پرسپولیس به دنبال فرار از اعتصاب سال ۹۹
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۸۵۳۱۹
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
۱۹۰۵
باشگاه پرسپولیس که در این سال‌ها اعتصاب بازیکنان خود برای دریافت مطالبات را تجربه کرده، حالا بار دیگر در موقعیت سختی برای پرداخت مطالبات آن ها قرار گرفته است.

ورزش سه: موعد پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس در هفته ها و ماه های آینده سر می‌رسد و مدیران این باشگاه باید چمدان های پر از از دلار و یورو را به کسانی پرداخت کنند که در سال های اخیر به خاطر بدقولی مدیران، موفق به دریافت حقوق خود نشدند و حالا از راهی دیگر، چیزی بیشتر از حق خود را مطالبه کرده و به صورت قانونی به آن رسیده اند.

برانکو ایوانکوویچ، گابریل کالدرون، سرتن چوک، فرناندو گابریل، نیلسون کوریا، مارکو استیلینوویچ، خواکین، اینیگیو والنسیا، ایگور پانادیچ و ماریو بودیمیر 10 پرونده خارجی پرسپولیس در فیفا را تشکیل داده‌اند و مدیریت تازه کار قرمزها باید نزدیک به 3 میلیون یورو معادل چیزی حدود 40 میلیارد تومان را بهآن ها بپردازد اما این تنها مشکل پرسپولیس نیست؛ قرمزها تا 4 ماه آینده باید 45 درصد باقی مانده از قرارداد اعضای تیم و همچنین پیش پرداخت فصل آینده را هم بپردازند.

* آتش زیر خاکستر؛ 45 درصد چگونه پرداخت می‌شود؟

عدم رسیدگی به پرونده های خارجی، تبعاتی چون کسر امتیاز، بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و حتی سقوط به دسته پایین‌تر را هم در پی خواهد داشت اما عدم پرداخت باقی مانده قرارداد بازیکنان و کادرفنی نیز مشکل خاص خود را دارد. نکته مهم این که سرخ‌ها باید رضایت همین بازیکنان را برای فصل آینده نیز جلب کنند و حتی ممکن است در صورت عدم پرداخت، بازیکنان تحت قرارداد نیز بتوانند از این تیم جدا شوند؛ هرچند که به دلیل بندهای تمدید قرارداد عجیب و غریب در قرارداد در برخی از بازیکنان، همین حالا نیز آن ها می‌توانند با تیم دیگری قرارداد ببندند.

پیش از شروع لیگ نوزدهم ایرج عرب برای جلب رضایت بازیکنان 20 درصد حقوق آن ها را پرداخت کرد. چند روز بعد از آغاز لیگ، انصاری فرد جای او را گرفت و در مدت 6 ماه با سه قسط، درصد پرداختی را به عدد 50 رساند. مدیریت جدید پرسپولیس هم در آستانه عید نوروز 5 درصد به اعضای تیم تزریق کرد و حالا اگر مدیران باشگاه بتوانند این 45 درصد را هم بدهند، باوجود عمر مدیریتی کمتر در لیگ نوزدهم، بیشترین میزان پرداختی را خواهند داشت.

این در حالی است که باتوجه به عدم انتشار قراردادها در فوتبال ایران، کسی نمی‌تواند رقم دقیقی را برای مجموع قرارداد بازیکنان اعلام کند اما اگر به روال فصل گذشته باشد که پس از ایرج عرب قراردادها منتشر شدند، با 15 میلیارد نیز پرسپولیس به وضعیت بسیار خوبی از نظر پرداختی خواهد رسید. نکته جالب این است که بر اساس اصول پرداخت، پرسپولیس باید تا آخرین ماه سال 98 به حدود 70 درصد پرداختی می‌رسید اما دو مدیرعامل این باشگاه تنها نیمی از قرارداد را پرداخت کردند.

* فرار از اعتصاب؛ بازیکنان هوای باشگاه را خواهند داشت؟

بازیکنان تیم پرسپولیس در هفته های اخیر با دعوت از سوی مدیریت باشگاه برای انجام جلسه مواجه شدند و به تناوب به دیدار مهدی رسول پناه، علی رغبتی و مهرداد هاشمی رفتند تا درباره مشکلات خود صحبت کنند. باشگاه پرسپولیس هیچ خبر رسمی ای را درباره محتوای این جلسات منتشر نکرد و بازیکنان نیز ترجیح دادند مصاحبه نکنند اما احتمالا عمده بحث درباره بحران های مالی پیش روی باشگاه و همچنین درخواست های بازیکنان برای پرداخت حقوقشان بوده است.

سرخ ها در سال های اخیر 4 اعتصاب بزرگ را باوجود وضعیت مالی بهتر تجربه کردند و حالا در شرایطی که هم درآمدهای باشگاه کاهش یافته، هم حقوق بازیکنان به طبع بیشتر شده و هم بدهی های خارجی به شکل افسار گسیخته ای بالا رفته اند، شاید بسیاری تصور کنند که با شروع تمرینات اولین اعتصاب بازیکنان این تیم ثبت شود.

اما با این حال شاید مدیریت و البته هواداران پرسپولیس انتظار داشته باشند که بازیکنان در وضعیت فعلی باشگاه را درک کنند. این در حالی است که البته بازیکنان فوتبال به خصوص در تیم های بزرگ و باتوجه به موفقیت های خود، انتظار دارند که باشگاه به حداقل تعهداتی که در قراردادشان آمده پایبند باشد.

باید دید در هفته ها و ماه های آینده باشگاه پرسپولیس چه خواهد کرد و به خصوص باتوجه به این که اولویت قرمزها پرداخت بدهی خارجی و جلوگیری از ایجاد مشکلات پیشین است، شاید بازیکنان برای دریافت مطالبات خود، همانطور که در طول فصل منتظر بودند، انتظار بکشند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1399/02/04
هیج جای نگرانی نیست .بابا مسعود تا 1400هستش بعدش هم خدا بزرگه .مگه این که مسعود مرده باشه تیمش بی پول بشه.خخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو