سبز و زرد: پالت پیشنهادی ما
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۷۰۹
۰۴ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹
۴۸۳۱۴
برای اینکه در خانه خود نیز این تحول طبیعت را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از پالت رنگ پیشنهادی ما استفاده کنید. ما 8 طیف مختلف رنگ زرد و سبز را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرده ایم که می توانید در بخش های مختلف خانه از آنها بهره بگیرید.
 
 
 

برترین ها: بهار رسید؛ فصل رنگ های زیبا، هوای خوب و فصل زنده شدن و پوست اندازی طبیعت. فصل رنگ های سبز و صورتی و زرد. سپیدی برف و سیاهی گِل و لای از میان رفت و رسیدیم به دنیای رنگ ها.

برای اینکه در خانه خود نیز این تحول طبیعت را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از پالت رنگ پیشنهادی ما استفاده کنید. ما 8 طیف مختلف رنگ زرد و سبز را برای دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرده ایم که می توانید در بخش های مختلف خانه از آنها بهره بگیرید.

رنگ سبز متمایل به زرد و زرد کم‌رنگ و کم‌عمق برای استفاده در مبلمان و صندلی های اتاق نشیمن، گزینه های مناسبی به شمار می روند.پالت پیشنهادی 1: رنگ سبز آووکادو و زرد گل بیابانیاصلا از نام این رنگ ها نهراسید. سبزی که کمی تناژ زرد در خود دارد، سبز آووکادو و زردی که تا حدی به رنگ کرم تمایل دارد و میزان زردی آن کم است، زرد گل بیابانی هستند. این دو رنگ در کنار یکدیگر طراوت بسیار عالی به خانه می بخشند. فقط باید در انتخاب وسایل و نحوه استفاده آنها دید کارشناسی داشته باشید که خانه همچون مهدکودک نشود.لازم نیست از ترکیب این دو رنگ فقط برای مبلمان استفاده کنید. اگر سالن بزرگی دارید، می توانید دیوارها را نیز به همین رنگ ها نقاشی کنید. البته رنگ هایی که قرار است ساخته شوند را حتما از روی منشور رنگ ها انتخاب کنید تا فاصله چندانی با هم نداشته باشند.

پالت پیشنهادی 2: زرد جاسپر و سبز دافنهباز هم خیلی به اسم این رنگ ها توجه نکنید. این نام ها نمی توانند تناژ آنها را معلوم کنند. اما ما برایتان می گوییم منظور از جاسپر یا دافنه چیست. زرد جاسپر، زرد کاملا طبیعی و همچون نور آفتاب است که زردی بیشتر از زرد پالت پیشین در خود دارد. سبز دافنه نیز، سبز چمنی عمیق و تاحدی پرررنگ است.وقتی قرار است از دو رنگ اصلی برای دکوراسیون استفاده کنید بهتر این است که از یکی بیشتر از دیگری استفاده کنید. به طور مثال، دیوارها را زرد و بقیه دکوراسیون اتاق را سبز انتخاب کنید. بقیه دکوراسیون می تواند شامل پرده یا روتختی باشد که می توانید سبز انتخاب کنید. اما همچنان تاکید می کنیم در استفاده از این رنگ ها نباید زیاده روی کرد.

پالت پیشنهادی 3: زرد مینایی و سبز کرفسی
رنگ سبز کمرنگ کرفسی در کنار زرد گل مینا ترکیب خوبی با یکدیگر می سازند.برای استفاده از ترکیب زرد و سبز لازم نیست همه دیوارها یا مبلمان را به این رنگ ها انتخاب کنید. شما می توانید با اشاره های کوچک و استفاده های محدود از آنها، موجب زیبایی فضا بشوید. به طور مثال، یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از این دو رنگ در کنار هم، آشپزخانه است. روکش های صندلی ها آشپزخانه، قابلمه، جای نمک و فلفل، لوستر، وسایل تزئینی کوچک یا ... را می توانید از این رنگ ها انتخاب کنید.

پالت پیشنهادی 4: سبز کرفسی و زرد طلاییاین سبز با کرفسی بالا فرق دارد. کمی کمرنگ تر و بی حال تر است و در عوض زرد آن پررنگ تر و طلایی است.از رنگ سبز می توانید برای آشپزخانه بهره بگیرید. کابینت ها را سبز متمایل به توسی رنگ کنید و صندلی ها را زرد پررنگ انتخاب کنید. این دو رنگ شادابی بسیاری به آشپزخانه می بخشند.

پالت پیشنهادی 5: سبز مایل به توسی و زرد گل داوودیاین سبز مقدار زیادی رنگ توسی در خود دارد و موجب می شود تا کدر و تار به نظر برسد. زردی که مکمل این سبز است، زرد پررنگی است که در گل های داوودی می بینیم.از دو رنگ سبز و زرد می توانید به طور محدود در کابینت ها یا بخش هایی از دیوار استفاده کنید. یعنی به جای اینکه کل دیوار را این رنگی کنید، بخشی از آن را به شکل و طرح دلخواه به این دو رنگ نقاشی کنید.

پالت پیشنهادی 6: زرد آفتابی و سبز لیموییسبز لیموترش رنگ زیبایی است که در کنار زرد آفتابی جلوه بهتری نیز پیدا می کند.از ترکیبات رنگ سبز و زرد می توانید برای نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده کنید. دیوارهای سبزی که توسی زیادی دارند و زمین زرد خردلی یکی از ترکیبات مناسب برای این منظور هستند.

پالت پیشنهادی 7: سبز متمایل به توسی و زرد کلاسیکاین ترکیب سبز بسیار تیره و کدر است و حجم زیادی از آن را رنگ توسی به خود اختصاص داده است. زرد آن نیز خردلی است و به نوعی زرد تمیز و شفاف نیست.برای بالکن و بهار خواب خانه نیز می توانید از ترکیب دو رنگ زرد و سبز استفاده کنید. این دو رنگ حس طراوت بهاری دارند و می توانید تختی که در بیرون دارید را با روکش و بالشت هایی از این دو رنگ و رنگ های دلخواه دیگر، تزئین کنید.

پالت پیشنهادی 8:  زرد قناری و سبز لیمویی
سبز لیمویی، رنگ شادابی است و در ترکیب با زرد پررنگ ترکیب بسیار جالبی را می سازد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر