فرانسه می خواهد به ایران حمله کند!
۹۸۴۶
۰۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۳
۲۱۸۱۸ 
سفیر فرانسه در سازمان ملل متحد
«جرالد آراد»، سفیر فرانسه در سازمان ملل متحد، همچون رئیس جمهور این کشور به تکرار تهدیدات لفظی خود علیه ایران پرداخته و گفته است که اگر ایران به میز مذاکره برنگردد، احتمال دارد که به این کشور حمله نظامی گردد.
دولت راستگرای نیکولاسارکوزی که پس از شکست از رقبای سوسیالیست خود در انتخابات سنای این کشور در معرض از دست دادن کاخ الیزه است، برای جبران شکست های داخلی خود در فرانسه، به شاخ و شانه کشیدن علیه ایران در عرصه بین المللی پرداخته اند.

«آسوشیتدپرس» گزارش داد: «جرالد آراد»، سفیر فرانسه در سازمان ملل متحد، همچون رئیس جمهور این کشور به تکرار تهدیدات لفظی خود علیه ایران پرداخته و گفته است که اگر ایران به میز مذاکره برنگردد، احتمال دارد که به این کشور حمله نظامی گردد.

تشویق و تهدید همزمان برای بازگشت ایران به مذاکره در حالی است که ایران همواره آمادگی خود را برای مذاکره اعلام کرده است، اما اعلام کرده که هدفش از مذاکره علاوه بر رفع نگرانی ها، تامین حقوق و منافع ملی این کشور در بهره برداری از تکنولوژی هسته ای است.

بنابر این گزارش، «آراد» که در کنفرانسی در نیویورک سخن می گفت اظهار داشت: اگر امروز ما از طریق مذاکره با ایران به نتیجه ای دست پیدا نکنیم، خطر حمله نظامی به این کشور وجود دارد!

نماینده فرانسه در سازمان ملل که قبلا جزء تیم مذاکراتی غرب با ایران بوده همچنین اضافه کرده است: این حمله بسیار پیچیده خواهد بود و پیامدهای بسیاری برای منطقه خواهد داشت.

«آراد» همچنین گفته است: چند کشور اروپایی تاکنون همه تلاششان را برای مذاکره با ایران انجام داده اند.

تهدیدات این سیاستمدار فرانسوی علیه ایران در حالی انجام می گیرد که دولت راستگرای سارکوزی در حال حاضر نه تنها سنای این کشور را از دست داده، بلکه بر اساس برآوردها در چند ماه آینده ممکن است ریاست جمهوری را نیز از دست بدهد، لذا موفقیت این کشور در رهبری ناتو در لیبی، مقامات این کشور را به این تصور اشتباه رهنمون ساخته که با ایجاد و رهبری ائتلافی علیه ایران، شکست های داخلی را جبران کرده و افکار عمومی فرانسه را مجددا به سوی خود رهنمون کند.

با این حال رئیس جمهور و سیاستمداران فرانسه باید بدانند ایران کنونی کشوری مانند فرانسه نیست که در عرض چند ساعت پایتخت خود در برابر هیتلر اشغال شده ببیند و از کشور دیگری برای رفع اشغال خود کمک بخواهد، ایران کشوری است که صدام، به نمایندگی از فرانسه و دیگر مستکبرین عالم، در جنگ تحمیلی نتوانست یک وجب از خاکش را اشغال کند.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:30 - 1390/07/07
انها دارند اهسته اهسته افکار عمو می جهان را اماده و پشتی بانی انها را جلب میکنند تا در اینده به این مقصد برسند .باید فکری اساسی کرد و گرنه امریکا و عرب بد شان نمی اید صلا ح های خود را بر سر ما ازمایش کنند . و کشور مارا با یک حمله هوائی دچار بحران های غیر قابل بر گشت کنند و در هم بکو بند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:47 - 1390/07/09
برادر اون ماجرای حمله عراق و دفاع ایران مربوطه به دهه شصت.از اون زمان تا حالا فکر کنم خیلی گذشته و خیلی شرایط هم تغییر کرده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:08 - 1390/07/09
باید به فقانسه(فرانسه)گفت : ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود میبری و زحمت ما میداری.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:44 - 1390/07/09
=)) ای خدا من چقدر خندیدم به چه غلطا حمله به ایران تو خواب هم نمیتونن ببینن
FRANCE
19:14 - 1390/07/09
evayyyyyyyyyyyyyyy ,daghighan faransavi ha khili tarso hastan male in harfha nistan, vali ada khili darmiyarand.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:58 - 1390/07/10
باید به فرانسه و آمریکا و هم پیمانان ترسویشان گفت :
آنجا که عقاب پر بریزد
از پشه لاغری چه خیزد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:49 - 1390/07/10
فرانسه که هیچ گنده تر از اون هم هیچ شکلاتی نمی تونه بخوره . پس بهتره دنبال دردسر برای نه تنها کشورشون بلکه قاره شون هم نباشند .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:01 - 1390/07/10
به گفته رهبر عزیزمان آمریکا هیچ غلطی نتونست بکنه چه برسه به نوکرهاش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:41 - 1390/07/10
به اين كشورها بگيد كه ما خيلي شما رو ريزتر از اين حرفها ميبينيم كه بخواهيد اين حرفهاي قلمبه سلمبه رو بزنيد.
به قول بچه ها بخواب بابا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:24 - 1390/07/11
اقا چرا اينا هي زور ميزننو حرف ميزنن بابا بيان حمله كنن ببينيم چه جورياس اخه ما بدمون نمياد ببينيم كت تنه كيه يا بازي شو ميسازن يازرتو زورت ميكنن بيان جلو تيكه تيكشون ميكنيم به خدا اينا ماله اين حرفا نيستن برن همون قهوشونو تو فنجون كوچولاهاشون بخورن حرف جنگم نزنن كه خون دماغ ميشن
جنگ بچه بازي مگه بريد بينيم با بچه سوسولا بريد به بزرگترتون بگيد بياد شما رو چه به جنگ
هه خندم گرفت فرانسه به ايران حمله كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا بيخيال اينا كه جوجن ما ببرو شيرشم از هم ميدريم
برو عموجون برو دنباله بازيت بگو بزرگترت بياد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:24 - 1390/07/11
مال این حرفها نیست
KUWAIT
10:16 - 1390/07/11
جه توهمي زهي خيال باطل،جه غلطا بدبختاي فلك زده بريد بحرانهاي خودتون راحل كنيد. 
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:19 - 1390/07/11
آخ جون یعنی میشه . به علی قسم ما بچه بسیجیا تشنه شهادتیم . بابا فرانسه که حال نمیده آمریکا بیاد . بابا آخه مورچه چیه که کله پاچش باشه . خدا کنه از سمت عراق حمله کنن تا یه کربلا مجانی هم بریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:08 - 1390/07/11
شتر در خواب بیند پنبه دانه گه لپ لپ خورد گه دانه دانه شما اگه عرضه دارید به مملکت خودتون برسید.بقیه کشورها پیش کش تا برسد به ایران عزیز. عزت زیاد
AUSTRALIA
17:50 - 1390/07/11
پيشگويي نوستراداموس داره به حقيقت ميپيونده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج