ژاوی: بارسلونا نیازی به اوبامیانگ و مانه ندارد
۹۹۵۸۸۲
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
۶۸۲
سرمربی اسپانیایی السد قطر براین باور است که آبی اناری ها برای تقویت خط حمله خود نیازی به اوبامیانگ یا سادیو مانه ندارند.

ایسنا: به نقل از اسپورت، بارسلونا برای تقویت حمله خود در تابستان گزینه های جذابی را مد نظر دارد. ژاوی که یکی از گزینه های هدایت آبی‌اناری‌هاست درباره بهترین بازیکنانی که می تواند به این تیم کمک کنند سخن به میان آورد.

او درباره اوبامیانگ گفت: اوبامیانگ مهاجم بسیار خوبی است اما او برای درخشش نیاز به فضا دارد. بارسلونا نیاز به بازیکنانی دارد که بتوانند در کمک فضا بدرخشند و به همین خاطر اوبامیانگ نمی تواند به تیم کمک کند.

ژاوی درباره سادیو مانه هم گفت: سبک بازی بارسلونا به گونه ای است که نیازی به مهاجم کناری با استارت های سریع ندارد. مانه بازیکنی است که از فضاهای خالی به خوبی استفاده می کند و روی ضد حملات بسیار خوب است اما بارسلونا چنین سیستمی ندارد.

سرمربی السد درباره این سوال که چه بازیکنانی مناسب سبک بازی آبی اناری ها هستند، گفت: در شرایط کنونی نیمار و گنابری می توانند بهترین کمک را به بارسلونا کنند. آنها از کم ترین فضاها بهترین استفاده را می کنند و می توانند به خوبی در بین خطوط حرکت کنند.

احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا در تابستان با توجه به بحران مالی که باشگاه با آن مواجه است بسیار کم است. خبرهای درباره جذب لائوتارو مارتینس بازیکن آرژانتینی اینتر به گوش می رسد اما هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج