مسی شایسته بردن توپ طلای ۲۰۱۹ بود
۹۹۱۰۳۶
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
۸۳۲
یاپ استام:
یاپ استام، مدافع سابق تیم ملی هلند، معتقد است که لیونل مسی همچنان بهترین بازیکن دنیاست و به حق بالاتر از ویرژیل فن دایک، توپ طلای 2019 را از آن خود کرد.

ورزش سه: یاپ استام، مدافع سابق تیم ملی هلند، معتقد است که لیونل مسی همچنان بهترین بازیکن دنیاست و به حق بالاتر از ویرژیل فن دایک، توپ طلای 2019 را از آن خود کرد.

 مسی که آخرین بار در سال 2015 برنده توپ طلا شده بود، سال گذشته با پشت سر گذاشتن فن دایک و کریس رونالدو، برای ششمین بار برنده این جایزه شد.

این در حالی است که بسیاری معتقد بودند که با توجه به نقش فن دایک در قهرمانی لیورپول در چمپیونزلیگ، می توانست به عنوان اولین مدافع از سال 2006، این جایزه را از آن خود کند. اما استام اعتقاد داست که توپ طلا با شایستگی به مسی رسید.

او به سایت گل گفت:" به طور معمول، مدافعان دیده نمی شوند و هواداران خیلی به آنها فکر نمی کنند. من فکر می کنم این شرایط امروز بهتر شده و مردم خیلی بیشتر از کار مدافعان تقدیر می کنند.

اما گلزن ها پول بیشتری به دست می آورند و بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. همیشه همین بوده و در آینده هم همین طور خواهد بود.

به فوتبال دنیا نگاه کنید؛ فکر می کنم مسی همچنان بهترین است. اگر به توپ طلا و بردن این جایزه نگاه کنید، فکر می کنم دادن آن به مسی تصمیم درستی بود. دوست داشتم توپ طلا به ویرژیل برسد زیرا فکر می کنم او فوق العاده کار کرد.

این طور نیست که من نخواهم او برنده توپ طلا شود اما فکر با توجه به کارهایی مسی هر سال انجام می دهد، گلزنی و ایجاد موقعیت گل، در حالی که تحت فشار قرار دارد، شایسته بردن توپ طلاست."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج