بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۸۷۰۵۵
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
۴۴۹۲
این روز‌ها فوتبال نه‌تنها برای بازیکنان ایرانی بلکه در لیگ داخلی به میدان می‌روند، تعطیل شده؛ بلکه لژیونر‌ها در شرایط سخت‌تری و اکثرا دور از خانواده مجبورند روز‌های قرنطینه و بدون فوتبال را سپری کنند.

روزنامه شهروند: این روز‌ها فوتبال نه‌تنها برای بازیکنان ایرانی بلکه در لیگ داخلی به میدان می‌روند، تعطیل شده؛ بلکه لژیونر‌ها در شرایط سخت‌تری و اکثرا دور از خانواده مجبورند روز‌های قرنطینه و بدون فوتبال را سپری کنند. از مرتضی پورعلی گنجی و رامین رضاییان بگیر که در قطر با یکدیگر تمرینات مشترک‌شان را در خانه و محیط‌های باز برگزار می‌کنند تا سردار آزمون که در روز‌های قرنطینه دائما اخبار و شایعات مربوط به انتقال خود به تیم‌های بزرگ اروپا را در رسانه‌های مختلف خارجی و داخلی می‌خواند. بدون شک کرونا می‌تواند زندگی فوتبال خیلی از لژیونر‌ها را تحت‌تأثیر قرار دهد؛ هم از نظر مالی و هم از نظر پیشرفت فنی و فوتبالی.

سردار آزمون؛ اوج شایعات در قرنطینه

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

با توجه به قرنطینه سراسری در روسیه و بسته‌شدن مرز‌های این کشور، سردار این روز‌ها در روسیه قرنطینه شده و به استراحت می‌پردازد. البته تعطیلی مسابقات باعث نشده مهاجم ایرانی تیم زنیت شایعات و حواشی کمتری را اطراف خود ببیند. در هفته‌های اخیر قطعا در رسانه‌های مختلف اخبار مربوط به انتقال آزمون به ناپولی را خوانده‌اید؛ موضوعی که رسما تأیید نشده، اما گفته می‌شود زنیت بر سر این انتقال با باشگاه ایتالیایی درحال چانه‌زنی است. اخیرا سردار از سوی یک سایت روسی به‌عنوان بهترین لژیونر لیگ روسیه انتخاب شده؛ موضوعی که می‌تواند به تعداد مشتریان این مهاجم ایرانی بیفزاید.


مهدی طارمی؛ از پرتغال تا چین

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

دیگر مهاجم ایرانی که در پرتغال بازی می‌کند نیز، با پیشنهاداتی برای فصل آینده روبه‌رو شده، اما به نظر می‌رسد کرونا فعلا همه چیز را متوقف کرده است. مهدی طارمی که در ترکیب ریوآوه در لیگ پرتغال عملکرد خوبی داشته، با یکی از گزینه‌های خرید تیم اسپورتینگ لیسبون، از مدعیان همیشگی پرتغال مواجه شده است. از سوی دیگر، اخیرا خبر رسیده مهدی طارمی چندی پیش پیشنهاد اغواکننده‌ای از لیگ چین دریافت کرده که به خاطر طی‌کردن مسیر پیشرفت خود در اروپا آن را رد کرده است.


مجید حسینی؛ ماندن در ترابزون حتی با کاهش دستمزد

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

یکی دیگر از لژیونر‌های ایرانی که شایعات پیرامون انتقالش به لیگ‌های معتبر وجود دارد، مجید حسینی است. این مدافع ملی‌پوش که دومین فصل حضورش در ترابزون اسپور ترکیه را سپری می‌کند، بعد از شایعاتی که پیرامون انتقالش به بوندس‌لیگا وجود داشت، در مصاحبه‌ای تأکید کرده دوست دارد فصل آینده را هم در این تیم بماند. این بازیکن حتی درصورت کاهش دستمزد خود به خاطر کرونا هم قبول کرده قراردادش را با ترابزون اسپور تمدید کند.


جهانبخش؛ کرونا اجازه درخشش نداد

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

علیرضا جهانبخش که در سال‌های اخیر جزو موفقیت‌ترین لژیونر‌های ایران بوده و با درخشش خود در هلند به لیگ جزیره راه یافته، یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان درقبال شیوع ویروس کرونا محسوب می‌شود. این هافبک خلاق ایرانی تیم برایتون که مصدومیت سختی را در ماه‌های پایانی سال ٢٠١٩ سپری کرد، با قدرت به ترکیب برایتون بازگشت و گل‌های حساس و زیبایی برای تیمش به ثمر رساند، اما درحالی که به اوج آمادگی رسیده بود، به دلیل شیوع کرونا لیگ انگلیس متوقف شد. با وجود قرارداد بلندمدت جهانبخش با برایتون اخباری مبنی بر جدایی احتمالی او در پایان فصل به گوش می‌رسد.


لژیونر‌های بلژیکی؛ باثبات و نسبتا موفق

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی، کاوه رضایی، یونس دلفی، میلاد محمدی و علی قلی‌زاده ٦ بازیکنی هستند که در لیگ بلژیک فوتبال خود را دنبال می‌کنند. به جز عزت‌اللهی که به خاطر نیمکت‌نشینی‌های زیاد فصل چندان خوبی را سپری نکرده، بقیه بازیکنان ایرانی در بلژیک فصل نسبتا خوبی را سپری کردند. با اینکه فدراسیون فوتبال بلژیک بعد از شیوع کرونا، لیگ این کشور را پایان‌یافته تلقی و این موضوع را رسما اعلام کرد، به خاطر مخالفت یوفا و فیفا با تعطیلی لیگ‌ها به صورت نیمه‌کاره، به نظر می‌رسد تصمیم فدراسیون بلژیک فعلا وتو شده و همه منتظر شروع دوباره مسابقات هستند.


پورعلی گنجی و رضاییان؛ تمرینات مشترک در قرنطینه

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان و کریم انصاری‌فرد، سه لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر هستند. آن‌ها هم به خاطر شیوع ویروس کرونا خانه‌نشین شدند، اما بیکار ننشستند. پورعلی گنجی و رامین رضاییان در هفته‌های اخیر بار‌ها ویدیو‌هایی از خود منتشر کردند که نشان می‌دهد آن‌ها در دوحه تمرینات خود را در خانه یا محیط‌های باز خلوت پشت‌سر می‌گذارند تا آمادگی‌شان حفظ شود.


وضع نامشخص سایر لژیونر‌ها به خاطر کرونا

بلایی که کرونا سر لژیونر‌های ایرانی آورد

ویروس کرونا نه‌تن‌ها باعث تعطیلی لیگ‌های فوتبال در تمام دنیا شده، بلکه آینده بازیکنان را در فصل نقل و انتقالات پیش‌رو تحت‌تأثیر قرار داده است. احتمالا به دلیل فاصله کم بین دو فصل فوتبالی به واسطه تعطیلی چندماه مسابقات بر اثر کرونا، نقل و انتقالات زیادی در اروپا صورت نمی‌گیرد و از سوی دیگر، باشگاه‌ها هم به خاطر ضرر‌های مالی خود حاضر به پرداخت پول در قبال خرید بازیکنان مثل گذشته نیستند. در بالا به بازیکنانی همچون سامان قدوس، مهرداد محمدی و امیر عابدزاده اشاره نکردیم.

سامان قدوس هم یکی از بازیکنانی بود که از شیوع کرونا لطمه شدیدتری دید. این بازیکن بعد از گذراندن یک محرومیت سخت چهارماهه تازه به ترکیب آمیان در لیگ فرانسه برگشته بود، اما با تعطیلی مسابقات روبه‌رو شد. مهرداد محمدی هم با اینکه شخصا عملکرد خوبی داشته، اما تیمش در پرتغال قعرنشین است و به نظر می‌رسد جزو سقوط‌کننده‌های این فصل باشد و همین موضوع آینده مهرداد را در‌هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد. امیر عابدزاده هم مثل فصل‌های قبلی در ترکیب مارتیمیو نمایش نسبتا خوبی داشته؛ اگرچه بازهم در مقاطعی از فصل نیمکت نشین شده است.

رضا قوچان‌نژاد هم که با خداحافظی از تیم‌ملی کمتر مورد توجه رسانه‌هاست، در تیم زووله هلند فرازونشیب‌های زیادی داشته؛ به شکلی که در یک بازی چهار گل به ثمر رساند، اما بعد از چند مسابقه نیمکت‌نشین شد. باید دید گوچی چه آینده‌ای را برای فوتبال حرفه‌ای خود رقم می‌زند. صادق محرمی نیز تنها لژیونر ایرانی لیگ کرواسی است که در تیم صدرنشین دیناموزاگرب کمتر بازی می‌کند. جالب است بدانید سرمربی این تیم اخیرا به خاطر نپذیرفتن خواسته باشگاه مبنی بر کسر ٧٠‌درصد قراردادش به دلیل شیوع کرونا از این تیم اخراج شده است! با این وضع احتمالا محرمی هم مجبور است بخش اعظمی از قرارداد خود را ببخشد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1399/02/09
ما نگرانیامون چیه اونا نگرانیاشون چیه اخه چه قد دیگه اختلاف طبقاتی حالا اگه واقعا خوب بازی میکردن باز جای حرف داشت خداروشکر فضای مجازی هست که با حاشیه درست کردن به یه نون و نوایی برسن ما چیکار کنیم که باید حساب کنیم ببینیم اصلا تا بعد کرونا زنده میمونیم با این اوضاع کشور
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1399/02/09
افرین به به به به افرین
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1399/02/09
همه تیماشون روی هم مفت نمی ارزه
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1399/02/17
درود بر نام آوران فوتبال مخصوصا فردوسیپور تا کور شوند دشمنانش الهی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر