سکوت عارف بالاخره شکست
۹۹۹۱۹۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷
۶۴۴۲ 
رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم با تاکید بر اینکه در مجلس دهم سعی کردیم بدون هیاهو و سیاسی کاری مطالبات به حق مردم را پیگیری کنیم ،گفت: علی رغم اینکه به نظر می‌رسید صدا و سیما تمایلی برای به تصویر کشیدن اقدامات انجام شده از سوی مجمع نمایندگان تهران ندارد، اما مردم خود بهترین و منصف ترین داور برای سنجش اقدامات انجام شده هستند.

ایسنا نوشت: رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم با تاکید بر اینکه در مجلس دهم سعی کردیم بدون هیاهو و سیاسی کاری مطالبات به حق مردم را پیگیری کنیم ،گفت: علی رغم اینکه به نظر می‌رسید صدا و سیما تمایلی برای به تصویر کشیدن اقدامات انجام شده از سوی مجمع نمایندگان تهران ندارد، اما مردم خود بهترین و منصف ترین داور برای سنجش اقدامات انجام شده هستند.

محمدرضا عارف در آخرین جلسه مجمع نمایندگان استان تهران که در محل استانداری تهران و با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد ، با تبریک عید سعید فطر از همکاری خوب و موثر مدیران استانی بویژه محسنی بندپی، مقیمی و هاشمی با مجمع نمایندگان تهران قدردانی کرد و گفت: وظیفه اصلی مجلس در کنار بعد نظارتی آن قانونگذاری است و نمایندگان استان تهران برای خود رسالت ملی قائل بودند و تلاش کردند با کمک دستگاه های اجرایی استان در جهت پاسخ به مطالبات مردم حرکت کنند.

وی ارتقاء تشکیلات استانی را از برنامه های محوری مجمع نمایندگان تهران نام برد و افزود: در طول فعالیت مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم با ارتباط خوب و موثر با سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور در جهت حل مشکلات آموزش و پرورش در بحث سرانه های آموززشی ،افزایش تخت های بیمارستانی ،احداث مترو اسلامشهر و پردیس ،موضوع بافت های فرسوده و مشکلات مسکن مهر اقدامات موثری انجام شد که ثمرات آن را مردم خوب استان شاهد هستند.

رئیس مجمع نمانیدگان استان تهران در مجلس دهم ارتباط نزدیک و مستمر با مردم را از ویژگی های برجسته این مجمع دانست و تصریح کرد:با تشکیل دفاتر مجمع نمایندگان تهران در بخشهای مختلف استان ،دیدارهای مردمی منظم با شهروندان و حضور در مساجد به همراه مدیران اجرایی استان از برنامه های منظم اعضای مجمع نمایندگان تهران به صورت هفتگی بود که اینگونه جلسات برکات بسیار خوبی داشت.

وی ادامه داد: بعضا نمایندگان استان تهران درگیر موضوعات و مسائل ملی هستند و این امر سبب غفلت از مسائل استانی می شود اما در این دوره مجمع نمایندگان استان تهران علاوه بر موضوعات ملی تلاش خود را معطوف حل مشکلات استان کرد.

رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم با اشاره به تشکیل مجمع ۵۱ نفره امید ،گفت:فرصت کم نظیری برای خدمت به مردم با همسو بودن مدیریت شهری و نمایندگان تهران و مدیریت اجرایی استان ایجاد شد که با تشکیل مجمع ۵۱ نفره سعی شد عمده ترین مشکلات تهران با هم افزایی و اشتراک نظر حل شود .یکی از دغدغه های جدی خودم موضوع آسیب های اجتماعی بوده که علاوه بر بازدیدهای میدانی از محلات آسیب پذیر تهران راهکاریی برای حل این بحران در نظر گرفته شد که البته تا حل اساسی این چالش باید تمامی دستگاه ها و نهادها پای کار بیایند.

عارف با اشاره به گزارش استاندار تهران از روند مبارزه با ویروس کرونا در تهران از اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی و شهرداری تهران قدردانی کرد.

وی با تاکید بر اینکه در مجلس دهم سعی کردیم بدون هیاهو و سیاسی کاری مطالبات به حق مردم را پیگیری کنیم ،خاطرنشان کرد:علی رغم اینکه صدا و سیما تمایلی برای به تصویر کشیدن اقدامات انجام شده از سوی مجمع نمایندگان تهران نداشت اما مردم خود بهترین و منصف ترین داور برای سنجش اقدامات انجام شده هستند.امیدوارم مسیری که از سوی مجمع نمایندگان تهران در ۴ سال گذشته آغاز شده است ادامه پیدا کند.

در ابتدای این نشست استاندار تهران دوره همکاری نمایندگان تهران مجلس دهم با مدیران اجرایی استان را بی نظیر توصیف کرد و از نقش موثر دکتر عارف در ارتقا جایگاه مجمع نمایندگان تهران قدردانی کرد.

محسنی بندپی ادامه داد :در بعد کلان و ارزیابی علمی و تخصصی بی‌تردید یکی از بارزترین و ارزشمندترین دوره ها مجلس، مجلس دهم بود.

وی با اشاره به ویژگی‌های مجمع نمایندگان استان تهران به ریاست دکتر عارف افزود: اولین ویژگی مجمع نمایندگان برنامه محوری و برنامه باوری بود که نتیجه آن همراهی در قالب سند توسعه استان و سند آمایش استان تهران بود و ویژگی دیگر انعکاس واقعی مسائل اصلی استان که شرایط مشارکت فعالانه بین مجمع نمایندگان استان تهران و مسئولان استان را فراهم کرد.

محسنی بندپی در ادامه با بیان اینکه میانگین فوت شدگان کرونا در کشور ۵/۸ و در استان تهران ۵/۳ پایین تر از میانگین کشوری است گفت: در استان تهران تراکم بالای جمعیتی را داریم به نحوی که تنها در حوزه اداری ۲۸۰ هزار کارمند استانی و ۱۸۰ کارمند ملی داریم، اما با این حجم از تراکم جمعیتی عملکرد مطلوبی در زمینه مدیریت بیماری کرونا داشتیم.

در پایان آخرین جلسه مجمع نمایندگان تهران در دوره دهم به پاس تلاشهای اعضای این مجمع لوح تقدیر از سوی استاندار تهران به آنها اهدا شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:7
United Arab Emirates
07:42 - 1399/03/07
بلاخره مجلس تموم شد از این بشر یه صدایی دراومد. حالا همشون میشن مطالبه گر، تا وقتی ماهی 30 تومن میگرفتن صداشون در نمیومد.
پاسخ ها
@ AAAOOOLLL @
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
آخه عارف عمل کرد شما اصلا نباید در صدا و سیما پیگیری شود
در اصل عمل کرد شما باید در بازار دیده شود که ملاحظه شد و گند کاری شما کاملا نمایان است.
بدون نام
Indonesia
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
30تومن که یه کارمند ساده شرکت نفت میگیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
حق مردم تو حق میشناسی آخه.......حق رو جیب خودتون میدانید برو بابا
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1399/03/07
ملت دانا ==کشور آباد
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1399/03/07
زرشک.ماست من هم ترش نیست
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1399/03/07
این مگه لال نبود؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1399/03/07
خجالت!!!!! سنگ پا قزوین کم آورده!!!
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1399/03/07
هیچ دستاوردی نداشت مجلس دهم،بیخودی نگو مردم خود قضاوت منصفانه میکنند.
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1399/03/07
اقای عارف شما بدرد خودت هم نمیخوری چندین سال تومجلس بودی یکی ب میخ زدی یکی ب نعل دست تمام جناح های سیاسی برای مردم رو شده پس لطفا بازهم حرف نزن تاریخ مصرف شماها تمام شده.
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1399/03/07
فقط واسم سوال است این حرفایی که زد، خودش بهشون باور داشت؟؟؟؟ ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
نه فقط گفت که عریضه رو خالی نذاشته باشه
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1399/03/07
آخه چه کاری از دست تو بر میاد شما در همان سکوت بمانی بهتره با زبان بی زبانی از حق مردم دفاع کن .
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1399/03/07
مگه عارف تو مجلس بود؟
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1399/03/07
مجلس دهم را بگند کشیدید حالا زبانتان هم دراز است
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1399/03/07
مرده ترین و نبودن ترین شمابودی ..نمیدونم چرابعضی فقط بخاطر قیافه پرستش میشن نه فداکاری و تلاش برای مملکت
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1399/03/07
تو خدا چکاری کردی حیف اون حقوقی که از بیت المال گرفتی
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1399/03/07
پسرش که از بغل پدر ژن دار شد بسشه
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1399/03/07
این تازه روشن شد حالا میخواست رییس جمهور بشه. خب عزیز من دیگه برو خونه بزار یه جوون بیاد شاید جانی به اصلاحات داد
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1399/03/07
عابروی اصلاحات را هم توبردی دیگه دست بردار سلطان سکوت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج