روانخواه دلیل اصلی رفتن استراماچونی را فاش کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۸۹۴۹۰
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
۴۶۶۴
عضو سابق کمیته فنی استقلال بعد از حدود ۴ ماه از ترک ایران توسط آندره آ استراماچونی پرده از رازی بزرگ برداشت و در مورد علت جدایی او صحبت‌های جذابی را به زبان آورد.

ورزش سه: امید روانخواه در خصوص رفتن استراماچونی از باشگاه استقلال گفت: استقلال با استراماچونی شرایطی داشت که اگر بخواهیم تاریخ استقلال بعد از انقلاب را به سه قسمت تقسیم کنیم و در مورد سه دوره طلایی صحبت کنیم، اگر بخواهیم از نظر کیفیت تیمی سه دوره طلایی را در نظر بگیریم مطمئنا استقلال استراماچونی آن شرایط را داشت، ولی هیچ وقت نپرسید چرا این اتفاق افتاد.

او ادامه داد: زمانی که من در کمیته فنی بودم راجع به استراماچونی صحبت کردم، نقش خطیر و ارتباطی که در اروپا داشت در این انتقال خیلی مهم بود. باور کنید کسی استراماچونی را نمی‌شناخت، حتی مخالفش هم بودند. من دلیلی که برای انتخاب استراماچونی آوردم این بود که در یک باشگاه عوامل مختلفی کار می‌کنند، مثل کادرفنی، مدیرعامل هیئت مدیره، گروه پزشکی، کمیته فنی و بازیکنان تیم، ولی مهم‌ترین فرد در یک باشگاه سرمربی تیم است، یک سرمربی تیم را به کمال می‌رساند و یک مربی باشگاه را به فرش می‌رساند. ما می‌توانیم با یک انتخاب درست تمام نواقص باشگاه را پشت آن انتخاب درست پنهان کنیم و برویم باشگاه را درست کنیم.

وی افزود: من دقیقا این جمله را گفتم که شما نمی‌توانید ملاک انتخاب سرمربی استقلال را کارنامه قرار بدهید، ملاک باید کیفیت و دانش آن سرمربی باشد. گفتم شاید بروید یک مربی اروپای شرقی بیاورید یا یک سرمربی که در لیگ حوزه خلیج فارس کار کرده و حتی قهرمانی هم دارد، ولی آن مربی خودش تمرین را سازماندهی نمی‌کند و صرفا قهرمان شده است، چون باشگاهش باشگاه بوده است.

ما مشکلاتی داریم و مربی می‌خواهیم که پای کار باشد و خودش تیم را سازماندهی کند. من همان زمان به بازیکنان گفتم شاید این مربی نتواند تیم را قهرمان کند، ولی من قول می‌دهم تمام مشکلات تمرین شما را حل کند. لیگ ما لیگ تاکتیکی نیست و اگر یک مربی بتواند خوب تمرین بدهد و تمام نیاز‌های بازیکنان را در تمرین تامین کند می‌تواند موفق شود و اسم استقلال موفقیت را راحت‌تر می‌کند.

هافبک سابق استقلال در مورد انتقاد‌هایی که از او بابت آوردن استراماچونی می‌شد هم گفت: چقدر به من انتقاد می‌کردند، اما از همان اول بازیکنان راضی بودند و وقتی با آن‌ها صحبت می‌کردم از همه چیز راضی بودند، تنها مسائل مالی و مدیریتی راضی کننده نبود که همیشه با استقلال بوده است. همان موقع هم همین وزارت ورزش را داشتیم و این سوال پیش می‌آید چطور استقلال از هم پاشیده شد؟ اگر بگذارند جوان‌های خوب و مستعد چه در بخش فنی و چه مدیریت کار کنند، مطمئنا اتفاق‌های خوبی رقم می‌خورد.

روانخواه در مورد اینکه گفته می‌شود وزارت ورزش و جوانان مقصر رفتن استراماچونی بود هم گفت: اینکه استراماچونی فرار کرد، همه اش به وزارت ورزش و جوانان بر نمی‌گردد. من خودم منتقد وزارت ورزش و جوانان هستم در بحث استقلال، ولی بخشی از آن هم به خود پیشکسوتان برمی گردد و ضعف مدیریت، یک قانون ساده است، وقتی چند ماه به بازیکن و مربی پول نمی‌دهی همین اتفاق رخ می‌دهد. یک وقت است پول نبوده و نداده اند که قابل تحمل است، ولی من می‌دانم آن زمان پول در باشگاه وجود داشت.

او در مورد انتشار قرارداد استراماچونی می‌گوید: چرا وقتی قرار است استراماچونی با استقلال پای میز مذاکزه بنشیند قراردادش منتشر شد؟ به چه شکل منتشر شد و چه کسی این کار را کرد؟ قرارداد استراماچونی خط قرمزش بود، چون رقمش پایین بود، متاسفانه این به مارکت او در اروپا لطمه می‌زد و در باشگاه می‌دانستند قرارداد او خط قرمزش است. برای فراری دادن استراماچونی اول خطیر را فراری دادند و یک جوری بود که شرایطش را برعلیه اش کردند که استعفا کرد و رفت و بعد از آن شرایط برای استراماچونی سخت شد و او هم رفت. وقتی شانس کمی برای بازگشت او بود قراردادش را منتشر کردند، انتشار قرارداد او توسط وزارت ورزش انجام نشد.

هافبک سابق استقلال در مورد نقش وزارت ورزش و جوانان در اتفاق‌های استقلال می‌گوید: اینکه وزارت ورزش و جوانان نتایج را مهندسی می‌کند خیلی پیچیده و سخت است و از سواد افرادی که در فوتبال هستند خارج است. با این حال می‌شود در استقلال سوء مدیریت را کاملا دید، وقتی قرار است تغییری مدیریتی در استقلال بشود کلی اسم مطرح می‌شود، اما برای پرسپولیس خیلی سکرت این کار انجام می‌شود.

این مسائل جای سوال دارد، مشکلات مالی و انضباطی پرسپولیس خیلی ساده حل می‌شود، ولی مشکلات استقلال خیلی پیچیده حل می‌شود. این‌ها سوال‌هایی است در ذهن مردم هستند، وقتی وزارت ورزش متولی دو باشگاه است این سوال به وجود می‌آید چرا سرمربی یک تیم موفق خیلی راحت به پرسپولیس می‌آید، اما برای استقلال اسکوچیچ سرمربی نمی‌شود؟ مردم وقتی این پازل‌ها را کنار هم می‌چینند احساس می‌کنند لیگ دارد مهندسی می‌شود.

او می‌گوید در انتخاب سرمربی برای استقلال حساسیت وجود ندارد: من می‌گویم وقتی قرار ست سرمربی انتخاب شود در استقلال هیچ حساسیتی وجود ندارد. ما باید بدانیم که مربیگری در استقلال کار سختی است، هم باید نیاز‌های تمرینی بازیکنان را بدانی و هم با توجه به شرایط مالی بتوانی تیم را مدیریت کنی، هم زیبا بازی کنی و هم خوب نتیجه بگیری و این‌ها از سختی‌های کار در باشگاه بزرگی مثل استقلال است.

روانخواه در مورد فروش بازیکن در استقلال هم گفت: اتفاقا من فکر می‌کنم این اتفاق بدی نیست، استقلال باید بازیکنانش را با قیمت خوب بفروشد و بعد آن پول را هزینه کند. اگر یک اللهیار صیادمنش به قیمت یک میلیون دلار یا یورو فروخته می‌شود، از پول آن باید ۴ اللهیار صیادمنش به وجود بیاید، مثل اتفاقی که در برزیل و آرژانتین رخ می‌دهد. اگر برنامه وجود داشت خیلی از اتفاق‌های مثبت می‌توانست در استقلال رخ بدهد، من خیلی امیدوار بودم، ولی همه ما فرار کردیم به خاطر اینکه همه به فکر پول و منافع خودشان بودند در حالی که وقتی راه تو درست باشد پول را هم با خود می‌آورد.

رونخواه در مورد رای بازی سپاهان- پرسپولیس هم گفت: نمی‌خواهم کار باشگاه سپاهان را تایید کنم، ولی فکر نمی‌کنید مسائل عجیبی رخ داد؟ مگر می‌شود یک باشگاه نخواهد بازی کند؟ واقعا لیگ در شرایط حساسی بود و اتفاق‌های عجیبی در بیرون از ورزشگاه رخ داده بود. آن بازی اصلا نباید به خاطر کرونا برگزار می‌شد، نه اینکه بدون تماشاگر شود. خود سازمان لیگ در اتفاق‌های آن بازی دخیل بود و نباید فقط سپاهان متضرر شود. این مسائل شک برانگیز است، بازی سپاهان و پرسپولیس در کل لیگ تاثیرگذاشت و با این نتیجه شرایط و سرنوشت بازی‌ها تغییر کرد و تیم‌های مدعی امیدشان خیلی کمتر شد.

هافبک سابق استقلال در پایان گفت: من نمی‌خواهم در مورد فردی صحبت کنم، ولی همین آقای موسوی به صبا آمده نیمه کاراین تیم را رها کرده و در استقلال خوزستان هم همین کار را تکرار کرده است. با این سابقه چرا اجازه داده اند ایشان به استقلال بیاید؟ یعنی یکی نباید این مسائل را رصد کند؟ باید مشخص شود یک نفر از کجا پول می‌آورد و چطور آن را قرض می‌دهد. این مسائل خیلی مهم است.

نمی‌دانم داستان‌هایی که گفته می‌شود چقدر صحت دارد، ولی گوش ما به این اتفاق‌های مدیریتی در استقلال آشنا است. این مسائل مشکلات اصلی استقلال است و این است که برای هواداران این سوال به وجود می‌آورد که چرا وزارت ورزش دقت بیشتری روی انتخاب مدیران این باشگاه ندارد؟ با اینکه همیشه مدعی در این سمت زیاد است، ولی وزارت ورزش هیچوقت در این باره انتخاب درستی نداشته است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 37
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/02/13
دیگه مطمئن شدیم که قهرمانیهای پرسپولیس بدجور سوزونده.اگه پرسپولیس پوکر کنه.تلفاتش از کرونا بیشتر میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
بلانسبت همه پرسپولیسیا این یارو مثل سگ دروغ میگه وتهمت میزنه و این از عوارض سوزش پوکر قهرماتیه خخخخخخخخخخخخخخخخ خوشا به حال پرشپولیس با داشتن چنین دشمنلن بی مغزی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
لنگی تا الان چیزی ب اسم حرف حساب یا واقعیت بگوشت رسیده؟پوکر فقط یه نفر کرد و اونم پرویز مظلومی بود که چوبلتون کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۴
لنگیا تمام مردم ایران که هیچ تمام دنیا میدونن که لیگ ایران سه ساله مهندسی شده ست،تیم متفور حکومتی باید میرفت دسته دو اما سلطانیفر بیشرف بهش جام داد،بازی نکرده جام تقدیم کرد حالا امتیاز تقدیم میکنه،سرمربی استقلال و فراری داد،سرمربی پدیده رو انجوری گرفت سپاهان و انجوری زمین گیر کرد،داوران هم که اظهرمنالشمس
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1399/02/13
ای قربون حرف حساب، حرف زدن یه آدم تحصیلکرده و با ادب کجا و حرفهای هوچیگرانه بعضی‌ها کجا، بنده با اینکه سپاهانی هستم ولی همیشه امید روانخواه رو به عنوان یه آدم درست حسابی فوتبال یاد کردم
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1399/02/13
تو هم دیگه آدم شدی از مهندسی حرف میزنی. برو اول قوره بشو بعد حرف از مویز بزن.
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1399/02/13
خب معلومه یحیی گل محمدی که خودش کاپیتان پرسپولیس بوده راحتتر میاد پرسپولیس تا اسکوچیچ که گفتن اول بدهیشو بده بعد بیاد؟ استفراعتون ندادش
پاسخ ها
خسته ازتبعیض
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
اخه منظورش برانکو و 10مربی گرانقیمت 15سال اخیر پرسمولیس بوده درمقابل قلعه نوعی مرفاوی منصوریان و....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
اره جون مادرت یحیی به خاطر مادر تو آمد
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1399/02/13
آقای به قول خودت کارشناس لطف کن به عنوان هوادار استقلال درموردبازی پرسپولیس و سپاهان نظر نده واقعا جای تاسف داره چه قدر دارید میسوزید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
برگذار نشدن بازی سپاهان وپرسپولیس فقط وفقط به خاطرمصدمیت بازیکنان سپاهان بود وترس از باخت. همین.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
برگذار نشدن بازی سپاهان وپرسپولیس فقط وفقط به خاطرمصدمیت بازیکنان سپاهان بود وترس از باخت. همین.
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1399/02/13
خیلی منطقی بود حرفاش
پاسخ ها
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
بله منطقی بود
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
بله منطقی بود
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
نمیدونم چرا حرفی از رفتم برانکو و کاربران و مشکلات مالی پرسپولیس نظر.منطق اگه اینه وای به حال بی منطق ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
نمدانم این آقا از کی کارشناس شده یکی میخواد سوال کنه اگر جای پرسپولیس واستقلال عوض می شد بازم اینگونه افاضات میکرد.6شیخ علی کشکت را بساب
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
شما که دم ازکارشناسی میزنی مگه چشم نداشتی ببینی سپاهان واردزمین نشد.مگه بازی محلی بود.درضمن بازی بدوتماشاگر برای همه بود
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
بازی بدون تماشاگر برای کل دنیا بود اقای کارشناس منطق که نداری متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1399/02/13
من موندم اينايي که ادعا ميکنند عقل دارن واقعا عقل دارند؟ اين آقا چرا در مورد تيمش همان روز تو آزادي بازي کرد صحبت نميکنه چرا نميگه تمام تيمها اون روز بدون تماشاگر بازي کردند ؟واقعا خودشونو زدند به خريت
خر اسمش خر است ولي از خيلي آدماي خرنما بهتر است
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1399/02/13
وقتی آخر همه رو پیدا کنی میشه وزارت ورزش، من سوال میکنم، شما میگید وزرات عامل فرار استرا نبود مدیر بود، کی مدیر رو انتخاب میکنه؟ آیا مدیران استقلال و پرسپولیس، میتونن نظر وزیر رو زمین بگذارند؟
پس پشت همه ی این سیاه بازیها سلطانی فره، که با احساس مردم، پول بیت المال بازی میکنه، چرا هیچ دستگاه نظارتی از او سوال نمیکنه؟ این آقا که یقه اش رو تا پس کله اش محکم بسته،روز قیامت چطور میخواد پاسخ بده؟
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1399/02/13
بجز موجودات لنگی اگه از الاغم بپرسی میگه حق سپاهان را خوردن،همونطور که به راحتی حق استقلالو خوردن،همونطور که همه بسیج شدن لنگ موفق شه و بقیه تیما تضعیف شن،اصن این دولت دستاوردش تضعیف رقبا،مهیا کردن شرایط برا لنگ و قهرمانیای پوشالی برا لنگ بود،وسلام
پاسخ ها
کیسه زباله آبی
Netherlands
۰۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
فعلاً که چش و چار تو و امثال تو دراومده ، «کیسه چی»!!
خخخخخخخخخخ
بپا نچایی! دق نکنی از این همه حرصی که میخوری! بابا، یه پوکر که ارزش اینهمه جلز و ولز رو نداره! تازه، مال سرورتون هم که هست! تیمیه که سال‌هاست زیرش دست و پا می‌زنید. الان دیگه باید عادت شده باشه!!
خخخ
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1399/02/13
اشکال ازتونیست آقاامید...بالاخره موفقیت رقیب سوزش داره...
United Arab Emirates
18:12 - 1399/02/13
آخ که پرسپولیس عزیز چطور حال بدخواهان تو گرفتی
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1399/02/13
تا ادمهایی مثل شما هستند وتفکرشان در مقابل موفقیت تیمهای دیگر با خیالبافی و نظرات کورکورانه وحسادت همراه باشد هیچ وقت استقلال موفق نخواهد شد وزارت ورزش برای کدام تیمها گل زده که برا استقلال نزده .همه تیمها بازی کردند سپاهان هم باید بازی میکردپرسپولیس زحمت کشیده وقهرمان شده ما همه. بازیها را میبینیم خجالت بکشید با این حرف زدنها وتهمتها .
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
بااین قضاوتهای ناحقی که کردی بدان آتش جهنم برتو واجب است
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/02/13
عالی ،دقیق ،چکشی ،تا بیخ سوختید !!! حالا باپوکر دیگه باید آتش نشانی روخبرکنید .
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1399/02/13
نظرات عالی بود.... واقعا چرا سپاهان پیروزی اصلا برگزار شد؟
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1399/02/13
گل دومت به لنگ خیلی قشنگ بود
گلی هم که به دلی سازی سنقر زدی قشنگ بود ولی حیف دوتاش رو به دوتا تیم مریض زدی
دمت گرمه امید خان
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1399/02/13
واقعا درست ومنطقی بودتحلیلش.حالا بعضی ها میگن مگه وزیرباید پنالتی بزنه؟نه وزیر باید زیرساخت های دوتیم روبعنوان نفراول درست وعادلانه انتخاب ومدیریت کنه.
United States
18:56 - 1399/02/13
برخی برای اینکه دیده شوند ، دست به کارهای عجیبی می زنند ، آقای روانخواه ، شما برای دیده شدن صحبت منطقی و محکمه پسند بزن ، همان روز بازی پرسپولیس- سپاهان ، چند بازی دیگر در ایران با شرایط کرونا بدون تماشگر انجام شد، حالا این انجام این بازی که نتیجه اش معلوم نبود چه ربطی به وزارت دارد؟ انصاف چیز خوبی است آقای روانخواه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1399/02/13
خدا لعنت کنه وزیر ورزش را که عین پسر پسرخوانده تفاوت قائل هست واقعا ماهیت وزیر لنگی واسه همه افراد مشخص شده چرا نماینده گان بی لیاقت ایشان را احضار نمیکند جای تعجب داره چون در جعل اسناد ایشان نقش داشت
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1399/02/14
اون زمان اصللااسم کروناروهم نشنیده بودیم چی میگی
Iran, Islamic Republic of
04:58 - 1399/02/14
اگه وزارت طرف پرسپولیس بود که نمیذاشت برانکو یه سال بدون دریافت حقوق بذاره بره.حالا مقایسه کنید برای برگردوندن برانکو چیکار کردند و برای استراماچونی چیکار کردند؟تنها تفاوت پرسپولیس و استقلال این بود که پرسپولیس برانکو و باقری رو داشت
پاسخ ها
خسته ازتبعیض
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۴
خیلی بی ربط گفتی . برانکو چهارسال موند استرا چهارماه...درضمن تلاش برای بازگرداندن استرا فقط تورسانه ها وهوچیگری بود اصلا چرا استرا فقط بعدازچندماه وصدرنشینی رفت .اگه پولش دومیدادند اصلا نمیتونست بره...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آف دکور _فوتر