دبیر سابق فدراسیون فوتبال: بهتر است سکوت کنم!
۹۸۷۸۹۲
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
۱۵۷۹
ابراهیم شکوری اعلام کرد که شرایطی در حال رقم خوردن است تا بتواند بار دیگر در فدراسیون فوتبال فعالیت داشته باشد.

خبرگزاری تسنیم: ابراهیم شکوری که در چند روز اخیر به فدراسیون فوتبال رفت و آمدهایی دارد در این خصوص گفت: به هر حال مدیریت ما به گونه‌ای بود که مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند بستری را برای ورود مدیران جوان مهیا کنند. ما هم از مدیرانی هستیم که جزو خانواده فوتبالیم و هر جایی که باشیم سعی می‌کنیم به فوتبال خدمت کنیم. ان شاءالله در چند روز دیگر هم اتفاقات خوبی رخ می‌دهد تا در جایگاهی مناسب که بتوانیم خدمت بهتری ارائه بدهیم، حضور پیدا کنیم.

وی در خصوص اینکه شایعه شده بود او قرار است به عضویت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در بیاید و آیا اصلاً در این باره با او صحبتی شده بود، اظهار داشت: اکنون نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم و فکر می‌کنم سکوت بیشتر بتواند به فوتبال ما کمک کند. در این شرایط کرونایی که مسابقات فوتبال معلق است، نیاز است که تلاش کنیم نقاط ضعف فوتبال‌مان که باید قبلاً شناسایی می‌شده را برطرف کنیم.

شکوری که ۱۷ ماه سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال بود و با توجه به غیرقانونی بودن این حضور در آستانه اصلاح اساسنامه و انتخابات فدراسیون فوتبال برکنار شد تا مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکل این فدراسیون فعالیت کند درباره اینکه حضور مدیران جوانی مثل او چه کمکی به فوتبال خواهد کرد، گفت: ما تازه وارد عرصه مدیریتی فوتبال شده‌ایم و اینکه مدیران فدراسیون فوتبال به ما اعتماد کردند، جای تشکر دارد. مطمئناً در ادامه مسیر می‌توانیم بیشتر خدمت کنیم و شکوری امروز با شکوری دو سال پیش متفاوت است و با تجربه‌ای که کسب کرده‌ام، در روزها و سال‌های آینده بیشتر می‌توانم به فوتبال خدمت کنم.

وی درباره اینکه چه نظری در رابطه به ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال دارد، خاطرنشان کرد: مطمئناً در این خصوص مسئولان مربوطه که در بطن کار هستند، می‌توانند بهتر و کارشناسانه‌تر نظر بدهند و نظر آنها ارجحیت دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج