پیشنهاد جالب کاسیاس برای شروع مجدد فوتبال
۹۷۸۶۰۲
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
۲۱۱۱ 
ایکر کاسیاس معتقد است از این پس باید لیگ ها در ابتدای هر سال میلادی شروع شوند و در پاییز به اتمام برسند.

ورزش سه: در پی اپیدمی کرونا، فوتبال در بیشتر نقاط دنیا تعطیل است. 5 لیگ معتبر اروپا نیز در تعلیق موقت هستند و در انتظار ماه آینده برای تصمیم گیری نهایی در مورد چگونگی از سرگیری رقابت ها.

برخی معتقدند که حتی در تابستان نیز نمی توان لیگ ها را ادامه داد و برای فروکش کردن اپیدمی، باید تا پاییز صبر کرد ولی امیدواری یوفا و دیگر لیگ های اروپایی بر این است که از اواسط خرداد یا در نهایت اوایل تیر ماه بتوانند بازی های هفته های باقیمانده را برگزار کنند. یوفا حتی خوشبین است که لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در مرداد به پایان برسند.

ایکر کاسیاس اسطوره رئال که اخیرا نامزدی اش برای پست ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا را اعلام کرده، در حساب توئیتر خود پیشنهاد جالبی را مطرح کرد. او معتقد است که فوتبال می تواند سه یا چهار ماه بعد، در پاییز از سرگرفته شود و بازی های هفته های باقیمانده در این مقطع از سال و تا ماه دسامبر(آذرماه) برگزار شوند.

به اعتقاد کاسیاس فصل بعد نیز باید از زمستان شروع شود تا اینگونه به فاصله دو سال تا جام جهانی 2022 قطر که قرار است برای اولین بار در فصل پاییز برگزار شود، تطابق پذیری های لازم صورت بگیرد.

کاسیاس اعتقاد دارد که از این پس هر فصل به جای تابستان باید از زمستان شروع شود و در پاییز نیز به اتمام برسد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج