ماجرای آگهی فاتحه‌خوانیِ مجازی در بهشت زهرا
۹۹۰۰۳۵
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
۳۹۴۵
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: آگهی های فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا به این شکل و گستردگی که در فضای مجازی منتشر شده به هیچ وجه صحیح نیست.

ایسنا: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: آگهی های فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا به این شکل و گستردگی که در فضای مجازی منتشر شده به هیچ وجه صحیح نیست.

سعید خال در تشریح موضوع فاتحه خوانی به سبک مجازی گفت: آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) صحت ندارد؛ آگهی فاتحه خوانی مجازی در بهشت زهرا(س) به این شکل و گستردگی که در فضای مجازی منتشر شده به هیچ وجه صحیح نیست و این خبر مربوط به سال گذشته بوده و به دلیل همزمانی با شیوع کرونا توسط برخی رسانه‌ها بازنشر شده است.

ماجرای آگهی فاتحه‌خوانیِ مجازی در بهشت زهرا

وی افزود: تکنولوژی روز و پیشرفت فناوری اطلاعات و تحولات سریع اجتماعی باعث شده که گورستان های سراسر کشور به ویژه سازمان بهشت زهرا (س) طی دو سال اخیر به سمت هوشمندسازی حرکت کنند و اقدامات جدی را در این زمینه انجام دهند.

خال با اشاره به مهم ترین پروژه های هوشمندسازی در بهشت زهرا (س) افزود: نظارت تصویری بر 580 هکتار محوطه سازمان، راه اندازی بزرگ ترین سیستم تردد شمار و راه اندازی اپلیکیشن بزرگ برای خدمات رسانی از مهم ترین اقدامات انجام شده در راستای هوشمندسازی بهشت زهرا(س) تهران به شمار می روند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج