پدیده عجیب فوتبال اروپا؛ مذاکرات پنهانی
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۹۸۱۹۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۳
۳۰۴۵
دوران کرونا و قرنطینه و تعطیلی لیگ‌ها باعث شد روی بازیکنان و باشگاه‌ها به هم باز شود. هم‌اکنون مذاکرات پنهانی بین باشگاه‌های بزرگ با بازیکنان بدون اطلاع باشگاه مبدا سر گرفته که بعضی باشگاه‌ها به بازیکنان خود مشکوک شده‌اند.

آی اسپورت: دوران کرونا و قرنطینه و تعطیلی لیگ‌ها باعث شد روی بازیکنان و باشگاه‌ها به هم باز شود. هم‌اکنون مذاکرات پنهانی بین باشگاه‌های بزرگ با بازیکنان بدون اطلاع باشگاه مبدا سر گرفته که بعضی باشگاه‌ها به بازیکنان خود مشکوک شده‌اند.

بارسلونا بعد از مصاحبه دو سه روز پیش راکیتیچ با کوپه به این بازیکن کروات مشکوک شده که زیرزیرکی با باشگاه‌های دیگر در حال مذاکره است. راکیتیچ ماه‌هاست علنا از اینکه از سوی باشگاه‌ به اندازه کافی مورد حمایت و احترام قرار نمی‌گیرد گله می‌کند. بارسلونا خودش استاد مذاکرات پنهانی و هایجک بازیکنان و ربودن آنها از چنگ رقباست.

هنوز یادمان نرفته که چگونه مالکوم را از رم دزدیدند. بارسا برای فصل آینده اوضاع مالی ناجوری دارد. اهداف آنها در فصل نقل‌وانتقالات ازجمله نیمار و لائوتارو مارتینس بازیکنانی گران‌قیمت هستند و بارسا می‌خواهد برخی بازیکنان خود ازجمله کوتینیو، آرتور، فیرپو، سمدو، اومتیتی، ویدال یا حتی گریزمان را وارد معامله کند.

بارسا به دلیخت هم پیشنهاد داده و این پیشنهاد تا پیغام و پسغام به یوونتوس هم پیش رفته اما یووه با این پیشنهاد 73میلیون یورویی مخالفت کرده است. بارسا می‌خواهد جدا از معاوضه و معامله‌های پایاپای با سایر باشگاه‌ها بر سر بازیکنان جدید، بازیکنان زیادی را بفروشد و هدف باشگاه این است که 140میلیون یورو از سبد فروش خود به‌دست آورد.

هم‌‌اکنون بخش اعظمی از درآمد باشگاه در حالت عادی و در شرایط غیرکرونایی صرف پرداخت حقوق به بازیکنان می‌شود (حدود 83درصد) که این معضل هم باید حل شود. در سایر باشگاه‌ها هم مذاکرات پنهانی با بازیکنان باشگاه‌های دیگر جریان دارد.

رئال مادرید که به‌نظر می‌رسد تنها دو هدف برای فصل آینده دارد -هالند از دورتموند و کاماوینگا از رن- هنوز به‌صورت رسمی با این دو باشگاه مذاکره نکرده اما همه از علاقه رئال به این دو خبر دارند. در مورد اولی پای پاری‌سن‌ژرمن هم به دعوای نقل‌وانتقالاتی باز شده و باشگاه پاریسی که بازیکنانش در بازی برگشت لیگ قهرمانان هالند و شادی بعد از گل او در بازی رفت را مسخره کرده بودند، حالا به این بازیکن علاقه‌مند شده است.

کاوانی در انتهای فصل رفتنی است و ایکاردی هم ممکن است به‌خاطر قیمتی که دارد قراردادش دائمی نشود. اینتر غیررسمی با ویدال، راکیتیچ و چند بازیکن دیگر صحبت کرده.

خامس با اورتون و اتلتیکو و گرت بیل با نیوکاسل در تماس است، آرسنال دنبال برخی بازیکنانی است که در پایان فصل آزاد می‌شوند ازجمله داوید سیلوا و...، منچستریونایتد همه‌جوره به جذب سانچو از دورتموند علاقه نشان داده، بایرن‌مونیخ در آستانه توافق رسمی با سانه از منچسترسیتی است، پاری‌سن‌ژرمن و اینتر بدون اطلاع رئال با اشرف حکیمی که از این باشگاه به دورتموند قرض داده شده است با مدیر برنامه‌های او تماس برقرار کرده‌اند، یورگن کلوپ شخصا با تیمو ورنر تماس گرفته (بدون اطلاع باشگاه لایپزیش) پیانیچ بدون اطلاع یوونتوس با چلسی و بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن به‌طور موازی در حال چانه‌زنی است و یووه فقط می‌داند که این بازیکن را در فصل آینده نخواهد دید و... همه و همه اینها مذاکراتی غیرقانونی است و به محض آنکه هرکدام از باشگاه‌های ذی‌نفع متوجه وجود مذاکرات مخفیانه شوند می‌توانند شکایت کنند و بازیکن و باشگاه مذاکره‌کننده را به محرومیت بکشانند.

چیزی که واضح است این است که در نقل‌وانتقالات بعدی تعداد انتقال‌های نجومی به صفر خواهد رسید و قیمت بازیکنان شکسته خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر