اسکوچیچ: کی‌روش و ویلموتس را آنالیز نمی‌کنم
۹۸۶۴۸۲
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
۱۲۹۰
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام بازی‌های تیم ملی در چهار سال گذشته را تماشا کردم و دوست ندارم که ویلموتس و کی‌روش را در فضای عمومی آنالیز کنم.

خبرگزاری ایرنا: فدراسیون فوتبال در اقدامی جالب که پیش از این سابقه نداشته از راه دور این امکان را برای رسانه‌ها فراهم کرد تا بتوانند با سرمربی تیم ملی گفت‌وگویی اختصاصی داشته باشند. در همین رابطه دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی در گفت‌وگوی اختصاصی با ما شرکت کرد و حرف‌های جالبی را بر زبان آورد.

وی در ابتدا راجع به شیوع ویروس کرونا و همچنین فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد اظهار داشت: مانند تمام مردم جهان از شیوع این ویروس بسیار ناراحت هستم و امیدوارم هرچه زودتر آن را پشت سر بگذاریم آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران دارم. همه باید باهم در خانه بمانیم تا سلامت بمانیم و به اینده امیدوار باشیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود: سعی کردم در این روزها به سهم خودم به مردم کمک کنم اما به خاطر شرایط خاص این ویروس و ناگهانی بودن آن، نتوانستم برنامه خاص و روشنی داشته باشم. با این حال منتظر و آماده هستم تا این بیماری تمام شود و فعالیت‌های خودم را با انگیزه زیاد آغاز کنم. هنوز برنامه جدید آغاز مسابقات چه در ایران و چه در کشورهای دیگر اعلام نشده و باید منتظر برنامه باشیم تا بتوانیم با استفاده از آن برنامه‌های خودمان و تیم ملی را طراحی کنیم.

وی درباره مرور بازی‌های تیم ملی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم تمام بازی‌های تیم ملی در چهار سال گذشته را به صورت دقیق تماشا کردم و از تعطیلی به دست آمده نهایت استفاده را بردم. هر آن چیزی که باید می‌دانستم را دانستم. دوست ندارم در فضای عمومی سرمربیان قبلی تیم ملی یعنی کی‌روش و ویلموتس را آنالیز کنم. البته که هر جای دیگر هم بودم چنین نظری داشتم و آنالیز کردن همکارانم در رسانه‌ها را دوست ندارم. امیدوارم که شما هم من را درک کنید.

اسکوچیچ در پایان راجع به تیم اکشنی که قرار است بسازد گفت: فوتبال اکشن یعنی اینکه ما خون تازه‌ای به تیم ملی تزریق خواهیم کرد. من به دنبال این هستم تا تیمم انرژی بیشتری داشته باشد و در درون زمین بیش فعل باشد و هیچوقت منتظر حریف نباشد و به سمت دروازه آنها یورش ببرد و در نیمه زمین آنها حضور داشته باشد. این همان تیم اکشنی است که دوست دارم برای تیم ملی ایران بسازم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج