کودکان با یک کتاب مصور به جنگ کرونا می‌روند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۸۰۵۹۰
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
۶۵۴۵
یونیسف یک کتاب داستانی جدید با هدف کمک به کودکان در درک و همگام سازی با COVID-۱۹ تدوین می‌کند. این کتاب، با همکاری بیش از ۵۰ سازمان که در بخش فعالیت‌های بشردوستانه فعالیت می‌کنند نوشته شده است. سازمان‌های همکار در تدوین این کتاب سامل سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان سازمان ملل و سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگان، فدراسیون بین المللی جوامع صلیب سرخ و هلال احمر و سازمان نجات کودکان است.

انتخاب: یونیسف یک کتاب داستانی جدید با هدف کمک به کودکان در درک و همگام سازی با COVID-۱۹ تدوین می‌کند. این کتاب، با همکاری بیش از ۵۰ سازمان که در بخش فعالیت‌های بشردوستانه فعالیت می‌کنند نوشته شده است. سازمان‌های همکار در تدوین این کتاب سامل سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان سازمان ملل و سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگان، فدراسیون بین المللی جوامع صلیب سرخ و هلال احمر و سازمان نجات کودکان است.

کودکان در این کتاب با کمک یک موجود خیالی به نام آریو و با شعار "قهرمان من تو هستی" به جنگ کرونا می‌روند. درواقع بچه‌ها در این کتاب می‌آموزند چطور می‌توانند با COVID-۱۹ مبارزه کنند. این داستان به کودکان توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانند در مواجهه با یک واقعیت جدید و به سرعت در حال تغییر، از خود، خانواده و دوستانشان در مقابل کروناویروس محافظت کنند و چگونه می‌توانند احساسات خود را مدیریت کنند.

این کتاب برای گروه هدف کودکان ۶ تا ۱۱ ساله طراحی شده است و در مراحل اولیه این پروژه، بیش از ۱۷۰۰ کودک، والدین، مراقبان و معلمان از سراسر جهان نحوه مقابله با بیماری همه گیر COVID-۱۹ را به اشتراک گذاشتند. هلن پاتوک تصویرگر و نویسنده کتاب و تیم پروژه وی برای اطمینان از این که داستان و پیام‌های آن برای کودکانی از قشر‌های مختلف و قاره‌های مختلف ماسب است تلاش زیادی کردند و اطلاعات را از منابع متعدد بررسی کردند.

برای دستیابی به هرچه بیشتر بچه‌ها به این کتاب، قرار است به طور گسترده ترجمه شود. این کتاب فعلا در ۶ نسخه تهیه شده و به زودی به بیش از ۳۰ زبان دیگر ترجمه می‌شود. این محصول در قالب یک محصول آنلاین و کتاب صوتی منتشر می‌شود.

کودکان با یک کتاب مصور به جنگ کرونا می‌روند

دکتر تدروس ادهانوم قبریسوس، مدیرکل سازمان بهداشت جهانی می‌گوید: «شرایط اضطراری بشردوستانه قبلی به ما نشان داده اند که پرداختن به ترس‌ها و اضطراب کودکان بسیار مهم است، زیرا آن‌ها خیلی سریع متوجه تغییر شرایط می‌شوند. ما امیدواریم که این کتاب زیبا و مصور، که کودکان را به سفر در دوره‌های زمانی مختلف و و قاره‌ها سوق می‌دهد، به آن‌ها کمک کند تا درک کنند که چه کار‌هایی می‌توانند انجام دهند تا بتوانند در هنگام شیوع ویروس کرونا سرزنده و سالم بمانند.»

هنریتا فور مدیر اجرایی یونیسف نیز می‌گوید: «در سراسر جهان، زندگی کودکان کاملاً بهبود یافته است - بیشتر آن‌ها در کشور‌هایی زندگی می‌کنند که دارای قرنطینه یا فاصله گذاری اجتماعی هستند؛ بنابراین کودکان نیاز دارند اقدامات کوچکی را انجام دهند تا قهرمانان داستان‌های خود شوند.»

فیلیپو گراندی، کمیساریای عالی پناهندگان در این باره گفت: «این منبع مهمی برای کودکان در سرتاسر جهان است که پیام بسیار محکمی را در قلب خود دارد. کودکان باید مطمئن شوند که این همه گیری تنها در صورتی مهار می‌شود که همه ما در پیشگیری و پاسخ به آن سهیم باشیم. کودکان، از جمله پناهندگان، آوارگان و افراد بدون سرزمین نیز می‌توانند بخش مهمی از این مسیر باشند. هیچ کس محافظت نمی‌شود مگر این که همه ما در کنار یکدیگر محافظت شویم.»

آدری آزولای مدیر کل یونسکو نیز گفت: «به اشتراک گذاشتن حقایق و اطلاعات موثق برای پاسخگویی به COVID-۱۹ بسیار مهم است و من می‌خواهم از خلاقیت و اشتیاق همه هنرمندان، نویسندگان و ناشران که روش‌های قانع کننده‌ای برای ترجمه و ساختن داستان‌ها و آثار هنری پیدا می‌کنند، قدردانی کنم. یونسکو مفتخر است که از این ابتکار عمل پشتیبانی می‌کند و ما این را نمونه‌ای از سهم جامعه هنری در رفاه و مقاومت همه می‌دانیم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان