هوملس: از جام دور شدیم
۹۹۹۲۲۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
۷۵۵ 
کاپیتان بوروسیا دورتموند بعد از شکست برابر بایرن مونیخ اعتراف کرد که شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری بوندسلیگا کمتر شد.

ایسنا: به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند در حساس ترین دیدار هفته بیست و هشتم رقابت های بوندسلیگا از بایرن پذیرایی کرد. دورتموندی ها امید زیادی به پیروزی در این دیدار داشتند. آنها در صورت پیروزی اختلاف خود را با بایرن صدرنشین به یک امتیاز می رساندند اما در نهایت با یک گل تن به شکست دادند تا اختلاف با 7 امتیاز افزایش پیدا کند.

تا پایان رقابت های بوندسلیگا تنها 6 هفته دیگر باقی مانده است و خود دورتموندی ها هم به نظر می رسد که تسلیم شده‌اند و شانسی خود را برای کسب عنوان قهرمانی با این فاصله زیاد بسیار کم می بینند.

مت هوملس کاپیتان دورتموند گفت: براین باور هستم که دورتموند و دیگر تیم ها با این اختلاف امتیازی از رقابت برای قهرمانی کنار رفتند. بایرن باید در 6 بازی باقیمانده خود 3 بار تن به شکست دهد تا ما شانس قهرمانی داشته باشیم که این بعید است.

او ادامه داد: بازی خوبی بود اما نتوانستیم از فرصت های که به دست آوردیم استفاده کنیم و در نهایت تن به شکست دادیم. با این شکست شرایط سخت شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج