قتل دختر به خاطر تماس های مشکوک
۹۸۹۸
۰۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۲
۴۵۱۱۳ 
کارآگاهان پليس آگاهي پايتخت ساعت 23 روز 6 مهرماه، از طريق تماس ماموران كلانتري در جريان وقوع قتلي در بلوار مرزداران قرار گرفتند.با كسب اين خبر، ماموران پليس آگاهي و تيم تشخيص هويت به محل حادثه اعزام شدند با حضور در محل حادثه كه منزل مسكوني بود، با پيكر خونين دختر جواني حدودا 25 ساله به نام بهاره روبه‌رو شدند.
پسر جواني ، دختري را كه با وي ارتباط داشت ، به قتل رساند، زيرا تماس هاي تلفني او را مشكوك مي دانست .كارآگاهان پليس آگاهي پايتخت ساعت 23 روز 6 مهرماه، از طريق تماس ماموران كلانتري در جريان وقوع قتلي در بلوار مرزداران قرار گرفتند.

با كسب اين خبر، ماموران پليس آگاهي و تيم تشخيص هويت به محل حادثه اعزام شدند با حضور در محل حادثه كه منزل مسكوني بود، با پيكر خونين دختر جواني حدودا 25 ساله به نام بهاره روبه‌رو شدند.تحقيقات اوليه نشان داد اين دختر جوان به علت صدمات شديد به سر دچار ضربه مغزي و مرگ شده است.ماموران در تحقيقات اوليه دريافتند مقتوله توسط جواني حدودا 24 ساله به نام پيام كه در محل حادثه حضور داشت، به قتل رسيده است.با بازداشت متهم به قتل در صحنه جنايت، تحقيقات از وي براي روشن شدن زواياي پنهان اين قتل خونين آغاز شد. متهم در اعترافاتش ادعا كرد كه مدتي با مقتوله دوست بوده، اما رابطه‌هاي نامتعارف دختر جوان با پسر خاله و دوستان او موجب درگيري ميان آنان شده است.

متهم به قتل در اعترافات خود مدعي شد كه شب حادثه تلفن همراه بهاره به صدا درآمد و هنگامي كه از او در مورد شخص تماس‌گيرنده سوال پرسيدم، درگيري آغاز شد و سرانجام با كوباندن سر بهاره به تخت، او را از پا در‌آوردم.در پي اين اعتراف، متهم با صدور قرار بازداشت موقت در اختيار ماموران شعبه 10 پليس آگاهي قرار گرفت تا در ارتباط بااين حادثه تحقيقات تكميلي انجام شود.

منبع: ایسنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج