تنها سود پایان زودهنگام لیگ برتر برای پرسپولیس!
۹۷۹۱۸۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
۲۴۴۶ 
کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد داده است که ۳۰ تا ۷۰ درصد قرارداد‌ها را کاهش دهند و مدیران پرسپولیس به این امید بدشان نمی‌آید لیگ هر چه سریع‌تر نیمه کاره رها شود.

خبرورزشی: ادامه یافتن شیوع ویروس کرونا راهی جلوی پای مسئولان برگزاری رقابت‌ها نمی‌گذارد جز تعطیلی بازی‌ها و این در حالی است که حدود یک‌سوم بازی‌های لیگ برتر ایران باقی می‌ماند. شاید همه تیم‌های لیگ برتری از پایان زودهنگام رقابت‌ها سود ببرند، اما قهرمانی پرسپولیس صدرنشین نامعلوم است و سرخپوشان تهرانی سخت مخالف این موضوع هستند. شاید بازیکنان و کادر فنی از این موضوع ناراحت باشند، اما برای هیئت مدیره باشگاه لغو بازی‌ها خبر چندان بدی نیست.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد داده است که ۳۰ تا ۷۰ درصد قرارداد‌ها را کاهش دهند و مدیران پرسپولیس به این امید بدشان نمی‌آید لیگ هر چه سریع‌تر نیمه کاره رها شود. در صورت این اتفاق ۳۰ درصد قرارداد کالدرون و دستیارانش که در خانه نشسته‌اند و دنبال حقوق پرسپولیس هستند می‌رود روی هوا و ۳۰ درصد قرارداد بشار رسن و رادو و حدود ۷۰ درصد قرارداد اوساگونا و استوکس هم از هزینه‌های جاری باشگاه کسر می‌شود که همه آن‌ها به نرخ دلار و یورو است.

به این‌ها دستمزد بازیکنان فعلی و کادر فنی را هم اضافه کنید که رقم قابل توجهی خواهد بود. تازه این اصل دستمزد‌هاست و وقتی به این نکته توجه کنید که آپشن‌هایی مثل تعداد کلین‌شیت، آقای گلی، گل زده، پاس گل و... دیگر قرار نیست پرداخت شود حتماً متوجه خواهید شد که پایان لیگ به نفع مدیران پرسپولیس است و بخش عمده‌ای از بحران مالی باشگاه از این طریق به علاوه سررسید پول رضایتنامه علیرضا بیرانوند حل خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج