تبدیل استادیوم فوتبال به سینمای ماشین‌رو
۹۹۹۲۸۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
۱۳۹۰ 
باشگاه فوتبال آمریکایی میامی دلفینز، در شرایط جدید ناشی از اپیدمی کووید19 استادیوم خانگی خود را به یک سینمای ماشین‌رو تبدیل کرده است.

ورزش سه: درحالیکه بحران اپیدمی کووید19 دنیا را درنوردیده و در اکثر کشورها باعث تعطیلی کلیه فعالیت‌های ورزشی شده، ایالات متحده بیشترین تاثیر منفی را از این بحران دیده است. بحرانی که به تعطیلی مسابقات بسیار پرطرفدار فوتبال آمریکایی در این کشور منجر شده است.

تبدیل استادیوم فوتبال به سینمای ماشین‌رو

در این میان باشگاه فوتبال آمریکایی میامی دلفینز برای جبران ضررهای اقتصادی ناشی از تعطیلی مسابقات تصمیم گرفته استادیوم خانگی خود، استادیوم هارد‌راک را به یک سینمای ماشین‌رو تبدیل کند. به این ترتیب هواداران این تیم می‌توانند با رعایت فاصله اجتماعی، با اتوموبیل‌های خود وارد این استادیوم شده و به تماشای فیلمهای سینمایی و دیگر برنامه‌های سرگرمی بنشینند.

میامی دلفینز در بیانیه‌ای اعلام کرد:" استادیوم هارد‌راک حالا به یک سینمای روباز و ماشین‌رو تبدیل شده که منتخبی از مسابقات بزرگ تاریخ 54ساله تیم ما را به نمایش می‌گذارد. از این گذشته فیلمهای سینمایی کلاسیک، مراسم ویژه و دیگر برنامه‌های سرگرمی هم در این سینمای ماشین‌رو به نمایش گذاشته خوا هد شد".

تبدیل استادیوم فوتبال به سینمای ماشین‌رو

این سینمای ماشین‌روی جدید گنجایش 230 اتوموبیل را خواهد داشت. باشگاه میامی دلفینز می‌گوید هدفش این بوده که برای خانواده‌های هوادار فرصتی فراهم کند تا با رعایت قوانین فاصله اجتماعی، لحظاتی شاد را در کنار خانواده‌هایشان تجربه کنند.

رئیس باشگاه دلفینز اعلام کرده انتظار دارد فصل 2020 لیگ فوتبال آمریکایی NHL طبق برنامه از پیش تعیین‌شده از سر گرفته شود ولی با توجه به شرایط وخیم بحران کرونا در آمریکا بعید به نظر می‌رسد این لیگ آنچنان که رئیس این باشگاه مایل است به زودی آغاز شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج