رسول‌پناه، ریش و قیچی را به یحیی سپرد!
۹۹۶۷۷۶
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
۱۴۰۲ 
رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی سپرد.

خبرورزشی: حل مشکلات مربوط به همکاری با کارگزار رسمی پرسپولیس برای دریافت پول سبب شد تا بحث مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم به تأخیر بیفتد. همین امر موجب شد تا بازیکنان خارجی پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود‌ساز جدایی کوک کنند. مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اینکه مانع جدایی خارجی‌های این تیم شود قصد پرداخت طلب بشار رسن، بوژیدار رادوشویچ و کریستین اوساگونا را دارد.

باشگاه پرسپولیس که از سوی وزارت ورزش و جوانان با منع جذب بازیکن و مربی خارجی روبه‌رو شده است اولویت‌های خود را برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تعیین کرده است. همچنین قرار است مذاکرات مقدماتی هم با چند بازیکن دیگر از جمله علی علیپور، مهدی ترابی، شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری هم انجام شود. بازیکنانی که قرارداد آن‌ها در پایان فصل به پایان می‌رسد یا اینکه به واسطه بند جدایی درصورت رسیدن پیشنهاد خارجی می‌توانند با پرداخت مبلغی اندک آزاد شوند.

در همین ارتباط شنیدیم رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی سپرد.

از آنجایی که اغلب بازیکنان پرسپولیس از گل‌محمدی و پیروانی حرف‌شنوی داشته یا حداقل با این دو پیشکسوت سرشناس تیم رودربایستی دارند بنابراین رسول‌پناه زرنگی به خرج داده است. قرار است سرمربی و مدیرتیم پرسپولیس به موازات شروع مجدد تمرینات این تیم مذاکراتی را با بازیکنان داشته باشند.

گفتنی است قرارداد بشار رسن و علی علیپور در پایان فصل جاری با پرسپولیس به اتمام می‌رسد و باشگاه پرسپولیس باید از همین حالا قرارداد این دو بازیکن کلیدی را تمدید کند. همچنین شجاع خلیل‌زاده و مهدی ترابی دو بازیکن کلیدی دیگر پرسپولیس به همراه محمد نادری گرچه با این تیم قرارداد دارند، اما به واسطه بند داخل قرارداد خود می‌توانند در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی از این تیم جدا شوند. هر چند گل‌محمدی و پیروانی از احترام بالایی نزد بازیکنان پرسپولیس برخوردارند ولی پیش‌بینی می‌شود این دو هم کار سختی برای راضی کردن این بازیکنان داشته باشند!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج