ستاره‌های فوتبال پس از کرونا چقدر می‌ارزند؟
۹۸۱۸۷۰
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
۱۷۸۴
شیوع ویروس کرونا ارزش ستاره‌های فوتبال جهان را 10 تا 20 درصد کاهش داده و در این میان ستاره‌های سری آ هم بی نصیب نمانده‌اند.

خبرگزاری فارس: بحران به وجود آمده حاصل از شیوع ویروس کرونا در جهان، عملا ارزش ستاره‌های فوتبال را 10 تا 20 درصد کاهش داده و در این میان ستاره‌های سری آ هم بی نصیب نمانده‌اند.

بنا بر اعلام ترانسفر مارکت دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس با افت 20 درصدی ارزش، در حال حاضر قیمتی معادل 72 میلیون یورو دارد.

در رده‌های دوم و سوم ستاره‌های فوتبال اینترمیلان ایستاده‌اند. روملو لوکاکو با افت قیمت 20 درصدی در حال حاضر 68 میلیون یورو می‌ارزد.

کریستین اریکسن ستاره دانمارکی هم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی راهی نراتزوری شد با افت قیمت 20 درصد ارزشی معادل 68 میلیون یورو دارد.

در رده چهارم این فهرست ماتیاس دلیخت ستاره خط دفاع یوونتوس قرار دارد. این بازیکن با افت قیمت 10 درصدی مواجه شده است و از نظر ترانسفرمارکت، این بازیکن 67.5 میلیون یورو می‌ارزد.

جایگاه پنجم هم در اختیار مارتینز مهاجم گلزن و آرژانتینی اینتر اختصاص دارد. این بازیکن که مورد توجه باشگاه‌ بارسلونا قرار دارد قیمتش در حدود 64 میلیون یورو شده است.

کریس رونالدو ابر ستاره باشگاه یوونتوس با افت قیمت 20 درصدی در حال حاضر قیمتی معادل 60 میلیون یورو دارد.

 

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج