برانکو: روز‌های سختی را تجربه می‌کنیم
۹۹۰۲۰۰
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
۸۸۸
سرمربی تیم ملی فوتبال عمان به تشکر از کادر درمان که در صف مقدم مبارزه با کرونا هستند پرداخت و از مردم خواست که برای شکست دادن این ویروس همچنان در خانه بمانند و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

ایسنا: به نقل از العاجل، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان به کمپینی که کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت عنوان « شکستن زنجیره بیماری» راه انداخته پیوست.

هدف از این کمپین انتشار پیام امید، وحدت و آگاهی بخشی مردم برای رعایت نکات بهداشتی و در قرنطینه ماندن تا شکست دادن ویروس کوید 19 است.

برانکو گفت: می خواهم قبل از هر چیزی نهایت تشکر و تقدیر خود را از کادر درمانی که در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند بیان کنم. جان فشانی های آنها توصیف ناشدنی و نامحدود است. باید همه ما قدر تلاش های بی وقفه و جانفشانی های کادر درمان و پزشکی را در سراسر جهان بدانیم.

سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس ادامه داد: از همه مردم در نقاط مختلف قاره آسیا می خواهم که امید خود را از دست ندهند و قدرت و نیروی خود را حفظ کنند. در شرایط سختی قرار داریم. می دانیم که ماندن در خانه آسان نیست اما باید کادر درمانی را به یاد آوریم که حتی نمی توانند در خانه هم بمانند و باید در بیمارستان ها از بیماران مراقبت کنند. آنها مشغول دفاع از ما هستند و ما هم باید همکاری کنیم.

برانکو در پایان گفت: بزرگترین هدیه ای که به کادر درمانی مبارزه با کرونا می توان داد این است که توصیه های آنها را گوش کنیم و به همین خاطر از همه می‌خواهم که در کمپین شکستن زنحیره بیماری و متوقف کردن شیوع آن شرکت کنند.

برانکو پیش از این هم بخشی از حقوق خود را به فدراسیون فوتبال عمان بخشیده بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج