خبر خوش به هواداران سری آ؛ پروتکل تصویب شد
۹۹۶۶۸۳
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۸
۱۵۷۹
به نظر می رسد فوتبال در ایتالیا نیز به زودی آغاز خواهد شد.

ورزش سه: به نظر می رسد فوتبال در ایتالیا نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا تایید کرد که دولت سرانجام به سازمان سری آ اجازه داده که پس از توافق برای اجرای پروتکل پزشکی اصلاح شده، تمرینات گروهی شود. بر این اساس تصمیم گیری در مورد تاریخ دقیق آغاز برنامه بازی ها در تاریخ 28 می گرفته خواهد شد. برخی منابع امروز عصر مدعی شدند CTS (هیئت علمی متخصصان کمیته دولت) نسخه جدید پروتکل پزشکی را تصویب کرده است.

برنامه قبلی اینگونه بود که بازیکنان حداقل باید 15 روز قبل از شروع فصل در قرنطینه بمانند، اما حالا ضریب امنیت برنامه افزایش یافته است. بر اساس ادعای نشریات ایتالیایی در 24 ساعت اول دو تست انجام خواهد شد، سپس تست بعدی هر چهار روز یک بار برگزار شده و آزمایش خون نیز 14 روز یکبار از بازیکنان گرفته می شود.

تغییرات ایجاد شده باعث پذیرش پروتکل از سوی همگان شده، زیرا به عنوان مثال اگر یک بازیکن تست مثبت داشته باشد قرنطینه خواهد شد، اما بقیه اعضای گروه می توانند با انجام تست های ذکرشده به تمرینات ادامه دهند."

وینچنزو اسپادافورا گفت: "ما تا تاریخ 28 ماه می می توانیم تاریخ تصمیم گیری برای سرگیری سری آ را مشخص کنیم و ببینیم آیا می توان دوباره بازی ها از سر گرفت یا خیر. من در تاریخ 28 می با گابریل گراوینا رئیس فدراسیون، پائولو دال پینو و سایر افراد دیگر ملاقات کردم. در آن ما آمار را در پیش رویمان خواهیم داشت و می توانیم تصمیم بگیریم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج