یک ادعا درباره رئیس شورای شهر یزد
۹۸۵۳۹۱
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
۵۳۹۶ 
عضو شورای شهر یزد گفت: رئیس شورای اسلامی شهر یزد در جلسه رسمی امروز شورا، در اقدامی عجیب‌ یکی از ائمه جمعه بنام استان ‌را مورد احترامی قرار داد.‌

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای شهر یزد گفت: رئیس شورای اسلامی شهر یزد در جلسه رسمی امروز شورا، در اقدامی عجیب‌ یکی از ائمه جمعه بنام استان ‌را مورد احترامی قرار داد.‌

محسن ابوترابی ‌با اشاره به اهانت رئیس شورا به یکی از ائمه جمعه ‌استان اظهار داشت: من به هیچ عنوان نمی‌توانم در برابر اهانت به علما سکوت کنم و به همین دلیل اعتراض خود را اعلام و جلسه را ترک کردم.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها اعلام کردند که مخالفت وی در ارتباط با حمایت رئیس شورا از یکی از مدیران شهرداری بود، گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و اعتراض من تنها به دلیل اهانتی بود که به این عالم جلیل القدر صورت گرفت.

به گزارش تسنیم، ‌نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد صبح امروز با 25 دقیقه تاخیر از ساعت 8 و 25 دقیقه و با حضور هشت نفر از اعضا آغاز شد و رئیس شورای اسلامی شهر در ابتدای نشست به بیان مطالبی در ارتباط با برخورد با یکی از مدیران متخلف شهرداری پرداخت و از این اقدام که منجر به استعفای این مدیر شده بود انتقاد کرد و در ادامه سخنانش، یکی از ائمه جمعه استان یزد‌ را مورد بی‌احترامی قرار داد.

با این توهین رئیس شورای اسلامی شهر یزد، محسن ابوترابی یکی از اعضای شورای شهر به رئیس شورا اعتراض کرد و خواستار عدم اهانت به علمای شهر شد که با تداوم صحبت‌های رئیس شورا، وی جلسه را ترک کرد.

پس از ابوترابی، مرتضی شایق دیگر عضو شورای شهر یزد هم با اشاره به اینکه انتقاد نباید به اهانت تبدیل شود، گفت: علما از احترام ویژه‌ای برخوردار هستند و نباید به آنها بی‌احترامی کرد.

با توجه به اینکه جلسه امروز شورا با هشت نفر از اعضا تشکیل شده بود، با خروج این دو عضو نشست از رسمیت افتاد، اما با وجودی که جلسه شورا از رسمیت افتاده بود غلامعلی سفید رئیس شورای شهر یزد صحبت‌های خود را ادامه داد و در توجیهی عجیب‌تر از توهین خود، اعلام کرد که حرف وی توهین نبوده ‌است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1399/02/03
با احترامی که مردم به آنها گذاشتند سواستفاده کردند
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/02/03
دروغ میگه شدیداً.. نه به خواسته اش توجه نشده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج