وزارت بهداشت: آغاز به کار مشاغل ممنوع است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۷۷۸۲۱
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
۲۵۰۸۴
سخنگوی وزارت بهداشت، درباره آغاز به کار برخی مشاغل از فردا شنبه 16 فروردین گفت: تمامی مشاغل باید تابع مصوبات ستاد مقابله با کرونا باشند، به این صورت آغاز به کار مشاغلی که جزء موارد استثنا قرار نگرفته است ممنوع بوده و اگر کارفرمایی اقدام به بازگشایی محل کار کند متخلف است؛ چراکه مصوبات ستاد مقابله با کرونا عینا مانند مصوبات شورای عالی امنیت ملی است و با متخلفان برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.

خبرگزاری فارس: کیانوش جهانپور در ارتباط ویدئو کنفرانسی با خبرنگاران، در خصوص روند تعیین قیمت و نظارت بر قیمت‌گذاری کالاها و تجهیزات پزشکی، گفت: وزارت بهداشت این روزها اصلی‌ترین مشتری خرید اینگونه وسایل است و کار نظارت بر قیمت گذاری بر عهده نهادهای دیگر است.

برخی از کالاها به خصوص در حوزه ملزومات پزشکی ممکن است شامل قیمت گذاری در کمیسیون قیمت گذاری نباشد. ماسک هم تا اوایل شناسایی کرونا در کشور شامل این مورد نبود و پس از آن هم فقط یک نوع ماسک قیمت گذاری شد. نظارت بر بازار این اقلام مربوط به وزارت صمت و تعزیرات حکومتی و نهادهای نظارتی است.

کمک‌های با ژست سیاسی آمریکا و رژیم قدس اشغالی نخواهیم پذیرفت

جهانپور درباره صحبت‌های ترامپ در مورد کمک به مردم ایران گفت: بحران در همه جهان به واسطه کرونا وجود دارد و مشکلاتی را در زمینه تامین اقلام بهداشتی در آمریکا هم شاهد هستیم، حساب مردم آمریکا از دولت آنها جداست و ما هم برای مشکلات مردم آن کشور ناراحت خواهیم بود اما قطعا ادعای کمک آمریکا به کشور از طریق کمک دارو و تجهیزات پزشکی ژست فریبکارانه است.

مردم ما نیازی به بذل و بخشش ندارند و اگر تحریم‌های یک جانبه و ظالمانه برطرف شود، مردم ایران می‌توانند اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند. ما هیچ کمکی که با ژست سیاسی از طرف آمریکا و رژیم اشغالگر قدس انجام می‌شود را نمی‌پذیریم و تنها کمکی که آمریکا می‌تواند بکند، رفع تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران است.

سامانه‌ی غربالگری، راهی موثر در کنترل کرونا

وی درباره غربالگری کرونا تصریح کرد: چشمگیرترین و موثرترین و مفیدترین اقدامی که در همه روزهای اخیر در کشور انجام شده و برخی کشورهای دیگر نیز این کار را آغاز خواهند کرد، سامانه غربالگری است. این کار با سامانه ۴۰۳۰ یا خوداظهاری از طریق سایت انجام شده است. اگر بار مراجعه به بیمارستان‌ها کاهش یافته و به سمت مدیریت کرونا رفته‌ایم، از مسیر بسیج ملی مقابله با کرونا بوده که اولین گام آن خود اظهاری است.

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار نفر برای کمک به ما کار غربالگری و پایش و مراقبت را انجام می‌دهند. نکته مهم آن است که علائم در همه افراد یکسان نیست و قرار نیست هر کس در این سامانه مورد غربالگری قرار گرفت به مراکز درمانی مراجعه کند. برای افرادی که فاقد علائم باشند تنها توصیه‌های بهداشتی را گوش زد خواهیم کرد. ۹۸.۸ درصد افرادی که در سامانه ثبت نام کرده‌اند علائم بیماری نداشته‌اند.

وی افزود: نوع غربالگری در کشور ایران مورد تایید و تقدیر سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته است. توجه کنید همیشه راه حل‌های گران قرار نیست اثر بخشی داشته باشد گاهی می‌توانیم با روش‌های ارزان‌تر اقدامات اساسی‌ انجام دهیم.

تمام حواشی داروی فاوپیراویر

وزارت بهداشت از ابتدا اعلام کرد که داروی فاوپیراویر در اروپا و آمریکا هم مورد تایید قرار نگرفته است. این دارو در ژاپن برای آنفلوآنزا تولید شده بود و در ژاپن هیچ گزارشی مبنی بر این‌که این دارو در زمینه کووید ۱۹ سودمند است، حتی از طرف شرکت سازنده هم گزارش نشده است. در چین هم این دارو روی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ آزمایش شده و گفته‌اند تاثیر نسبی داشته و حتی مقاله‌ای که در این زمینه منتشر شده بود، پس گرفته شد. به هر حال مقاله محکمی از مطالعه علمی و بالینی مبنی بر اثربخشی داروی فاوپیراویر وجود ندارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برخی در فضایی احساسی و از طریق صفحات مجازی اعلام کردند ما محموله اهدایی ژاپن را روی ۳۰ بیمار آزمایش کرده و پاسخ گرفته‌ایم. اگر این صحیح باشد باید نتیجه آن در مجله‌های علمی چاپ شده باشد یا به وزارت بهداشت ارائه کرده باشند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

وی تصریح کرد: چیزی که از سوی هیچ نهادی در هیچ کشوری تایید نشده، چطور بدون مستندات علمی می‌تواند قابل تایید باشد. اگر کسی قصد تولید یا واردات دارد باید بداند تجویز و توزیع آن منوط به تایید کمیته درمان در وزارت بهداشت و مهر صحت سازمان غذا و دارو در زمینه اثربخشی آن است. در غیر این صورت تولید و واردات آن امکان پذیر نیست.

ادعای نشت اطلاعات هویتی از سوی وزارت بهداشت صحت دارد؟

رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در پاسخ به سوال دیگری درباره ادعای نشت اطلاعات هویتی افراد از سامانه‌های وزارت بهداشت گفت: اطلاعات دقیقی در زمینه نشت اطلاعات نداریم. به هر حال وقتی اطلاعات در سامانه‌هایی قرار می‌گیرد حتی با اجرای تمهیدات اساسی امنیتی،‌ افراد خرابکاری در داخل و خارج مرزها با انگیزه‌های مختلف، سوء استفاده می‌کنند تا اطلاعات سامانه را بتوانند هک کنند و از این اطلاعات، داده‌هایی را استخراج کنند. این موضوع از مسیر سازمان‌های امنیت سایبری پیگیری می‌شود، البته هر سامانه‌ای در معرض این خطر وجود دارد.

بررسی آثار فاصله گذاری اجتماعی در کنترل کرونا

وی درباره اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند، گفت: هر آنچه امروز به عنوان بسیج ملی مقابله با کرونا اعلام می‌شود ناشی از فاصله‌گذاری اجتماعی یا فیزیکی است که از هفته اول اسفند آغاز و در فروردین تشدید شد. اکنون در وضعیت پاندمیک بیماری قرار داریم و کشورهای اطراف ما هم درگیر این بیماری هستند و در نمودارهای شیوع و ابتلا با ما همزمان نیستند. در نتیجه هر وقت این محدودیت کاسته شود، ریسک افزایش ابتلا وجود دارد. آغاز به کار مشاغل باید گام به گام و هوشمندانه انجام شود که پروتکل‌های آن در فاصله گذاری هوشمند به دولت اعلام و پس از تصویب قابل اجرا خواهد بود.

وی افزود: ایران در مقایسه با اغلب کشورها در زمینه مقابله با کرونا چند امتیاز جلو است؛ گروه‌های مختلف مطالباتی دارند و باید با ظرافت و با دقت برنامه ریزی شود. در غیر این صورت ممکن است باعث خیز شدیدتر بیماری شود. اگر به توصیه‌های وزارت بهداشت در این حوزه عمل شود و فاصله گذاری هوشمند در دستور کار قرار بگیرد و مرحله به مرحله اتفاق بیفتد، بازگشت بیماری در شرایط پیک متصور نیست.

بازگشت دانشجویان ایرانی از ایتالیا

وی در خصوص مباحث مطرح شده برای بازگشت داشجویان ایرانی از ایتالیا، گفت: از این موضوع که آیا خود دانشجویان هزینه سفر را پرداخت می‌ کنند یا خیر اطلاعات دقیقی ندارم اما قاعدتا اگر قرار باشد پروازی اختصاصی به ایتالیا فرستاده شود ممکن است هزینه آن را دولت پرداخت کند. از سوی دیگر موضوعی که وظیفه وزارت بهداشت در این زمینه است، پیگیری و غربالگری سلامت این دانشجویان است که در صورتی که این کار در کشور مبداء انجام شده باشد، تحت نظر ما قرار خواهد گرفت.

تعیین تکلیف آغاز به کار مشاغل خصوصی پیش از 20 فروردین

جهانپور در پاسخ به سوال دیگری در خصوص آغاز به کار برخی شرکت‌های خصوصی و... افزود: تمامی مشاغل باید تابع مصوبات ستاد مقابله با کرونا باشند به این صورت آغاز به کار مشاغلی که جزو موارد استثناء قرار نگرفته است ممنوع بوده و اگر کارفرمایی اقدام به بازگشایی محل کار کند متخلف است چراکه مصوبات ستاد مقابله با کرونا عینا مانند مصوبات شورای عالی امنیت ملی است و با متخلفین برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: از سوی دیگر آیین‌نامه‌های ابلاغی به ادارات و... پیش از نوروز ابلاغ شده است؛ سلامت حقوق عامه مردم است و مدعی‌العموم به تخلفات ورود خواهد کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 79
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1399/01/15
فقط بگین مردم از کجا نان بخورند کرایه خانه بدهند قسط بانک بدهند
پاسخ ها
ساراازاصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
من کرایه خونه باید بدم کرایه مغازه باید بدم بزارید مابریم مغازه هامونو باز کنیم خوب دزدی کنیم چکار کنیم؟؟
نیکنام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
با اجازه پیمانکار فردا موتوژن تبریز دایره....کی به کیه
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
در خانه نمانیم شاید بخاطر کرونا تلف بشیم
در خانه بمانیم حتما از گرسنگی خواهیم مرد
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
داداش تراکتورسازی تبریز از پنجم بازه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
اینایی که نظر میدین که می خواین برید سر کار، به اینم فکر کنید که اگه رفتید و کرونا گرفتید، همه اون هزینه ها سر جاشه، دوا دکتر و بیماری و مرگ و میر هم میاد بهشون اضافه میشه!
United States
18:46 - 1399/01/15
پس چرا شر گت های سایپا و ایران خودرو باز هستن از اول فرودین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
خودشون بصورت داوطلبانه بخاطر اضافه کاری دارن میرن من خودم ایران‌خودرویی هستم ولی ازترس مبتلا شدن وانتقال به خانواده نرفتم اینا ازاون تیپ ها هستند که ازپول نمی‌گذرند وگرنه می تونی بری می تونی نری دل بخواه است ولی بخاطر اضافه کاری همه میرن چون این پول لامذهب ی عده بخاطرش هرکاری می‌کنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
ماهم به صورت داوطلبانه میریم کارگریمونو بکنیم از گرسنگی نمیریم.پس اجباری در کار نبوده اختیاریه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
دولت وظیفه ش حقوق دادن ب کل مردم است ظلمی دیگر بخاطر ویروس به اونای که فقیر هستند بدهند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
آقای عزیز به اطلاعیه دقت کن مراکز تولیدی باز هستند و مراکز خدماتی بسته
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1399/01/15
خدای ما از ویروس کرونا کمتر ترس داریم واز ویروس گرسنگی می ترسیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
.....مردم نون شب ندارن حرف زور می زنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
وقت یک وضعیت حاد ایجاد شده همه باید تبعیت کنند و سختی را تحمل کنند
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1399/01/15
پول نقد هم بدن بد نیست!!!
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1399/01/15
آقای جهانپوروظیفه شما نیست صحبت سیاسی بکنید این کاربهده ارگانهای دیگه ست شما فقط درچهارچوب وظایف خود صحبت کنید
پاسخ ها
بهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
کاش همه در چارچوب خودش حرف بزنن
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1399/01/15
اقا اصلا قبول ممنوع مردم چجوری از کجا بیارن خرج روزانه خودشون شما بیا اول یه راهکار بده بعد ممنوع کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
آقا امین من هم کاملا با شما موافقم اینها همین جوری باری به هر جهت حرف میزنند فکرشان اصلا به این چیزها خطور هم نمیکنه چون جیب خودشان پره و نفسشان از جای گرم بلند میشه فقط دو دستی چسبیدند به کرونا مبادا از دستشان فرار کنه.
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1399/01/15
شرکت کروز اعلام کرده پرسنل فردا بیان سر کار، کی جوابگوی این برده داری است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
چون آن شرکت تولیدی است و باید باز باشد و صرفا خدماتی ها باید بسته باشند . در این شرایط بهترین راه حل همین لست
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1399/01/15
چرا باید معلم ودکارمند حقوق داشته باشن تو تعطیلی ولی ماکارگرا تعطیل بودن برام کابوس باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
چون از اولش پارتی داشتن که این شدن
کاک نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
یکماهه بلاتکلیف درخانه ماندیم باکلی قرض وچک باید بدیم ومخارج خونه....
نیروی پیمانکار بودیم پتروشیمی نه کمک معشیتی نه چیزی ...
‌....
United Arab Emirates
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
معلمها تعطیل نیستند دارند از طریق فضایی مجازی تدریس میکنند وقراره به مدت ایام تعطیل درمدارس حضور داشته درس بدهند این رابفهم.....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
آقای بهداشت ما از کجا بیاریم بخوریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
من شوهرم کارگره فقط اول فروردین سرکار نرفت .هر روز میره چون نره از گرسنگی میمیریم.ماهم میترسیم ولی کی به داد ما میرسه.فقط بلدن حرف بزنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
راحت ترین شغل که صبح هشت تا دوازده و نیم میرن سر کار پنجشنبه و جمعه تعطیل تابستان و بیست روز عید تعطیل برف میاد تعطیل حقوق رو میگیرن و خطر جانی و جوابگوی اشتباه شغلی نیستند و حقوق خوبی هم میگیرن و مدام هم غر میزنن و تریپ مظلوم گرفتن معلمیه
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1399/01/15
حداقل برای هرخانواده ایرانی ماهیانه مبلغ شش میلیون تومان
معیشتی درنظر بگیرید بدهید.تازه خط فقر است اونهم از جیب
خودمان است چیزی برای ازدست دادن نداریم
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1399/01/15
شما یه چیز میگید، شرکتا یه چیز دیگه
هر کسی داره این وسط ساز خودشو میزنه.
بی چاره کارمند و کارگر که این وسط بلا تکلیف و با جیب خالی مونده.
همیشه فقط مردم عادی هستند که متضرر میشن.
کارفرما تا چیزی میشه میگه اگه نمیخوای نیا!
پاسخ ها
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
خونسردباشید..همه دچارمشکل شدن ودارن میشن....کاریش نمیشه کرد....چارش داروهستش...بایدداروشو
هرچه زودترپیداکنن. ..همین.تمام.....
هرچی قیل وقال کنین...زمین وزمانم بهم بدوزین بی فایدست...بشینین دعاکنیدداروش پیدابشه...
France
19:17 - 1399/01/15
من در یک شرکت کار میکنم و به ما کفته اند باید بیایید سر کار
کار ما تولید مبل است و در شرکت نیلپر هستیم ایا شرکت ما نباید تعطیل کند
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1399/01/15
میخواستی درس بوخونی معلم بشی ، به کارگر ها اهانت نشه ولی تو کارگر نیستی کارگری که پول نداره چجوری یه سره با گوشی چند میلیونی میای از صبح کامنت میزاری پول اینترنت از کجا میاری تو این بی پولی که خودت میگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
چطوره کارگر شهرداری و بقیه هم به حرفات گوش بدن! ببینیم کی می خواد آشغال های تو بزرگوار رو از تو زندگیت جمع کنه!
عباس بابایی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
آفرین
احسنت
خوشم اومد
خیلی دقیق جواب دادی
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
من با مدرک فوق لیسانس دارم کارگری میکنم،مجبورم وقتی کار نیست....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
چه ربطی داره . خیلی ها را میشناسم الان با لیسانس و فوق لیسانس جایی استخدام نیستند و بعضیهاشون هم کارگری میکنند .
احمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
ای خدا
چرا همه فکر میکنن فقط کارگرا رو توی این مملکت میگن کارگر
داداشی منم ک درس خوندم توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران و الان مهندسم چون توی شرکت کار میکنم کارگر محسوب میشم
نادر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
از کی تا حالا درس بخونی معلم میشی
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1399/01/15
درسته که بعضی از مشاغل آزاد مشکل معیشتی پیدا کردند ولی اگه این ویروس مرگبار زیاد و همه گیر شد چطور میشه مهارش کرد میشه یکی دوماه صبر کرد تا این ویروس کنترل بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
اره صبر کنید تا تحریمارو بردارن
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1399/01/15
شرکت سایپا از فردا شروع به کار زده معلوم نیست تو این وضعیت ماشین تولید کردن خیلی ضروریه؟
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1399/01/15
همین جوری دهانشان را باز میکنند و بدون فکر فک میزنند به فکر بدبخت و بیچاره ها نیستند.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1399/01/15
..........مردم حقوق نجومی و اختلاس ندارن که اگه دوسال هم ببندن کک شون نگزه! کرایه خونه و مغازه و پول اقساط و قبوض خیانتی دولت رو از کجا بیاریم؟ .......
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1399/01/15
اگه میگفتید برید سرکاراتون نمیرفتیم ولی حالا که گویید نرید عقل سالم و تجربه گوید میریم
تا کور شود کورونا که نتواند دید
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1399/01/15
شما ماهانه به مردم پول بده تا مشکل مالی نداشته باشن تا ابد برات تو خونه میشینن.
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1399/01/15
وضعیت بدی هست،اگر شرکتها را باز کنند شدت شیوع بیماری زیاد میشه و اگر شرکتها را ببندند اقتصاد بیمار ایران رسما ورشکت میشه،دولتی که به خاطر کسری بودجه مجبور شد دست در جیب مردم کنه و بنزین را گرون کنه که توان تامین مردم را نداره...
Netherlands
19:37 - 1399/01/15
پس چکارکنم با خرجی مون نمیتونم در بارم
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1399/01/15
اما این دارو کل چینی ها را خوب کرد
چرا خوب نیست تن تن وارد شده؟
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1399/01/15
فقط زورشون به شرکتای خصوصی رسیده شرکتای دولتی همه مشغول به کارهستن.
این دولت دلشون برای مردم نمیسوزه
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
الان فهمیدی
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1399/01/15
خداییش‌ نیروانتظامیم‌ یه‌ هفته‌ تعطیل‌ کنید‌ ماهم‌ ادمیم‌‌ کرونا‌ ک‌ انتی‌ پلیس‌ نداره
Netherlands
19:44 - 1399/01/15
سربازا چی پس
سربازای تازه اعزام
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1399/01/15
لز کشورهای اروپایی هم که تابع آمریکایند نباید کمک قبول کردز
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1399/01/15
اقای عزیز با نون خشک بساز تا عزیزت از دست ندادی دولت پول که بهت نمیده پس جونت هم براش مهم نیست پس بتمرگین بخاطر حفظ جونتون
پاسخ ها
نادر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
ادب داشته باش
معلوم نیست رو کدو سفره بزرگ شدی حرف زدن را یادت ندادن
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1399/01/15
خوب از کجا بیاریم بخوریم خدا لعنتتون کنه
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1399/01/15
اره خوب خودتون که به دولت وصل شدین میخورین فرام تحریمارو بردارن جیباتون رو پر میکنید الان ما کارگرا چیکار کنیم ای خدا خودت کاری کن از گرسنگی بمیریم اجاره خونه و قسطارو تو میدی لعنتی
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1399/01/15
با سلام خسته نباشی و تبریک سال نو از دولت محترم خواهش میکنیم که یه فکری هم به گارگران شرکت های خصوصی هم بکنن خیلی از این شرکت های خصوصی با این شرایط تعطیلی شرکتها حقوق نمیدن یه شرایطی در نظر بگیرن اکثر گارگران از نظر اقتصادی ضعیف هستن با تشکر فروان
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1399/01/15
فردا برای ما هم روز شروع کاره از فردا جاده ها شلوغ میشه از طرفی اگه ما کارگرها سرکار نریم قبل از کرونا از گشنگی میمیریم اینم از دولت تدبیر و امید
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/01/15
من کارمندم. با این که به لحاظ نوع شلغمون امکان دورکاری هم وجود داره، ما رو با دستور از 5ام کشوندن سر کار. با این شرایط فقط خدا خودش شر کرونا رو یاید از سرمون کم کنه. البته اگه تا اون موقع نگرفته باشیم و زنده مونده باشیم که بعید میدونم.
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1399/01/15
ولیمتاسفانه ازفردا ماباید بریم وتاسفش اینه که ما شهرامون قرنطینه ولی کارماط طوریه که باید وارد شهر دیگه بشیم باکشاورزهای متعددی برخورد داریم وظهر به شهر خودمون برگردیم
سازمان اب (کشاورزی)ناحیه شمال خوزستان دزفول
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/01/15
آقا کی گفته؟ شرکت کیان تایر اعلام کرده از فردا صبح کارخانه فعال هستش و همه باید بیان سرکار .حالا همسر من باید بدون ماسک و دستکش بره سر کار.این شرکت هزار نفر پرسنل داره که از کرج قم پرند تهران رباط کریم و خیلی جاهای دیگه میان اونجا.حالا ما چهل روزه در خانه خودمون رو حبس کردیم.الان ما باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1399/01/15
من تو شرکت ایران یاسا کار میکنم از امروز شرکت دایر بود
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1399/01/15
شرکت صنعت برازش قم شنبه فعال است
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1399/01/15
شرکت صنعت برازش قم شنبه فعال است
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1399/01/15
شرکتمون که دولتی هست از چهارم عید شروع بکار کرده متاسفانه...
اصلا جونمون براشون مهم نیس...فقط پول...
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1399/01/15
کارخانه های صنعتی غیر ضروری همه مشغول بکارند بدون آنکه کرونایی رادر نظر بگیرند یابخواهندازقانون پیروی کنند صنعتگران ازهمه راهی قانون شکنی میکنند نمونه اش آلودگی هوا دراصفهان کلان شهر؛شهرک صنعتی سجزی؛صنعتی نجف آباد همه وهمه هیچ اعتنایی به قانون ندارند
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1399/01/15
مثل کشورهای دیگر مخارج زندگی مردم را بدید بعد قرنطینه کنید در ضمن مگر قرنطینه قرون وسطی نبود حالا چرا این کار را میکنید برای قم فقط قرون وسطی بود و انجام ندادید
United States
23:02 - 1399/01/15
جناب دکتر جهانپور ، آیا هیچ به فکر من و امثال من که مغازه دار ساده ایم و همه امیدمون همین ایام عید بود و با دستور و اجبار دولت تعطیل کردیم و الان هزینه هایی مثل اقساط ، کرایه خونه و مغازه ، چکهای بانکی و هزینه های زندگی رو از کجا بیاریم ؟؟؟ چرا هیچ مسئولی به فکر ما نیست ؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1399/01/15
اقای۱۹:۲۲ الان اگه تو سر سگ بزنی مدرک داره تحصیلات داره خودم خلبانی دارم ppl.cpl.irاویونیک هواپیما هم دارم ولی پارتی نداشتم . الان اکثریت تحصیلات دارن . بنده مغازه دارم تازه مغازه خودمه. اما وقتی تعطیله از کجا خرج رو بیارم
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/01/15
با این وضعیت منتظر یک فاجعه هستیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
شک نکنید صد در صد اگر مسئولین راه چاره ای نکنند بحرانی سخت تر از کرونا در پیش خواهیم داشت مگر اینکه خداوند خودش به همه ما رحم کند و زندگی به حالت عادی برگردد انشاالله.
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1399/01/16
سلام اگه اونا که میتونن سرکار بدن مثلا جایی که خیلی شلوغ نباشه مثل کارخونه های بزرگ جاهایی که زیاد رفت وامد نمیشه ولی اگه کرونا بگیرن ضررش به کشور ودولت بیشتره یعنی اگه یکی کرونا بگیرن بیش از ۴ میلیون خروجش میشه
United States
00:48 - 1399/01/16
خخخ خودتون کہ سرکارمیرید بہ بقیہ میگید سرکارنرن
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1399/01/16
تا کی میتونیم تحمل کنیم مجبوریم بریم سرکار دستمون به جایی بند نیست به فکر ما هم باشین که حقوق بگیر نیستیم
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1399/01/16
تا یه مدت زمانی میشه تحمل کرد زندگی شوخی بردارنیست اونی که میگه بشین خونه میشه تا یه حدی ولی تا کی .ما که دستمون به جایی بند نیست باید بمیریم
Germany
09:03 - 1399/01/16
فقط حرف ميزنيد فقط حرف ، امروز همه رفتن سركار!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر