اقدامات ترافیکی برای شنبه کرونایی در تهران
۹۸۰۵۱۳
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
۵۳۸۴ 
مدیریت شهری تهران اقداماتی را برای حضور دو سوم کارکنان در سطح شهر پیش بینی کرده است.

مهر نوشت: مدیریت شهری تهران اقداماتی را برای حضور دو سوم کارکنان در سطح شهر پیش بینی کرده است.

از صبح شنبه ۲۳ فروردین ماه طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۹:۰۰ اجرایی خواهد شد که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ شهروندان شاغل دو ساعت فرصت دارند یک خروج رایگان از محدوده طرح‌های ترافیکی داشته باشند. همچنین شهروندان برای استفاده از تخفیف‌های طرح ترافیک حداقل باید ۵۶ هزار تومان اعتبار در حساب شهروندی خود داشته باشند.

ناوگان اتوبوس رانی با تمام ظرفیت خود به مسافران خدمات رسانی می‌کند و علامت‌هایی را نیز بر روی صندلی‌های اتوبوس گذاشته تا فاصله اجتماعی رعایت شود. در صندلی‌های دو تایی تنها یک نفر می‌تواند بنشیند و در کف اتوبوس‌ها نیز علامت‌هایی نصب شده است.

مدیران اتوبوس رانی از شهروندان درخواست کردند برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوار شدن در اتوبوس‌هایی که مسافر زیاد دارند، خودداری کنند. همچنین طرز رزرو صندلی برای اتوبوس‌های خارج از ناوگان حمل و نقل عمومی اجرایی خواهد شد. این طرح در شرکت‌های اتوبوس واحد اجرایی نمی‌شود.

در تاکسی‌ها نیز برای رعایت طرح فاصله گذاری تنها سه مسافر سوار خواهند شد و برای ایجاد فاصله میان رانندگان تاکسی و مسافران نیز طلق هایی نصب شده است که در مرحله اول این جداسازی بر روی سه هزار دستگاه تاکسی اجرایی شده است. در مترو نیز نشانه‌های فاصله گذاری بر روی پله‌های برقی، راه روهای مترو و ایستگاه‌ها و داخل واگن‌ها انجام شده و به جز ضدعفونی کردن قطاهار، ایستگاه‌ها و پایگاه‌ها در چندین نوبت، مدیران مترو از شهروندان درخواست کردند که به برچسب‌های فاصله گذاری شده توجه کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1399/01/22
وقتی اتوبوس پره علامت زدن چه فایده داره
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1399/01/22
دیگه تموم شد امکان نداره بتونن تهران رو جمعش کنن...مگر اینکه خود مردم همت کنن و حداقل ی ماه خونه بمونن که اونم امکانش کمه...چون خرج بالاس.
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1399/01/22
پس بااین روش کارمندان دیر به سر کا خواخند رسید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج