سوپر گل ترابی در تمرین پرسپولیسی‌ها
۹۹۹۰۹۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
۲۶۳۱ 
تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین عصر امروز سه شنبه را در حالی انجام داد که یحیی گل‌محمدی و کریم باقری در فوتبال تمرینی پا به توپ شدند و مهدی ترابی هم یک گل دیدنی زد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه به صورت رسمی آغاز شد. البته بازیکنان تیم 15 دقیقه زودتر در زمین حاضر بودند و به کارهای انفرادی یا آقا وسط و کری خوانی برای نگه داشتن توپ روی هوا پرداختند. در بخشی از این مرحله، یحیی گل‌محمدی با امیر روستایی مسابقه‌ای را ترتیب داد که جالب توجه بود.

شروع رسمی تمرین با آقا وسط همراه بود والبته تیمی که وسط بود بعد از گرفتن توپ باید آن را در یک از 4 دروازه کوچک که چیده شده بود جای می‌داد تا جای خود را عوض کند.

بخش بعدی تمرین، ترکیبی از کار بدنی و زمان بندی برای شوتزنی بود. بازیکنان باید از یک سری موانع می‌گذشتند و بعد استارت به سمت دروازه، پاس را می‌گرفتند و برای گلزنی اقدام می‌کردند.

فوتبال درون تیمی بخش بعدی کار سرخپوشان بود که در جریان آن، یحیی گل‌محمدی و کریم باقری هم پا به توپ شده و بازیکنان را همراهی کردند. این بازی با پیروزی تیم مشکی تمام شد در حالی که مهدی ترابی با سوپر گلی شبیه ‌آن‌چه برابر پیکان زده بود مورد تشویق همبازیانش قرار گرفت.

تمرین سرخپوشان پس از 85 دقیقه به پایان رسید.

سوپر گل ترابی در تمرین پرسپولیسی‌ها

سوپر گل ترابی در تمرین پرسپولیسی‌ها

سوپر گل ترابی در تمرین پرسپولیسی‌ها

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج