۱۰۶۱۰۱
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
تصمیم داریم بهترین سریال‌های سال را نه به انتخاب منتقدان، بلکه به انتخاب کاربران سایت آی.ام.دی.بی در اختیار شما بگذاریم. باشد که چند تا از این سریال‌ها بتواند زمان خوبی را برای شما ایجاد کند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 863644
مجله زندگی ایده آل: در بدترین شرایط ممکن اگر یک سریال متوسط را برای تماشا کردن انتخاب کنید، از اپیزود دو یا سه، تمام پیش‌فرض‌های شما به هم می‌ریزد، کافی است تا کمی مستعد باشید، این طوری است که زندگی شما بر هم می‌ریزد و به همین راحتی تبدیل به یک «معتاد» می‌شوید. بله به همین راحتی است که اگر قسمت دوم را دیدید فاتحه‌تان خوانده است. این روزها دیگر شمار سریال‌ها محدود به چند سریال «لاست»، «فرار از زندان»، «قهرمانان» و «4400» نیست. این روزها با حجم زیادی از سریال‌ها روبه‌رو هستیم، سریال‌هایی با ژانرهای متفاوت که به ما قدرت انتخاب می‌دهد اما به هر حال اگر درگیر آن شویم، قدرت مقابله با آن را نداریم.

تصمیم داریم بهترین سریال‌های سال را نه به انتخاب منتقدان، بلکه به انتخاب کاربران سایت آی.ام.دی.بی در اختیار شما بگذاریم. باشد که چند تا از این سریال‌ها بتواند زمان خوبی را برای شما ایجاد کند.

بازی‌های تاج و تخت سریال سال

«بازی‌هاي تاج و تخت» اولین سریال سال است. سریال محبوبی که سال گذشته عنوان بهترین سریال و البته بیشترین میزان دانلود غیرقانونی را به خود اختصاص داد. همین مقام به راحتی نشان می‌دهد که این سریال طرفدار کمی ندارد. همین چند وقت پیش بود که باراک اوباما در راستای تعریف و تمجید از سریال «خانه پوشالی» از رئیس شبکه «اچ.بی.او» خواسته تا نسخه‌های اولیه از فصل چهارم سریال «بازی‌های تاج و تخت» را در اختیارش قرار دهد! بسیاری خواسته، او را تایید حرف‌های کسانی می‌دانند که آقای رئیس‌جمهور را به سوءاستفاده از قدرت اجرایی‌اش متهم می‌کنند. نیویورک تایمز نقل می‌کند که این اتفاق قبلا هم افتاده است و رئیس‌جمهور ایالات متحده علاقه زیادی به دنبال کردن سریال‌های روز دنیا دارد. بدون اینکه توجهی به جایگاه اجتماعی‌اش داشته باشد، دی وی دی سریال‌ها را سفارش می‌دهد. رئیس شبکه «اچ.بي‌.او» هم تایید کرده که اوباما از او خواسته تا سریال «بازی‌های تاج و تخت» را قبل از شروع پخش به او برساند!

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان

این همه تعریف و تمجید نمی‌تواند یک اتفاق تصادفی باشد. «بازی‌های تاج و تخت» با قدرت تمام تبدیل به بهترین سریال سال 2013 شده است و اگر تا به حال این سریال را ندیده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، تماشای این سریال از الویت‌های اول‌تان باشد.


بریکینگ بد شگفت‌زده می‌شوید!

توصیه به تماشاي سریال برکینگ‌بد اصلا کار سختی نیست فقط کافی است احساس خوبی که موقع دیدن آن و اشتياقي که برای قسمت بعدی دارید، با دیگران به اشتراک بگذارید تا او را ترغیب به ديدن این سریال كنيد. اصلا لازم نیست از بازی فوق‌العاده برایان کرانستون و داستان جذاب آن یا اینکه به خاطر صد درصد نقدهای مثبتی که گرفته و به کتاب رکوردهای گینس رفته چیزی بگویید یا از جوایز و تحسین‌های بسیار زیاد مردم در سراسر جهان کنار هم ردیف کنید. توصیه برکینگ بد کار آسانی است اگر دوست داشته باشید این احساس شعف را با دیگران شریک شوید.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان


راه رفتن مردگان آخر دنیا را ببینید

مخاطبان عقیده دارند که این سریال، بهترین کار تصویری است که از آخر دنیا و البته حمله زامبی‌ها به تصویر کشیده شده است. دنیا به آخر رسیده و تعداد خیلی کمی از آدم‌ها به دنبال راه نجات هستند. همین تعداد کم تبدیل به گروه‌های کوچک شده‌اند تا از خودشان در مقابل «واکرها» دفاع کنند. «راه رفتن» مردگان سومین سریال محبوب مخاطبان است و اگر با این دسته از سریال‌ها ارتباط برقرار می‌کنید و موضوع آن را دوست دارید، تعطیلات عید بهترین فرصت برای تماشای این سریال است. تا به حال سه فصل از سریال تمام شده است و فصل چهارم سریال در حال پخش است. اما به هر حال اگر تماشاي آن را شروع نکرده‌اید حالا فرصت خوبی است.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان


بیگ‌بنگ تئوری مرگ از خنده!

سریالي کمدی که بعد از «دوستان» بیشترین میزان مخاطب را دارد. «بیگ‌بنگ تئوری» داستان چند جوان مهندس است که دور هم زندگی می‌کنند و هر کدام از آنها با ویژگی‌های خاص خود در حال کشف، نکات تازه در عالم فیزیک هستند.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان

 آنها نمونه خوبی از جوان‌های امروزی هستند. جوان‌هایی که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند، اما جدی گرفته نمی‌شوند.  «بیگ‌بنگ تئوری» پر است از لحظه‌های کمیک و خنده‌دار. اگر هم دانشجوی فنی یا ریاضی باشید، دیگر چه بهتر.

خیلی از شوخی‌های سریال، زیر پا گذاشتن قانون‌های بزرگ و مهم است اما اگر از ریاضی و دنیای فیزیک هم سر درنمی‌آورید، نگران نباشید کاملا می‌توانید سر از این شوخی‌ها در بیاورید و از زمانی که دارید، نهایت لذت را ببرید.


کمان ویژه اسطوره‌بازها

استفاده از سوژه‌های ابرقهرمانی یک تکنیک قدیمی برای جذب مخاطب بیشتر است. استفاده از ابرقهرمانان هم به سینما محدود نشده است و سریال‌های زیادی را دیده‌ایم که کاراکتر اول آنها از یک داستان کمیک برگرفته شده است. «کمان» با محوریت شخصیت «گرین ارو» ساخته شده است، اما داستانش کمی متفاوت با نسخه‌های کمیک استریپ آن است.داستان در مورد مردی است که مدت‌هاست ناپديد شده و تمام اطرافیانش گمان می‌کنند او به همراه قایقش در دریا گم شده است اما حالا بعد از پنج سال بازگشته، با ویژگی‌هایي اخلاقی که کمتر کسی با او آشناست. او قصد دارد شهر را از تمام پلیدی‌ها پاک کند، آن هم با یک تیر و کمان.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان


آشنایی با مادر یک آشنایی خنده‌دار

سریالی که از سال 2005 تا به حال در حال پخش است و تا به همین امروز سه بار خبر آخرین فصل آن روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت و تکذیب شد. سریال روایت تد از آشنایی با مادر بچه‌هایش است و دراین روایت مخاطبان را با داستان‌های با نمک و موقعیت‌های کمیک همراه می‌کند. آخرین خبر مربوط به این است که سریال در فصل نهم به پایان می‌رسد، اما این تازه اول راه است ، چرا که یک ورژن زنانه‌اش هم در راه است.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان

این بار راوی مادر بچه‌هاست و قرار بر این است که با داستان‌های مادر بچه‌ها آشنا خواهیم شد. «آشنایی با مادر» سریال پيچيده‌اي نیست و در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند سرگرمی خوبی برای شما باشد.


دکستر فیلم سال آدم‌های صبور

دکستر را يا دوست دارید یا از آن متنفرید. آنهایی که توانستند چند قسمت اول را تحمل کنند، از طرفداران پر و پا قرص این سریال به شمار می‌روند و اگر در همان دو قسمت اول مانده‌اند، می‌گویند: «دکستر» سریال خوبی نیست! این طور است که به دشمنان آنها اضافه می‌شود و به بی‌سلیقگی متهم می‌شوند.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان

«دکستر» داستان خون‌شناسی است که در اداره پلیس کار می‌کند و قصه یک قاتل سریالی را تعریف می‌کند که از دام عدالت گریخته است. اگر بتوانید چند قسمت اول «دکستر» را تحمل کنید چند فصل جایزه در انتظار شماست. همه چیز به همان سه قسمت اول بستگی دارد.


داستان‌های ترسناک لذت ترسناک

اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک هستید، حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم که سریال «داستان‌های ترسناک آمریکایی» را ببینید. اما قبل از اینکه شروع به دیدن این سریال کنید، این نکته را در نظر داشته باشید. فصل اول، با یک سریال خوب روبه‌رو می‌شوید. یک خانه جن زده و ساکنان ارواحش را می‌بینید که داستان‌های معروف ترسناک آمریکایی را برای شما بازسازی می‌کنند اما فصل دوم داستان جذابیتش را از دست می‌دهد. «داستان‌های ترسناك آمریکایی» در یک تیمارستان روانی روایت می‌شود. یک جای کلیشه‌ای برای ساخت فیلم‌های ترسناک درجه 3. اما فصل سوم، دوباره به اوج باز می‌گردد. اگر داستان‌های ترسناک و هیجان‌انگیز را دوست دارید، داستان‌های ترسناک آمریکایی سریال خوبی برای وقت‌گذارنی در نوروز است.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان


خاطرات خون آشام جدی نباشید

یک سریال خون آشامی که به جرات می‌توان گفت تمام «تین ایجرها» دوستش دارند. چند خون‌آشام دور هم جمع شده‌اند و داستان‌های رمانتیک تعریف می‌کنند، دوستان‌شان را از دست می‌دهند و گریه می‌کنند و ... آنهایی که مخاطب جدی داستان‌های خون آشامی هستند، به این سریال یک ستاره هم نمی‌دهند! اما خب چه کار می‌توان کرد، حداقل نیمی از کره زمین نوجوان دارد و عده زیادی از فیلمسازان برای این قشر فیلم و سریال تولید می‌کنند. «خاطرات خون آشام» سریال خوبی برای وقت گذرانی است، اما هیچ کدام از قانون‌های خون آشامی را رعایت نکرده است. کوچک‌ترینش همین زندگی خون آشام‌ها است. دیگر همه ما می‌دانیم شب‌ها زمان زندگی آنها است و روزها می‌خوابند! اما اینجا همه پارامتر‌ها عوض شده است. به هر حال اگر هیچ سریال دیگری در دسترس ندارید، «خاطرات خون‌آشام» سریال بدی نیست.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان


ماوراء الطبیعه دایره‌المعارف تصویری

سریال «ماوراء الطبیعه» از سال 2005 تا به حال پخش می‌شود و می‌توان این طور گفت كه تنها یک سریال نیست. یک دایره المعارف از تمام موجودات ماوراء‌الطبیعه، خرافی، ترسناک و... است. یک داستان کلی در مورد زندگي دو برادر است. آنها شکارچیان این موجودات هستند و می‌خواهند دنیا را از شر آنها پاک کنند و در هر قسمت یک موجود عجیب را شکار و به درک واصل می‌کنند. در چند سال اخیر این سریال همیشه در صدر جدول قرار داشت.

پیشنهاد تماشای بهترین سریال‌های  حال حاضر جهان

می‌توان بدون اغراق گفت که همیشه جزء پنج سریال اول بود اما حالا هیولا‌ها تمام شده‌اند و سازندگان سریال نمی‌دانند برای دادن یک شوک جدید به سریال چه داستانی را سر هم کنند. به هر حال اگر به این موجودات علاقه‌مند هستید، فیلم‌های جن‌زده را دوست دارید و هنوز این سریال را ندیده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این سریال را تهیه و تماشا کنید. پشیمان نمی‌شوید.
 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 792
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1393/02/25
true detective از چهار پنج تا از این سریال ها بهتره ولی نامی ازش نبردید .
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
سریال true واقعا معرکس ولی ادمش باید ببینه
jesse
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
کاملا موافقم سریال فوقعلاده زیباییه
Ameli Rika
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
1.Game.of.Thrones خدای سریالها
2.Vikings عمو راگنار دیگه اخره
3.Black.Sails خدایش سریال حرف نداره دنیاست فقط این سریالو از دست ندین
4.Breaking Bad عمو والتر وایت دیگه گفتن نداره
تا این سریال هارو ندیدین پی چیز دیگه رو نگیرین اینا اخرشن سریالهایی مثل
Bates Motel خیلی زیباست
11.22.63 این سریال خیلی زیباست جیمی فرانکو بازی میکنه معرکه هستش فقط یه فصل تموم می شه ولی ارزش داره
The.Walking.Dead خوبه زیاد کشش می دن
Into.The.Badlands یه سریال رزمی زیبا
The 100 خوبه
The.Shannara.Chronicles یه چیزی تو مایه های lord of the rings , war craft ارزش دیدن داره قشنگه سریال فقط 4 تا اولی بقیه ره بیر بشن
shahin
United States
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
من سریال زیاد مبینم ولی بنظر من بهترین سریال vampire diaries هست البته کسی بفهمش با یکبار دیدن چیزی نمیفهمید من تا حالا چهار پنج بار از اول تا فصل هفت که اخرشه و داره ادامش ساخته میشه نگاه کردم خیلی عالیه بهتون پیشنهاد میکنم ببینید
babak
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
موافقم داش ومپایر یکی از بهترین هاست
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
ameli rika سلیقه هامون یکیه سریالای که معرفی کردیو حتما میبینم. چندتاشو پیگیرم
طاها
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
فصل هشت ومپایر کی میاد کسی خبر داره
reza
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
او ل the blacklist رو برید ببنید بد بگید این خوبه اون خوبه اینا که میگید همه تخیلی هست اما بلک لیست عالیییییییه اک شن ماجراجویی سیاسی در مورد ایران زیاد توش هست fbi cia توش هست عشق هم توش هست نابه نابیه اول این سریالو ببینید بد نارکوس بد سریالایه دیگه قول میدم این دوتا بهتریناس نارکوس که اصلا داستانش وافعی در مورد پابلو اسکوبار اولین و معروف ترین و قوی ترین قاچافچی کک دنیا که به دست امریکایی ها تو کشور خودش یواش یواش مانند موریاته نابودش کردن به این پست اطمینان کنید ضرر نمیکنید من تمتم سریال هارو میبینم
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
اول از این که این موضوع کاملا سلیقه ایه و مقایسه بعضی سریال ها با هم اشتباهه !! چون ژانر متفاوت و داستان متفاوتی دارن !! دوم این که سریال هایی وجود دارن که اسمشون اینجا نیومده و به مراتب با کیفیت تر از خیلی از سریال های این لیستن !! اما در رابطه با این سریال ها :| سریالی مثل گیم آف ترونز رو نصف ملت به خاطر صحنه هاش میبینن ن داستانش :| سریالایی مثل ومپایر هم مخاطب خودشونو دارن !! شاید ب مزاج خیلیا خوش نیاد این سریال اما بزرگ ترین ویژگیش اینه که بین سریال های ژانر خودش حرف زیادی برای گفتن داره !! اسپین آفش هم که اوریجینالزه از نظر من سریال خوبیه و نسبت به ومپایر پختگیه خیلی بیشتری داره !! ولی در کل سلیقه ایه :| انقد گیر ندید :/
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
من از همه سریالهایی که گفته شد اقلا دو سه فصلشونو دیدم اما سریال بنشی معرکه س حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1393/02/25
می توان به جرات بگم که هیچ سریالی نمی تواند به جذابی بازی تاج و تخت برسد...
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
ببخشید اشتباهی منفی خورد
خروس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
بازی تاج و تخت رو ندیدم
ولی اورجینال از اررو و وامپایر خیلی بهتره خیلی بهتره.
متاسفام تو 4 تای برتر نیست
قسمت 21-22 فصل اولش رو ببینید خودتون قضاوت کنید
REZA
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
من نصف عمرم رو صرف سریال کردم ولی موررد علاقه تربن سریال من فرار از زندان.بازی تاچ وتخت.مردگان متحرک.بریکینگ بد
ومپابر اعصایمو خورد کرده البته تا اینجا
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
بله نظر شما کاملا درسته ولی درستش اینه که سریال بازی تاج و تخت جذاب هست مانند بقه سریال های هم رده خودش که با این وجود که رتبه کمتری نسبت به این سریال دارن ولی از محبوبیت بیشتری برخوردارن مثل breaking bad
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
سلام به همه به نظر من بهترین سریال خاطرات یک خون اشامه من خودم دارم این سریال رو می بینم
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
بهترین سریالیه که دیدم
لحظه شماری میکنم واسه فصل هفتمش
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
هیچ سریالی مثل وایکینگ و افسانه جستجو گر نیست
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1393/02/25
درسته ومپایر به پای بقیه نمیرسه اما انقدر هم که شما میگید بد نیست سریال جذاب و دوست داشتنیه ......
پاسخ ها
siavash
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
ومپایر تا جایی که ORIGINAL ها توش بودن خوب بود
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
من با نظر ادمین موافقم این سریال برای تین ایجر ها مناسبه
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1393/02/25
ما هم اینجا فیلم ستایش نگاه میکنیم ، جزو فیلمهای تخیلی افسانه ای فک کنم

فیلم های ..... کره ای هم که دیگه در جریان هستن

داشت یاد میرفت فیلم پیام بازرگانی هم داریم این جزو علمی تخیلی (مخصوصا او قسمت کرم حلزونش امیدوارم دوباره شبکه شما تکرارش بزاره )

به به شبکه های ملی داریم درحد تیم ملی (خودمون) بریم کیف کنیم
پاسخ ها
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
خودت فهمیدی چی نوشتی !!!
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
:))))))))
hassan
United States
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
احسن احسن دمت گرم دادا
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1393/02/25
قدم زدن مردگان واقعا فیلم عالی هست به نظر من بهتر از تاج و تخت هس
پاسخ ها
پپ گواردیولا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
عزیزم قدم ذدن مردگان نه
اما من عاشق این سریالم
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
این تعصب شما رو نشون میده ولی در واقع اصلا اینطور نیست
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
این سریالو الکی دارن کش میدن
aprilLA
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
قدم زدن مردگان!!!!!
یعنی پاره شدم از خنده
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1393/02/25
only VAMPIRE DIARIES
پاسخ ها
دیمن
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
ایول باهات موافقم خفن ترین سریاله . ندیده نظر ندین لطفا دوستان عزیزم ببینید بعد نظر بدین فداتون
Governor
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
فقط تا فصل 4 خیلی قشنگ بود. ولی فصل 5 و 6 تا الآن مزخرف بود. دارن خیلی کشش میدن. دیگه باید تمومش کنن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۲
در واقع باید گفته بشه فقط تا فصل 2 خوب بود
بدون نام
United States
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
من ک عاشقشم
Lovly Damon
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
vampire Diaries سریال مورد علاقه منه به نظر من هرکی ندیده راجع بهش نظر نده تازه من تا اپیزود 7 سیزن 6 دیدم خیلی هم خوب بوده
هیدن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
از همون قسمت اول فهمیدم سریال خوبی نیست و ضعیفه ولی بازم دو فصلشو دیدم با اینکه تا فصل پنج دارم اما هیچوخت طرفش نمیرم وقتمو بخابم مفیدتره! البته اگه تنها سریال امریکایی ک دیدید همینه یا سنتون زیر 16 هست اونوقت قضیه فرق داره شاید بشه گفت حق دارید :|
پاشاشی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
شما اورجینال رو ببین
ومپایر چیه هر دم یکی زنده میشه
از اخر همشون فوق طبیعی از اب درمیان
از اون الینای عمو بابا هم متنفر ام
بهنام امامی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
من این سریال رو تا قسمت آخر فصل هفت که اومده دیدم به نظر من اگر کسی ندیده نبینه چون اصلا جالب نیست منم چون دیدمش دیگه باقیش رو هم دیدم
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
تین ایجر فقط میتونم بگم تین ایجر ان سریال بیشتر جوو خییلی بیخودی به نظر من میده البته این نظر منه
babak
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
سلام داش اخه ارجینال چیه اخه بنزر یکی از مزخرفترین سریال هاست ومپایرم خیلی خوبه شما رو نمیدونم من ک عاشقشم
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
به نظر من که یه آدم الاف فقط میخواست که این سریالو ببینه. دختره یه روز با این داداش بود یه روز با اون داداش دوباره بهم میزد میرفت با داداش قبلیه. تینیجری هست ولی برای اونا هم بد آموزی داره. بعدشم بیخودی کش میدادنش.
Ali
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
من تا فصل پنجشو دیدم دیگه ندیدم
اصلا ارزششو نداره
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1393/02/27
شما خجالت نمیکشید سریالهای سخیفی مثل آشنایی با مادر رو توصیه میکنید؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۲
خدا کنه به خاطر اسمش این نظر رو نداده باشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
برو بابا.. تو برو ستایشتو ببین :| متاسفم من واقعن برات
رضا
France
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
بهترین سریالی که دیدم همین آشنایی با مادر بود. داستان های هر قسمت اصلا تکراری نبود و هرکدوم جذابیت خاصی داشت و به یه روش جدید داستان نویسی شده بود.
توجه کنید که برای اینجور سریال ها باید حداقل یه مقدار کم انگلیسی بفهمید که طنز فیلم رو متوجه بشید.
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
داداش اگه طرفدار سریال های کمدی باشی این سریال یکی از بهترین سریال های مورد علاقت میشه ولی اگه طرفدار سریال های کمدی نیستی پس به طرفداراش احترام بذار
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲
تو اصلا سریالو دیدی که اینجوری میگی؟به نظر من بهترین سریال کمدی دنیاست بازیهاشون که خداست مخصوصا بارنی با بازی نیل
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1393/02/27
پس مدرن فمیلی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ از بیگ بنگ که بهتره!!!!!!!!!!
پاسخ ها
jessie
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
اصلا قابل مقایسه نیستن مدرن فامیلی همش دلقک بازیه ولی بیگ بنگ واقعا کمدیه جذابیه
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1393/02/27
Breaking BAd
پاسخ ها
هايزنبرگ
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
همه ي اينا رو ديدم (حداقل يه فصلشو)
breaking bad بي رقيبه و نميدونم چرا شما اشتباهي بعد از GOT گذاشتينش
اين نظر شخصي من نيست بلكه همونطور كه خودتون گفتين تو گينس به عنوان بهترين سريال تاريخ (نه سال يا سالها) اسم برده شده و هيچ نقد منفي ازش نيست
الان هم كه اسپين اف اون(better call saul) بهترين سريال در حال پخشه
jessi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
داستان سریال ها داره بیشتر به سمت داستان های واقعی میره نه تخیلی و اگه نگاهی به مراسم های مختلف فیلم و سریال بندازید این موضوع رو متوجه میشید به خاطر همینه که سریال هایی مثل breaking bad و dexter و امثال اینها از محبوبیت بیشتری نسبت به سریال هایی مثل got و vampire و walking dead و غیره پیدا کردن و حتی سریال فرار از زندان که از رتبه کمتری نسبت به walking dead برخودار بود محبوبیت بیشتری پیدا کرد.
رای من : breaking bad
Dexter
Prison Break
True Detective
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1393/02/27
سريال هايي كه به نظرم بهترين اند
Breaking bad
super national
big bang
how i met your mother
پاسخ ها
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
natural بابا! اسمشو درست بنویس
پپ گواردیولا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
ببیند بچه ها نمیشه گفت کدوم سریال قشنگ تره ولی من تمام این سریال ها رو دیدم ولی دکستر ی چیز دیگست وقتی تموم شد یک هفته کامل دپرس بودم مثل سریال لاست
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1393/02/27
پرچم وینچسترا بالاس ...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
پرچم وینچسترا از اول اون بالا بوده پایین نیومده
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
تو دنیا بهتر از super natural پیدا نمیشه.
نبینی کل عمرت بر فناست!
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
من خودم به فیلم سخت پسندم ولی از لحظه اولی که سریالو دیدم مجذوبش شدم ولی با اینکه قسمت های زیادی داره ولی هیچ وقت ازش خسته نمیشی
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1393/02/27
پس فرار از زندان کو؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
واقعا چطور توانستند فرار از زندان و 24 را جا بندازن ؟ یک لایک مشتی برای یاد آوری آقا محمد گل
پيام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
فكر كنم ليستشون رو با سريال هايي كه در حال حاضر داره پخش ميشه پر كردن. وگرنه فرار از زندان كه جايگاه اش مشخصه.
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1393/02/28
سریال واسه بیکاراس
پاسخ ها
navid
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
تو اگه دنبال سریال نیستی اینجا چیکار میکنی.....خانم دکتر....
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
خانوم دکترا رو با ایشون جمع نبندین لطفا :D
bb
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
24 سریال خیلی خوبی هست حتما ببینید
1
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
تو نظر ندی بهتره
jessie
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
تو که شاغلی نبین کسی جولوتو نگرفته
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1393/03/13
بنده بیشتر این سریال ها رو دنبال میکنم ولی در بین همه اینا هیچ کدومش به ناخن پای سریال بازی تاج و تخت نمی رسه تازه تنها سریالی که در بین دوستان و آشنایانم به بحث و جدل کشیده می شه همین سریاله سریالی که سالی فقط یه فصلش می یاد اون وقت می گید big bang یا فرار از زندان یا نمیدونم true detective ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! واقعا که خنده داره!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
من فقط قسمت اولشو دیدم و اصلن ازش خوشم نیومد :| پره صحنس :|
ASID
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱
شما که true detective رو ندیدی, چرا نظر میدی؟!!
چرا ذهن مردمو خراب میکنی؟ یکی از بهترین سریال هاست. حتما ببین پسرم! :-)
mehdi
United Kingdom
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
دوست عزیز من پارادکسی که تو سریال true detective دیدم تو هیچ کدوم از سریالها ندیدم روی تک تک دیالوگها کار شده یه سری به IMDB بزن متیازش هم ببین بد نظر بده
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
چرا ندونسته اسم true detective رو میاری؟؟ این سریال فوق العاده ست. مفهومی و خوش ساهت.
memol
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۵
دوست من،دلیل نمیشه چون شما یه سریالی و دوست داری پس بقیه به درد نمیخورن،هرسریال یه درک متفاوت میخواد
GOT رو ببین کنارش حتما True detective هم ببین
هردو عالین
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
دوست عزیز اصلا هر دو سال یه فصلش بیاد...شما اینو چی میگی که تو سریال بریکینگ بد برای بعضی سکانس ها تو بیابون مجوز فیلم برداری نداشتن ولی رفتن مخفیانه سکانس هارو ضبط کردن... خداییش کدومش خفن تره...؟
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
منم همه این سریال هارو دیدم
ولی بنظرم با اختلاف بازی تاج و تخت از همه بهتره و بعد از اون برکینگ بد خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
اسم true detective رو با حرفات خراب نکن
البته با زی تاج و تخت عالی هست
اما کار آگاه حقیقی تو یه فاز دیگه اس
jessie
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
برادر این نظر شمارو باید تو تاریخ نظرات این سایت به عنوان... ترین نظر باید ثبت کنن همینو بس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
تاج و تخت معرکس
davood
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
دوستان من همه این سریالها رو که اسمشون اومده دیدم.هر کدوم به نحوی اشتباهات و پیچیدگی های مخصوص خودشون دارند. ولی تو اینها گیم از همشون بهتره.این فقط نظر بنده نیست.نظر اکثریت کارشناسان و منتقدان هستش.
...
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1393/04/09
The Vampire Diaries فوق العاده است فقط TVD
پاسخ ها
Governor
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
فقط TWD. خیلی کشش نمیدن. vampire رو خیلی دارن کش میدن. بابا تموم کنن بره دیگه. حالا مجبور بودن دیمن رو بکشن.
United States
04:12 - 1393/04/10
فک کنم شما سریال 24روندید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۳
درود بر شرفت فک کنم هیچ کس 24 و ندیده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
24 که عالی بود ولی در حال حاضر the 100 و the walking dead معرکن
jessie
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
یکی از بهترین سریال هاست
بدون نام
Turkey
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
سریال 24 رو 5 بار کامل دیدم و به نظرم فوق العادست هنوز سریالی که بالاتر از 24 باشه ندیدم
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1393/04/17
بهترین کمدی:اشنایی با مادر
بهترین های درام و اکشن: راه رفتن مردگان. بریکینگ بد. بازی تاج وتخت
بقیه برن یخ حوض بشکنن....
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
منم با نظرت موافقم (البته بازی تاج و تخت رو ندیدم. فقط دانلودش کردم).
ولی فقط جون من 3 قسمت اول سریال The 100 رو ببین ، عاشقش میشی.
سریال The Flash هم قشنگه.
ستایش 2 که یه چیزه دیگس :)
United Kingdom
21:49 - 1393/04/31
من تمامی این سریالها رو دنبال میکنم.ولی 24 رو با هیچ سریالی مقایسه نکنین.سریالی که 10 دقیقه از فیلمو نبینی از بقیه سریال سر در نمیاری.بعد از اون بازی تاج وتخت.
Iran, Islamic Republic of
05:16 - 1393/05/04
سریال فقط اینا
game of throne
super natural
the walking dead
smallville
arrow
پاسخ ها
بیننده
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
سلیقت خوبه
خروس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
arrow ?!!
یعنی کل ارتش امریکا نمیتونن یک کمان دار رو بکشن؟
از این فیلم بدتر ندیدم تاحالا
behi
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
در مورد نظر ( خروس) اکثر سریال ها با واقعیت فاصله داره سریال خوب سریالیه که حتی یه داستان تخیلی رو طوری جلوه بده که فکر کنی یه جای دنیا همچین اتفاقی افتاده
jessie
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
سلیقه شما قابل احترامه ولی اگه یکمم بیای تو دنیای واقعی بد نیست خییلی چیزایه بهتری اینجا پیدا میشه :)
United States
19:28 - 1393/05/24
به نظر من نیکیتا بهترین سریال دنیاست هرکی ندیده نصف عمرش برفناست
پاسخ ها
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
موافقم شدید شدید
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
نیکیتا عالیه و از همه فرار از زندان و حتی ۲۴ بهتره
behi
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
نیکیتا هم دوست داشتنیه
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
سلام منم سریال زیاد دیدم نیکیتا یکی از بهترین سریال هایی هستش که تا به امروز دیدم.به همه پیشنهاد میکنم حتما ببینن این سریال رو
hassan
United States
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
نيكيتا يكي از بهترين سريالهاي جنايي مخفيه كه دولت هاي در سايه رو به چالش كشيد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1393/05/29
دوستان سریال ارو خیلی سریال مزخرفی
دوم تو رای گیری کمیک کان امسال 2014 تین ولف با حدود 100 رای کمتر از گیم اف ترون رتبه دوم رو بدست آورد و واکینگ دد رتبه سوم و تو همین رای گیری ومپایر 10 شد من دیگه حرفی باسه گفتن ندارم
پاسخ ها
مهدیه
Germany
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
پسندیدن سریال یه امر کاملا سلیقه ایه بنظرم arrow خیلییییی سریال قشنگیه شما نظرتو واسه خودت نگهدار لطفا :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
آرو خیلی خیلی قشنگه از نظر من ومپایر رو هم ترجیح میدم فیلم حساب نکنم :| وسیله ی اتلاف عمر
خروس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
نه کجاش خیلی مزخرفه؟
خیلی خیلی مزخرفه
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
به نظر من که ارو سریال خوبیه شاید یه کم تخیلی باشه ولی در هر حال خوبه
game of throne
walking dead
arrow
..
.
...
amin
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
arrow شاید قوی نباشه تو فصلهای اول و دوم ولی سریالی هست عام پسند و اکثر کسایی که ببینن دوست دارنش اما نه به عموان بهترین سریال.ولی فصل سوم arrow واقعا" فوق العاده هستش راحت نمره 9تا 9.2 میگیره.
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1393/06/18
من همه این سریال ها یی رو ک معرفی کردی دیدم و باید بگم توضیحاتت درمورد همشون کامل کامل کامل بود.یعنی ماهیت فیلم ها رو به خوبی بیان کردی کاش قبل این که همه این فیلم ها رو ببیم یه سایت مثل این رو میدیدم مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1393/06/20
Game of Thronesعالی
Breaking Badبهترین سریال که نظیر نداره
Spartacusتازه دارم می بینمش تا فصل1خوب بوده
The Vampire Diariesاز فصل4به بعد آبکی شد
Arrowاز قسمت 12فصل1به بعد سریال افت کرد
The Walking Deadبدک نبود
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
arrow تازه ازقسمت های 12.13به بعد جذاب شد مخصوصا فصله3 توصیه میکنم بقیش رو ببینی
jessie
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
کاملا موافقم
United States
23:17 - 1393/06/20
من همه این سریالا رو دیدم واقعا جذابن اما برکینگ بد!!!تعریفشو خیلی شنیدم اما تافصل 3 دیدم جذاب نبود که!!!!! بهتر میشه ؟
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
عزیز سریال بریکینگ بد هیجانی نیست باید بری توعمق ماجرا سطحی بهش نگاه نکنید
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
با نظر رسول موافقم لایکو بخاطر حرف اون زدم
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
دوست عزیز بریکینگ بد خیلی از واقعیت های زندگی رو در قالب سریال به آدم میفهمونه من بعد اینکه تمومش کردم تا الان که شیش ماهه هنوز تو فکرشم صبح پا میشم والتر وایت شب میخوام بخوابم والتر وایت من شخصا کم کم دارم دپرس میشم و سمت سریال دیگه ای هنوز نتونستم برم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1393/06/22
واقعا بعضیا The Vampire Diaries میبینن؟؟؟ پرچم وینچسترا کجاست؟
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
آخه من به تو چی بگم چرا آدم را توی دو راهی میذاری به خاطر وینچسترا لایکت کنم یا به خاطر ومپایر دایریز بزنم لهت کنم ؟
United States
16:47 - 1393/06/25
اگه الان به من بگن که تا دو ماه دیگه بیشتر زنده نیستی چی می خوای ؟میگم فقط فصل آخر مردگان متحرک ببینم بعدا بمیرم
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
علی جان دمت گرم واقعا باحال گفتی ، من تمام این چند سریال که تو سایت معرفی شده و خیلی از یریال های دیگه رو دیدم و می خوام بگم کااااااملا باهات هم نظر و موافقم
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1393/06/26
بعضی هاشون قشنگه بعضی هاشون بی خود
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1393/07/02
ب نظر من اول دکستر بعد بازی تاج و تخت
پاسخ ها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
دکستر فوق العادس
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1393/07/12
فرار از زندان - نیکیتا - قدم زدن مردگان از بهترین سریال هایی هستش که من دیدم البته کوانتوم هم بد نیست ارزش دیدن داره
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1393/07/13
خاطرات خون آشام فقط دو فصل اولش خوب بود الان فقط دارن کشش میدن قرار بود قصل5 فصل آخر باشه اینقدر ضعیف بود.بریکینگ بد سریال کاملا پر محتوا.گیم آف ترون هیجان خالص.سوپر نچرال دیوونه کننده.راه رفتن مردگان ترسناک ومعمایی دیگه چی میخواید
پاسخ ها
Governor
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
با اون گندی که آخر فصل 5 زدن بایدم یه فصل دیگه میساختن. اون پایان برای کسی قابل قبول نبود. خودشونم فهمیدن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
حتا دوفصل اولش هم خوب نبود من ک از قسمت اول چرت میزدم :|
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1393/07/13
سریال فقط مردگان متحرک...عاشقشم
United States
01:59 - 1393/07/18
1 مردگان متحرک-2 بازی تاج و تخت-3 وایکینگ ها-4 teen wolf-سوپرنچرال-6خاطرات خوناشام وOriginalsوarrow-----البته فرار از زندان بحثش جداس و هرکی ندیده نصف عمرش بر فنا-نیکیتا اولش خوب بود ولی کم کم مزخرف شد-البته من برکینگ‌بد رو ندیدم
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
بحث بریکینگ بد هم جداس و حتما برو ببین چون اگر نبینی نصف عمرت بر فناست!
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1393/07/18
به نظر من سریال the strain خیلی بهتر از ایناس راستی بچه ها اگه برکینگ بد جالب نیس بگید اخه دارم عمرمو با دانلود کردنش تموم می کنم خخخخخ
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
the strain خیلی باحاله اما سریال برکینگ بد باید عمقی دیدش و نیکیتا و سریال revelution و سریال هلیکس و شیاطین داوینچی و ... من تا حالا بیش از 70 سریال خارجی تو 3 سال اخیر دیدم اما این چند تا خوب بودن
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1393/07/18
امیدوارم همتون لاستو دیده باشید.فقط همین
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1393/07/22
سریال لاست قشنگ بود ولی آخرش نفهمیدیم لاست زنه بود یا مرده
فصل آخرش بی خود بود

بین سریالایی که دیدم THE WALKING DEAD از همه جالب تر بود
در واقع اکثر سریال های خارجی فصل یک شون قشنگه بقیه فصلا آشغال میشن بجز THE WALKING DEAD
پاسخ ها
......
United States
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
lost=گم شده
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1393/07/24
به نظرم بهنرین سریال ها:نیکیتا.واکینگ دد.
کسی میدونه واکینگ دد هر قسمتش با چه فاصله زمانی میاد.من که دیوانشم
پاسخ ها
rasoul
United Kingdom
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
دوشنبه ها پخش میشه
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1393/07/26
آشغال ترین سریالی که دیوم American Horror Story بود خیلی کسل کننده بود به نظر من جذابیت پیام بازرگانی های تلویزیون خودمون بیشتر از American Horror Story هستش
در کل وقت و حجمم رو حروم کردم
United States
23:17 - 1393/07/29
سریال oz معرکست.یکی از بهترین سریال های سبک crime
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1393/07/30
شنیدم برکینگ بد فوق العاده است ولی هنوز ندیدم.در بین اونایی که دیدم به ترتیب اولویت:1- فرار از زندان 2- 24 3- دکستر 4- آلیاس 5- بازی تاج و تخت 6- نیکیتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
ایول سلیقت خوبه تو سریال
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1393/08/07
game of throne که نیازی به گفتن نداره معرکست. walking dead هیجان خالصه. عاشقشم. vampire diaries تا فصل 4 معرکه بود. اما فصل 5 اعصاب خورد کن شد. مخصوصا با مرگ دیمن. فصل 6 هم تا الآن تعریفی نداشته. به نطرم این فصل دیگه باید تموم کنن. با breaking bad هم زیاد حال نکردم. supernatural هم تا جایی که دیدم سریال خیلی خوبی بود. ولی آخه 10 فصل.....
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1393/08/08
سلام رفقا تمامی این سریالها به نوبه ی خودشون خوب هستن ولی اگه واقعا دنبال سریالهایی هستید که محتوا و داستان غرقتون کته breaking badوfringe فوق العاده هستند اما اگه میخاید هیجانو چاشنیش کنید game of thronesوsupernatural مخصوصا supernatural که واقعا نزدیک به 9ساله دارم با سم و دین وینچستر زندگی میکنم
پاسخ ها
Governor
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
اگر هیجان میخوای یشنهاد میکنم walking dead رو هم دنبال کنی. چون حتما خوشت میاد.
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
یادت باشه هر وقت خواستی از کلمه هیجان استفاده کنی بلافاصله باید از کلمه walking dead استفاده کنی
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1393/08/10
جالبه که مثل اینکه کسی سریال fringe رو ندیده
ای سریال ها که در موردش بحث میشه خوبن همه ولی fringe ......
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1393/08/12
من چند ساله که پشت سر هم صبح تا شب دارم سریال نگاه میکنم
بهترین ها:
بازی‌های تاج و تخت
روم
اسپارتاکوس
وایکینگ
راه رفتن مردگان
ماوراء الطبیعه
و چند تا فیلم دیگه
نمیدونم وقت نگاه کردن دارید اما سریال روم رو از دست ندید در ضمن با خانواده نبینید بهتره
پاسخ ها
ناشناس
United States
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
صبح تا شب سریال میبینی پس کی میری مدرسه ؟!! D:
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1393/08/13
با نظر شایان موافقم اول دکستر بعد بازی تاج و تخت دکستر بیشتر آدم وتو فکر تواناییهای انسان از لحاظ روانشناسی میبره ولی بازی تاج و تخت بیشتر سرگرم کنندس.
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1393/08/16
سریال فقط the walking dead فصل پنجش فوق العادس بعدش breaking bad
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1393/08/20
به نظر من سریال شکستن بد بهترین سریال جهان است از آشنایتون. خوشبختم
پاسخ ها
Rah Man
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
Breaking bad = قانون شکنی
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
Breaking bad == افسار گسیخته
United Kingdom
21:41 - 1393/08/21
راه رفتن مردگان بهترین سریالی است که تا حا لا دیدم
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1393/08/26
به نطر من این سریال ها الآن بهترین هستن:
1. game of thrones
2. breaking bad
3. walking dead
4. supernatural
5. the vampire diaries
6. the originals
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
موافق تا شماره4
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
منم موافقم تمام این سریالا دیدم برینگ بد یه چیزیه دیگه است پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1393/08/28
سریال فقطozخدایش گل کاشته کارگردان
United States
20:21 - 1393/09/01
به نظر من بهترین سریال فرینج هستش ببینید پشیمون نمیشید من اکثر سریال ها رو دیدم فرینج چیزی دیگست
پاسخ ها
پویا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
حتی گیم هم نمیتونه جای فرینج رو پر کنه. سریالیه که حاضرم کمک مالی کنم تا دوباره بسازن
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1393/09/07
به ترتیب1خاطرات2اورجینال3برکینگ بد4 ارو
پاسخ ها
کلر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
منم همینطور
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1393/09/07
سریالایی که دیدم و دوس داشتم
1. game of thrones
2. Grimm
3. Reign
4. The 100
5. دو سه فصل اول The Vampire Diaries
6. Spartacus
ولی خداییش Arrow مزخرفه بود واسه من.
Austria
19:48 - 1393/09/07
سریال fringe ، و سریال Dexter ، والبته فرار از زندان مورد پسند من بودند ، سریال برکینگ بد ۲ قسمت دیدم فضای فیلم و نقش اولش دل زن بود! اصلا ادامه سریال رو ندیدیم! و جدیدا در مورد سریال the flash, شنیدم که جالبه!
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
ناامیدم کردی.بانظر دوم وسومت.فلش جالبه نگاش کن
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
ببخشید نظر 2و4
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1393/09/09
سریال فقط ستایش , امیدوارم فصل جدید ستایش هم بیاد طاهر و ستایش واقعا معرکه است
پاسخ ها
Govenor
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
شوخی میکنی دیگه نه؟ ستایش در مقابل این سریال ها؟ حتی شوخیشم قشنگ نیست.
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
واقعا شوخیشم قشنگ نیست
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
هاهاهاهاهاهاهاهاها
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1393/09/11
سلام بچه ها من حدود 50 تا سريالو كامل و ناقص ديدم شايد يه چيزي حدود 250 تا سريالو تو هارد دارم و اكثرشونو حتي چند لحضه ديدم ولي در كل سريالهايي كه ديدم تاج و تخت و بريكينگ بد و دكستر يه چيز ديگن
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
با دواتای اولی موافقم ولی دکستر نه
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
دکستر عالیه.یه فصلشو ببین.مطمئن باش فصل آخرش حسرت میخوری کاش تموم نمیشد
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1393/09/11
البته يادم رفت كه بگم اصلا از سبك سريالهاي خنده دار خوشم نمياد .راستش الان از تنها چيزي كه پشيمونم اينه كه 10،12 ساعت واسه سريالهاي چرتي مثل vampire و aroow وقت گذاشتم .به نظرم اينا بيشتر مال گروه سني الف يعني 10 تا 12 ساله .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
ومپایر واسه زیره 14 15 ساله ولی آرو رو خاهشن باهاش هم رده قرار نده که واقعن در اشتباهی:|
hanieh
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
دوست داشتن Arrow کاملا سلیقه ایه به نظرم ولی اینکه دوست نداری دلیل نمیشه رده سنی مشخص کنی..
مسیح
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
مال زیر 5 ساله
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1393/09/11
سریال فقط سوپر نچرال فوق الادست دلم نمیاد نگاه کنم میترسم تموم بشه به سلامتیه وینچسترها
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
واقعا جز بهترینهاست.سم.دین.کستیل
United States
18:44 - 1393/09/14
بهترین سریالهای تاریخ-بازی تاج و تخت-true detective-fargo-band of brothers-
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1393/09/18
سلام به همه
من 2 سالی هست که سریال میبینم .شروع سریال دیدنم هم مثه همه با فرارا زندان بود که معرکه بود .بعدش لاست که پیچیده و مرموزانه بود .بعد اررو که واقعا منو جذب خودش کرد .افت و خیز داره ولی هیجان رو داره. اگر دنبال معما ، عاشق گیج شدن و هاج و واج موندنین به جز این سریالا گیم آف در روم که سخت میخکوبشم سخت ها.
یکم پایین تر واکینگ دد که هیجان رو به زیبایی به تصویر کشیده و تو ژانر خودش آسه. بلک لیست هم خیلی بهم چسبید.
تمام این سریال ها در ژانر خودشون و فضای خودشون یکن .نمیشه واکینگ دد رو با گیم آف در روم مقایسه کرد .فقط میشه نقدشون کرد . سلیقه ها متفاوت .
از دوستان هم یه سوال دارم .میخوام یه سریال آس تو ژانر درام برام بگین

ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1393/09/19
چه قد جالب بود واسم وقتی دیدم بعضی از دوستان همچی عمر تلف میکنناااا ...آخه منم سریال خارجی نگا میکنم ولی نه به اندازه دوستان مثلا فرار از زندان رو یا لاست یا مثلا 24 رو ولی حتما حتما نقدشون رو پیدا میکنمو گوش میدم تا ببینم هدف یه کارگردان یا نویسنده و دیگران از این همه سرمایه گذاری و ولخرجی چیه آخه ........ واسم جالب بود که هیچکدوم از عزیزان حتی یه جمله هم درمورد بدیها و اهداف تقریبا شوم این همه سریال جورواجور خارجی نگفته بودن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به کجا چنین شتابان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشحال میشم دوستان نظرات خودشون رو بیان کنند اگه قابل بدونن البته ... حداقل به حرفام یه کم فک کنین! یه کم
پاسخ ها
مرجان
Germany
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
همه دنیا هم واسه اهداف شومی که روی ما پیاده کنن دارن زندگی میکنن!! بیکارن انگار!
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
چی میگی واسه خودت
یه جوری حرف میزنی انگار از همه چیز خبر داری
رو ح اله
Netherlands
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
من که یکسره سریال میبینم.اخرین سریالی که دیدم better واقعا سریال های قشنگی هستنcall saul.the last ship.second chance.
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1393/09/23
عجیبه...

سریال های زیبااااااااای مثل دایره راز(secret circle)یا وحشی زیبا(beauty & the beast)متوقف بشه و سریال های مسخره ای بیاد جاشون
همین دایره راز یک فصلش منو پاک دیوونه کرده اما چ میشه کرد متوقف شده
حالا باید بریم ،،،،شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد،،، ببینیم
پاسخ ها
rasoul
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
سریال دیوو و دلبر(beauty and beast)واقعا خوب بود اولاش بعدش دیگه موضوعی نداشت که ادامه پیدا کنه
روح اله
Netherlands
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
واقعا چه حالی میداد که ده سال پیش سریال فرار از زندان لاست 24 ....رو میدیم دوست دارم دوباره برگردم به اون زمان ولی نمیشه
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1393/09/27
بچه های کاربر عزیز پیشنهادمیکنم سریالgothamروببینیدودرمورد سریال فرینج هم بگم جز سریالهاییه که هیچوقت پاکش نمیکنم اگه ندیدید ببینید.دوستانه پیشنهاد میدم پشیمون نمیشید
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1393/09/30
به نظر من تا سال های سال هم فیلمی به کاملی و قشنگی game of thrones نخواهد آمد... کسایی هم که ندیدن قطعا نصف عمرشون بر فناست!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
من قسمت اولشو دیدم واقعن خوشم نیومد اگه میخاستم صحنه ببینم میرفتم فیلم دیگه ای دانلود میکردم:| سریالو نباید انقد لجن و کثیف کنن:|
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
به خدا کثیف ترین سریال جهانه
Canada
18:54 - 1393/10/13
من الان چند ساله که دوران فراغتم رو سریال از هر سبک و ژانری میبینم.اینم بگم که 25 سالمه و اگه کسی تو خوالی سن من خواست سریال ببنه اینارو پیشنهاد میکنم
1.game of thronesکه اگه نبینی شیرمو حلالت نمیکنم
2. how i met your mother/friends این دو تا کمدی جفتشون جذابه
3.walking dead واسه پسرا توصیه میشه.زامبی بازیه در حد لالیگا و با محتواس و چرت نیس
4.breaking bad بزن بزن و اکشن کم اما بسیار قوی
5.true detective . کلا 8 قسمته ولی 8 قسمتی که واقعا مرد و در حده 8 فصله
اینم بگم که من تقریبا همه فیلمای مطرح شده در نظران دوستانو دیدم.اما در نهایت این لیست نهایی منه(لاست و فرار از زندان رو هم نگفتم چون میدونم همه دیدن)
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1393/10/14
فیلم و سریال زیاد می بینم اما breaking bad و game of thrones شاهکارن فکر نکنم دیگه تکرار شه مثلشون. هرکس ندیده بی برو برگرد نگاه کنه.....
United States
19:41 - 1393/10/16
ومپایر یکی بهترین سریال های تاریخه ولی فقط برای رده سنی15تا25سال.ارو هم سریاله که حوصله آدمو سرمیبره اکشنشم خیلی کمه بیشتر فیلم درامه.سریال سوپرنچرال هم خیلی تخیلیه یکی از بزرگترین ایرادشم اینکه(love) نداره یا خیلی کمه.واما سریال بازی تاج و تخت خیلی قوی ساخته شده ولی خیلی صحنه داره
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1393/10/20
دوستان اگه میخواید فیلم نگاه کنید the walking deadبهترین گزینس من که بهترین فیلم عمرمه
پاسخ ها
سیسیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
قشنگ ترین سریال جهانه به خدا
هر قسمتش پر از هیجانه..
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1393/10/22
من همشونو دیدم واقعا دکستر و گیم و بریکینگ بد ی سر و گردن از بقیه بالاترن 24مال2014نیس وگرنه باید تو ده سریال برتر میبود.ومپایر دیریز و کماندار هر دوشون ی کم قشنگن ولی جز سریالهای برتر نیستن. سریالی ندیدم ک ب اندازه چطور با مادرتون آشنا شدم منو بخندونه
United States
00:31 - 1393/11/04
دوستان بریکینگ بد خداست.حتما نگاه کنید.حتی یکی از آخرین قسمتاش نمره 10 گرفت تو IMDB.میفهمین؟؟؟10.حتی به نظر من بهترین سریال تو طول تاریخه.
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1393/11/04
آقا
جان خودم دکسترم قشنگه
کلی نکته اخلاقی داره
سبک زندگی و رابطه کاری و خانوادگی شون میتونه الگو باشه
فقط عیبش اینکه یه چند قسمت طول میکشه اوج بگیره
من که لذت بردم
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1393/11/04
تشکر میکنم از اونایی که دکسترو دیدن و فهمیدن
دورود و دو صد بودرود
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1393/11/07
به نظر من :
1.game of thrones اصلا روش بحثی نیست جایگاه اول حقشه
2.the walking daed & arrow
3. supernatural & Spartacus
بقیه سریال هایی که دوستان معرفی کردن هم دیدم و هم دنبال میکنم اما هیچکدوم در حد پنج سریال بالا نیستن!
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1393/11/07
فقط فقط بریکینگ بد حرف نداره حتما ببینید بهترین سریال طول تاریخ...رو دست سریال هایی مثل فرار از زندان
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1393/11/09
فقط خود دکستر
جدا ادم عجیبیه
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
اره واقعا فوق العادست دکستر فقط کافیه 3 قسمت اولو تحمل کنی سریال میشه در حد لالیگا این سریال و سوپر نچرال فو قالعاده ترین سریال هایی بودن که تو عمرم دیدم
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1393/11/12
سلام من اکثر این سریال های دوستان رو دیدم همشون قشنگه و مخاطب خاص خودشونو دارن من که هر وقت میخوام یه سریالو ببینم رتبه imdb رو میبینم بعد میبینم تا الان هم پشیمون نشدم اکثر این سریالهایی که دوستان گفتند رتبه بالایی داره و همش واسه مخاطباش خاصه
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1393/11/14
TEEN WOLF از بعضیاش بهتره ولی اونو ننوشتید چرا ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1393/11/14
once upon a time هم خوب بود که تا الان هیچ کس ذکر نکرده !
Seychelles
19:34 - 1393/11/16
سریالهای مورد علاقه من به ترتیب:
1:گمشده (لاست)
2:راه رفتن مردگان
3:بازی تاج و تخت
4:خاطرات یک خوناشام
5:کمــــان
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1393/11/18
فقط سریال حلقه مخفی. بهترینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1393/11/20
ميشه 1 فيلم خيلي رمانتيك و عاشقانه معرفي كنيد.من فيلم هاي عاشقانه را خيلي دوست دارم. مرسي
پاسخ ها
MahD
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
Vampire Diaries برعکس اسمش بیشتر درام و عاشقانه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
دقیقا
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
عمر گل لاله خخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1393/11/20
سریال اسپارتاکوس باید به جای یکی از این سریال ها باشه. واقعا فوق العادست.
پاسخ ها
مهدي ماهان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
بهترين سريالها از ديد من : 1-لاست2-لاست3-لاست. هر كي لاستو نديده كل عمرش بر فناست .عزيزانم.
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1393/11/21
اکثر این سریال هارو دیدم ولی واقعا باید بگم هیچکدومشون مثل Game Of Thrones نبود سراسر فیلم هیجان تنها ایرادی که میشه ازش گرفت نشون دادن روابط جنسی بخصوص تو 2 فصل اول بود که رفته رفته بهتر شد درکل خیلی جاها تو این فیلم غافلگیر میشی بعد از این فیلم هم به ترتیب
2-Super Natural
3-Walking Dead
4-Vampire Diaries
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1393/11/22
سلام خدمت همه ی دوستان. تا قبل از سریال واکینگ دد، فکر میکردم فرار از زندان بهترین سریاله ولی از وقتی با واکینگ دد آشنا شدم ، خدایی نظرم کلا عوض شد. بهترین سریاله تاریخه از نظر من. اصلا آبکی نیست و همیشه بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستم.
Just: walking dead
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1393/11/24
1.game of thrones (بهترین سریال)
2. the 100 (خیلی بهتر از lost تا اینجا)
3.friends (بهترین سیت کام)
4.nikita (اکشن)
5.gottham (کسایی که بتمن رو دوست داشتن حتما ببینن)
prison break و lost فصل اخرشون کسل کننده بود
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1393/11/24
هر چند کسایی که فرینچو دیدن کم ان ولی کسایی که دیدن میدونن که فرینچ یه چیز دیگس
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1393/11/25
پرچم سم و دین وینچستر بالای بالاس
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
واقعا تنها سریال دویست و خورده ای قسمته فک کنم که همجنان جذابیت داره
Canada
01:05 - 1393/11/25
سلام به تمام دوستان.راستشو بخواید من تمام این فیلم هارو ذیدم. ولی نظر من . 1.بازی سلطنت.2. برکینگ بد.3. فرار از زندان.4 راه رفتن مردگان.5. banshee. که تازه اومده غالیه. در ضمن خاطرات از فصل4به بعد اشغااااااااااااااااااله.
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1393/11/27
برای دوستانی که از Vampire Diaries انتقاد میکنن باید بگم تا فصل5 خیلی قشنگ بود تا حدی که اوباما تو توئیتر درمورد این فیلم و شخصیت Damon تو پایان فصل پنجم صحبت میکنه پس الکی انتقاد نکنید
پاسخ ها
کلر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
عاااااااااااااشقتممممممممممممممم
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
عزیز اوباما مگه خداست که از هر چی تعریف کنه ما خوشمون بیاد؟اونم ادمه نظر داده دلیل نمیشه سریال قشنگ باشه
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
باید واقع بینانه نظر داد. تا فصل 3 این سریال محشر بود ولی از اون به بعد اتفاقا از فصل 5 واقعا مزخرف شد...یعنی ارزش فصلای قبلم زیر سوال برد. هرچند من خودم هنوز پیگیر فیلم هستم اونم فقط و فقط به خاطر بازی فوق العاده (ایان )در نقش دیمن ...این بازیگر فوق العادست و اگه فیلم هنوز تونسته مخاطبشو حفظ کنه به خاطر بازیه اونه وگرنه داستان فیلم ارزش یک لحظه وقت گذاشتنو نداره.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1393/11/27
سریال داوینچی روهم ببینید،فوق العادست
پاسخ ها
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
lاره من جدیدا دیدم عالی بود
Canada
17:42 - 1393/12/02
جناب mahd انتقاد نیست خاطرات خداییش اشغال شده از 4 به بعد . اصلا خاطرات جزو سریال های درجه 3 هستش نگاهیم به امار بنداز. ok
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1393/12/05
سریال های Dexter,
Game of thrones,Breaking bad,Spartacus کلا رقیب ندارن...به جز اسپارتاکوس همشون تو IMDB رتبه بالایی دارن و جای تاسف برای کسایی که ندیدنشون البته Heroes هم بد نبود!
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1393/12/05
در ضمن سریال Sherlock هم واقعا عالیه واقعا هیچی کم نداره
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1393/12/07
به نظر من بازی تاج و تخت اصلا جای بحث برای بقیه سریال ها رو نمیزاره.بعد از اون اسپارتاکوس و فرار از زندان و گریم خوبن البته بگم بریکینگ بد رو ندیدم پس نظر دربارش نمیدم
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1393/12/10
اول برین سریال the 100رو ببینین بعد نظر بدین
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
100 قسمت اخرش زیاد جالب تموم نشد حال نداد
پیمان
Netherlands
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
100 واقعا قشنگ و هیجان داره.
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
100 خیلی قشنگه تمومم نشده هنوز مهر میاد فصل 3 ام
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1393/12/11
تنها سریالی که میشه گفت جذاب و عالیه سریال shameless هس. حتما ببینین
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1393/12/11
من خیلی از نظرات بچه هارو خوندم.
هر سریالی طرفدارای خودشو داره به نظرات دیگران توهین نکنید.
من تو این لیست فقط ومپایر دیدم که از فصل های اولش بیشتر خوشم اومد تو همین سبک بنظرم سریال اصیل ها که مرتبط با این سریاله قشنگتره البته اینم اگه بیخودی طولانیش نکنن.
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
از هرکی شنیدو اورجینال رو از خیلی سریال ها بیشتر دوست داشتن ببینین حتما من که فیلم خون اشامی اصلا نگاه نمیکنم هر چی قشنگ باشن ولی شما ببینین این ومپایر رو نبینین کفاره داره
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1393/12/11
نمیشه گفت کدوم سریال بهتره چون هرکسی یه سلیقه ای داره و از یه ژانری بیشتر از بقیه خوشش میاد.
اما واسه من که از فیلم های کلیشه ای زامبی و خون آشام متنفر بودم دیدن "مردگان متحرک" یه شوک بود، چون واقعا جدا از رفتارهای مناسبی که برای زامبی ها ترتیب داده، روابط بین آدمها رو بخوبی به تصویر کشیده، طوری که که شما بیشتر نگران روابط بین آدمها هستید تا خورده شدن توسط زامبی ها.
در مورد بازی تاج و تخت هم هیچ حرفی نمیتونم بزنم جز اینکه بعیده حالا حالاها سریالی به پاش برسه و ویژگی مثبتش اینه که وقوع هر اتفاقی برای شخصیت های محبوب شما در این سریال یه امر عادیه و این جدای از بیمار بودن ذهن نویسنده "شوخی" اون رو غیر قابل پیش بینی میکنه.
پس توصیه من: مردگان متحرک و بازی تاج و تخت
پاسخ ها
اریتره
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
واقعا زدی به هدف والکینگ دید بهترین سریال جهانه
همیشه منتظر قسمت بعدیش هستی
دیالوگای جذاب
صحنه اکشن بسیار زیبا و.......
خدایی نبینید نصفه عمرتون بر فناست
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1393/12/12
سلام.
من این سریالا رو دیدم به همه توصیه میکنم که ببینن
haniball-arrow-breaking bad-dexter-true detective-game of thornes-walking dead-z nation-American horror history-justified. ترتیب مهم نیست هرکدوم تو ژانر خودشون عالین
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1393/12/14
واقعا مردگان متحرک و کماندار خیلی قشنگن
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1393/12/14
به نظر من بهترین سریال ها از این قرارن:
1-game of throns بحثش جداس وبا فاصله اوله.
2-breaking bad
3-walking dead
خونی که در رگ ماست هدیه به game of thron ماست.
پاسخ ها
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
اتفاقا کثیف ترین و لجن ترین سریال جهان همین GOT هست
که فقط میخواد کارهای جنسی رو ترویج بده
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1393/12/17
سريال داوينچي - سريال سيلم خيلي خيلي با حاله
حتما ببينيد
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1393/12/24
سريال breaking bad بهترين سريال تاريخه شكي درش نيست say my name
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1393/12/25
سلام به همه دوستان.بنظرم اگه کسی واقعا بفهمه سریالو یعنی یه چیزی سرش بشه اینطوری ریت میده به فیلما twd=got>breakingbad>truedetective>dexter.....vampireبدترین فیلم تاریخه این سریال خوده خوده vampire رو میگم واقعا در حده همون تینیجرهاست...موفق باشید همگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
تو هم بدترین ادمی
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
big like مفت نمیرزه سریالش از اینکه بخوام کامپیوترو برا دیدن ومپایر روشن کنم اصلا...
پیمان
Netherlands
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
خیلی هم خوب و سرگرم کنندس.البته از نظر فنی خیلی ایراد داره ولی سریالیه که داستانش بیننده رو میخکوب میکنه.
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1393/12/28
I agree a bout walking dead ...

از جمله سریالاییه که تا فصل 5 که هنوز تموم نشده جذابیتش کم نشده حداقل برای من که کم نشده و شکوندن رکود پر بیننده ترین درام تاریخ با شروع فصل 5 این و نشون میده که خیلی ها با این موضوع موافقن... خوشبختانه داستان هنوز جای پرداخت داره و امیدوارم به خوبی ادامه پیدا کنه و به پایان برسه...
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1394/01/01
من از هیچ گدومشون خوشم نمیاد .. فقط سریال the walking deadو سریالthe flashقشنگ هستن همینو بس.....
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
اره راست گفتی این دو سریال هم فوق العادن
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1394/01/02
من با walking dead کاملا موافقم... سریال واقعا عالیی هست...یعنی میخکوب میشی پای فیلم...و تا این فصل فراز و نشیب داشته ولی واقعا از ارزشاش کم نکرده...
arrow هم خوبه دارن کشش میدن بهتره تمومش کنن..
vampire دو سه فصل اولش خوب بود.. بعدش باید تموم میشد وقتی الینا خون اشام شد...
game هم به نظرم صحنه زیاد داره و اگه ادم بخواد فیلم با صحنه ببینه که فیلم صحنه دار زیاده!
باید اینطور فیلما از اصل مطلب و ماجرای تاریخیش یا هرچی هست خارج نشه!
فیلم والکینگ دد واقعا فیلم تمیزیه(از نظر صحنه) دیدنشو از دست ندید.
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1394/01/03
سریال یه چیز سلیقه ای مثلا من از برکینگ بد خیلی بدم اومد ولی بیگ بنگو خیلی دوست داشتم.ومپایر دایریز رو خیلی دوست دارم ولی دوستام بدشون می یاد ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
مینا جون منم طرفدار ومپایرم نظر دوستات برات مهم نباشه فقط ومپایر برات مهم باشه بووووس
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1394/01/05
دوستان بدبختانه من سریال نگاه کردن رو با والکینک دد شروع کردم اونم به طور اتفاقی الان معتاد سریال شدم
فازی که این سریا به من داد خیلی سنگین بود
نمیتونم ترکش کنم باید برم کمپ
امان از رفیق ناباب
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1394/01/06
از همه بهتر سریال teen wolf هست
United States
15:03 - 1394/01/06
سریال walking dead چند قسمته؟
United States
02:03 - 1394/01/07
سلام خدمت همه دوستان
سال نو مبارک
همونجور که یکی از دوستان گفت انتخاب سریال یه چیز سلیقه ایه.مثل انتخاب یه خواننده.هرکی میاد نظرشو میگه و واقعا هم هیچ معیاری برای بهتر بودن سریال در اینجا وجود نداره. پیشنهادم اینه که هرکی با توجه به ژانر فیلم اسم فیلمهای مورد علاقش رو بگه و اگه توضیحی هم لازم بود بنویسه که دوستایی که میان تو این پیج بتونن استفاده کنن.یا اینکه کسایی که مثل من دنبال دانلود سریال جدید هستن درخواستشون رو برای ژانری که دوست دارن بنویسن دوستان با توجه به اون ژانر سریال پیشنهاد بدن. نه اینکه حالت کل انداختن داشته باشه.من خودم برای انتخاب یه سریال برای دانلود به این پیج برخوردم ولی نظرها خیلی سلیقه ایه.
تو ژانر adventure , crime , action من سریال فرار از زندان و لاست رو دیدم خوشم اومده و الان هم دارم سریال person of interest رو می بینم که اواخر فصل 3 هستم.سریال fringe رو هم 10 12 قسمت دیدم ازش خوشم اومده.از دوستان اگه کسی سریال یا فیلمی تو این مایه ها که اکشن و جنایی باشه و نکات جدید علمی و تکنولوژیکی توش باشه میشناسه معرفی کنه.ممنون میشم. ببخشید طولانی شد.
با سپاس
پاسخ ها
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
سلام دوست عزیز و بهت پیشنهاد میکنم اگه سریال criminal minds رو ندیدی حتما ببین. در مورد تکنولوژی توش یاد نمی گیری اما نکات جدید خیلی. تا الات 10 سیزن از سریال ساخته شده و برای فصل 11 تمدید شده. جز بهترین سریال های عمرمه. البته تو ایران طرفدار ان چنانی نداره اما تو خود امریکا جز پربیننده ترین سریال هاشونه. در کل به هرکی این سریال رو ندیده شدیدا توصیه میکنم. این سریال رو از دست نده
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/01/08
به مظر من ومپایر بهترینه
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1394/01/08
من سریال زیاد دیدم.ولی خداییش game of thrones معرکست.
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1394/01/10
باسلام.
من تو سریال مردگان متحرک نکته ی منفی ندیدم...
اگ کسی دیده بگه...
JUST WALK IN DEAD
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
The Walking Dead
میگم این just رو از کی یاد گرفتی؟
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1394/01/12
فیلم بازی تاج وتخت فیلم جالبی نبود باش حال نکردم ولی قدم زدن مردگان و سوپرنچرال و کمان سریال های خوبی هستند
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1394/01/13
بازی تخت و تاج کلاسش با بقیه سریال ها فرق داره، اونایی که یبار دیدن قبل از شروع فصل جدید دوباره چهار فصل اول رو ببینن تا وارد بازی باشن، برکینگ بد یا قانون شکن داستانش یه خورده کلیشه ای هست و البته کارگاه واقعی دو تا بازیگر توپ نقش اول داره که سریال رو در آوردن، ولی بازی تخت و تاج همه چی داره داستان جذاب، بازیگر خوب و البته هزینه ای که برای سریال داره میشه نشون میده که کارگردان و تهیه کننده از هیچ چیزی سرسری نمی گزرن
پاسخ ها
رولی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
عزیزم سریال سلیقه ایه خدایی بازی تاجو تخت قشنگه اما سبکش جداست با برکینگ بد.برکینگ بد یه سبکی داره که تابه حال مثلش نیومده.البته من میگم فقط 24 :D
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/01/23
به نظر من سریال خاطرات خون اشام خیلی قشنگه.رمانتیک،اکشن،هیجان انگیز،...
ولی در کل من ای از این سیال خیلی خوشم میاد واز طرفدارای پر وپاقرصش هستم.
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1394/01/24
کمان یا همون ارو از همشون بهتره
هیچ بحثی هم نداریم
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1394/01/28
والکینگ دد عالیه، اسمی از true blood چرا نبردین؟ از ومپایر خیلی بهتره،
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1394/01/29
سلام به نظر من همه سریال های آمریکایی قشنگن من سریال دیدنو با فرار از زندان شروع کردم که محشر بود داستانش عالی بود بعدشم والکینگ دد و بیریکینگ بد توصیه میکنم که سه تا شم ببینید
پاسخ ها
ماهان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
دقیقا ...سریالهای آمریکایی بر طرز سلیقه مخاطب خیلی پخته و قشنگه و روش کار شده... من شدیدا با این نظر شما موافق هستم
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1394/02/01
بهترین سریال ها فرار از زندان،والکینگ دد،بیریکینگ بد.
Iran, Islamic Republic of
04:27 - 1394/02/01
بهترین سریالهاه جهان
1.بازی تاجوتخت(تا صد سال دیگه مثلشو نمی بینین)
2.فرار از زندان(هر ثانیه اش پر از هیجان)
3.برکینگ بد(توو ژانر خودش عالیه مخصوصا فصل آخرش)
4.مردگان متحرک(غیرقابل توصیف)
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1394/02/02
اينا چيه بريد هانيبال رو ببينيد،وقت خودتون رو طلق نكنيد
پاسخ ها
ماهان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
واقعا....هانیبال یکی از بهترین سریالهای بوده که من تا الان دیدم ایول سلیقت باحاله ...
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1394/02/09
breaking badبهترین سریال تو طول تاریخ شناخته شد
ولی به ترتیب اگه ژانر درام و معرکه دوست دارین
اینا رو به ترتیب بببینین
1.breaking bad
2.game of thrones
3.true detective
4.arrow
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1394/02/12
هیشکی قسم میخورم اندازه من فیلمو سریال ندیده سریالهایی که نظیر ندارند اول 24دوم فراراززندان سوم لاست چهارم بانشی ولی اینم بگم بازی تاج و تخت رو هرکی حوصلشو داشته باشه ببینه بهترین سریاله
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1394/02/12
سلام. تو این سریال هایی که من تا به حال دیدم بد ترین و لوس ترین سریال ومپایر بود واقعا حرف خوبی زد گفت اگه سریال ندارین اینو ببینین بد نیس. بهترین سریال هایی که هیچکدوم هم نمیتونن از یکی دیگه تو جذابیت سبقت بگیرن dexter arrow supernatural the flash این چند تا سریال خدای همه سریال هایی هستند که تا حالا دیدم از جلوه های تو فیلم اررو زیاد خوشم نمیاد لا مصب تیر بهش نمیخوره اعصاب خورد کنه اما سریال خوبیه فرار از زندان که دیگه پیشکسوت شده برا همین اسمشو نمیگم تو زمان پخش بهترین بوده البته.
پاسخ ها
بماند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
فرار از زندان 2 هم تا چند ماه دیگه میاد بسیار قشنگه مایکل زندست ودوباره به زندان میفتهو بازهم فرار از زندان به امید دیدن این سریال
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1394/02/20
2.بازی تاج و تخت
3.بد شدن
4.کمان
ولی انصافا مردگان متحرک یه چیز دیگس. اون حسی که موقع دیدن مردگان متحرک هست تو هیچ سریال دیگه ای پیدا نمیشه. واسه ی همین بهش رتبه 1 میدم. شوکه کننده ترین سریالیه که من دیدم. اگه ندیدین کل عمرتون در فناست!
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1394/02/22
سریال the 100 رو چرا هیشکی نگفت؟خیلی قشنگه به نظر من
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1394/02/23
من همه ی این سریالا رو دید پیشنهاد میکنم اگه میخواین سریال جدید ببینین برین دنبال سریال مارکو پولو
پاسخ ها
REUS
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
اون که بجثش با اینا از زمین تا اسمون فرق داره the100رومیگم
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1394/02/27
بهترین سریال های دنیا فقط the100,the tomorrow people,walking dead سریال 100 یه چیز دیگست
Iran, Islamic Republic of
03:40 - 1394/02/27
فقط سوپرنچرال محشرررره جنسن اکلس عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1394/02/28
واییییییییییییییی من همرو دیدم هیجان انگیز ترش walking dead بی صبرانه منتظر فصل 6 ام خیلی قشنگه توصیه میکنم همه ببینن من عاشششششششق ریکم. game of thrones عالیه این دوتا قشنگترینن واقعا از کارگردانای فیلم ممنونم
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1394/03/02
من سریال های زیادی دیدم ..خوشحالم بچه ها...خیلی خیلی خوشحالم که اینجا انسانهایی پیدا میشه ...خصوصا دخترایی پیدا میشه که فیلم های کره ای نمیبینن!!!!
-
12:24 - 1394/03/04
سریال تاج و تخت محشره من عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1394/03/05
سلام به نظر من هر سریال رو باید تو ژانر خودش مقایسه کرد. من سریال خیلی دیدم. و سلیقه من به این صورته
تو ژانر اکشن به نظرم سریالای person of interest, alias, banshee, following, dexter, 24, prison break, همشون سریالایه خوبین. هرچند بی انصافی کردم که همه رو کنار هم نوشتم و rateبندی نکردم اما criminal minds محشره بینشون
تو ژانر درام greys anatomy , mentalist , orange is the new black, house of cards , breaking badرو پیشنخاد میکنم.
تو ژانر کمدی فرندزو اشنایی با مادر و بنگ بنگ رو توصیه میکنم. که خود من بینگ بنگ رو خیلی بیشتر دوس دارم.
تو ژانر فانتزی هم games of throns, walking dead.رو پیشنهاد میکنم. سریالای فانتزی دیگه هم شاید خوب باشن اما یا هنوز در حد 1و2 سیزن ساخته شدند و ادم نمیتونه مطمن باشه راجع به شون یا وقتی کشش دادن و واقعا بد و مزخرف شدند. و در کل فاصله شون با این 2 تا سریال خیلی زیاده.
اما سزیالایی مثل لاست و فرینج و هروس و فرار از زندان سریالای به نسبت قدیمی ترن . دوسشون دارم. اما ...
Iran, Islamic Republic of
02:47 - 1394/03/15
من به ترتیب بگم
1فرار از زندان(حرف نداشت عالی بود)
2مردگان متحرک(عالی وهیجانی)
3کماندار(بد نبود ارزش دیدن داشت خدایی)
4سوپرنچرال(تا اخرش فصل 10 دیدم خوب بود)
5لاست(وقتی دوبله شو دیدم خوشم اومد ولی نصفه دوبله ش کردن بقیه ش رو زیرنویس دیدم نفهمیدم چیشد)
حالا میخوام سریال بازی تاج وتخت شروع کنم امید وارم قشنگ باشه.
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1394/03/16
سریال فقظ teen wolf دیگه هم حرف نباشه لطفا !!!!
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1394/03/18
یکی بگه بهترین سریال چیه من دان کنم؟
پاسخ ها
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
walking dead
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
میخوایسریال ببینی؟
فقط والکینگ دد
:)
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1394/03/21
بهترین سریالهای در حال پخش به ترتیب1-تاج و تخت2-برکینگ3-ارو4-خاطرا5-قدم زدن6-وایکینگها7-اورجینال8-تین ولف9-سود شخصی10-فلاش
از این 10 تا بهتر نیست هر کی می خواد سریال ببینه اینا را دانلو کنه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1394/03/21
ممنون از سایت خوبتون
ولی راجب خاطرات یک خون آشام درست صحبت کنید...
مرسی
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1394/03/22
سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
من از تجربه ای که از دیدن سریال ها دارم میتونم این چند سرایل رو به شما دوستان از پیشنهاد کنم
۱-سریال daredevil که رتبه اول سایت imdb رو داره
۲-سریال arrow که البته فصل سه این سریال به نظرم ضعیف بود
۳- سریال walking dead
۴-سریال breaking bad
۵-سریال suits
۶-سریال big bang theory
و در اخر سریال گیم اف ترونز
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1394/03/22
1. لاست
2. فرار از زندان
3. 24
4....

برترین های تاریخ!
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1394/03/22
بالاخره سوپرنچرال خوبه دانلود کنم یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1394/03/22
در مورد سریال بانشی دوستان نظر بدن
پاسخ ها
فرنود
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
عالـــــــــــیه حــــــــــــــــــــــتما بــــــــــــــــــبین
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1394/03/23
Game.of.Thrones
the walking dead
breaking bad
lost
Da Vincis Demons
Supernatural
The.12.Monkeys
prison break
24
Arrow
Gotham
Marco.Polo
The.100
Alias
fringe
Alcatraz
Person Of Interest
Under The Dome
Revolution
nikita
سریال های زیادی دیدم ولی بهترینها از نظر من با الویت بندی واقعا ارزش دیدن داره
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1394/03/24
اینا سریال هایی که خودم دیدم و نمره می دم
ژانر جاسوسی
nikita : سریال با امتیاز 8 خوبیش اینه که همه ی پارامتر هارو رعایت کرده و هیچ قسمتش تکراری نیست
24 : با امتیاز 6 مشکلش اینه که 3 فصل اولش قشنگه اما بقیه فصل ها تکراری هستن و چون طولانیه آدم خسته میشه
homeland :میهن سریالی مثل 24 هست ، خودم ندیدم اما روایت های ضد اسلامی داره ، ازش تعریف شده . پس نمره نمی دم
ژانر هیجان انگیز :
lost : سریال پر ماجراییه ولی خیلی گنگه و آخرش مایه سر درده امتیازم 7 هست
prison break : یا همون فرار از زندان سریال فوق العاده زیبا با امتیاز 10 و شخصیت پردازی فوق العاده
ژانر جنایی :
dexter : همونطور که گفته شد اولاش بیخوده ولی هرکی دنبالش کنه شیفته این سریال میشه ، شخصیت پردازی عالی ، همه سکانس ها پر محتوا و اخلاقی هستن خودم نمره 10 میدم
ژانر قهرمانی :
arrow : فصل اول خوب کار شده اما فصل 2 و 3 افتضاحه ، من شخصا امتیاز 4 میدم و پیشنهاد میدم دنبالش نرید
flash : اینو ندیدم ولی این سریال برادر سریال arrow هستش ، نمره نمی دم
gotham : سریال قشنگیه و مربوط به بتمنه ، شخصیت پردازیش عالیه اما منتظر بتمن نباشید چون هرگز نمیاد ولی من بهش 7 رو میدم
ژانر تخیلی :
vampire diaries : اولاش خوب کار شده مثلا هرجا خون آشام بود دود و کلاغ هم بود اما هرچی میره جلو تر مسخره تر میشه ، داستانش استوار نیست و بچه بازیه من خودم امتیاز 3 می دم
izombie : سبک زامبی طنز گونه ، سریال فوق مسخره ، زامبیاش از انسان سالم سر حال ترن ، من امتیاز 2 میدم
walking dead : اگه دنبال سریال زامبی واقعی هستید اینو ببینید ، من خودم ندیدم اما رفیقم گفت عالیه پس نمره نمی دم
once upen time : روزی روزگاری سریالی در مورد شخصیت های دوران بچگیمون ( سفید برفی - زیبای خفته و... ) همه یجا جمع شدن و این سریالو تشکیل دادن ، من چند قسمت اولو دیدم زده شدم پس نمره نمی دم
سریال تاریخی :
Spartacus : بچه ها سراغ این مورد نرید ، محتوای شدیدا جنسی و روایت هایی با 80% دروغ من 4 قسمت دیدم
game of thrones : خودم قراره ببینمش ولی مثل اسپارتاکوس یه مقدار صحنه داره ولی نه به اون صورتپس ببینیدش چون همه میگن قشنگه
.............................
اینا تجربه های من در صنعت سریال بود
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1394/03/24
یعنی واقعا دارین بقیه سریالها رو با بریکینگ بد مقایسه میکنین؟؟؟انقد این سریال خوبه که اینجا جاش نیست از نظر هنری ازش تعریف کنم فقط یک جمله درباره کلیت سریال:بریکینگ بد فقط یه سریال نیست که وقتتونو باهاش تلف کنید بریکینگ بد دیدتونو نسبت به دنیا عوض میکنه...
هر کی ندیده حتما ببینه
United States
12:08 - 1394/03/26
شماها اصلا سریال اوشین رو دیدین نظر میدین!؟کاش فصل بعدی سریال اوشین هم بیاد . من که سالهاست منتظرم. خدایا یعنی میشه؟!
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/03/26
واااااای راه رفتن مردگان عشق منه دیوونشم آخرشه
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1394/03/27
انصافا هیچی به قرار از زندان نمیرسه هر کس اگه در مورد فصل ۵ فرار از زندان میدونه بهم بگه لطفا
پاسخ ها
محسم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
اومده .هر چهار شنبه تو سایته
Iran, Islamic Republic of
05:47 - 1394/03/27
در رابطه با arrowکه بعضیا میگن چرته،یا اینکه چه جوری یه شهر نمیتونه یه کماندارو بکشه!!!همه چیه فیلمو ول کردین چسبیدین به این!!اگه این جوری که همه ی سریالایcwباید نقشای اصلیش بمیرن با اون همه دشمن!
این سریال علاوه بر اکشن و تخیلی بودن،درام خیلی قشنگی داره و تقریبا تو هر قسمت شاهدش هستیم که به نظر من جذابش کرده مخصوصا فلیسیتی و الیور!
در رابطه باvampireهم نظری ندارم ولی خب مطمعنا originalsبهتره.
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1394/03/27
فیلم و سریال سلیقه ایه.پس انقد به نظر دیگران حمله نکنید و به سلیقه ها احترام بدارید.
با توجه به سلیقه من تو سریال های ترسناک Walking dead خیلی خوبه.
تو سریال های درام و غیر تخیلی breaking bad و فرار از زندان.
از arrow اصلا خوشم نیومد.
هیچکس از سریال 100 چیزی نگفت.یکی از بهترین سریال هاست که تا حالا دیدم.
تو سریال های خوناشامی هم originals خیلی بهتر از ومپایره.
از فرینج هم اصلا خوشم نیومد چون دروغاشون حوصله آدمو سر میبره.
سریال پلیسی banshee واقعا عالیه.
سریال های تاریخی هم game of throne حرف اولو میزنه.شیاطین داوینچی هم خیلی خوبهحالا کسایی که زانر واسشون مهم نیست و فقط میخان سریال خوب ببینن من 5 تا سریال که ارزش وقت گذاشتن رو داره به ترتیب قشنگی معرفی میکنم.

1-walking dead
2-game of throne
3-breaking
4-the hundred(صد)
5-originals
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1394/03/27
خبر از فرار از زندان چی شد بهترین سریال توی تاریخ خبر از فصل پنج ندارین؟
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1394/03/27
به نظرمن بهترین سریال،بدون فکر فراراز زندانه که برخلاف بیشترفیلما صدبار نمیمیرنو زنده شن!بعدشم سریالthe 100,game of thrones،lostکه هر انتظاری میشه ازشون رفت و کسایی که فکر نمیکنی کشته میشن!!
بعد از اینا سریالایی مثلoriginals,teen wolfتو سبک خون اشامی و گرگینه ای بهترینان که البته همش میمیرنو زنده میشن که ادمو خسته میکنه ولی درکل خیلی قشنگن.
سریالarrowهم فصل اولش یه ذره مبهمه و به تدریج خیلی قشنگ میشه و باشخصیتای فیلم ارتباط خوبی میشه برقرار کرد((((:
Supernaturalهم 2فصل اولش ممکنه تو ذوق بزنه چون بیشتر قسمتابه هم ربطی ندارنو 2برادر میرن شکار هیولا و اخر هرقسمت موفق میشن،فصل3 خیللیی خنده دار میشه و از فصل 4بالاخره موضوع اصلی سریال ته میفهمین یه چیز دیگس شروع میشه:)
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1394/03/28
تو این سریال ها breaking badوdexter شاهکارن شرلوک هم سریال خوبیه دوستان من به شما سریال های انیمه ژاپنی رو پیشنهاد میکنم بطور حتم میتونم بگم ک اگه نبینن عمرتون به باد رفته سریال هایی مثل berserk,death note,attack on titan واقعا شاهکارن من خودم سریال berserk که 25 قسمترو تویه یک روز تموم کردم حتما ببینید پشیمون نمیشید.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1394/03/28
فقط
game of throne
Walking dead
البته فرار از زندان و لاست که جای بحث ندارن
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1394/03/29
من از این سریاال ها به ترتیب خوشم اومد:
breaking bad
prison break
true detective
game of thrones
walking dead
lost
Arrow
supernatural
دوستان فقط خواهشا در مورد vampire diaries صحبت نکنین واقعا نویسندش بعد از فصل 3 عقلشو از دست داده
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1394/03/30
سریال باید بیننده رو وادار به نشستن و دیدن قسمت های بعدی بکنه.پس لطفا انقد از خاطرات خوناشام(vampier)بد نگید.
اگه دقت کرده باشید خیلی از این سریال اسم برده میشه که این نشون میده چه موافقای این سریال چه مخالفا حداقل تا فصل 4 رو دیدن.چی باعث شده که این سریالو تا فصل 4 دنبال کنن؟؟؟!
این سریال هم حادثه ایه هم عشقولانه.هم تخیلی هم راز آلود.مردن و زنده شدن بازیگرا توی این سریال نشون از بد بودن سریال نیست.
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1394/03/31
ببخشید من یه سریال میخوام تو مایه های سریال خاطرات یک خون اشام که هم عاشقانه باشه هم ترسناک و ماجراجویی.اگه کسی میشناسه بهم معرفی کنه لطفا.ممنون
پاسخ ها
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
originals انتخاب خوبیه.یه جورایی اسپین آف ومپایره.یعنی با داستان ومپایر هم ارتباط پیدا میکنه.خیلی قشنگ تر از ومپایره ولی عاشقانه هاش کمتر از ومپایره.
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1394/04/01
سلام دوستان.
نظرهارو خوندم.جالب بود و یک لیست از سریالهایی که ندیدم تهیه کردم تا از پیشنهاداتون استفاده کنم. اگه واقعا دوست دارید از سریالی لذت ببرید و از دانلودش پشیمون نشید اینا پیشنهاد منه.
شیملس.واکینگ دد. گیم اف ترانس . فراراز زندان. اینا درجه یکن.
سیلم. ومپایر دایریز.بانشی. اینا درجه دو
برکین بد رو ندیدم نظر نمیدم.
پاسخ ها
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
موافقم.فقط میشه راجع به شیملس و سیلم بیشتر توضیح بدید.
Iran, Islamic Republic of
04:11 - 1394/04/02
هیچی خاطرات یک خون آشام نمیشه، اورجینالز هم خوبه، بازی تخت و تاج که همش صحنه هست واسه همینم همه خوششون میاد
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1394/04/03
بازی تاج وتخت خیییییییلی عالیه
Germany
00:43 - 1394/04/05
انصافا فقط شبکه
amc(Braking bad,walking dead
United States
01:58 - 1394/04/06
اول دکستر...با این فیلم میشه زندگی کرد
بعد برکینگ بد..... بعد بازی تاج و تخت
فرار از زندان..لاست.... واکینگ دد هم عالین
و البته اصیل ها
خاطرات خون آشام مزخرفهه
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1394/04/06
واکینگ دد مفت نمیرزه .حیف وقت.تاج وتخت خیلی بهتره.
پاسخ ها
لورد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۲
اتفاقا زیباترین سریال جهان در سبک اکشن والمینگ دد هست و رو دست نداره.. و این سریال گیم هم دیگه شورشو در آوره تو کل هر قسمتش ۵۰ دقیقه صحنست ۱۰ دقیه خود سریاله بسیار سریال چرتیه
United States
06:25 - 1394/04/07
****breaking bad****
1-person of break
2-game of throne
3-strick back
4-walking dead
5-bunshe
6-the black list
خوراکم سریاله..اینارو ببینین پشیمون نمیشین ...
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1394/04/07
اقا من خودم سریال زیاد میبینم لاست فرار از زندان بریکینگ بد خلاصه تمام سریالهای معروف دیدم خیلیم قشنگ بودند ولی هیچکدومشون به گرد پای game of thrones نمیرسند اصلا فوقلادهست این سریال
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1394/04/08
سریال فقط و فقط جومونگ واقعا سریال جذابو دیدنی ای بود و سریال بعدی ای که به نظر من خیلی قشنگه سریال تاجر پوسانه من سریال خیلی دیدم به نظر من جدول باید به ترتیتیب اینلا میبود 1جومونگ 2تاجر پوسان 3پایتخت 4 جواهری در قصر 5 هشدار برای کبرا یازده 
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1394/04/08
لطفا یه سریال تو مایه های فرینج بگین ممنون
Iran, Islamic Republic of
06:12 - 1394/04/09
از نظر من سریال خاطرات یک خوناشام قشنگ تر ین سریاله
و کسایی که میگن قشنگ نیس کج سلیقه هستن
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1394/04/10
کسی سریال وایکینگو دیده؟یکی بگ اگ خوبه دان کنم؟
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
فوق العاده هست
شما فقط قسمت اولشو ببین دیوونش میشی
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1394/04/11
تنها سریالی که نمی شه پیش بینیش کرد و روش خیلی خرج شده به طوری که هر سال فقط ده قسمت ازش میاد. واز روی یه رمان متنخب ساخته شده بازی تاج و تخته.بقیه سریالا برای وقتین که تاج و تختو تموم کرده باشین.
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1394/04/11
تنها سریالی که قابل پیشبینی نیست.وخیلی براش خرج شده به طوری که هرسال ده قسمت ازش میاد.واز روی یه رمان متخب ساخته شده بازی تاج وتخته.بقیه سریالا برای بعد تموم کردن تاج وتخته.
البته بگم امتیاز بازی تاج و تخت9/5
ولی واکینگ دد 5/5
پاسخ ها
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
شدیدا موافقم.من game of thrones رو دیدم اما برای دیدن فصل 6 باید تا اردیبهشت 95 صبر میکردم واسه همین الان شروع کردم walking dead میبینم.فیلم خوبیه اما مقایسه ی این 2 تا با هم اجحاف در حق game of thrones هست.
United States
19:20 - 1394/04/12
خیلیاتون رسما باید تشریف ببرید مهدکودک با این سلیقتون... ترتیب من ایناست : بازی تاج و تخت- دکستر مخصوصا فصل اول تا چهارم( فصل دو کولاکه)- فرار از زندان- برکینگ بد- فرندز
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1394/04/13
سلام کسی میدونه سریال روم از کدوم سایت دان کنم؟
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1394/04/14
دوستان اگه میخواین ارزش دانلود داشته باشه این سریالارو نگاه کنید و سراغ سریالای دیگه نرید
1.walking dead
2.breaking bad
3.arrow
4.spartacus
5.game of throne
هر کی سریال ندیده اول اینارو نگاه کنه بعد سریالای دیگه
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1394/04/16
true detective سریال محشری بود واقعا فوق العاده بود البته منظورم فقط فصل 1 سریال هست.موسیقی متن عالی بازیگرای عالی حتی آهنگهایی که پخش میشد توی طول فیلم عالی بودن.ارزش دیدن داره.فیلمی که بار معنایی داره و فقط یه فیلم نیست 8 قسمت هم بیشتر نیست.فصل 2 واقعا ناامید کننده بود و به نظرم جاودانگی اش فقط در فصل اول هست.توصیه میکنم حتما ببینین
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/04/16
من چندتا سریال بیشتر ندیدم مثل خاطرات خون آشام و راه رفتن مردگان و آلیاس و فرار از زندان.ولی به نظرم بهترین شون خاطرات خون آشام هست.من که تاقسمت 12از فصل شش دیدم راضی هستم
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1394/04/17
اینایی ک تو نظراشون فرار از زندانو نمیگن واقعا خیلی بی انصافیه
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1394/04/21
من همه اين سريالها رو ديدم ولي به نظرم فقط Breaking Bad ارزش وقت گذاشتن داره اگه دنبال سريال خوب هستين حتما اين سريالها رو ببينين The Sopranos - House Of Cards - House M.D
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1394/04/23
بابا بریدteen wolf رو نگاه کنید حالل کنید
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1394/04/24
من یه عمره دارم سریال نگاه میکنم،چه خارجی چه ایرانی،ولی خداوکیلی سریالی بهتراز game of therons یا بازی تاج و تخت ندیدم،بی دلیل نیست اکه این سریال از نظر منتقدین و اهل سینما بهترین سریال شناخته شده،البته به قول دوستمون این قضیه یه چیزه سلیقه ایه،کافیه یکم صبور باشید و خیلی دقت کنین تا جریان فیلمو کامل بگیرید،درکل اگه به صحنه،لباسها،طراحی صحنه،بازی بازیگرها،داستان فیلم و ...دقت کنید متوجه میشید چرا بهترین سریال سالهای اخیره .
United States
00:26 - 1394/04/29
واقعا متاسفم که سریال teen wolf در این لیست نیست واقعا خیلی بهتر از سریال های دیگه هست
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1394/04/29
سريال در حال پخش UNDER THE DOME هم از لحاظ رازآلودگي و جذابيت در لاست را از دست نديد بخصوص از نوشته هاي استفن كينگ و تهيه كنندگي اسپيلبرگ ميباشد.
پاسخ ها
hasan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
عالیه این سریال
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1394/04/30
سلام من سریالهای زیادی رو دیدم بطوری که شاید کامل ترین ارشیو رو داشته باشم ولی هیچکدوم از شماها حتی اسم بانشی هم نبردین،سریال (بانشی)یکی از بهترین سریالهایی بوده که تا به حال دیدم ،برید ببینید بعد ازم تشکر کنید،خوش باشین برای وقتتون ارزش قایل بشید
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1394/05/01
سلام من سریال زیادی دیدم ولی the walking dead و the 100خیلی سریال های خوبین و منتظر فصل 6 walking dead هستم :)
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1394/05/02
من تاحالا سریالای زیادی دیدم ولی بعد game of thrones هیچ سریالی به دلم ننشست. حتی the walking dead هم به نظرم خسته کننده اومد. ولی هردوشون جزو بهترینان.
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1394/05/03
بهترین سریالایی که دیدم سریال walking dead و فرار از زندان ه .سریال ومپایر فصل 2 تا 4 بد نبود ولی بقیش افتضاح بود ولی سریال originals شاکاره سریال once upon a time و grimm خوبن ولی من با once بیشتر حال میکنم به نظرم این آواخر خیلی ضعیف شده .سریال hannibal هم بد نیست ولی من ازش خوشم نیومد .سریال arrow هم سریال خوبیه مخصوصا اوایلش که عالی بود الانم بد نیست .سریال فلش که برگرفته از arrow ه به میتونم بگم سومین سریال خوبیه که دیدم واقعا فوق العادست سریال مرلینم عالیه با این که پایانش خیلی ناراحت کننده بود. سریال supernatrul سریال خوبیه فقط فصلای اولش خیلی بهتر بود من خودم تا فصل 7 این سریال رو دیدم .سریال nikita هم سریال خوبیه گرچه زیاد معروف نیوست ولی من واقعا دوسش دارم خیلی خفنه
:> سریال daredveil هم که فوق العادست امتازش 9.7 محصوله شرکت marvel ه یعنی از بریکینک بدم بالا تره اینا تفریبن سریالای مورد علاقه ی من بودن لطفا یه سریال که سبکش شبیه اینا باشه بهم مورفی کنید
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1394/05/03
1.the walking dead
2.game of throns
3.teen wolf
4.banshee
5.bates motel
6.Graceland
7.Hello Ladies
8.mom
9.vampire diaries
10.arrow
فرار از زندانم خوبه
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1394/05/03
supernatural.the walking dead.once upon a time.serlock.merlin.doctor who همه سریالایین که کاملا ارزش دیدن رو دارن
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/05/05
بابا بشینید the strain رو ببینید حال کنید .
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1394/05/06
سریال هایی ک می بینم و دوسشون دارم:
1.the walking dead
2.game of thrones
3.teen wolf
4.originals
5.flash
6.arrow
7.the 100
8.grimm
9.the vampire diaries
سریالهایی ک میخام ببینم و تو صفن:
breking bad
strain
for ever
true detective
scream
پاسخ ها
pskh
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
بیار تا باهم ببینیم
یا بدهتا ماهم ببینیم
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1394/05/07
تا حالا سریال وایکینگها رو دیدین؟؟؟؟؟
برید نگاه کنید عالیه.
تافصل 3 اومده...
فصل 4 زمستون 2016 میاد.
خیلی خوبه....
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1394/05/13
از من میشنوین فقط بریکینگ بد ببینیدضرر نمیکنید عااااااااااااااالی واقعا
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1394/05/15
واااااي اخه چرا true blood تو اين ليست نيست خيلي سرياله خوبيه
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1394/05/15
واااااي اخه چرا true blood تو اين ليست نيست خيلي سرياله خوبيه
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1394/05/16
خداییش سریال the100رو دیدین و نظر میدین؟اخر سریال فقط the100
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1394/05/19
سلام کسی سریال ب قشنگی بریکینگ بد دیده بگه؟یجورایی ت همون ژانر باشه لدفا
پاسخ ها
Xani
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
Dexter
خیلی بهتره خیلی
من هر دوشو دیدم اما دکستر یه چیز دیگه
breaking bad بعضی جاهاش واقعا اعصاب خوردکنه
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1394/05/20
breaking bad .... vikingha(besyar ziba).....sparta.....rectifi........ game of th......farar az zendan....
United States
22:45 - 1394/05/21
BREAKING BAD بهترین سریال تاریخ و . نیاز به تعریف نداره . البته چون بازی تاج و تخت و THE WALKING DEAD رو ندیدم نمیتونم در موردشون نظر بدم . بعد بریکینگ بد میتونید اسپویلرش (BETTER CALL SAUL) رو هم ببینید . یه پیشنهاد هم بکنم اگه VAMPIRE DIARIES رو تا فصل چهار نگاه کردید اصلا و اصلا سراغ فصل پنج و شش نرید چون فقط وقتتون هدر میره هیچی نداره نه هیجان نه رمانتیک و نه چیز دیگه ای
United States
22:51 - 1394/05/21
BREAKING BAD بهترین سریال تاریخ و . نیاز به تعریف نداره . البته چون بازی تاج و تخت و THE WALKING DEAD رو ندیدم نمیتونم در موردشون نظر بدم . بعد بریکینگ بد میتونید اسپویلرش (BETTER CALL SAUL) رو هم ببینید . یه پیشنهاد هم بکنم اگه VAMPIRE DIARIES رو تا فصل چهار نگاه کردید اصلا و اصلا سراغ فصل پنج و شش نرید چون فقط وقتتون هدر میره هیچی نداره نه هیجان نه رمانتیک و نه چیز دیگه ای
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1394/05/22
بنظر من حلقه پنهان و خون حقیقی بهتریینن
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1394/05/28
اصن شما ها که میگین game of thrones بهترین سریاله اگه کلشو سانسور کنن بازم میگین بهترین سریاله ؟
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1394/05/28
من همه این سریال ها رئ دیدم ولی یه پیشنهاد دارم شما سریال the blacklist رو ببینین پشیمون نمیشین .. از موقعی که the blacklist رو دیدم بقیه سریالا واسم بی مزه شده
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1394/05/31
یعنی یکی نیست که با من موافق باشه که برکینگ بد کسل کنندهس و با سریال هایی مثل واکینگ دد و گیم اف ترونز و دکسترو... قابل مقایسه نیست!!
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
اره.داستانش خیلی قشنگه ولی هیجانش نسبت به 24 و فرار از زندان و والکینگ دد هیچی نیست.
xani
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
من کاملا موافقم
اول دکستر
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1394/06/01
خدایش برکینگ بد خیلی قشنگ بود.یکی یه سریال (قشنگ)ک کامل و پخشش تموم شده به من معرفی کنه؟غیرفراراز زندانو لاست.
پاسخ ها
dark
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
حتما walking dead ببین
محشره
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1394/06/01
بلاخره هرکی ی نظری داره
در کل هر سریالی جذابیت خودشو داره
اما سریالی مثل teen wolf
the flash
walking dead
game of thones
واقعا ارزش دیدن دارن
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1394/06/01
سریال هایی که دیدم:
1_Lost **
2_Walking dead
3_the Originals
3_True blood
4_Dominion
5_Pretty little liars
6_the vampire diaries
هرکدوم اینا توی ژانر خودشون قشنگن.«pretty little liars»یه سریال دخترونه قشنگه!ومپایرو هم فقط به خاطر ایان(دیمن)دنبال میکنم ولی زیاد جالب نیس سریال به زور داره جلومیره.
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1394/06/03
سلام من تمام این سریال هایی که معرفی کردی را دیدم هر کدام جذابیت خودش را دارد ولی من بیشتر از دکستر، سوپر نچرال ، اصیل ها ، ابدی و فرار از زندان و گرگ جوان خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
05:54 - 1394/06/04
واقعا برکینگ بد کسل کننده بود شاید بخاطر نکات اخلاقیش میگن خوبه....وگرنه واقعا کسل کنندس.
پاسخ ها
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
منم دوستش نداشتم
دقیقا سلیقه ایه
سریال باز
United States
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
از سریال هایی هست که باید دیالوگاشو بنویسی دفترخاطراتت !

breaking bad s05 e15
Iran, Islamic Republic of
06:04 - 1394/06/04
اول سریال وایکینگها عالیه ازمن نصیحت برید نگاش کنید بعد بگید کدوم سریال بهتره......
بعد والکینگ دد.....بازی تاخ وتخت
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1394/06/05
به همتون میگم برین davinchi با Viking رو ببینین .اینایی که می گین همرو دیدم .به گرده پایه اینام نمیرسه.سریالی که 5 تا فصل اومده بینندش از 6 میلیون میشه 1 میلیون نباید ریت 1 هم بهش بدن چه برسه به 9.8
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1394/06/05
ب نظر این جانب the walking dead موضوع خاصی جز زنده موندن نداشت و خیلی هیجانی نبود وحتی قابل پیش بینی بود هر چند فصل های اخر بهتر شد و آب بندی سریال هم خیلی زیاد بود
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1394/06/05
بریکینگ بد
بریکینگ بد
بریکینگ بد
استثنائی ترین سریال تاریخ جهان
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1394/06/05
Breaking bad بسیار سریال خوبی هست از نظر سایت imdb رتبه دوم رو داره