رقیب جدید برای بارسا در راه جذب هافبک تاتنهام
۹۹۲۶۶۵
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۹
۱۱۲۶
به نظر می‌رسد که لیورپول نیز به جمع مشتریان هافبک فرانسوی تاتنهام یعنی تانگوی اندومبله اضافه شده است.

ورزش سه: به نظر می‌رسد که لیورپول نیز به جمع مشتریان هافبک فرانسوی تاتنهام یعنی تانگوی اندومبله اضافه شده است.

 بعد از درخشش در ترکیب لیون بود که چشم باشگاه های بزرگ اروپایی به جذب هافبک فرانسوی این تیم یعنی تانگوی اندومبله دوخته شد. حتی گفته شد که زین الدین زیدان علاقه زیادی به انتقال هم وطن خود به سانتیاگو برنابئو دارد. با این حال اما تاتنهام گوی سبقت را از سایر رقبا از جمله رئال ربود و این هافبک فرانسوی را به خدمت گرفت.

اما تا به اینجا اوضاع برای اندومبله در لندن خیلی خوب پیش نرفته و اچ عملکرد دور از انتظاری را از خود ارائه داده است. از طرف دیگر بعد از انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید تاتنهام، وضعیت هافبک فرانسوی بدتر قبل هم شد چرا که گفته می شود رابطه خوبی بین او و آقای خاص برقرار نیست تا جایی که حتی مورینیو در چند مصاحبه انتقادهای تندی را از هافبک فرانسوی خود مطرح کرده بود.

طی هفته های گذشته شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی اندومبله از تاتنهام در مقابل انتقالات پیش رو به گوش رسیده است. از طرف دیگر گفته می شود که بارسلونا مهمترین مشتری این بازیکن ۲۳ ساله به حساب می آید. با این وجود بر اساس ادعای فوت مرکاتو باشگاه لیورپول نیز به جمع مشتریان اندومبله اضافه شده اما آنها قصد دارند این بازیکن را با قراردادی قرضی به خدمت بگیرند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج