تکذیب شکنجه اتباع غیرقانونی در خراسان رضوی
۹۹۹۳۵۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
۲۰۱۶۴ 
محمودی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مدعی بر غرق تعدادی از اتباع افغانستانی در رودخانه هریر رود توسط نیروهای مرزبانی را تکذیب کرد.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: مهدی محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در خصوص شایعات و اخبار غیر صحیح منتشر شده در فضای مجازی مدعی شکنجه و غرق تعدادی از اتباع افغانستانی در رودخانه مرزی هریررود توسط نیروهای مرزبانی گفت: هر چند در خصوص صحت این صحنه سازی و ارتباط آن با زمان و مکان های ادعا شده تردیدهای اساسی وجود دارد ولی مسلماً این واقعه هیچ ارتباطی با مرزبانی جمهوری اسلامی ندارد و بر اساس بررسیهای کارشناسی انجام شده، ممکن است اتباع مذکور با عبور از نقاط سخت گذر رودخانه قصد ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران را داشته و به علت سطح و سرعت آب تعدادی از آنها غرق شده باشند.

او افزود: این گونه فضاسازیها توسط معاندان و دشمنان دو ملت ایران و افغانستان مسبوق به سابقه میباشد و با هدف ایجاد اختلاف و بدبینی بین دو ملت صورت میگیرد. دولت جمهوری اسلامی ایران همواره ملت افغانستان را برادر خود میداند. خدمات چندین ساله ارایه شده در حوزه های مختلف به مهاجرین افغانستانی مؤید این موضوع میباشد و این شایعات و فضاسازیها خللی در روابط دوستانه دو کشور ایجاد نخواهد کرد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1399/03/07
شما همیشه حقایق رو تکذیب میکنید
France
15:40 - 1399/03/07
نه بیا جون بابات تایید کن.
معلومه همه کار را شما تکذیب میکنید
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1399/03/07
نمونه اش هواپیمای اوکراین اولش تکذیب بعدش تایید کدام راباور کنیم خودت وخانواده ات دررفاهند بدبخت ملت فرقی نداره ازچه قشری باشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج