استفاده از داروی فاوپیراویر در مسیح دانشوری
۹۷۸۶۳۷
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
۱۶۰۵۲ 
رییس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: داروی فاوپیراویر با رعایت موازین قانونی و تایید کمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران کرونا قرار گرفته است.

ایسنا: دکتر ولایتی امروز (یکشنبه ۱۷ فروردین ماه) در اولین حضور خود پس از بهبودی در بیمارستان مسیح دانشوری و اولین جلسه شورای علمی این مرکز در سال 1399، با پزشکان، پرستاران و کادر درمانی دیدار و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و شبانه روزی آنها تقدیر کرد.

استفاده از داروی فاوپیراویر در مسیح دانشوری

در این دیدار، دکتر ولایتی با تشریح شرایط موجود و ضرورت توجه حداکثری به ارائه خدمات به بیماران کرونایی با بسیج تمام امکانات گفت: بیمارستان مسیح دانشوری با همراهی تمامی کادر درمانی و پرسنل خود به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا از ابتدایی‌ترین ساعات در کنار مردم ایستاد و با اهتمام و تلاش خستگی ناپذیر کماکان در حال ارائه خدمات به مردم شریف است و امیدواریم به زودی شاهد شکست کرونا باشیم.

وی ادامه داد: لازم می دانم از تلاش و پشتکار شبانه روزی همه شما عزیزان به عنوان مدافعان سلامت در این صحنه جهاد که با ایثارگری فعالیت داشته و دارید تقدیر و تشکر کنم.

استفاده از داروی فاوپیراویر در مسیح دانشوری

وی افزود: خوشبختانه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای اولین بار در ایران داروی فاوپیراویر ساخته شد و با رعایت موازین قانونی و تایید کمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران کرونا قرار گرفته است.

ولایتی با تاکید بر این که بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند و با تمام امکانات در خدمت مردم شریف است، افزود: از ابتدا و در هماهنگی کامل با وزارت بهداشت، اقدامات مربوطه انجام شد و از وزیر بهداشت و همکاران ایشان به دلیل همراهی‌های به عمل آمده نیز تشکر می‌کنیم.

در ادامه، تعدادی از مدیران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در زمینه پذیرش، درمان، ارائه خدمات و حوزه های پژوهشی در مقابله با کرونا ارائه کردند و از حضور و حمایت مستمر دکتر ولایتی قبل از بیماری در کنار کادر درمانی، پیگیری های مستمر حتی در دوران بیماری و قرنطینه و حضور مجدد پس از بهبودی در کنار همکاران بیمارستان ابراز خرسندی کردند.

در این دیدار همچنین از خانم آنتوتن سرپرستار بخش 3 بیمارستان مسیح که به منظور ارائه خدمات به مردم، برگزاری جشن ازدواج خود را به تعویق انداخته و مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، توسط دکتر ولایتی تقدیر شد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:26
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/01/17
درود ب دکتر هاشمیان وبقیه کادر درمان خدا مارا از این بیماری نجات ب
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1399/01/18
درود خدا بر پزشکان وپرستاران مبارزی که لباس رزم وجنگ پوشیده و برای اولین باردر دنیا به جنگ مرگ رفتند و شکستش دادن و صدآفرین برپرستاری که خوشیهایش را بخاطر نجات جان بیماران کنارزد تاجایی که ولایت امر ازاو تشکرکرد پس ماکی هستیم که ازاو تشکرکنیم ما درمقابل اینچنین کسانی تسلیم محض هستیم خدا حافظش باشد. .
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1399/01/18
با درود و سلام خدمت تمامی پزشکان و پرستاران خط مقدم مقابله و مبارزه با ویروس کرونا ، جناب آقای دکتر ولایتی شما هرچقدر از زحمات پرستاران و پزشکان بخصوص خانم آنتوتن انجام دهید کم است و ایشان شایستگی بیشتری دارد چون من 3 سال قبل در بخش 4 این بیمارستان بستری بودم که این خانم پرستار مانند پروانه ای دور بیماران می چرخید و خدمت رسانی می کرد و حتی لحظه ای احساس خستگی نمی کرد . خداوند حافظ و نگهدارتان باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج