پایان جلسه هیات مدیره پرسپولیس با اختلاف نظر
۹۹۲۵۷۱
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
۲۷۹۶
جلسه هیات مدیره پرسپولیس در شرایطی به پایان رسید که برخلاف صحبت‌های طرفین در حین خروج، با صمیمیت همراه نبود.

ورزش سه: جلسه هیات مدیره پرسپولیس در شرایطی به پایان رسید که برخلاف صحبت‌های طرفین در حین خروج، با صمیمیت همراه نبود.

 کاملا مشخص بود که وقتی مهرداد هاشمی در حین خروج با کنایه از رسول پناه یاد کرده، جلسه خوبی را پشت سر نگذاشته‌اند.

در این جلسه که قرار بود از ساعت 15 در ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار شود، مهرداد هاشمی کمی دیگر دیرتر از دو عضو دیگر در دفتر باشگاه حضور یافت. در نهایت این جلسه سه نفره در حالی برگزار شد که درباره الحاقیه قرارداد کارگزار فعلی باشگاه بحث و بررسی صورت گرفت. موضوع مربوط به بدهی باشگاه و پرونده‌های نگران کننده باعث شده تا اعضای هیات مدیره به دنبال راهکاری برای تامین منابع مالی باشند.
گفته می‌شود در این جلسه هاشمی نظرات جدیدی ارائه کرد به توافاقات روز چهارشنبه در زمینه همکاری با کارگزار اضافه کرد و بحث‌هایی که در این زمینه شکل گرفت مسیر جلسه را به سمت درگیری لفظی پیش برد.

رسول پناه که توجیهات هاشمی برای رد همکاری را نپذیرفته بود، در نهایت باعث خشم عضو دیگر هیات مدیره شد و به شکلی ماجرا پیش رفت که جر و بحث بین طرفین شکل گرفت و صدای بلند آنها توجه حاضران در ساختمان باشگاه را به خود جلب کرد.

در نهایت نیز مهرداد هاشمی با ناراحتی و قهر باشگاه را ترک کرد و در زمان خروج نیز رسول پناه را از کنایه خود بی دریغ نگذاشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
21:05 - 1399/02/20
این هاشمی کجا مدیر بوده یا کجای فوتبال این مملکت بوده شده عضو هیات مدیره باشگاه بزرگ پرسپولیس؟؟ نه تنها هاشمی اون رغبتی و رسول پناه هم همینطور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج