پدر انیمیشن ایران به آمریکا مهاجرت می کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۸۱۲۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹
۶۲۲۳
رئیس کمیته هنری شورای شهر تهران با ابراز تاسف از تصمیم پدر انیمشین ایران برای مهاجرت از کشور تاکید کرد که باید با فراهم کردن زمینه‌های مناسب فعالیت نخبگان هنری مانع از دلسردی آن‌ها شد.
خبرگزاری مهر: رئیس کمیته هنری شورای شهر تهران با ابراز تاسف از تصمیم پدر انیمشین ایران برای مهاجرت از کشور تاکید کرد که باید با فراهم کردن زمینه‌های مناسب فعالیت نخبگان هنری مانع از دلسردی آن‌ها شد.

سید عبدالحسین مختاباد در دیدار با نورالدین زرین کلک که قصد دارد تا پایان فروردین ماه به آمریکا مهاجرت کند، گفت: شورای شهر تهران و شهرداری تهران باید حداکثر تلاش خود را برای فراهم کردن زمینه‌های مناسب برای فعالیت هنرمندان در شهر به کار برند چرا که این هنرمندان آبرو و افتخار شهر تهران هستند.

وی افزود: در سال‌های اخیر به بسیاری از هنرمندان و از جمله استاد زرین کلک کم توجهی و حتی بی‌توجهی شده است و همین رفتارهای نامناسب سبب شده که هنرمندانی چون زرین کلک که باید در وطن بمانند و هنر خود را در این سرزمین عرضه کنند و شاگردان فراوانی تربیت کنند، دلسرد و یا خانه نشین شوند و یا جلای وطن کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در سینمای امروز جهان، انیمشین جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد و این هنر تنها مخصوص به گروه سنی کودکان نیست بلکه شاهد هستیم که فاخرترین و جدی‌ترین آثار سینمایی روز جهان با استفاده از این هنر موجب غنی‌تر شدن، جذاب‌تر شدن و البته کم هزینه‌تر شدن فیلم‌ها می‌شود.

مختاباد تاکید کرد: این در حالی است که ما شاهد هستیم در ایران متاسفانه به این هنر کم توجهی می‌شود و فیلم‌ها و به ویژه سریال‌هایی که با ردیف بودجه‌های آنچنانی ساخته می‌شود بدون بهره‌گیری از انیمیشین و جلوه‌های ویژه به جای آنکه موجب فخر سینما و تلویزیون ایران و پیشبرد بهتر اهداف فرهنگی و دینی جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی شود، در سطحی بسیار نازل به مخاطبان عرضه می‌شود.

رئیس کمیته هنری شورای اسلامی شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: ما باید فضایی فراهم کنیم تا زرین کلک‌ها در ایران بمانند، بنده تمام تلاش خود را خواهم کرد تا با همکاری شورای شهر و شهردار محترم، زمینه مناسبی برای فعالیت استاد زرین کلک در تهران فراهم شود و انجمن انیمشین ایران که از قدیمی‌ترین تشکل‌های هنری کشور هستند در شکل گسترد‌ه‌تر و جدی‌تری فعالیت کند.

در این دیدار نورالدین زرین کلک به بیان تاریخچه انیمشین ایران پرداخت و گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر من را خانه‌نشین کرده‌اند و محل کارم خانه‌ام شده و امروز هم علی‌رغم اینکه دل کندن از وطن برایم بسیار سخت و طاقت فرساست ولی بعد از سال‌ها مقاومت به آن تن داد‌ه‌ام چراکه دیگر انگیزه‌ و زمینه‌ای وجود ندارد تا در سرزمینم به جوان‌هایی که می‌بینم چقدر به انیمشین، سینما و هنر علاقمند هستند خدمت کنم و به آن‌ها دانسته‌های خود را یاد بدهم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان