پایان کرونا نامعلوم است
۹۸۱۸۷۷
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
۱۰۵۰۲
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پایان کرونا را نامعلوم دانست و گفت: مردم طی دو ماه اخیر حفاظت فردی را تمرین کرده اند و اکنون آمادگی دارند همچنان به رعایت این نکات پایبند باشند.

ایسنا: دکتر محمدرضا نقی پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فاصله گذاری هوشمند را به معنی پایان کرونا ندانست و اظهار کرد: اگرچه توانستیم یک موج افسارگسیخته ای از این بیماری را از سر بگذرانیم، اما کماکان در بستر اپیدمی کرونا هستیم.

وی با بیان اینکه حدود ۴۰۰ نفر از هم استانی های ما به علت عفونت های حاد تنفسی در بیمارستان ها بستری هستند، تصریح کرد: روزانه ۷۰ بیمار جدید بستری می شود؛ البته به نسبت ورودی بیمارستان ها، ترخیصی نیز داریم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جامعه را همچنان درگیر کرونا دانست و عنوان کرد: اگر قرنطینه و حفاظت فردی را جدی نگیریم و تصور کنیم کرونا تمام شده، مجددا گرفتار خواهیم شد، زیرا تجارب تاریخی در اپیدمی ها نشان می دهد که ویروس های تنفسی قابلیت بازگشت دارند و می توانند موج دوم ایجاد کنند.

نقی پور، فاصله گذاری هوشمند را ادامه فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی دانست و خاطرنشان کرد: مردم از ابتدای اسفند تاکنون حفاظت فردی را انجام می دهد و به توصیه های بهداشتی از جمله ماندن در خانه و شست و شوی دست ها با آب و صابون و استفاده از ماسک و دستکش و... عمل می کنند.

وی پرهیز از رفت و آمدهای غیر ضروری و رعایت فاصله دو متری را مورد تاکید فاصله گذاری فیزیکی دانست و اضافه کرد: مردم طی دو ماه اخیر حفاظت فردی را تمرین کرده اند و اکنون آمادگی دارند همچنان به رعایت این نکات پایبند باشند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پایان کرونا را نامعلوم دانست و یادآور شد: بخشی از مردم باید فعالیت های اقتصادی خود را از سر بگیرند لذا مشاغل و صنوف را به دو دسته کم خطر و پرخطر تقسیم کردیم، اما کلیه توصیه های بهداشتی از جمله قرنطینه خانگی تا مهار کامل اپیدمی برقرار است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1399/01/25
یعنی معلوم است همه ریق رحمت و سر میکشیم زیاد تو این مدت باقی مونده برای مال دنیا ..........پاره نکنید
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1399/01/25
پس چیکارکنیم میگید!یکسال بشینیم خونه
نمیشه که؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
بخدا قسم بعضی از مردم اینقدر حرام خور و گناه کار هستند بلا های آسمونی این ها اینقدر فحشا زیاد شده اینا اثارشه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1399/01/25
ی چیز میدونی بازم روزهای خوبمونه
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1399/01/25
معلومه نامعلومه نه دارو نه واکسن نه تدبیر هیچی
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1399/01/25
با این مدیریت بله باید تا اخر سال بشینیم تو خانه
پاسخ ها
نادی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چقدر اطلاع رسانی کردن چقدر راه بستن چقدر وزیر بهداشت زد تو سر خودش اخرش جاده ها شلوغ تشریف بردن مسافرت همین احمقا هستن ک داره بدتر میشه کرونا تو کشور مس نگید بی کفایتی مسئولان
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1399/01/25
تو ایران پایان ندارد،عمرا 4000 کشته داده باشیم،اینی که میگن یک چهارم واقعیت هم نیست ایران بین 25تا 30هزار کشته داده شک نکنید.
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/01/25
پایان شب سیه سیاه است فکر روز نه باشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج