احسان حدادی: امکانات باشد، چرا به آمریکا بروم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۹۱۵۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۹
۱۳۸۲
دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک گفت: مسئولان کمیته ملی المپیک حتماً مشغله کاری داشتند که در زمان بیماری کرونا با من تماسی نگرفتند تا جویای احوالم شوند.

خبرگزاری میزان: احسان حدادی در گفت‌وگویی در مورد شرایط تمرینات خود اظهار داشت: فکر می‌کنم با اتمام بیماری کرونا فعالیت‌ها هم در کشور بدون مشکلی آغاز شده است! آمادگی‌ام در شرایط مطلوب است زیرا پیش از آغاز بیماری کرونا به صورت منظم تمریناتم را پیگیری می‌کردم، اما پس از اینکه کرونا گرفتم حدود یک ماه تمرین نداشتم و بیشتر به استراحت پرداختم تا وضعیتم بدنی‌ام بهتر شود.

وی افزود: البته در این مدت و پس از شکست کرونا هم از ورزش غافل نبوده‌‎ام و بیشتر به فعالیت کوهنوردی پرداختم؛ این هفته هم تصمیم دارم برای پیگیری تمرینات دو هفته‌ای همراه با ایگور مزگوف به جزیره کیش برویم تا در آنجا ادامه تمریناتم را دنبال کنم. خوشبختانه از آنجایی که سهمیه المپیک گرفته‌ام مشکلی بابت کسب سهمیه ندارم، اما چون یک ماه روی تخت بودم از لحاظ قوای جسمانی ضعیف شده‌ام. از طرف دیگر چون زمان زیادی تا المپیک داریم عجله‌ای نیست و با برنامه‌ریزی درست می‌توان به شرایط ایده‌آل بازگشت.

*نسل بزرگی از قهرمانان از لغو المپیک ضرر خواهند کرد

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک در پاسخ به این سوال که طرح ملی سامانه دوومیدانی را چطور می‌بیند و آیا در این طرح شرکت می‌کند یا خیر، توضیح داد: به نظرم طرح و ایده جالبی است که سرپرست فدراسیون دوومیدانی سعی دارد ورزشکاران و قهرمانان رشته دوومیدانی را بیشتر به مردم جامعه معرفی کند. ای کاش این طرح از گذشته اجرایی می‌شد، اما مشکلی نیست و از آن استقبال می‌کنم و اولین نفری خواهم بود که در این طرح ثبت‌نام خواهم کرد. خیلی خوب است تا مردم با سرچ کردن در اینترنت ورزشکاران را بیشتر بشناسند.

حدادی در واکنش به صحبت‌های باخ مبنی بر احتمال لغو بازی‌های المپیک گفت: هنگامی که یک رویدادی آن هم به بزرگی المپیک که فستیوال تمام رویداد‌های ورزشی در دنیا به حساب می‌آید به تاریخ دیگری موکول می‌شود بدون شک باید منتظر عواقب بعدی آن باشیم. ویروس کرونا در این مدت خیلی از رویداد‌های بزرگ را در سطح جهانی و بین‌المللی به تعطیلی کشانده است؛ بعید نیست که المپیک هم لغو شود. به هر حال اگر این اتفاق رخ بدهد نسل بزرگی از قهرمانان داخلی و خارجی از این اتفاق ضرر خواهند کرد. اگر المپیگ برگزار نشود اتفاق قشنگی نخواهد بود چرا که برخی از قهرمانانی که از لحاظ سنی امکان حضور در المپیک ۲۰۲۴ را ندارند از این اتفاق متضرر خواهند شد.

*ورزشکاران باید فشار بیاورند تا المپیک برگزار شود

وی ادامه داد: برای برگزاری المپیک خیلی از عوامل تأثیرگذار هستند و یکی از راهکاری آن هم این است که ورزشکاران با حمایت‌های خودشان شرایط را به سمتی ببرند که المپیک برگزار شود. ورزشکاران رکن اصلی هر ورزشی هستند و از آنجایی که نماد المپیک همبستگی عنوان شده، ورزشکاران باید فشار بیاورند تا المپیک هر طور است برگزار شود.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی در مورد اینکه قرار است تنها حقوق یک سال از سوی کمیته ملی المپیک به ورزشکاران پرداخت شود، اینطور واکنش نشان داد و گفت: اتفاق قشنگی است که مسئولان مبلغی را ماهیانه برای ورزشکاران در نظر می‌گیرند، اما اگر موشکافانه بخواهیم به این موضوع بپردازیم پرداخت ماهی ۵ میلیون در این یک‌سال آن هم با شرایط اقتصادی الان که روز به روز تورم افزایش پیدا می‌کند و ماهیانه باید ۳ میلیون تومان برای خرید پروتئین پرداخت کنیم، چندان مبلغ بالایی نیست. اگر دلار اکنون ۴ هزار تومان پرداخت بود این مبلغ کافی بود، اما بهتر است برای سال دوم هم مسئولان تمهیداتی در نظر می‌گرفتند تا با پرداخت حقوق‌ها از لحاظ انگیزشی ورزشکاران در بهترین وضعیت ممکن به تمرینات بپردازند.

*مدیران قبلی به مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب رسیدگی نکردند

رکورددار پرتاب دیسک آسیا در پاسخ به این سوال که آیا در هنگام بیماری کرونا مسئولان کمیته ملی المپیک با او تماس گرفتند یا خیر، عنوان کرد: خیلی از دوستان، رؤسای فدراسیون‌ها، ورزشکاران سراسر دنیا و ... با فرستادن پیام‌هایی جداگانه به من دلگرمی دادند و انگیزه من را دو برابر کردند تا این بیماری را شکست دهم، اما با این وجود فکر می‌کنم مسئولان کمیته ملی المپیک حتماً درگیر مشغله کاری بودند که با من تماسی نگرفتند تا جویای احوالم شوند. البته وزیر ورزش لطف کرد و جویای احوالم شد و از این بابت از او کمال تشکر و قدردانی را دارم.

قهرمان بازی‌های آسیایی جاکارتا در خصوص عملکرد مبینی در فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: خوشبختانه مبینی در گذشته از قهرمانان رشته دوومیدانی بوده و همین باعث شده تا شناخت خوبی از این رشته داشته باشد. امیدوارم در این کار خطیری که بر عهده گرفته سربلند بیرون بیاید. بهترین کار او در انتخاب یک مدیر کار بلد برای آفتاب انقلاب بود. معتقدم اگر با همین درایت عمل کنند می‌توانیم امیدوار باشیم تا بتوانیم در سالیان آینده هم درآمد خوبی از این مجموعه به دست بیاوریم. البته انتقادهایی به چمن شماره دو این مجموعه وارد است و به نظرم مدیران قبلی خیلی به آن خوب رسیدگی نکردند.

*آیا جای مناسبی برای تمرین کردن من وجود دارد؟

حدادی درباره انتقاداتی که به او بابت برگزاری اردوها و تمریناتش در خارج از کشور می‌شود تصریح کرد: اگر از لحاظ امکانات وضعیت مساعد باشد چه دلیلی دارد تا بخواهم برای انجام تمرینات به آمریکا بروم؟ برخی دوستان انتقاد می‌کنند چرا برخی ورزشکاران برای پیگیری تمرینات خود به اردوهای برون مرزی می‌روند، اما سؤال من این است آیا جای مناسبی برای تمرین کردن من وجود دارد؟

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن خاطر نشان کرد: به نظرم بهترین مکان برای انجام تمریناتم تهران و کیش است، اما چون زیر ساخت فراهم نیست مجبورم به خارج از کشور بروم. از لحاظ فنس، چمن و ... امکانات واقعاً ضعیف است، اما با این وجود برخی دوستان هستند که در حد توان خودشان کمک می‌کنند تا شرایط بهتر شود و برخی هم بودند که تمایل زیادی به این نداشتند تا امکانات را به روز کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:58 - 1399/03/07
ایشان که میگفت کرونا شوخی نیست و هر کسی ممکنه بیمار بشه و نکات بهداشتی رو هم رعایت کرده بود و بیمار شده بود. حالا میگه ورزشکاران فشار بیارن که هر طور شده المپیک برگزار بشه؟ یعنی مدت اعتبار حرفاتون یک ماه هم نیست؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر