مردم مطمئن باشند با اهدای خون کرونا نمی‌گیرند
۹۸۳۵۸۳
۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
۹۲۳۷
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با درخواست از مردم برای اهدای خون گفت: خیال مردم راحت باشد که با اهدای خون کرونا نمی‌گیرند؛ چون در مراکز مربوطه پروتکل‌های بهداشتی به دقت رعایت می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با درخواست از مردم برای اهدای خون گفت: خیال مردم راحت باشد که با اهدای خون کرونا نمی‌گیرند؛ چون در مراکز مربوطه پروتکل‌های بهداشتی به دقت رعایت می‌شود.

بشیر خالقی  اظهار کرد: مردم همواره در اهدای خون همراهی لازم را داشته‌اند اما بعد از شیوع کرونا این موضوع تحت تاثیر قرار گرفت؛ لذا لازم است سازمان انتقال خون از طریق رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما در این باره اطلاع رسانی کرده و به مردم این اطمینان را بدهد که در مراکز مربوطه پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شوند.

وی افزود: قطعا در شرایط فعلی اهدای خون لازم است و انتظار ما از مردم همراهی چون گذشته می‌باشد البته که باید سازمان انتقال خون از طریق رسانه‌ها این اطمینان را به مردم بدهد که با اهدای خون کرونا نمی‌گیرند چون اساسا کرونا ربطی به اهدای خون ندارد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی توضیح داد: اگر فاصله گذاری مناسب در مراکز انتقال خون رعایت شود قطعا کسی کرونا نخواهد گرفت؛ کما این که در این مراکز هم پرستاران حاضر با ماسک و دستکش و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مردم خون می‌گیرند قطعا کسی که کرونا دارد در آن مرکز پذیرش نمی‌شود؛ پس مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند و همچون گذشته برای اهدای خون همراهی کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1399/01/30
هه
پاسخ ها
m ** P ** TiRi
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
دولت اینقدر به مردم دروغ گفته مردم خون خود را در جوی آب بریزند نمی گذارند با خون‌دولت یکی شود.
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1399/01/30
من هر سال حجامت میکنم ولی دو سال پیش گفتم به جای حجامت برم خون بدم، بخدا انقدر سوال پرسیدن و گیرای الکی دادن و آخرشم گفتن تو نمیتونی خون بدی چون ۸ ماه قبل حجامت کردی
دیگه کلاهمم باد ببره سمت انتقال خون نمیرم
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1399/01/30
چیطور هست که خودشون میگن جهت جلوگیری از کرونا به هیچ عنوان به مراکز درمانی و پر ازدحام مراجعه نکنید ولی میگن به مرکز انتقال خـــــون مراجعه کنید مشکلی نداره؟؟؟؟ مگر مراکز انتقال خون جـــــز مراکز درمانی و پر ازدحام محسوب نمیشه؟؟؟
پاسخ ها
..... به من نچسب ...
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
.... می بخشید .پس چرا آقایانیکه در راس امور کشور هستند .تاکنون خون خود را اهداء نکرده اند؟
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1399/01/30
من رفتم گفت آزمایش میزان خوننت بالاس رفتم خون دادم بهتر بشه بدتر شد سری بعد که رفتم آزمایشگاه بعد دکتر گفت کم خونی پیدا کردی فقط موندم یه خون دادن باعث شد ؟
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/01/30
خون بدیم ولی پسته کیلو ۱۴۰. جیگر ۱۰۰ که باید جایش پر بشه نمی تونیم بخریم
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1399/01/30
چرا مرکز انتقال خون میدان رسالت بسته شده بنده وخیلیهای دیگه در این مرکز خون اهدا می کردیم واقعا نتاسفم
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1399/01/30
هنوز مردم جریان تزریق خونهای الوده را به مردم فراموش نکردن یا واردات خون الوده چند سال پیش یادمان نرفته البته خون دادن یک کار انسانی است ولی مردم به شما اطمینان ندارند نه به شما کلا به دولت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج