نبی: از ایران اطلاعات غلط می‌دهند
۹۷۸۴۲۶
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳
۲۹۵۶ 
سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در واکنش به ایمیل‌های AFC گفت که این اتفاقی عادی و مرسوم است و مشکلات به زودی حل خواهند شد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى محمدنبى درباره ایمیل‌های ارسالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد انتخابش به عنوان سرپرست دبیرکلی این فدراسیون گفت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتى که در مکاتبات دو جانبه فدراسیون و کنفدراسیون مطرح شده قطعا حل و مرتفع می‌ شود. فدراسیون فوتبال ایران همواره تعامل و ارتباط نزدیکى با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل ها درباره تشریفات و ساز و کار ادارى، امرى کاملا عادى در این ارتباط است اما متاسفانه سوء رفتارهایى در داخل کشور صورت گرفته که با مقاصد خاص، منافع و موقعیت فوتبال کشور را در نظر نمی‌ گیرند.

وی اضافه کرد: بنده با سابقه حدود ٨ سال دبیرکلى در فدراسیون همچنین ارتباطات و کرسى هایى که در AFC داشته ام بارها شاهد اختلاف نظر و برداشت هاى متفاوت قانونى درباره موضوعات گوناگون بودم اما تاسف برانگیز است که در چنین مسئله اى شاهد انعکاس جزئى ترین مکاتبات اى اف سى و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخى است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللى، فدراسیون فوتبال ایران با حاشیه و رفتارهای غیر معمول و نادرست مواجه شود.

سرپرست دبیرکلى فدراسیون اظهار داشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نامه ها موضع گیرى له یا علیه شخص خاصى نداشته و تنها ایراد شکلى به تشریفات و رویه ادارى عنوان کرده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستى مثل کنفدراسیون کاملا طبیعى و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بى تقوایى هایى صورت گرفته و در راستای منافع فردی اطلاعات نادرستى منتقل شده است.

نبى افزود: حضور و فعالیت هر ایرانى در بخش ها و کمیته هاى مختلف AFC باعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبى با کمیته هاى مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون هاى عضو AFC داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساسنامه عمل کرده است. با این وجود از رسانه ها درخواست می کنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر گرفتن مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همیشه در این مسیر هوشمندانه عمل کنند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1399/01/17
آقای نبی . فقط خدا میدونه که شما و امثالهم توی اون ساختمون چه ها که نکردین و نمیکنین . فقط خدا عالمه که چه بلاهایی سر تنها دلخوشی مردم که فوتباله نیاوردین . پرونده های فساد مالی فوتبال ما تا سقف دادگاه فیفا رفته . اساسا لازمه که کسی از داخل اطلاعات بده؟ تشت رسوایی فوتبال ما و مدیرانش خیلی وقته. از بام دنیا افتاده . انشاالله بزودی تعلیق میشیم تا خیال همه راحت بشه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1399/01/17
لنگی بیشرف رفتی تو فدراسیون تا مسابقات روبرا تیمت مهندسی کنی نه
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1399/01/17
دورهمم جمع شدید.برای هم تیلیت میکنید.میگه اطلاعات غلط میدند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج