ناباروری باعث شد کنیز شوهرم بشوم
۹۸۶۶
۰۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۸
۱۴۳۸۳ 
مجتمع قضایی شهید محلاتی
همسرم وضع مالی خوبی دارد، اما پس از اطلاع از ناباروری من، برای درمان هیچ تلاشی نکرد و حتی حاضر نشد هزینه‌ای برای درمانم بپردازد.
در مجتمع قضایی شهید محلاتی خانواده یک، زن جوانی را می بینم که مضطرب  و نگران از پله ها بالا می رود. درباره علت حضورش که می پرسم، می گوید: قصد جدایی از همسرم را ندارم، اما فشارهای مالی که همسرم به من وارد می کند، من را مجبور به این کار کرد.

این زن جوان در ارتباط با رفتارهای همسر خود می افزاید: 5سال است که ازدواج کرده ام، سال های نخست زندگی مشترکمان روابط خوب و صمیمانه ای با همسرم داشتم. اما زمانی که متوجه شد من نمی توانم باردار شوم و مشکل ناباروری دارم، ورق زندگیمان برگشت و آنقدر رفتارهای همسرم تغییر کرد که انگار اصلا او را نمی شناختم.

اعظم ادامه داد: همسرم وضع مالی خوبی دارد. اما پس از این جریان، برای درمان من هیچ تلاشی نکرد و حتی حاضر نشد هزینه ای برای درمان من بپردازد.

این زن جوان گفت: از آن زمان همسرم با من هیچ حرفی نمی زند و هر وقت که من از رفتارهایش گله می کنم، من را کتک می زند. او 3 سال است که مخارج زندگی را تامین نمی کند و من از طریق خانواده، مخارج زندگی ام را تامین می کنم. آنقدر نسبت به من بی تفاوت شده که حتی نمی گوید من از کجا هزینه هایم را تأمین می کنم.

وی ادامه داد: حالا همسرم تفریحاتش را با دوستان می گذراند و من در آن خانه حکم یک کنیز را دارم، اما با تمام این شرایط در این سه سال یک بار هم اسم طلاق را نیاورده است. احساس می کنم می خواهد با فشاری که بر من وارد می کند از طرف من این دادخواست داده شود.

منبع: برنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج