عبدالله ويسي: من پرسپوليسي هستم!
۹۷۹۶
۰۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۸
۱۳۸۸۶ 
ز قول من دروغ نوشته‌اند
استيلي رفيق جاني و صميمي من است و چطور مي‌توانم عليه تيم او حرف بزنم؟ من پرسپوليسي هستم و بازيكن كمكي علي پروين در جام باشگاه‌هاي آسيا بودم
عبدالله ويسي سرمربي صباي قم بعد از بازي مقابل فولاد در كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد كه پرسپوليس را شكست مي‌دهد تا اين تيم را دوباره وارد بحران كند. حالا پس از گذشت چند روز ويسي تأكيد مي‌كند كه به هيچ عنوان چنين حرفي نزده است. او در مورد اين موضوع و بازي با پرسپوليس حرف‌هاي جالبي مي‌زند:

 خيلي‌ها معتقدند حرف‌هايي كه در مورد بازي با پرسپوليس زديد جالب و حرفه‌اي نبود؟
من به طور قاطع اين موضوع را تكذيب مي‌كنم. هر سايت يا روزنامه‌اي كه از قول من نوشت پرسپوليس را وارد بحران مي‌كنيم، دروغ نوشته است. من گفتم كه پرسپوليس براي من با تيم انتهاي جدول هيچ فرقي ندارد و به ما ربطي ندارد كه اين تيم در بحران به سر مي‌برد.

ولي اين حرفي كه مي‌زنيد زمين تا آسمان با حرف‌هايي كه آن روز زديد فرق دارد؟!
من خودم پرسپوليسي هستم، خانواده‌ام پرسپوليسي است و چطور مي‌شود كه آن حرف‌ها را بزنم؟ من اگر عليه پرسپوليس حرف بزنم زن و بچه‌ام ناراحت مي‌شود. در ضمن استيلي رفيق جاني و صميمي من است و چطور مي‌توانم عليه تيم او حرف بزنم؟ من پرسپوليسي هستم و بازيكن كمكي علي پروين در جام باشگاه‌هاي آسيا بودم.

 نظرتان راجع بازي روز  جمعه چيست؟
بازي سختي است. به نظر من شرايط پرسپوليس بعد از آمدن علي پروين تغيير كرده است و آنها وضعيت خوبي دارند. از طرفي 80درصد بازيكنان ما استاديوم آزادي را نديده‌اند و كار راحتي نداريم.

به نظر شما نقاط ضعف پرسپوليس  چيست؟
اين موضوع كه گفتن ندارد. در زمين بازي همه چيز مشخص مي‌شود.

خيلي از مواقع نتايج را پيش‌بيني مي‌كنيد. نتيجه اين بازي را چطور پيش‌بيني مي‌كنيد؟
مطمئنا باشيد مردم يكي از زيباترين بازي‌هاي فصل را از پرسپوليس و صبا تماشا خواهند كرد و مطمئن باشيد كه سه امتياز براي ما است.

مثل اينكه خيلي مطمئن هستيد؟
من به تيم  خودم اعتقاد دارم و در شكست پرسپوليس نيم درصد هم شك ندارم.

منبع: گل

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج