تاج: گاهی از نجابت ویلموتس خجالت می‌کشم!
۹۹۷۰۳۷
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
۲۱۳۵ 
مرور حرف‌های باورنکردنی رئیس سابق فدراسیون درباره قرارداد ویلموتس
در این مطلب نگاهی انداختیم به تمام اظهار نظر‌های جنجالی مهدی تاج در خصوص سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان.

خبر ورزشی: در این مطلب نگاهی انداختیم به تمام اظهار نظر‌های جنجالی مهدی تاج در خصوص سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان.

پيش از خواندن اين مطلب بايد بدانيد اگر فكر مي‌كنيد غيرواقعي نيست، كاملاً در اشتباه هستيد. تمام اين اظهارات كاملاً واقعي است و از زبان مهدي تاج، رئيس سابق فدراسيون فوتبال خارج شده. به بهانه جمله ديروز او كه «ويلموتس سر ما كلاه گذاشت» مرور كرديم جملاتي را كه او درباره قرارداد اين مربي گفته بود. اين شما و اين حرف‌هاي تاج از گذشته تا امروز درباره ويلموتس و قراردادش...

*ويلموتس بدون تشريفات و خيلي عادي وارد تهران شد و بقيه موارد نيز به صورت عادي دنبال خواهد شد. (همين چند روز قبل خبرورزشي فاش كرد در همان روزهاي ورود فقط ۷/۵ ميليون هزينه اجاره ماشين او شد و ۱۲ ميليون هزينه هتلش!)

*قراردادي كه با ويلموتس بستيم، خيلي خوب بود. قرارداد او منطقي بود.

*در قرارداد ويلموتس همه مسائل ديده و قرارداد درست و حسابي نوشته شده است تا مشكلات قبلي نباشد. (همين حالا همه حسرت قرارداد قبلي را مي‌خورند).

*پس از عقد قرارداد با ويلموتس تحريم‌ها اضافه شد!

*لازم باشد ما قرارداد كادر فني تيم ملي را روي سايت فدراسيون افشا خواهيم كرد!

*مگر مي‌شود منكر اين شد كه ويلموتس مربي بزرگي است؟!

*در قرارداد ويلموتس آمده از مصاحبه عليه تيم‌هاي ديگر كه در گذشته از آن رنجيده شده‌ايم، پرهيز كند. (اصلاً به او اجازه مصاحبه دادند و خبرنگاري از دو متري اين مربي رد شد؟)

*بندهاي قرارداد با ويلموتس ۲ يا ۳ برابر بندهاي قرارداد با كی‌روش است كه از مشكلاتي كه با سرمربي قبلي داشتيم درس گرفته شده است. (در نهايت كی‌روش ۸ سال كار كرد، ويلموتس با همين بندها ۶ ماه هم كار نكرد!)

*كی‌روش هم موفقيت‌ها و شكست‌هايي داشت اما چيزي كه مهم است جوان بودن سرمربي بلژيكي و پايه‌گذاري نسل طلايي فوتبال بلژيك است.

*بازي تيم ملي خيلي هجومي و عامه‌پسند شده.

*سبك بازي ايران، ويلموتس را بين مردم و طرفداران محبوب كرده است! ويلموتس باعث شده تيم ملي بين مردم محبوب شود (تنها به واسطه برد مقابل كامبوج! البته اين حرف او به كنايه بود كه مثلاً در دوره كی‌روش تيم بين مردم محبوب نبود).

*مهم‌ترين چيز اين است كه حاشيه و درگيري ديگر در تيم ملي وجود ندارد و اين دستاورد خوبي است! (البته كه مدتي بعد ويلموتس بدون حاشيه و درگيری فسخ كرد و حالا غرامت سنگيني خواسته).

*ويلموتس به هيچ‌وجه مربي پروازي نيست!

*ويلموتس حاشيه‌هاي كي‌روش را ندارد.

*نسبت به سرمربي قبلي تيم ملي، مارك ويلموتس فدراسيون‌محور است.

*چيزهاي زيادي در قرارداد ويلموتس گنجانديم از جمله مصاحبه نكردن عليه مربيان داخلي تا روزهاي مرخصي و نحوه تعامل با مربيان ليگ و مسائل ديگر در اين قرارداد به آنها اشاره شده است.

*مبلغ قرارداد ويلموتس براي دو طرف قابل انتشار نيست و اين در قرارداد آمده است. (حتي بعد از فسخ قرارداد هم تاج رقم قرارداد را نگفت!)

*در قرارداد ويلموتس موارد خوبي ذكر شده است. مثلاً در اواخر سرمربيگري كی‌روش در تيم ملي، ۱۰ يا ۱۱ دستيار خارجي در تيم ملي بود كه در قرارداد با اين مربي بلژيكي، تعداد دستياران به ۲ يا ۳ دستيار كاهش يابد. (نه تنها اكثر دستياران ويلموتس خارجي بودند، بلكه او باديگارد هم براي خودش گرفت كه هزينه‌هاي زندگي‌اش را فدراسيون در تهران مي‌داد!)

*دستياران ايراني ويلموتس افزايش يافته‌اند و فدراسيون آنها را به ويلموتس معرفي كرده است!(در نهايت فقط هاشميان وارد كادر ويلموتس شد و يك آناليزور كه بعداً مشخص شد اصلاً مدرك ندارد و به واسطه رابطه‌اش به كادر تيم ملي رسيده!)

*ويلموتس سوپروايزر آكادمي فوتبال ماست. (يعني به همه تيم‌هاي ملي نظارت داشت!)

*گاهي از نجابت ويلموتس خجالت مي‌كشم! (اين جمله تاريخي را در تاريخ ۱۰/۶/۹۸ گفت).

*هركس ديگري جاي ويلموتس بود و پول نمي‌گرفت، كار نمي‌كرد ولي ويلموتس مدام مي‌گويد مي‌دانم مشكل داريد و نجابت به خرج مي‌دهد (كی‌روش ۹ ماه حقوق نگرفت و كار كرد ولي كفاشيان هيچ‌وقت نگفت او نجيب است!)

*پول ويلموتس را نداديم ولي اصلاً بحث قهر او مطرح نبود. (تنها بحث فسخ مطرح بود).

*تجربه كارلوس كی‌روش به ما آموخت كه چگونه با مربي جديد رفتار كنيم.‌ (دقيقاً)

*در زمان كارلوس كی‌روش، تيم ملي «كی‌روش‌محور» شده بود ولي حالا نه.

*خوشبختانه الان سرنوشت براي صعود به جام جهاني‌ دست خودمان است و نتايجي كه رقم خورد به نفع ما بود!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
-
20:31 - 1399/02/31
مردک بی سواد تو چه ب ریاست فدارسیون تو باید بری توپ جمع کن میشدی ..با معذرت از توپ جمع کن های دنیا .....
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1399/02/31
شریک.دزد و رفیق قافله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج