باشگاه آ اس رم تمرینات را از سر می‌گیرد
۹۸۹۷۹۵
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
۹۳۸
باشگاه آ اس رم اعلام کرد تمرینات خود را از هفته آینده از سر می‌گیرد. تا کنون چند باشگاه دیگر سری آ هم اعلام کرده‌اند تمرینات‌شان را آغاز می‌کنند.

ورزش سه: باشگاه آ اس رم اعلام کرد تمرینات خود را از هفته آینده از سر می‌گیرد. تا کنون چند باشگاه دیگر سری آ هم اعلام کرده‌اند تمرینات‌شان را آغاز می‌کنند.

باشگاه ایتالیایی آ اس رم اعلام کرد از هفته آینده تمرینات خود را از سر می‌گیرد. فصل 2019-2020 سری آ از ماه اسفند و بعد از گسترش شدید ویروس کرونا در ایتالیا به حالت تعلیق درآمده. همه تیمهای ایتالیایی قرار است از تاریخ 28 اردیبهشت که قرنطینه اجباری دولت ایتالیا به پایان می‌رسد تمرینات خود را از سر بگیرند ولی چند باشگاه ایتالیایی اعلام کرده‌اند زودتر از آن تاریخ به تمرین برخواهند گشت و آ اس رم یکی از آنها است.

روز پنج‌شنبه دولت محلی منطقه امیلیا- رومانیا در ایتالیا اعلام کرد باشگاه‌های ساسولو، اسپال، بولونیا و پارما می‌توانند از هفته آینده تمرینات خود را از سر بگیرند. ساسولو اولین باشگاهی بود که اعلام کرد از روز شنبه تمرین را از سر می‌گیرد هر چند قواعد فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت خواهد کرد.

آ اس رم دومین باشگاهی بود که اعلام کرد قصد مشابهی دارد. باشگاه رم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:" بازیکنان آ اس رم هفته آینده معاینات پزشکی را از سر گذرانده و تمرینات را از سر خواهند گرفت. ما دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کرده و در مجموعه تمرینی تریگوریا به تمرین مشغول خواهیم شد".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج