وزارت بهداشت پاسخ انتقاد رئیسی را داد
۹۷۶۷۱۶
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
۲۳۵۱۲ 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاخیری در اجرای فاصله گذاری اجتماعی اتفاق نیفتاده و فقط تشدید شده است.

برترین‌ها: رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاخیری در اجرای فاصله گذاری اجتماعی اتفاق نیفتاده و فقط تشدید شده است.

کیانوش جهانپور روز دوشنبه در حساب توییتر خود نوشت: تاخیر در فاصله گذاری اجتماعی درست نیست. فاصله گذاری اجتماعی مشخصا از همان آغاز بسیج ملی مقابله با کرونا با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و محدودیت برگزاری تجمعات کلید خورد، تشدید شد و حداقل تا ۲۰ فروردین تمدید شده است.

وی امروز در نشست خبری ویدیو کنفرانس نیز در همین رابطه اظهار کرد: فاصله گذاری اجتماعی که برخی در مورد کلمه اجتماعی بحث دارند و به عنوان فاصله گذاری فیزیکی از آن یاد می‌کنند از روز نخست شناسایی بیماری و رهگیری آن به نوعی آغاز شد. این کار با تعطیلی مدارس و محدودیت‌ها در تعطیلی سینماها و تجمع‌های مذهبی اجرایی شد. فاصله گذاری اجتماعی به هیچ عنوان رویکرد جدیدی نیست و از ابتدای کار در مورد کرونا اتفاق افتاد.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت افزود: اجرای این اقدام نیازمند مشارکت نیروهای مختلف از جمله نیروی انتظامی و دستگاه قضایی است. بنابراین چیزی به نام تاخیر در فاصله گذاری اجتماعی وجود ندارد و ارزیابی خطر به صورت مستمر انجام شده است. فقط با تشدید فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین مواجه هستیم و تمدید آن بر اساس ارزیابی خطر خواهد بود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج