دردناک‌ترین خاطره ستاره بارسا از تعویض پیراهن
۹۸۰۲۷۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
۴۶۹۰
فرانکی دی یونگ ستاره هلندی بارسا تمام پیراهن هایی که پس از بازی با بازیکنان حریف تعویض کرده است را در یک مکان ویژه نگهداری می کند.

ورزش سه: فرانکی دی یونگ ستاره هلندی بارسا تمام پیراهن هایی که پس از بازی با بازیکنان حریف تعویض کرده است را در یک مکان ویژه نگهداری می کند.

فرانکی دی یونگ تابستان سال گذشته بود که به جمع بازیکنان بارسا اضافه شد. انتقال او البته زمستان 2019 نهایی شده بود یعنی زمانی که او هنوز برای آژاکس بازی می کرد.

دردناک‌ترین خاطره ستاره بارسا از تعویض پیراهن

دی یونگ فصل 19-2018 روزهای درخشانی را با آژاکس تجربه کرد و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز پیش رفت ولی در یک بازی دراماتیک مغلوب تاتنهام شد. آژاکس در بازی رفت و در لندن 0-1 پیروز شد ولی در بازی برگشت و در حالی که تا دقایق پایانی، بازی 2-2 بود، با گل لوکاس مورا بازنده شد و وداعی تلخ با رقابت ها داشت.

دی یونگ پس از اتمام بازی، پیراهن خود را با لوکاس مورا تعویض کرد و از آن به عنوان تلخ ترین خاطره تعویض پیراهنش یاد کرد.

دردناک‌ترین خاطره ستاره بارسا از تعویض پیراهن

او که در یک مصاحبه یوتیوبی شرکت کرده بود، در این رابطه گفت:« من به نوعی موزه ای از پیراهن تیم های مختلف را در خانه دارم. تعویض پیراهن با لوکاس مورا البته که تلخ ترین خاطره بود. لوکاس درخششی فوق العاده داشت و با گل های او بود که ما نتوانستیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم. حذف ما بی رحمانه بود و خاطره ای دردناک به جا ماند.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج