یک رقیب غیرمنتظره برای رئال مادرید و یوونتوس!
۹۹۰۰۲۷
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
۲۶۸۷ 
ممکن است اینتر مقصد بعدی پل پوگبا در تابستان امسال لقب گیرد.

ورزش سه: ممکن است اینتر مقصد بعدی پل پوگبا در تابستان امسال لقب گیرد.

قرارداد پل پوگبا، هافبک فرانسوی منتچستریونایتد یک سال دیگر با این تیم به اتمام خواهد رسید و با توجه به عدم تمایل این بازیکن به تمدید قرارداد، به نظر جدایی او در این تابستان قطعی می باشد. پیش از این از تیم هایی چون رئال مادرید و یوونتوس به عنوان مهم ترین مشتری های پل پوگبا نام برده می شد.

اما نشریه گاتزتا دلااسپورت امروز مدعی شد اینتر نیز به جمع علاقمندان پل پوگبا اضافه شده و ممکن است بتواند این ستاره فرانسوی را در تابستان امسال جذب کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا، تیم های بزرگ شرایط چندان مساعدی برای پرداخت مبالغ سنگین ندارند و بیشتر به دنبال معاوضه بازیکن با یونایتد هستند، اما یونایتد به دنبال پول نقد است و اینتر می تواند مبلغ مورد نظر آنها را پرداخت کند.

یک رقیب غیرمنتظره برای رئال مادرید و یوونتوس!

به نظر می رسد دو باشگاه پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ از عملکرد مائورو ایکاردی و ایوان پریشیچ رضایت داشته و می خواهند قرارداد آنها را دائمی سازند. اگر این اتفاق رخ دهد مبلغ 90 میلیون یورو در مجموع به حساب اینتر واریز خواهد شد و آنها می توانند رقم مورد نظر شیاطی سرخ برای خرید پل پوگبا را پرداخت کنند.

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر رابطه بسیار خوبی با پل پوگبا داشته و در دوران حضور در یوونتوس نقش مهمی در رشد این بازیکن ایفا کرد. باشگاه اینتر از نظر مالی مشکلی نداشته و پپ ماروتا می تواند پل پوگبا را راضی به انتقال به سن سیرو کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج