پرونده محمد ثلاث با اعدام هم بسته نشد
۹۹۵۲۹۲
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
۱۴۲۴۰
دادگاه رسیدگی به شکایت مصدومان و آسیب‌دیدگان حادثه خیابان گلستان از محمد ثلاث راننده اتوبوسی که 3تن از ماموران نیروی انتظامی را زیر گرفته و تعدادی را نیز مصدوم و مجروح کرده بود روز شنبه برگزار شد.

رکنا: دادگاه رسیدگی به شکایت مصدومان و آسیب‌دیدگان حادثه خیابان گلستان از محمد ثلاث راننده اتوبوسی که 3تن از ماموران نیروی انتظامی را زیر گرفته و تعدادی را نیز مصدوم و مجروح کرده بود روز شنبه برگزار شد.

زینب طاهری وکیل مدافع محمد ثلاث روز شنبه افزود: دادگاه امروز از جنبه پرداخت دیه به مصدومان و آسیب دیدگان حادثه خیابان گلستان در شعبه ۱۱۵۵ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی بعثت برگزار شد.

پرونده محمد ثلاث با اعدام هم بسته نشد

وی ادامه داد: بعد از اجرای حکم قصاص موکل در سال ۹۷، پرونده ای با شکایت هفت نفر از مصدومان این حادثه تحت عنوان ضرب و جرح عمدی از طریق حمله با اتوبوس و پرداخت دیه مطرح شد که به دلیل قصاص موکل، دادسرا در ارتباط با عنوان اتهامی ضرب و جرح موقوفی تعقیب صادر کرد اما برای تعیین تکلیف دیه، پرونده را به دادگاه فرستاد.

طاهری اظهارداشت: همچنین دادسرا از جهت جنبه عمومی جرم ایراد ضرب و جرح عمدی از طریق حمله با اتوبوس و تخریب، علیه موکل اعلام جرم کرده بود که در این ارتباط نیز به لحاظ فوت موکل، قرار موقوفی تعقیب صادر شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه موکل و خانواده وی توان مالی برای پرداخت دیه ندارند در صورت ورود شکایت، دیه از صندوق دیه بیت المال پرداخت می شود.

محمد ثلاث راننده اتوبوسی که سه نفر از ماموران نیروی انتظامی را در حادثه خیابان گلستان به شهادت رساند، به قصاص محکوم و حکم وی ۲۸ خرداد سال ۹۷ اجرا شد.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1399/02/28
بیچاره هرچی گفت راننده نبود گوش نکردند
پاسخ ها
@%@%@%@%@
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
محمد ثلاس ثابت کرد که مرد است
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1399/02/28
دست از سر مردش هم بر نمی دارن
Romania
07:13 - 1399/02/28
وکیل جان قصاص شد چرا میگی فوت شد؟.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج