کدام گلر جانشین بیرانوند در پرسپولیس می‌شود؟
۹۷۷۸۹۰
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۷
۳۰۶۶ 
علیرضا بیرانوند در فصل آینده به دلیل قراردادی که با تیم انتورپ بلژیک منعقد کرده از پرسپولیس جدا خواهد شد و باید دید کدام گلر جانشین او در این تیم خواهد شد.

ورزش سه: علیرضا بیرانوند در فصل آینده به دلیل قراردادی که با تیم انتورپ بلژیک منعقد کرده از پرسپولیس جدا خواهد شد و باید دید کدام گلر جانشین او در این تیم خواهد شد.

در شرایطی که آینده فوتبال در تمامی نقاط دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا نامشخص است و حتی بحث‌های جدی در خصوص زمان پنجره نقل و انتقالاتی در لیگ‌ها شکل گرفته، شاید یکی از موضوعاتی که باید در پرسپولیس جدی گرفته شود، مساله جانشینی علیرضا بیرانوند است. گلر شماره یک و ملی‌پوش پرسپولیس که بعد از موفقیت‌های بزرگی که در این تیم کسب کرده، اکنون به رویای بزرگ خود نیز رسیده و در آستانه انتقال به فوتبال اروپا قرار دارد. علیرضا بیرانوند که در اواسط فصل قرارداد خود را با باشگاه انتورپ به امضا رسانده، قرار است بر اساس آن فصل آتی را در لیگ بلژیک و این تیم دنبال کند.

موضوعی که باعث خواهد شد پرسپولیس در شرایط فعلی یکی از بزرگترین هدف‌های خود را در نقل و انتقالات فصل آتی در جستجوی گلری در حد و اندازه دروازه خود باشد. بعد از چهار فصل درخشان و قابل دفاع از سوی علیرضا بیرانوند درون دروازه این تیم، او اکنون قرار است رویای خود را در فوتبال اروپا دنبال کند که این موضوع البته می‌تواند چالش بزرگی برای پرسپولیس محسوب شود که با خلا بزرگی درون دروازه خود مواجه خواهد شد.

در این بین شاید نگاهی به اهداف احتمالی پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات تابستانی و انتخاب گلر برای جانشینی علیرضا بیرانوند هم جالب توجه باشد. شما می‌توانید در کامنت‌های همین پست، درباره انتخاب گلر بعدی پرسپولیس نظر خود را اعلام کنید.

در فوتبال ایران شاید انتخاب گلری در شرایط فعلی برای حضور در دروازه فصل آینده پرسپولیس یکی از بزرگترین مشکلات یحیی گل محمدی محسوب شود. دروازه‌بانان طراز اول یا موانعی برای حضور در این تیم دارند یا اینکه تحت قرارداد باشگاه‌های خود قرار دارند و مذاکره و جذب آنها برای این تیم دور از دسترس باشند. با این حال فارغ از این مسائل به بررسی گلرهایی که می‌توانند نامزد حضور در پرسپولیس به جای علیرضا بیرانوند باشند خواهیم پرداخت.

پیام نیازمند؛ خیلی دور

شماره یک سپاهان و پدیده دروازه‌بانی دو فصل اخیر فوتبال ایران شاید بزرگترین دلخواه پرسپولیس و هواداران این تیم برای حضور در تهران باشد. نیازمند اما بزرگترین موانع را برای این انتخاب خواهد داشت. اولین آن جبهه گیری باشگاه سپاهان و هواداران این تیم خواهد بود و مانع دیگر باقی ماندن یک فصل دیگر از قراردادش با باشگاه اصفهانی است که شاید باب هرگونه مذاکره را منتفی کند.

علیرضا حقیقی؛ بازگشت پسر سرخ

دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی در این فصل به فوتبال ایران بازگشته و نمایش قابل قبولی نیز درون دروازه نساجی از خود به جا گذاشته است. تجربه بالای حضور در تیم ملی و حضور در فوتبال اروپا در کنار سابقه کار در پرسپولیس او را یکی از گزینه‌های پرسپولیس نشان می‌دهد و البته باید دید نساجی راضی به این انتقال خواهد شد یا اینکه یحیی نظری برای این انتقال خواهد داشت یا خیر.

حامد لک؛ سال‌ها بعد از گزینه بودن

لک در دوران اوج خود همواره یکی از گزینه‌های پرسپولیس محسوب می‌شد و بارها علاقه‌اش را نیز به این تیم با حرکات حساسیت برانگیز خود نیز نشان داده بود. با این حال این انتقال تحقق پیدا نکرد تا اکنون لک نیز در فاصله زیادی از دورانی که مورد توجه پرسپولیس قرار داشت، قرار گیرد. لک در این فصل در ماشین سازی نیز از روحیه همیشگی خود فاصله گرفته و باید دید در صورت ادامه لیگ، آیا درخششی خواهد داشت که سرخ‌ها را ترغیب به این مذاکره کند یا خیر.

محمدرضا اخباری؛ نه در قامت شماره یک

اخباری نیز جزو دروازه‌بانانی محسوب می‌شد که در دوران اوج خود در سایپا و بعد از آن تراکتور، مورد توجه پرسپولیس قرار داشت اما طی دو فصل اخیر و دوری اش از ترکیب اصلی، او را از صدر ستاره‌های موردتوجه در نقل و انتقالات دور کرده است. اخباری که این روزها دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد نمی‌خواهد تصمیمی بگیرد که بار دیگر او را نیمکت نشین کند و شاید در شرایط فعلی رقابت بین او و رادوشوویچ به سود گلر کروات چربش بیشتری داشته باشد.

رشید مظاهری؛ انتقال غیرممکن

دیگر دروازه‌بان ملی‌پوش فوتبال ایران نیز طی سالیان اخیر همواره در تیتر اخبار مربوط به حضور در پرسپولیس قرار داشته و خودش نیز آن را تایید کرده است. با این حال او در این فصل با حضور در تراکتور به عنوان دیگر قطب فوتبال ایران، این انتقال را منتفی کرده است و قرارداد سه ساله او با این تیم، او را از تیررس پرسپولیس کاملا دور می‌کند.

سوشا مکانی؛ در سودای نروژ

مکانی با آن سبک خاص زندگی‌اش که باعث شده بود در دوران حضور در پرسپولیس حاشیه‌های بزرگی را تحمل کند، هرچند در این فصل و با بازگشت موفق به نفت مسجدسلیمان توانسته نظرها را بار دیگر به سمت خود جلب کند، اما خواسته‌اش برای اقامت در کشور اروپایی احتمالا مانع از این خواهد شد که پرسپولیس نیز بتواند روی او نظر مثبتی داشته باشد.

محمد دریس؛ نه در حد شماره یک

دروازه‌بان دو متری نفت آبادان نیز به عنوان یکی از پدیده‌های دو فصل اخیر فوتبال ایران شناخته می‌شود. محمد دریس با 24 سال سن و قامت منحصربفرد خود خیلی زود توانست چهره شود اما هنوز بعید است که بتواند در زمره یک انتقال ویژه قرار داشته باشد و فرصت زیادی برای نمایش توانایی خود دارد و باید دید در آینده قادر خواهد بود با بهره گیری از این فیزیک جالب خود را به عنوان یک گلر ویژه نیز مطرح کند یا خیر.

شما می‌توانید در بخش کامنت‌ها نظر خودتان را درباره آینده دروازه‌ پرسپولیس بعد از جدایی علیرضا بیرانوند و گزینه احتمالی برای شماره یک سرخ‌ها اعلام کنید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
03:00 - 1399/01/16
همین رادو خوبه عشقققققققققققققققه با غیرت
پاسخ ها
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
یه کلاغ دیگه
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1399/01/16
به نظرمن حامدلک بیادخوبه.چون بقیه یاقرارداددارندیاخوب نیستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
بابا رادو خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
بابا رادو خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
برو بابا
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1399/01/16
داداش جو نده دروازبان هست، رادو
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1399/01/16
شماره یک حق رادو والسلام
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1399/01/16
وقتی یکی درحد بیرو رادوشویچ روتو ذخیرها داری توایران کسی رونداریم بهتراز رادوشویچ اب درکوزه وتشنه لبان میگردی زپرشک رادوشویچ بهترینه درحال حاظر
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1399/01/16
پرسپولیسم باید دنبال دروازبان دوم باشه چرا که بعد این همه سال حق رادو هست که شانس اول بودن رو بهش بدن و چیزی از گزینه‌هایی که اسم بردین کم نداره چه بسا بهترم بوده
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1399/01/16
فقط رادو لیاقتش اینه دروازه بان اول باشه هر دروازه بانی بیاد باید ذخیره باشه بهترین گزینه پیام نیازمند هست که احتمالش خیلی ضعیفه چون سپاهان اجازشو نمی ده عليرضا حقیقی می تونه گلر خوبی باشه واسه پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
04:37 - 1399/01/16
رادو فقط لایق دروازبانیست....
Iran, Islamic Republic of
04:43 - 1399/01/16
کاش علیرضا حقیقی دوباره برگرده،الان تویه اوج هم هست
Iran, Islamic Republic of
05:01 - 1399/01/16
به نظر اگه آقا یحیی شروع کنه به رادو بیشتر بازی بده تا تجربش بالا بره گلر خوب و مطمئنیه
Romania
05:33 - 1399/01/16
بوژیدار رادوشوویچ
به کسی نیازی نداریم هر کی بیاد میچسبه به نیمکت طوری که انگار از بچگی به نیمکته چسبیده بوده والااااا
Iran, Islamic Republic of
05:36 - 1399/01/16
بنظر من پرسپولیس فصل بعد با راشادویچ بازی کند چون حقش هست که حداقل یسال فیکس باشد بعد قراداد پیام با سپاهان تمام شد پیام را ب پرسپولیس بیاورند
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1399/01/16
رادو بهترین جانشینه اینام که اسم بدردید جز حقیقی مفت گرانن
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1399/01/16
پیام نیازمند الان یکی از اماده ترین دروازه با نان حال حاضر است و پرسپولیسی باید اورا فقط بگیرند
United Arab Emirates
08:12 - 1399/01/16
رادو دروازبان اول، بعدیش مهم نیست اگه لک باشه یا نیازمند که امسال منتفیه و شایدم اخباری،،، ولی حقیقی رو ول کنید خدایی
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1399/01/16
دروازبان به این خوبی داره همین خارجیه راداشوویچ چرا حاشیه درست میکنید خیلیم گلر خوبی هستش به کس دیگه ای نیاز نیس فکنم
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1399/01/16
فقط رادو بهترین دروازبان
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1399/01/16
رادو رو داریم غم نداریم❤️
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/01/16
دروازه بان اول تیم قطعا باید رادوشوویچ باشه هم از نظر کیفی فعلا در ایران بهترین هست و هم از نظر حرفه ای بودن با اختلاف بهترینه و هم از لحاظ عشق و غیرت به تیم با اختلاف بهترینه
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1399/01/16
به نظر من بهتاش فریبا خیلی خوب جلو پرسپولیس بازی کرد همونو بیارین
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/01/16
رادو شوویج بهترین از بیرانوند هم سرتر
France
11:58 - 1399/01/16
با سلام .باتوجه به تجربه حقیقی و پرسپولیسی بودنش بتظرم بهترین گزینه برای دروازه تیم مامیباشد.به امیدموفقیت تیم پرسپولیس .عشق است پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1399/01/16
اگر برای چند سال میخوان روی دروازه بان (مثل بیرانوند)حساب باز کنن و خیال طرفداران از دروازه راحت باشه فقط نیازمند بدرد پرسپولیس میخوره چون هم جَونِه هم تو پرسپولیس بیشتر تو چشمه و میدرخشه بقیه اکثرشون حاشیه دارن و دنبال کارای اضافی هستن
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1399/01/16
رادو فوق العادس ولی درکنارش سوشا مکانی یا حقیقی بیارن که رقابت شکل بگیره ورادو که خیالش راحته شماره ۱ تیمه افت نکنه وکماکام فوق العاده به کارش ادامه بده
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1399/02/09
رادوشوویچ بزارن گلراول وگلردوم بگیرن برای گلردومی پرسپولیس ازبین این گزینه ها سیدپیام نیازمندوحامدلک خوبن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج