سبز و زرد: پالت پیشنهادی ما
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۷۰۹
۰۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹
۴۸۴۷۳
برای اینکه در خانه خود نیز این تحول طبیعت را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از پالت رنگ پیشنهادی ما استفاده کنید. ما 8 طیف مختلف رنگ زرد و سبز را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرده ایم که می توانید در بخش های مختلف خانه از آنها بهره بگیرید.
 
 
 

برترین ها: بهار رسید؛ فصل رنگ های زیبا، هوای خوب و فصل زنده شدن و پوست اندازی طبیعت. فصل رنگ های سبز و صورتی و زرد. سپیدی برف و سیاهی گِل و لای از میان رفت و رسیدیم به دنیای رنگ ها.

برای اینکه در خانه خود نیز این تحول طبیعت را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از پالت رنگ پیشنهادی ما استفاده کنید. ما 8 طیف مختلف رنگ زرد و سبز را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرده ایم که می توانید در بخش های مختلف خانه از آنها بهره بگیرید.

رنگ سبز متمایل به زرد و زرد کم‌رنگ و کم‌عمق برای استفاده در مبلمان و صندلی های اتاق نشیمن، گزینه های مناسبی به شمار می روند.پالت پیشنهادی 1: رنگ سبز آووکادو و زرد گل بیابانیاصلا از نام این رنگ ها نهراسید. سبزی که کمی تناژ زرد در خود دارد، سبز آووکادو و زردی که تا حدی به رنگ کرم تمایل دارد و میزان زردی آن کم است، زرد گل بیابانی هستند. این دو رنگ در کنار یکدیگر طراوت بسیار عالی به خانه می بخشند. فقط باید در انتخاب وسایل و نحوه استفاده آنها دید کارشناسی داشته باشید که خانه همچون مهدکودک نشود.لازم نیست از ترکیب این دو رنگ فقط برای مبلمان استفاده کنید. اگر سالن بزرگی دارید، می توانید دیوارها را نیز به همین رنگ ها نقاشی کنید. البته رنگ هایی که قرار است ساخته شوند را حتما از روی منشور رنگ ها انتخاب کنید تا فاصله چندانی با هم نداشته باشند.

پالت پیشنهادی 2: زرد جاسپر و سبز دافنهباز هم خیلی به اسم این رنگ ها توجه نکنید. این نام ها نمی توانند تناژ آنها را معلوم کنند. اما ما برایتان می گوییم منظور از جاسپر یا دافنه چیست. زرد جاسپر، زرد کاملا طبیعی و همچون نور آفتاب است که زردی بیشتر از زرد پالت پیشین در خود دارد. سبز دافنه نیز، سبز چمنی عمیق و تاحدی پرررنگ است.وقتی قرار است از دو رنگ اصلی برای دکوراسیون استفاده کنید بهتر این است که از یکی بیشتر از دیگری استفاده کنید. به طور مثال، دیوارها را زرد و بقیه دکوراسیون اتاق را سبز انتخاب کنید. بقیه دکوراسیون می تواند شامل پرده یا روتختی باشد که می توانید سبز انتخاب کنید. اما همچنان تاکید می کنیم در استفاده از این رنگ ها نباید زیاده روی کرد.

پالت پیشنهادی 3: زرد مینایی و سبز کرفسی
رنگ سبز کمرنگ کرفسی در کنار زرد گل مینا ترکیب خوبی با یکدیگر می سازند.برای استفاده از ترکیب زرد و سبز لازم نیست همه دیوارها یا مبلمان را به این رنگ ها انتخاب کنید. شما می توانید با اشاره های کوچک و استفاده های محدود از آنها، موجب زیبایی فضا بشوید. به طور مثال، یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از این دو رنگ در کنار هم، آشپزخانه است. روکش های صندلی ها آشپزخانه، قابلمه، جای نمک و فلفل، لوستر، وسایل تزئینی کوچک یا ... را می توانید از این رنگ ها انتخاب کنید.

پالت پیشنهادی 4: سبز کرفسی و زرد طلاییاین سبز با کرفسی بالا فرق دارد. کمی کمرنگ تر و بی حال تر است و در عوض زرد آن پررنگ تر و طلایی است.از رنگ سبز می توانید برای آشپزخانه بهره بگیرید. کابینت ها را سبز متمایل به توسی رنگ کنید و صندلی ها را زرد پررنگ انتخاب کنید. این دو رنگ شادابی بسیاری به آشپزخانه می بخشند.

پالت پیشنهادی 5: سبز مایل به توسی و زرد گل داوودیاین سبز مقدار زیادی رنگ توسی در خود دارد و موجب می شود تا کدر و تار به نظر برسد. زردی که مکمل این سبز است، زرد پررنگی است که در گل های داوودی می بینیم.از دو رنگ سبز و زرد می توانید به طور محدود در کابینت ها یا بخش هایی از دیوار استفاده کنید. یعنی به جای اینکه کل دیوار را این رنگی کنید، بخشی از آن را به شکل و طرح دلخواه به این دو رنگ نقاشی کنید.

پالت پیشنهادی 6: زرد آفتابی و سبز لیموییسبز لیموترش رنگ زیبایی است که در کنار زرد آفتابی جلوه بهتری نیز پیدا می کند.از ترکیبات رنگ سبز و زرد می توانید برای نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده کنید. دیوارهای سبزی که توسی زیادی دارند و زمین زرد خردلی یکی از ترکیبات مناسب برای این منظور هستند.

پالت پیشنهادی 7: سبز متمایل به توسی و زرد کلاسیکاین ترکیب سبز بسیار تیره و کدر است و حجم زیادی از آن را رنگ توسی به خود اختصاص داده است. زرد آن نیز خردلی است و به نوعی زرد تمیز و شفاف نیست.برای بالکن و بهار خواب خانه نیز می توانید از ترکیب دو رنگ زرد و سبز استفاده کنید. این دو رنگ حس طراوت بهاری دارند و می توانید تختی که در بیرون دارید را با روکش و بالشت هایی از این دو رنگ و رنگ های دلخواه دیگر، تزئین کنید.

پالت پیشنهادی 8:  زرد قناری و سبز لیمویی
سبز لیمویی، رنگ شادابی است و در ترکیب با زرد پررنگ ترکیب بسیار جالبی را می سازد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر