته ها گونه به گونه ، رنگ در رنگ' نقش در نقش، با هم و در کنار هم ،در "خانه" هایمان، هیولای ترس و تهدید و غم و اندوه را به "کرنش"وا می داریم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:8
Finland
21:19 - 1399/01/05
چرا برا حوادث دیگه اعلامیه ندادید دیدید منبع درآمدتو در خطره اعلامیه دادید اما آنوقتها ضرر مادی بهتون نمیخورددافتتد.
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1399/01/05
چرا هنرمندان در مسایل غیر هنری دخالت میکنن که بعدا از مردم فحش بشنون؟درمانگران و رسانه ها به حد کافی اطلاعات دادند و مردم آگاهی دارند که باید در خانه بمانند اما نمی مانند. دیگه نیاز به ورود هنرمندان و فحش شنیدن نداره.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج