چرا فرانچسکو توتی به رئال‌مادرید منتقل نشد؟!
۹۹۶۳۹۶
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
۱۳۸۱
فراچسکو توتی در یک قدمی حضور در رئال مادرید بود اما...

ورزش 11: فرانچسکو توتی اسطورۀ آ اس رم و فوتبال ایتالیا دلایل اصلی عدم انتقالش به رئال مادرید را فاش کرد و اذعان داشت که او با پیشنهادی رویایی از سوی لوس بلانکوس روبرو شده بوده است.

توتی در این باره اظهار داشت: چرا پیشنهاد رئال مادرید را رد کردم؟ در واقع من پیشنهاد رئال مادرید را رد نکردم، خیلی درباره این پیشنهاد فکر کردم و در آستانه پیوستن به آن تیم بودم. تصمیم ماندنم در رم، تصمیمی بود که با قلبم گرفتم. به خاطر خانواده، دوستانم و هواداران رم در این تیم ماندم. می خواستم کاری متفاوت از بقیه بازیکنان دنیای فوتبال که به بارسلونا، رئال مادرید یا بایرن مونیخ می روند، انجام دهم و احساس متفاوتی داشتم. این تصمیم متفاوت، خوب بود زیرا همیشه پیراهن یک تیم را به تن کردم.

احتمال پیوستن من به رئال مادرید 80 درصد بود و تقریبا تصمیمم را گرفته بودم. علاوه بر آن، رم نیز بهترین دورانش را سپری نمی کرد اما با این حال فرانکو سنسی، رییس رم حاضر بود برایم هر کاری انجام دهد. رئال مادرید پول زیادی می داد و پیشنهاد ارزشمندی به من داده بود. پیشنهاد رئال مادرید به من، دستمزد مجموعا 25 میلیون یورویی بود (کل قرارداد، با دستمزد سالانه اشتباه نشود). رئال مادرید همه چیز را به من پیشنهاد کرده بود، البته غیر از بازوبند کاپیتانی چون رائول گونزالس آن جا بود. رائول کاپیتان و نماد رئال مادرید بود و باید بیشترین میزان دستمزد تیم را دریافت می کرد. هر بازیکنی که به رئال مادرید می آمد، باید دستمزدی کم تر از رائول دریافت می کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1399/02/30
عشقی توتی حیف شد نیومدی ولی بازم انگار برامون اومدی وقتی اینجور حرف میزمی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج