۱۳۰۸۲
۱۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۴
۴۳۵۲۳۴ 
با 5 ميليون تومان چه كارهايي مي‌شود كرد؟ شايد بگوييد كه خيلي چيزها مي‌شود خريد اما منظور ما خرج كردن پول نيست بلكه راه‌هايي است كه از طريق آن بتوانيم پول‌مان را 2 برابر كنيم. شايد خنده‌‌تان بگيرد ولي با 5 ميليون مي‌شود كار و كاسبي خوبي راه انداخت.
 برترین ها: با 5 ميليون تومان چه كارهايي مي‌شود كرد؟ شايد بگوييد كه خيلي چيزها مي‌شود خريد اما منظور ما خرج كردن پول نيست بلكه راه‌هايي است كه از طريق آن بتوانيم پول‌مان را 2 برابر كنيم. شايد خنده‌‌تان بگيرد ولي با 5 ميليون هم مي‌شود كار و كاسبي خوبي راه انداخت و سود كرد. يك اقتصاددان مي‌گفت مهم اين نيست كه چه ميزان پولي براي سرمايه‌گذاري داري؛ مهم‌تر اين است كه ايده‌اي سودآور داشته باشي البته منظور اين اقتصاددان اين نيست كه با 5 ميليون خود برويد و خط توليد آينه 206 راه بيندازيد يا به سراغ كاري برويد كه 10 ميليون تومان سرمايه اوليه لازم است چون در اين صورت به نيمه كار نرسيده نه تنها سرمايه اوليه را از دست مي‌دهيد بلكه كلي هم زير بار قرض مي‌افتيد.
 
يادتان باشد قوانين رياضي هيچ‌گاه تغيير نمي‌كنند اما بازده كاري شما مي‌تواند فراتر از قوانين اوليه رياضي عمل كند. مثلا مي‌توانيد با يك ايده اقتصادي مناسب 5 ميليون خود را نه تنها 2 برابر بلكه تا 15 ميليون نيز افزايش دهيد. با اين‌كه اين پول خيلي كم است اما چون اكثر افراد اين ميزان سرمايه را در اختيار دارند، ما راه‌هايي براي كسب و كار و سودآوري پيشنهاد مي‌دهيم.
 
سرمايه‌گذاري موفق فقط با 5 ميليون تومان 
 
فرصت‌هاي محل زندگي‌تان را بشناسيد

 كمي وقت بگذاريد و فرصت‌هاي شغلي منطقه زندگي خود را بشناسيد. به‌دنبال نيازهاي منطقه بگرديد. براي اين كار بايد مدتي در محل زندگي‌تان بچرخيد و درددل‌هاي كسبه و مشتريان را بشنويد. مطمئن باشيد اين روزها همه به‌دنبال يك گوش شنوا مي‌گردند، ايده‌هاي شما از همين دردل‌ها بيرون مي‌آيد. براي‌‌تان مثالي را مي‌آوريم؛ در يكي از شهرك‌هاي غرب تهران پسرجواني دست به ابتكار جالبي زده بود. در اين شهرك تنها 2نانوايي وجود داشت و براي بعضي‌ از اهالي مسير رفت و برگشت طولاني آن، عذاب‌آور بود. اين جوان خلاق كار خود را با يك موتور و سرويس گرفتن از اين اهالي شروع كرد. او با نانوايي‌ها صحبت كرده بود و به‌عنوان پيك اين نانوايي‌ها مشغول به كار شده بود. به اين طريق كه شماره خود را در بين منازل پخش كرده بود و روي آن نوشته بود با يك تماس نان تازه در منزل‌تان است؛ كدام‌يك از شما حاضر نيست براي خوردن نان تازه، آن هم اول صبح، بدون اين‌كه ساعت‌ها در صف بايستيد، تا مبلغ 500 تومان بدهد؟ اين جوان حالا خودش يك مغازه دارد كه نان بسته‌بندي شده را هر روز به در‌ منازل منطقه مي‌فرستد. شما هم از همين مثال كوچك تجربه بگيريد و نيازهاي منطقه خود را بشناسيد. اينجا همه از ايده‌هاي نو استقبال مي‌كنند.

در کار دیگران شریک شوید

ممكن است فردي آشپز خوبي باشد و براي شروع كار 5 ميليون تومان كم داشته باشد يا يك تخصصي دارد و براي آموزش آن به ديگران نياز به يك كلاس دارد. شما مي‌توانيد با 5 ميليون خود يك كلاس در ساعات خاصي، از يك آموزشگاه اجاره كنيد. بانک‌ها نيز گزينه خوبي هستند که با افتتاح حساب سرمایه گذاری سودی را از بانک دریافت كنيد، اوراق مشارکت هم بد نیستند. اگر ايده‌اي اقتصادي داريد و اين پول براي اجراي آن كم است، بهتر است در يك بانك حساب قرض الحسنه باز كنيد و يك سال بعد و گاهي حتي 48 ساعت بعد 10 ميليون وام بگيريد.

سرمايه‌گذاري موفق فقط با 5 ميليون تومان 
 
سري به بورس بزنيد

بورس تنها جایی است كه یك سرمایه‌گذار با 5 میلیون تومان می‌تواند تراکتور تولید کند البته با مشارکت با کلی سهامدار دیگر. البته اگر با اصول بورس آشنایی ندارید و از اوضاع بورس ایران مطلع نیستید ریسک نکنید و این گزینه را برای کاربلدها بگذارید اما اگر به اندازه کافی وقت داريد مي‌توانيد با 100 هزار تومان در كلاس‌هاي آموزشي شركت كنيد كه نحوه سرمايه‌گذاري و سودآوري در بورس را آموزش مي‌دهند البته باید به اندازه کافی ریسک‌پذیر هم باشید چون ممكن است با توجه به وضعيت بازار و نرخ تورم بازده سود شما منفي هم بشود اما اگر بدانيد در كدام صنعت سرمايه‌گذاري كنيد اين خطر مي‌تواند به صفر برسد. به‌طور مثال صنعت فلزات در ايران هميشه با رشد روبه‌رو بوده و سود بسياري را براي سرمايه‌داران خود آورده است. از اواخرسال 84 تا 87 شاخص فلزات اساسی و کانی‌های فلزی در بورس اوراق بهادار ایران حرکت افزایشی نیرومندی داشتند که در این میان اغلب سهام شرکت‌های معدنی، استخراج سنگ آهن و فولاد با رشد قیمت بالایی روبه‌رو بوده است.

طلا يا حساب طلا

براي سرمايه‌گذاري در طلا بايد يك نكته را حتما مدنظر داشته باشيد. سرمايه‌گذاري كوتاه مدت در طلا ريسك بالايي دارد بنابراين اگر بنابه شرايط امروز بازار طلا كه قيمت آن هر روز بالاتر مي‌رود، مي‌خواهيد 5‌ميليون خود را سكه يا طلا بخريد، بايد بگوييم كه ريسك بالايي مي‌كنيد. اين نوع سرمايه‌گذاري بايد حداقل براي يك برنامه‌ريزي 2 ساله باشد تا سود خوبي نصيب‌تان شود اما اگر مي‌خواهيد تا 6 ماه آينده از پول‌تان استفاده كنيد اين فكر را از سرتان بيرون بياوريد. سكه پيشنهاد بهتري نسبت به زيورآلات است. اجرتي كه روي طلاي كار شده كشيده مي‌شود هنگام فروش كسر مي‌شود و اين باعث مي‌شود تا شما سود كمتري كنيد. طلاي خام يا شمش نيز گزينه مناسبي است و چون كارمزد ندارد سود شما را به ميزان قابل توجهي بالا مي‌برد و اما سپرده طلا كه به تازگي افتتاح شده، از خريد طلاي كار شده سودآور‌تر است اما به‌دليل اين‌كه ماليات از آن كسر مي‌شود بهتر است همان طلاي خام يا سكه را تهيه كنيد.
 
سرمايه‌گذاري موفق فقط با 5 ميليون تومان 

بازار صنايع‌دستي داغ است

اين روزها در منزل همه ايراني‌ها يك جنس عتيقه يا صنايع‌دستي پيدا مي‌شود. بازار اين قبيل اجناس حسابي داغ داغ است. نيازي هم به مغازه داشتن نيست، مي‌توانيد در دايره دوستان، همكارها و اقوام خود كار كنيد البته سرمايه‌گذاري در عتيقه نياز به تخصص و تجربه دارد اما در زمينه كالاهاي توريستي خوب مي‌توانيد كار كنيد و سود خوبي هم دارد. اگر در شهرهای تاریخی زندگی می‌کنید، موقعیت خیلی خوبی را از دست می‌دهید اگر به بازار توریستی این شهرها توجه نکنید. اگر هم كه ساكن تهران هستيد بايد در سفرهاي خود ذهن اقتصادي‌تان را فعال كنيد. به‌دنبال اجناسي بگرديد كه نمايانگر فرهنگ ايراني باشد، اين اجناس كه اكثرا قيمت زياد بالايي ندارند، هم سود خوبي براي شما دارند و هم فروشي راحت. فقط كافي‌است كمي سليقه به خرج بدهيد. با پيدا كردن مشتري براي خود حتي مي‌توانيد قبل از رفتن به سفر سفارش‌هاي خوبي بگيريد. در همين جا بايد لباس‌هاي محلي را هم اضافه كنيم. لباس اقوام ايراني به‌خصوص از نوع دخترانه‌اش بازار فروش خوبي دارد. گوشواره، دستبند، كيف و روسري كه برچسب صنايع‌دستي داشته باشد سود بالايي به همراه دارد.

فرش ابريشم بخريد

اين مثال را همه ما زياد شنيده‌ايم؛ مثل قالي كرمان مي‌ماند. قالي دستباف به‌خصوص اگر ابريشم و از جنس درجه يك باشد، هرچه قدر كه پا بخورد ارزشش بالاتر مي‌رود البته منظور از پاخوردن اين است كه كرك روي آن به مرور زمان مي‌رود و شفاف‌تر مي‌شود. منظور اين مثال را وقتي مي‌فهميد كه سري به بازار فرش تهران بزنيد و قيمتي از فرش‌هاي نو و دست‌دوم بگيريد. اگر سري به اين بازار نزده‌ايد، پيشنهاد ما اين است كه حتما به آنجا برويد. تنوع فرش‌ها و زيبايي آن‌ها شما را مسحور خودش مي‌كند. در همين گشت و‌گذار بود كه آقاي پرويني يكي از مغازه‌داران سراي آزاد از فرش به‌عنوان يك سرمايه‌گذاري سودآور ياد كرد.
 
سرمايه‌گذاري موفق فقط با 5 ميليون تومان 
 
به پيشنهاد اين فروشنده‌ كه سال‌هاست در اين حوزه فعاليت مي‌كند فرش ايراني‌ هيچ‌گاه از ارزش نمي‌افتد. شما مي‌توانيد با 5 ميليون تومان خود يك فرش دستباف ابريشم تبريز، كاشان يا قم بخريد(البته فرش ابريشم قم شهرت بيشتري دارد و حرف اول را مي‌زند و چون تمام ابريشم است شايد با 5ميليون به سختي بتوانيد 6متري‌اش را پيدا كنيد)، با اين خريد هم شما از فرش و زيبايي‌اش استفاده مي‌كنيد و هم بعد از چند سال اگر تصميم به فروشش گرفتيد نه تنها ضرر نكرده‌ايد بلكه با قيمتي بالاتر از خريد مي‌توانيد آن را بفروشيد. با توجه به اين‌كه قيمت فرش دستباف ايراني سال به سال بالا مي‌رود، اگر شما فرشي را امروز با قيمت 5 ميليون بخريد و استفاده هم بكنيد، البته نه اين‌كه مدام زير پا باشد و كفش بخورد، چند سال بعد با توجه به تورم و افزايش قيمت، مي‌توانيد با قيمتي حدود 8 ميليون تومان آن را بفروشيد. سرمايه‌گذاري خوبي است، نه؟
انتشار یافته: 567
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1390/08/18
5 میلیون که سرمایه نیست عزیزم!
پاسخ ها
سامان
Germany
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۷
سلام. من شرکت بازرگانی دارم. پارسال دوستم بهم زنگ زد و کلی گلایه که کار واسش نیست. یه پیشنهاد بهش دادم که توی یک هفته4/800/000 فقط سود خالصش شد. فقط 1 هفته. با 3 میلیونم شروع کرد. ما کار تو مملکت زیاد داریم. فقط کافیه از مهندسی معکوس استفاده کنید. ضمنا توی کار دستکش صنعتی هستم. سام صنعت ایرانیانم اسم شرکتمه. ضمنا هرکی بخواد روسری فروشی بزنه که سود بالایی داشته باشه من میتونم کمکش کنم.خوشحال میشم کمکش کنم.
saman.sm922@gmail.com
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
من یه فرمول میدم برید روش کار کنید با یه حساب سر انگشتی ظرف سه تا پنج سال میلیاردر میشید . تعجب نکنید و نخندید !
شما ده میلیون تومان دارید و اگه بتونید از طریق هر کاری فقط ماهیانه ده درصد بهش اضافه کنید یعنی در ماه دوم مبلغ ده میلیون تومان شما میشه 11 میلیون تومان و در ماه دوم یازده میلیون میشه دوازده میلیون و یکصد هزار تومان و به همین ترتیب شما ثروت هنگفتی رو می تونید انباشته کنید به شرطی که هر ماه فقط ده درصد به سرمایه اولیه اضافه کنید و این روند ادامه پیدا کنه سال سوم تقریبا یه میلیاردر خواهید بود .
زارعی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
میتونم یک پیشنهاد کاری با سرمایه 13 میلیون در اختیار کارآفرینان قرار بدم
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
سلام . من کلی ایده با سرمایه بسیار کم دارم براتون.......
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1390/08/18
خوب بود! منم تصمیم گرفتم ارشد نخونم و بزنم تو کار آزاد!
United States
14:35 - 1390/08/18
فقط اولی خوب بود بقیه ببخشیدا ببخشیدا مضخرفم ضخرف
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1390/08/19
با5ميليون ميشه 10 روز خورد و خوابيد و حالشو برد فقط همين
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1390/08/21
یه روش تضمینی سریع اینه که پنج میلیونو جلو آینه بزاریم سریع میشه ده میلیون آی کیف داره آی کیف داره
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1390/08/21
بعضی ها آنقدر اعتماد بنفسشون پایینه که را آسونپول درآوردن روهم بهشون میگی فکر میکنن تخیلیه بابا خلاق باش روشها رو عوض کن موفق میشی کاری نداره....
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1390/11/15
مثلا كيه كه كيف از جنس گليم بخواهد؟!
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1390/12/29
سلام سرمایه گذاری در فلزات و سکه طلا از همشون بهتره و زود بازده هست از راهنمایتون خیلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1391/01/15
راحب خلاقانه بودن طرح سرمایه گذاری بحث های زیادی هست.نظر من اینه برای یه کار معمولی مثل بسته بندی بهتره 5میلیون واسه کار هزینه کنی 5 میلیون واسه تقویت کار مثل بازاریابی و تبلیغات.بسته بندی کمی عمومی بود مثلا تا حالا فکر کردید بسته قند چقد از همون مقدار قند گرونتره؟ این نظریه توضیحات بیشتری داره اگه کسی مایل بود تماس بگیره تا تمام ایده ها رو باهاش در میون بزارم.نظریه های توی سایت خوب بودن . مرسی . 09351821498
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1391/04/02
من که یه میلیون دارم چیکار کنم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
یه ملیون و هشتصد بزار روش متور بخر
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1391/06/03
از سه سال پیش من از صفر شروع کردم حالا نزدیک پنجاه میلیون سرمایه دارم.(یه کارگاه تولیدی)با شاگردی شروع کردم.شعار من همیشه اینه :همت بلند دار که مردان روزگار، با همت بلند به جایی رسیده اند...
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
میشه بیشتر توضیح بدین
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
اینی که ای گفت ای الان یعنی چه ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
به نظر من ریموت با ریسیور روشنایی منزل بخر ببر تو خونه های لوکس نصب کن دوست من تو این کاره خیلی سود خوبی داره اگه خواستی به خودش زنگ بزن بپرس اینم شمارشه 09149712645 یا 09309258390
سینا شریعت
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
آفرین به شیوه ی تفکرت اینم داشته باشین بچه ها...
برو قوی شـو اگــر عـزم زندگــی داری
کـه در نظام طبیعت ضعیف پایمال است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
چه جوری؟ ب ماهم بگو
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1391/06/05
با سلام من نمي دونم چرا همه دنبال اين هستند كه با يك مبلغ كمي مثل 5 و يا 10 ميليون درآمد زائي كنند درآمد اين مبالغ انقدر نيست كه بشه يه زندگي يك نفره را چرخاند بايد آستين ها را بالا زد و دنبال يه تخصصي مثل مبل سازي ، كابينت سازي ،مكانيك خودرو،نقاش و صافكار خودرو ،غيره كه جزء نيازهاي روز مره بوده و هميشه بازار خود را دارد اقدام نمائيد در اين صورت سرمايه 5 و 10 ميليوني به كمكتان مي آيد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۶
آفرین
آمنه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۸
آفرین
حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
دوست من من کاریو سراغ دارم که با یک ملیون تومن میتونی شروع کنی سره دو سه ماه حقوقت تصاعد می خوره از همه مهم تر میتونی کارآفرینی کنیو آشناهاتم این کارو انجام بدن برای اولا روزی 3 ساعت کفایت می کنه ولی اگه کارت بیشتر بشه طبیعتا باید زمان بیشتری بگذاری.در صورت تمایل بهم میل بده.
www.he.sheikhzadeh@gmail.com
محمداردونی
United Kingdom
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
سلام چون نیما جان بعضی ها ندارن
مثلا من خودم چند دفه از صفر شروع کردم
ولی هیچ وقت ناامید نیستم خدا بزرگه
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1391/06/17
کسی هست که منو راهنمایی کنه ؟ من یه مغازه 90 متری دارم با 30 تومن پول نقد البته تا 6 ماهه دیگه میشه 50 تومن.من موندم که چه کاری بکنم.فست فود خوبه ؟یا فروشگاه ابزار یراق ؟چه شغلی جواب میده.
پاسخ ها
امیر علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
بنظر من اگه یه کافه یا یه فست فود بزنی خیلی بیشتر از کار های دیگه جواب میده دوست من .
ayhan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۷
فسد فود بهتره چون هم نسيه نداره هم نوسان نداره روز به روز هم خواهانش زيادتر ميشه
فرزاد
United States
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۹
فروشگاه پخش مواد غذایی ایده خوبی هست
milad
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۷
به نظر من بهترین کار با سرمایه ای که تو داری اینه که یه قهوه خونه بزنی.الان سود قهوه خونه بالای 70%.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
وست من بستکگی به جاش دا ره
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
سلام داداش من خودم فست فودی داشتم عالیه حداقل40%سوده ولی بلدی؟جاش کجاست؟بعدشم ابزار یراق هرچی سرمایه بزاری سال بعد همون جنس دوبرابر میشه یعنی سرمایت دوبرابر میشه.
فریبرز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
کدوم شهری
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1391/08/02
سلام خوانندگان محترم درسته در این زمان با 5 یا ده میلیون حتی نمی شود جایی رفت لیکن در محل زندگی شهری می شود در یک آژانس تاکسی تلفنی یک ماشین پراید خرید و مسافرکشی کرد یا تو کار تره و بار و سبزیجات با وانتی مشغول کار شد ناقابل ماهی دو میلیون با کسر هزینه ها یک میلیون برای خود آدم می ماند البته هر چیزی به عرضه و جدیت آدم بر می گردد و نیز تبار و والدین و دوستان خوب نه عکس آن یک دست هرگز صدا ندارد علامه دهر هم باشید باز محتاج این و آن هستید زیرا فرصت را تا غنیمت ندانید هرگز نمی توانید کاری کنید می توانید مواد غذایی و خوار و بار در سر کوچه راه بیاندازید و ... زیاد نوشتم ولی باز می گویم شرط اصلی همان فرصت اولیه است دانستی موفقی وگرنه بدبخت
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1391/09/16
سلام من 24 سالمه 5 میلیون دارم که اضافیه به نظرتون چیکار کنم سود بگیرم طلا بخرم؟ ارز؟ سکه؟یا چی....؟ راهنماییم کنید مرسی
پاسخ ها
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
اگه از نظر مالی مشکلی ندارید در زندگی روز مره خودتون پیشنهاد من خرید شمش طلاست که هر وقت بخواید پول نقده.
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1391/11/20
موافق حرفاتون هستم اما راه يك كم دور هستش
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1391/12/17
5 تومن موتورم بهت نمیدن
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1391/12/26
من3میلیون داشتم سال85.زمین کشاورزی اجاره کردم و شروع به کاشتن زعفران کردم.تا الان 60میلیون زعفران برداشت کردم و امسال حدود30تن پیاز زعفران دارم که با احتساب هر کیلو 2000تومان میشه 60میلیون که در کل 120میلیون میشه حدود20میلیونشو خرج کردم و بقیش همش سود بود.البته سختی زیادی کشیدم اما ارزشش رو داشت که پولم33برابر بشه.با پشتکار و توکل به خدا هرکاری رو میشه انجام داد.باخداباشید.خدا نگهدار
پاسخ ها
abolfazl
United States
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
kodum shahr hastid .momkene bishtar tozih bedid?sar reshteyi dashtid ? mamnun
آذراسماعبل زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۸
باسلام دویت عزیز خیلی دوست دارم بیشتر دراین مورد بدونم واقعا نیازمند مشاوره هستم سختی مهم نیست 09123253184
س.ن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
سلام . لطفا در مورد کاشت زعفران راهنمایی کنید میخوام این کار رو شروع کنم اما چیزی ازش نمیدونم ممنون میشم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1392/04/07
سلام من ده میلیون وام گرفتم اقساطش ماهی 400000تومان هست به نظر شما چه کاری میتونم بزنم با این سرمایه کم.تو شهر ما باربری نداره به نظرتون باربری میصرفه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
عالیه کدوم شهری؟
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1392/04/21
عزیزان با این تورم ما هر چی زور بزنیم باید هزینه هامونو جبران کنیم چی سود میمونه بنظره من بزن تو کاره خودکوشی که همش سوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
نياز مبرم به يك پزشك داريد به يك روانپزشك با تجربه مراجعه كن برات خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۲
یکی از عوامل بدبختی ما وجود افرادی مثل شما در جامعه ست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
حالم از آدمای نا امید بهم می خوره
ازرائل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
خدا بیامرز خودشو کشته برا شادی روحش فاتحه بفرستید
رشید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
چقدر کوتاه فکری الان بچه های است با سرمایه ی 20 هزار تومان توی اصفهان منظورم بچه هی 10 ساله کوچیک داره توی پارک لواشک میفروشه 1000 تومان میخره و 1500 یا 2000 تومان میفروشه روزی 20 الی 30 هزار تومان درامد داره ولی غرورش را زیر پا گذاشته اونوقت تو خودت را میخوای بکشی
به سلامت مزاحمت نمیشم به کارت برس
رامین
Netherlands
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
ایول به رشیددددددددددددددد
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
دوستان راست میگن
شما خودت برو خودتو خلاص کن تا بقیه رو از زندگی نا امید نکردی
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
سلام
از نظر قرآن هرکس خودکشی کند جزای او جهنم است
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
اولا دقت نکردید اون خودکشیه یا خودکشی؟ اشتباه نوشته یا منظورش خود کوشی بوده یعنی خودت بکوشی. احتمالا خودکشی بوده ولی شایدم خود کوشی باشه. اون خودکشی هم اگه باشه شوخی کرده.بعد از یه نظر یه بعد راست میگه دوره زمونه سختی شده برای کاسبی و تجارت شده . بعضی ها تو مرز جنون و خودکشین البته هیچ موقع نباید نامید بشن و دست به خود کشی بزنن. ولی موانع کاسبی و تجارت خیلی زیاده .هزینه ها مالیات گرونی تورم و ...خود گنده هاش کله گنده هاش موندن. البته انسان با امید و تلاش زنده است ولی دوره زمونه سخت و بدی شده مثل سی سال قبل نیست که از شاگردی هم به جاهای خوب و بالا برسی. خیلی سخت شده. در کل هم نباید از پولهای کم انتظار سودهای بالا داشت . پول کمه.بعد که نمی خواهیم غیر حلال کار کنیم. گرون بفروشیم و .... به سود معقول راضی نباشم و ...با اینکه این دوره زمونه حلال حرام قاطی شده . کاسبی کردن تجارت کردن و حلال و حرام کاسبی و تجارت کردن واقعا سخت شده. بعضی وقتها هم ادم نمیدونه چی چه کاری حلال حرامه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
سلام من هشت ملیون وام گرفتم چ کاری بکنم که هم بتونم زیادش کنم هم قسطاش عقب نیفته
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1392/04/23
توی ایران سرمایه سرگردون زیاده توهر کاری بری قبلا گندش در اومده و از اون طرف هم کاهش ارزش پول و تحریم و رکود اقتصادی و تورم و غیره و تواین اوضاع هم تا بیایی یه کاری شروع کنی هزار رقم مالیات و کوفت و دردسر میاد سراغت پس همون بهتر که پولت رو بذاری تو حساب سود ناچیزش بسنده کنی یا بزاری از ایران بری خلاص شی !
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1392/05/01
دوستان من 50 میلیون پول دارم...
اونایی که میخوان با من شریک بشن ایمیل بزنن

ساکن بندر عباس هستم و تو بازار بندر و دبی و تایلند آشنا دارم و میتونم با سرمایه ای نزدیک به 100 میلیون وارد کاره صادرات واردات بشم...البته اگر کسی باشه که شریکمون بشه...
اینم بگم که کلی آدم با تجربه و کاکشته دورو برم هستن و ضرر کردن تو این کار خیلی کمه.
اگر شراکت میکنی ایمیل بزن تا طرح توجیهی بدم.
پاسخ ها
شهریار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
سلام. از طریق جیمیل بهتون میل زدم. لطفاً چک کنید.
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
سلام داداشم خسته نباشی ازت یه راهنمایی میخواستم اینم شمارمه لطفا یه تک بزن با هم اشنا بشیم
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
واردات خیانت به هموطنان است.
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
سلام داداش لطفا میشه بیشتر توضیح بدین اینم
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1392/05/03
فقط باید کار کرد واقعا اگه روشو داشتم با 5ملیون خیلی کارا میکردم فالوده فروشی.باقالی. کبابی یا همون جگرکی.شغل اینجوری زیاد یا میوه فروشی پرتقال هندونه. کاشکی روم میشد این کارارو کنم هندونه میخره کیلو 100تومن 500میفروشه بابا کار زیاده اینا مثال بود یا ضایعات یکی از پولساز ترین شغلاست یا سمساری بستگی داره کار زیاد ولی باید تلاش کرد زیاد
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1392/05/09
شاید شما جوونا الان نمیتونید با 5 میلیون کار کنید یا به قول بعضیاتون بذاریش جلو اینه یا تو ده روز کلکشو بکنی شما پهلوونا عادت کردین به خوردن خوابیدن یه روزی اگه من 500هزارتومن داشتم هزارتا کار میکردم روی حرفم باشماس اگه دنبالش باشین گیرتون میاد کافیه غرورتونو بذارین لب حوض...
پاسخ ها
جوون محتاط
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۰
درود، حرف های شما خیلی به دل نشست. ممنون از صداقت شما......
محراب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
دمت گذم
United States
13:47 - 1392/05/17
با 30 میلیون چه کار مطمئنی میشه راه انداخت ،سود کم اما مطمئن
پاسخ ها
majid
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
be man email bezan. mitunim baham sharik shim,tozihate bishtar dar email. pashimun nemishi. faghat hamino begam ke mitunam sali 60 % behet sud bedam
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
فقط بوقلمو پرورش بدی
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
مزون بهترین کار براشما خانم هاست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
هیچی
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1392/05/19
با سلام.
دوستان من حدودا 10 تومن سرمایه دارم به نظر شما چه کاری میتونم انجام بدم که سوداور باشه؟
پاسخ ها
majid
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
mitunam ba 10 tomane shoma har 4 mah 2 meliyoon behetun sood bedam. behem email bezanin
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1392/05/24
والا من 10 تومن داشتم میخواستم یه کافی نت بزنم تو محلمون چون هیچ کافی نتی هنوز اینجا زده نشده رفتم برا مجوزش اولین شرطش این بود که باید حداقل 30 سال سن داشته باشم و متاهل باشم من 25 سالمه و مجردم نمیدونم حالا باید اینکارو ببوسم بزارم کنار عایا؟
خیلی به این کار امیدوار شده بودم این چه قانونیه عاخه
پاسخ ها
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
سلام دوست عزیز
شما میتونید مجوز رو به اسم کسی بگیرید که یک اعتماد 2طرفه بینتون باشه(چون ممکنه در حین کار مبلغی جابجا بشه مثلا یک فقره چک کشیده بشه) میتونید مجوز رو به اسم پدر بگیرید
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
عزیز من جمهوری تهران کافینت داشتم.با 12 م شروع کردم سال90.بد نبود مشتری زیاد بود ولی تهران یه خونواده معمولی 2 تومن خرج ماهیانه شه.کار شیکیه ولی سود کم.سر خیابون روسری بفروشی سودش بیشتره.اگه خدمات کامپیوتری و کپی بزنی بهتره سال 93 بدون احتساب پول پیش مغازه با 10 تون میشه زد.بهتر از کافینته
United States
16:51 - 1392/05/26
با سلام

من ایده دارم ! هرکس خواست به من ایمیل بزنه صحبت کنیم !

مدت شش ماه

حد ضرر 20 درصد

در ضرر سهم ندارم !


سود مورد انتظار 5 تا 10 درصد ماهیانه

سهم از سود 50 درصد


fxbmo@ymail.com
پاسخ ها
یوزارسیو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۳
با سلام منم همه این نظرا رو خوندم و می دونم درد همه این همکیشانم چی هست و خواهد بود. به نظر بنده عزیزی که می خوای کافی نت بزنی این کار ارزششو نداره درسته که موقعیت محلتون به اون می خوره که بتونی این کسب و کار رو راه بندازی ولی من 11 ساله که این کارو دارم ولی ازین کار پر اذیت تر نیست که نیست باور ندارین می تونید بهم ایمیل بزنید تا اختلاط کنیم و راهنمایی کنم ولی عزیزا اینو در نظر بگیرند که آینده شغلیتان را هم در نظر بگیرین که همه تو خونشون دیگه اینترنت دارن و می تونن همه کاراشونو راه بندازن ssxx_oo@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1392/05/29
سلام دوستان
من در يك شركت مشغول به كار هستم براي اينكه درامد خودمو بيشتر كنم يه كاسبي راه انداختم البته با سرمايه بسيار كم و با همت زياد.
كارشم زياد سخت نيست.رفتم چند تا كارتن ژيلت با چند بسته رنگ مو جديد گرفتم و پخش كردم الان كاسبيم بهتر شده با روزي 2يا3ساعت كاركردن ماهي 800 تومن دارم.سرمايه اوليه من 1 ميليون تومنه.
پاسخ ها
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸
سلام.لطفا جزییات این کار رو اگه زحمتی نیست برام ایمیل کن.متشکر
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
سلام. اگه زحمتی نیست جزییات کارتونو واسم ایمیل کنید. ممنون
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
سلام. اگه زحمتی نیست جزییات کارتونو واسم ایمیل کنید. ممنون
mojtaba_ghatreh2@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1392/06/01
باسلام وخسته نباشید .من پارسال با مبلغ 3میلیون کارکردم یک تولیدی کوچک ساخت فیلتر هوای پراید وپژو زدم الان هم دارم کار میکنم وخدارو شکر میکنم . اونایکه میگن پول رو بذار جلو اینه دوبرابر میشه .یا بهت موتور نمیدن اینجور ادما نه پولدارن ونه کار میکنن از بس بیکاری کشیدن این حرفارو میزنن.برید جلو وببینید .باتشکر
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۳
اگر لطف کنید بگید چجوری کارو شروع کردید ممنون میشم تا از تجربیاتتون استفاده کنم.تشکر
akam
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
اگه لطف کنین بگین ازکجاوچجوری شروع کردین وبگین کل هزینه بابت راه اندازیش چقدی شده ممنون میشم خداقوت...
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
سلام ممنون میشم درمورد کارتون منو راهنمایی کنید اگه لطف کنی شماره تماس به من بدی ممنونت میشم
ابوالفضل
France
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
سلام.من دنبال کار تولید فیلتر هوا هستم و تبلیغات زیادی دیدم میترسم کلاهبرداری باشه لطفا کمکم کن و بهم مشاوره بده
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1392/06/03
در همه این حرفا همش ناامیدی دیده می شه بغیر از اونایی که شغل خوب یا عادی پیدا کردن ولی با این حرفا نمی شه کار پیدا کرد. در کل من می گم همه باید بفکر کاری باشن که بعدها ازش پشیمان نشن و بتونن ادامه بدن و مخارج زندگیشونو براحتی پیدا کنن . این هم در این بهبهه زمانی کشورمان که تحریم های اقتصادی بر روی قیمت وسایل و خودرو و مسکن و ... تاثیر خیلی بدی گذاشته نمی دونم بکجا آباد می ریم . خدا به همه این جوانان و مردم کشور رحم و معجزه ای بکنه تا بتونیم از زیر این مشکلات سالم و با آرامش و راحت زندگی کنیم . انشااله
پاسخ ها
ebi
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
جون مادرت ماروهم راهنمایی کن
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1392/06/03
من با 9 مىلون. تومان طى مدت 10 ماه تونستم پولمو به 30 مىلون برسونم اما باکمى تلاش
پاسخ ها
mj
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۵
با سلام.لطفا برایم ایمیل کنید به من بگید که چه کار کردید.
زی ری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
چیکار کردی؟
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۳
میشه لطف کنید بگید چطور؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
چجوری داداش
akam
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
میشه بگین چجوری ؟مرسی
nazi
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
میشه بگید چه کاری ؟
حسن
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
سلام میشه بگید چطوری؟راهنمایی کنید اگه میشه
faeze
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
سلام خوبین خسته نباشین ؟ اگه میشه راهنمایی میکنین چطوری موفق شدین ؟خیلی محبت مبکنید اگه بگید .ممنوونم
ef
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
اگر امان دارد ميشه بفرماييد چطوري اين كار را انجام داديد؟
said
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
بابا جادوگر...
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
آفرین نابغه
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1392/06/07
**توجه**توجه**
من یه کاری سراغ دارم که اصلا سرمایه نمیخوادو درامدشم میلیاردی!!!!!!!!!
حتما میگین چی؟؟
نه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
فقط تجربه+وقت وتجهیزات میخواد(بیل-کلنگ صحرایی و...)
اونایی که تو این کارن می دونن چی دارم میگم؟؟!!!!!!!!!!!
بیفتین تو این کار که بهتراز این نمی تونین کاری گیر بیارین...
هر کی ‍پسندید یه ای ولا لااقل به خودش بگه!!!!!!!
پاسخ ها
mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
اقا این تجهیزاتیکه میگی آخه خیلی سرمایه میخواد.(دستگاه طلایاب میدونی چنده؟)
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1392/06/11
سلام به همگی.میدونم شما هم مثل من تمام وقتتون شده فکر کردن در مورد اینده و کسب درامد خوب. من تا حالا 2 بار مغازه زدم و چندین بار هم دست فروشی کردم و با ماشین بابام هم مسافر کشی کردم . همه این کار ها رو انجام دادم تا بتونم پول جمع کنم و وام بگیرم و بزنم تو کار ساخت و ساز . ولی نشد که نشد.
همسایه ما یکی از بزرگترین پخش پوشاک در اهواز رو داره. این بابا برای اینکه پسران خودش رو بیاره تو این کار بهشون یه مقدار جنس میداد که دست فروشی کنن تا راه روش فروش رو تا حدی یاد بگیرن والان پسر بزرگ این خانواده مسئولیت خرید اجناس از خارج کشور رو داره و پسر دوم فروش اجناس و پسر سوم مسئول انبار چیدمان شمارش و چک هاست + چند تا کارگر.
میخواستم اینو بگم بدون تجربه هیچ کاری نکنید. از الان شروع کنید به کسب مهارت و تجربه برای شغلی که دوستش دارید تا بتونید با سرمایه خودتون وارد این کار شوید.اینو هم بگم پولتون رو به هیییییییییییچ کس ندین .
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1392/06/12
پرورش قارچ,شترمرغ,ماهی,مرغ,گاو,گوسفند,گل های زینتی,میوه های گلخانه ای,باغداری,تولید داروهای گیاهی(پرورش گیاهان دارویی),تولید قطعات خودرو,عقد قرارداد با شرکتهای خصوصی و فروش ایده های خلاقانه خودتان
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1392/06/25
قم پوز در نکن.هزینه عروسی من سر از 80 میلیون در اورد 5 میلیون کادو گرفتم
پاسخ ها
ebi
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
من با5ملیون عروسیم تموم شد ق م پ و ز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
هههههههههههههههههههههههههههههه
م ح
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
خوب اگه نداشتی پس چرا 80 خرج عروسی کردی که حالا ناراحت 5 تومن کادو تی عقلت کمه دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
چه فامیلای خسیسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1392/06/25
من 5 میلیون تومان سرمایه دارم البته مغازه پدرم هم خالیه و آماده کار اگر کسی ایده پر سود و بدون ریسک داشت من مشتاق شنیدنم
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
سلام مغازه پدر شما چند متره؟
majid
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
maghaze kojast? behem email mizanin?
-
15:40 - 1392/06/26
سلام بچه ها من خواستم بگم من میتونم با 5میلوین مغازه میوه فروشی بزنم راهمایم کنید با تشکر
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1392/07/02
خرید و فروش ماشین . 2 روزی 500 تومان سود میکنی. اگه اول کار ضرر کردی اشکال نداره چون هنوز تجربه نداشتی . بعد از 1 سال واسه خودت گرگ میشی تو بازار ماشین.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
با سلام
آيا بايد با صاحب نمايشگاه آشنا باشيم؟
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1392/07/02
سلام. بهترین کار تهیه و تولید فیلم هست. هم دست کم هست هم مافیاست. من خودم با زیر صفر شروع کردم ولی الان از بابت همین کا ظرف 2 سال حونه 200 میلیونی خریدم .
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
سلام میشه بگی چ جوری؟
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۷
سلام ..منظورتون فیلم وعکاسی عروسی هست؟ وکجا کارو شروع کردین
اکام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
چجوری؟
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
مگه میشه؟؟؟؟ چجوری؟؟ ایمیل کن لدفا
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1392/07/03
با سلام
من حدود15ميليون سرمايه دارم با يه مغازه در راسنه ي پارچه فروشان
ميخوام حوله -انواع روميزي- پادري- زير سفره -روفرشي دستمال جادويي-سفره هاي شيك-توكابينتي روپشتي وامثالهم.اولاديگه چه چيزهايي بفروشم دوما عمده فروشيهاي اين اجناس در تهران كجا هستند؟
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1392/07/12
همتون گشنه این بدبخت ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
اگه خودت گشنه نبودی که اینجا پیدات نمیشد
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
... واقعا اگه خودت نیاز نداشتی اینجا چه غلطی میکنی؟
United States
23:09 - 1392/07/16
یه مشت اوسکول نیشستن میگن چه کنیم چه نکنیم...بابا پاشید همت کنین و همه چیز ردیفه.پیشنهادهای جالبی دارم .مشکل اینه که مام همش میگیم این کار ریسکه فلان کار ریسکه.خوب همینه !!باید جرات داشته باشی.من خودم سال 85 با یک میلیون شروع کردم الان شکرخدا 700 دارم
پاسخ ها
behnam
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
سلام میشه من رو هم راهنمایی کنید یا بهتر بگم توی یه کاری با خودتون شریک کنید ممنون
روح الله حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۶
سلام، ببخشید میشه بگید چکاری رو شروع کردید؟
ممنون
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
سلام میشه راهنمائیم بکنی؟
ash1
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
سلام لطفا طرحتونو برام ارسال کنید مرسی
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
سلام دوستان.افرین روزبه موافقم باید همت کرد
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
اولا شر و ور نگو ثانیا احترام بقیه رو نگه دار
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
یعنی سالی ۱۰۰تومان به ما هم بگو چجوری ،این ایمیلمه s_a_tabatabaei61@yahoo.com
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
سال 85 یک میلیون داشته حالا 300خرج کرده 700 داره ایول 10 سال فقط 300 خرج کردی
-
13:15 - 1392/07/19
سلام من توقعم خيلي بالاست شايد يکم تخيلي بنظربياد.يه برنامه هايي توزندگيم دارم که 100ميلياردپول ميخواد!الان سرمايه کمي دارم100ميليون بيشترنيست کسي راهي براي من سراغ داره؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۳
خودکشی
majid
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
ba poolet harcheghadr ke hast har 3 mah behet 15 darsad sood midam. khodet hesab kon cheghadr mishe. age vaghean rast migi kheeili kara hast ke beshe ba in pool koli sood kard
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1392/07/27
سلام بهترین راه خود کشی است
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1392/08/04
مغازه خالي دارم اما سرمايه ندارم كه يه كسبي رو استارت كنم اگه كسي پايه است بسم الله
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۳
سلام میتونم بپرسم مغازتون کجاست؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۴
مغازتون کجاست وچند متراست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۴
سلام داداش اگه جای خوبی باشه من جنس دارم خیلی زیاد
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1392/08/11
من یک دفتر کار دارم با 40 میلیون قرض یک نفر ایده بده من چکار کنم 40 میلیون و پرداخت کنم و بتونم از دفترم استفاده کنم
پاسخ ها
amoo
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
به نظر من برو بده به یارو از 40 تومن بگذره
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1392/08/11
خیلی ممنون از مطالب جالبتون
1- ببینید چکاری میخواهید داشته باشی
2-برنامهریزی کن
3-اقدام کن
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1392/08/12
Niyaz be sarmayeye shoma hastam, koli kar mishe anjam dad,ashna ziyad daram niaz be sarmaye hast. mail bezanin
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
توکه اینقدر آشنا داری خوب اونا باهات شریک بشن چرا اومدی اینجا کلاه برداری کنی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
گل گفتی رضا جان
رامین
Netherlands
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵
رضا لایککککککککک
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1392/08/14
عرض ادب :از راهنمایی شما سپاسگزارم عنایت بفرمایید ایدهای بهتری پیشنهاد بدهید.
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1392/08/18
سلام من تقریبا15 تومان سرمایه دارم میخوام یه شغل که مناسب خانم باشه وباشکست روبه رونشم چی پیشنهادمیکنین؟
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۳
به نظرم شما برید تو کار محصولات سلولزی و ارایشی خودم تو همین کارم سودشم خوبه
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1392/08/18
سلام من 15میلیون سرمایه دارم میخوام تو تبریز کار پوشاک راه بندازم نظرتون چیه؟
پاسخ ها
علیرضا
-
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۲
برادر من ، من اهل تبریز هستم ولی ساکن تهران. تو تبریز پول در نمی یاد. ولی تا دلت بخواد آدم فضول و ناخن خشک داره. وقتت تلف نکن برو تهران یا کرج
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1392/08/20
من 8تومن دارم یه شریک میخام که باهم یه کارراه بندازیم.ساکن رشت باشه.اگرهم کسی کاری درنظرداره که با8تومن میشه راه انداخت راهنمایی کنه لطفا
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1392/08/21
به نظر من یه کالای پرسود که نیاز همه هستش رو انتخاب کنید وبا زدن یه دفتر بازرگانی و با بازاریابی خوب این کالا رو واسه اون کارخونه به فروش برسونید
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1392/08/22
به نظر من با 5 میلیون خیار و آناناس بخرین بهتره یا میگیره یا نمیگیره
United States
23:28 - 1392/08/22
من 25میلیون دارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1392/08/26
بچه ا همتون شام مهمون من پول هاتونم بیارید بگم چیکار کنید
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1392/08/29
منو در مورد شغل با سود بالا راهنماييم كنيد
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1392/08/29
سلام 100 ميليون سرمايه داريم مييخام بدم يكي كار كنه با سود ماهي 50% جايي رو معرفي كنيد هم معتبر باشه هم اين سودو بده
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
هاهاها حالت خوشه چ پر توقع
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1392/08/30
دوستای من نظرمن اینکه هرکاری روکه میخواین شروع کنین اول ببینین منطقه تون بیشتربه چی نیازداره برین دردکوچه وبازاروبشنوین بعدتمامی مراحل کارتون روسنجیده برین جلووکاری رو انتخاب کنین که مورد علاقتون باشه(شاگردی یادتون نره هرچه قدرم استاد باشین)موفق باشین ان شاءالله.
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1392/09/01
سلام
من حدود 50 تا 100 تومنی دارم(بسته به زمانشه آخه)
شراکتی کار میکنم
ساکن بانه هستم
پدرم تو کار صادرات وارداته
تا دلتم بخاد ایرانو عراقو دبیو چینو تایلندو... آشنا داره
اما می خوام خودم کار کنم
هرکی دوست داشت شریک بشیم خبرم کنه
kamel.tab@gmail.com
خوشحال میشم
پاسخ ها
افشین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
من میتوانم باهات کار کنم اهل گنبد استان گلستان هستم.اینجا از بانه هر چی بیاری میخرن09119968808 دوست داشتی تماس بگیر
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
زنگ بزن بهم من کاشانم محصولاتتو رد میکنم
saeed
United States
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
من میتونم در بحث فروش در بیرجند و زاهدان کمکت کنم در صورت تمایل به همکاری در خدمتم09156690118
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1392/09/02
سلام
من یه زمین 300 متری دارم که توش یه مغازه 30 متری و یه انباری داره ولی پول ندارم که ساخت و ساز کنم و مشارکت هم دوست ندارم میخوام اونجا کسب و کار راه بیاندازم ولی پول زیادی ندارم 3 یا 40 میلیون بیشتر ندارم
خلاصه این مکان اطراف شهرک اندیشه است البته داخل خود اندیشه نیست اطراف اونه نمیدونم چکار کنم کسی میتونه راهنمایی کنه جدیدا به کابینت سازی فکر میکنم ولی خیلی مطمئن نیستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1392/09/02
سلام
من یه زمین 300 متری دارم که توش یه مغازه 30 متری و یه انباری داره ولی پول ندارم که ساخت و ساز کنم و مشارکت هم دوست ندارم میخوام اونجا کسب و کار راه بیاندازم ولی پول زیادی ندارم 3 یا 40 میلیون بیشتر ندارم
خلاصه این مکان اطراف شهرک اندیشه است البته داخل خود اندیشه نیست اطراف اونه نمیدونم چکار کنم کسی میتونه راهنمایی کنه جدیدا به کابینت سازی فکر میکنم ولی خیلی مطمئن نیستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1392/09/03
سلام به داداشای گلم. من 2 سال پیش کارمو فقط با 8 تومن سرمایه شروع کردم الان 65 تومن پول دارم. یه مغازه لبنیاتی زدم و کلی سود کردم. فقط یادتون باشه اگه خواستین لبنیاتی بزنین جاش خیلی مهمه.. ایشالا همتون پولدار بشین....
پاسخ ها
ash1
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
فدای تو با این دل پاکت
ash1
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
انشاالله همیشه موفق باشی
نیما
United States
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
عزیزم خیلی گلی خدا بیشتر بهت بده
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
دمت گرم که مثه بعضیا فقط حرف نزدی وگفتی چکار کنیم انشالله میلیاردر بشی
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1392/09/15
من نمی دانم با پولم چکار کنم ماشین بخرم یا خانه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
ضایع این که پرسیدن نداره خوب معلومه خونه بهتره
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1392/09/18
عزیزان من هم 3 میلیون دارم میخوام یه کاری کنم که در کوتاه مدت توش سود داشته باشه . لطفا راهنمایی
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1392/09/21
سلام.من 5 میلیون تومن پول دارم گذاشتم تو یه بانک با سود 23% به نظرتون میشه از روش وام بگیرم بعد بزارمش تو یه بانک دیگه دوباره وام بگیرم؟!قسطاشم از رو سودش پرداخت میشه.اینجوری ظرف 4 سال پولم 2 برابر میشه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
حماقت نکن . سودش قسطش رو نمیده دختر .
مهندس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
سود وام همیشه کمتر از قسطش هست و اگر وام رو توی یک کاری نزنید که سود دهی داشته باشه فقط یه هزینه ماهیانه به خودتون تحمیل کردین . موفق باشید
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
تو برو دنبال شوهر پولدار بگرد از این خلاقیتا دوری بجویییی
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1392/09/23
قبل هر کاری خیلی تحقیق کنید
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1392/09/23
سلام من اهل اردبیلم لیسانس معماری دارم به کارهای اجرایی هم علاقه دارم حدود سه میلیون دارم تو یه شرکت هم کار میکنم ولی میخوام از شرکت دربیام سراغ یه کاره نونو آبدار بزنم در ضمن یه سوله 400 متری هم دارم لطفا راهنماییم کنید اینم ایمیلمه
aslani.davood@gmail.com
پاسخ ها
افسانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۶
پرورش قارچ گزینه ی خوبیه
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
قارچ بیچارت میکنه
هومن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۷
اگه دور از مرکز شهره مرغداریش کن
Poland
14:53 - 1392/10/07
سلام دوستان
من 5 ملیون سرمایه دارم زیاد نیست ولی میخواستم بدونم کسی کاری یا شراکتی سراغ داره که سود بالا داشته باشه
09375752121
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۸
با majid تماس بگیر
:d
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1392/10/08
من در خصوص تولید مایع ظرفشویی و دستشویی تخصص دارم اگه کسی سرمایه داره بسم الله سرمایه 50 م
پاسخ ها
kazem
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
من هستم
Iraq
14:16 - 1392/10/13
سلام به تمامی دوستان لطفا خوب توجه کنید من در کشور عراق مشغول به کار هستم و کارم کارشناس فروش دستگاه های صنعتی چینی ، ایرانی و ترکی هست از درآمدم راضی م شکر خدا گاهی 3 میلیون گاهی 6 میلیون ولی کار مستقل رو بیشتر دارم کارای زیادی رو تو کشور عراق میشه انجام داد مثلا آهن ضایعاتی بخری وارد ایران بکنی و یک طرح دیگه دارم واسه اونایی که تو گمرک آشنا دارن ایمیل بزنن کمی صحبت کنیم تو فیس بوک هم میتونید پیدام کنید
پاسخ ها
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
سلام میشه بهم ایمیل بزنی از کارت...مرسی
عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
گمروک اشنا دارم چون خودم گمروک فعالیت دارم
هدایت
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
سلام اقا مسعود،اگه میشه لطفا یه ایمیل بهم بزن یا زنگ بزن ببینم برا فروش عسل تو عراق یا جاهای دیگه اشنا داری کمکم کنی،سپاس
United States
01:53 - 1392/10/17
ولی به نظر من الان با پنج میلیون میشه ی کافه سنتی کوچیک زد که درامدش ده برابر بورس و این چیزاست
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1392/10/19
سلام.به نظر من بهترين وموفق ترين راه درامد تو ايران فروش مواد مخدر(شيشه وكراك و..)هست اونم به حمد خدا تا دلت بخواد مشتري داره!
به راستي چرا بايد تو جامعه اي زندگي كنيم كه بهترينهاي راه درآمد دروغ و كلك وخلاف باشه!!
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1392/10/29
سلام من سال 86 با 5700000 شروع کردم الان خالص 80 میلیون دارم خوبه به نظرتون
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1392/10/30
خاک بر سر همتون
پاسخ ها
شایان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
سلام چه کاربی دادا اگه میشه بهم کمک کن دادا
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1392/11/12
دوست من تو کار نصب و فروش ریموت با ریسیور کنترل روشنایی منازل کارخانه اداره و... هست
اگه خواستین با سرماییه کم یه کار داشته باشین باهاش تماس بگیرین تا راهنمایی کنه
عملکردش اینه که کل روشنایی ساختمان رو با ریموت کنترل میکنه ایشالله موفق باشید تلفنشم اینه 09149712645_09309258390 اسمش علیه بچه با مرامیه راهنماییتون میکنه.
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1392/11/19
سلام. چرا همه فقط در مورد اینکه چقد پول دارن نوشتن!؟
لطف کنید در مورد ایده و کارتون هم بگید نترسید ....!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1392/11/24
من یه ایده دارم ولی نمیدونم چیه لطفا بهم کمک کنید بدونم ایدم چیه
پاسخ ها
موج موجی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
من میدونم ایده ت چیه فقط کمکم کن بتونم بگم ایده ت چیه
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1392/11/25
یکی از بهترین کارها فروش خیار شور یعنی تولید آن و فروش به مغازه های سوسیس و کالباس فروشی است هیچی هم نمی خواد من از 200هزار تومن شروع کردم الان همونم ندارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
خيلي باحالي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
دمت گرم
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
دمت گرم خداییش کلی خندیدم
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
هی خدااا چقد خندیدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
eyvalllllll
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
هییییییییی واااااای
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1392/11/27
سلام به همه من 8 تومن دارم و میخوام انشاالله برم تو کار پرورش شترمرغ به نظر شما چطوره بهم ایمیل بزنید و لطفا منو از نظرای خوبتون دریغ نکنید همتونو دوست دارم و مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1392/11/28
من حدود 30ميليون دارم اما موندم چه كاري باهاش كنم
اگه كسي موردي باشه يا راهنمايي كنه يا چيز ديگه ايميل بزنه
mossafer_2007@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1392/11/28
سلام به همگی 12 تومان دارم چه کاری خوبه
پاسخ ها
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
ساندویچی
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1392/11/29
سلام به همه بیشترین سود بانکی روز شمار مال کدام بانکه ممنون میشم بگید
پاسخ ها
مازیار
United States
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
سلام...
بانک مهر اقتصاد روز شمار 23%
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1392/12/04
salam pedare man sale 80 ye zamin kharid 8 melyoon alan 600 melyoone inam karie ammma alan zamin gherooooone
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1392/12/13
سلام. من میخام پاییز نودوسه بادوستم مغازه گوشی فروشی بزنم شهرستانبناب. آش.
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1392/12/25
با سلام
بچه ها برای احداث سالن قارچ به 50 میلیون تومان پول نیاز دارم اگه کسی داره هم حاضرم شریکش کنم هم حاضرم با وثیقه مطمئن ازش بگیرم و سود خوبی بهش بدم . لطفا اگه مایل به سرمایه گذاری بودید با این شماره تماس بگیرید.09352943451. ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1392/12/26
من میخوام یه تولیدی نایلون تو شهرمون تو استان گلستان بزنم اما نیاز به سرمایه دارم
اگه کسی مایله سرمایه گذاری کنه بهم ایمیل بزنه
msmpesarakloo@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1393/01/12
با سلام خدمت دوستان.هر کس مایل بود در زمینه فروش تابلو فرش فعالیت داشته باشه تماس بگیره.با حداقل سرمایه.حتی کمتر از یک میلیون.من خودم تولید کنندم.پیشنهاد های جالبی دارم.09368293343
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1393/01/13
سلام دوستان
من سرمایه5میلیون تومان دارم بنظرتون چکاری میتونم باش انجام بدم که سودخوبی داشته باشه
برای راهنمایی باشماره زیرتماس بگیریید
09396070077
09103454013
ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1393/01/15
درود
من سرمایه 3 میلیون تومان دارم بنظرتون چکاری میتونم باهاش شروع کنم که درآمد متوسط داشته باشم شغلی هم ندارم و فعلا بیکارم
به کمک و راهنمایی شما عزیزان نیاز دارم با سپاس فراوان
09396070077
09103454013
ممنون
پاسخ ها
دهنوی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۴
سلام برو دنبال خرید کلی گیاهان دارویی و بعد بسته بندی کن و بفروش ادامه بده مطمئن باش در عرض 2 سال میلیاردر اگه نشی حد اقل پولت 200 برابر میشه بهت قول میدم
United Kingdom
14:06 - 1393/01/16
www.simsh.orq.ir
این سایت فروش کارت شارژه با امکان عضو شدن ینی زیرمجموعه من میشه و سود ناچیزی بهم میرسه هرکسی عضو بشه برای کاروکاسبی توی فروش کارت شارز بدک نیست فقط بعد از عضویت برای لینکتون دامین بسازین ادرسشو کوتاه کنین و اونو به هر نحوی که میشه تبلیغ کنین از چاپ مجله تا سایتهای آگهی همه جا تبلیغش کنین تا مشتریهایتون زیاد بشن و شاهد سود فروش خود بشوید سوالی بود بپرسین
saeedi2000@chmail.ir
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1393/01/17
سلام دوستان من 7میلیون پول دارم میخوام یه کاری باهاش راه بندازم ولی نمیدونم چه کاری خوبه اگه کسی نظری یا پیشنهادی داره به من ایمیل بزنه لطفا.koorosh.kabir57@yahoo.com
United States
19:40 - 1393/01/19
سلام من تخصصم لوله کشی سردوگرم وفاضلابه ودانشجوی کارشناسی تاسیساتم ولی بازار کارمون خوابیده اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم09156690118
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1393/01/23
سلام من تو کار ساخت قالب و تولید محصولات پلاستیکی هستم خوشحال می شم یه همکا یا شریک داشته باشم با شرایط سرمایه نزد خودتون یه محصول تولید کنید بفروشیم 09122901283
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
سلام میشه یه توضیح کامل در مورد کارتون و سرمایه اش چقدره به من بدی ممنون میشم.
United States
00:21 - 1393/01/26
سلام
دوستان عزیزم کار آزاد نیاز به تجربه داره هرکاریرو که شما فکرشو بکنید نیاز به تجربه داره شما میتونید با چند ماه وقت گزاشتن تو کار مورد علاقتون تو کارتون اوستا بشید اون موقست که میتونید سرمایه اندکتونو با تزریق تو کارتون چند برابر کنید...مشکل همه ما اینه که میخایم یه شبه میلیونر شیم...
United States
01:36 - 1393/01/31
با سلام من یه مغازه 80 متری در بزرگراه فتح دارم ، م خوام یه کسب کاری را بندازم ولی نمی دونم چیکار کنم البته سرمایه ام دارم اگه کسی خواست باهام شریک شه یا ایده ای داشت بهم ایمیل بزنه ممنون .
a.p.taherian@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1393/01/31
خيلي خوب ميشه اگه دوستان ب جاي اينكه بگن پولششون چند برابر شده ايده هايشان را بگويند چون روزي رسان خداست.
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1393/02/04
سلام.من در حال حاضر 29 سالمه و و وقتی این کار و شروع کردم دانشجو کارشناسی معماری بودم.پدرم توی کار فروش چوب بود تا زمانی که من یه سری تبلیغات رایگان توی اینترنت برای فروش پالت های چوبی گذاشتم خوب اوش فقط زنگ خور داشتم بعدش تونستم با یکی و دو تا شرکت بزرگ قرارداد فروش پالت دست دوم جهت خط تولیدشون ببندم الان توی این شغل کمتر کسی هست که من رو نمیشناسه و در ضمن سرمایه اولیه من یک لپ تاپ برای توی اینترنت رفتن بود اما الان از واحد مسکونی تا ماشین زیر پام رو از اون طریق خریدم.
از این و اون میخریدم به شرکتها میدادم اوایل نقدی بخاطره بنیه مالی پایین الان چکهای میلیونی.
موفق باشید نا امید شیطونه.
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1393/02/10
سلام دوستان .من کل مطالب رو خوندم ونظر خودمو میگم.
ببینید دوستای گلم موفقیت اتفاقی نیست همه ما آنچه امروز داریم نتیجه تفکرات دیروزمان است پس باید برای فردا خوب فکر کنیم.مهربونای من آدما دو دسته اند:شرایط ساز وشرایط پذیر.کسانی که شرایط سازند به دنبال کاری می روند که به آن علاقه دارند وهرروز به موفقیت دراون کار فکر می کنن وبا تلاش فکری وجسمی نتیجه هم میگیرند.اما انسان های شرایط پذیرفقط دوس دارن دستوربگیرن ودریک اداره حتی به عنوان آبدارچی مشغول به کاربشن ویک حقوق مشخص ماهانه بگیرند.
دوستان من آنچه درون ما رخ می دهد اتفاقات بیرونمان را شکل می دهد پس برای شروع یک کسب وکار اول باید درون خودمون رو تغییر دهیم .علایق خودرا بنویسید کارهایی که دوس دارین وبه نظرتون منطقی میاد روی کاغذ یاداشت کنین وبعد از برسی های زیاد یکیش رو انتخاب کنین وشروع کنین.سخت ترین مرحله روشن شدن مسیر هست وتمام.من سال 85خدمتم رو تموم کردم اومدم خونه ودیدم فقر تو خونه موج میزنه نه پولی نه خونه ای .خانوادم خیلی فقیر بودن.منم رفتم دنبال کارگری...........شیرنی پزی . سوپرمارکت .جوشکاری . مرغداری و.....اما موفق نشدم تا اینکه یک روز یک اتفاقی افتادو درون من تغییر کرد .الان خدارو شکر وضعیت مالیم عالیه.
هرشخصی دوست داشت دلایل موفقیت منو بدونه بهم ایمیل بزنه شاید تونستم کمکش کنم. اینجا نمیشه تایپ کرد طولانیه.ازمدیر سایت هم تشکر میکنم
سرمایه شروع من 50هزارتومن مالی وجرعت وریسک پذیری زیاد بود.
mehdi.ramazani63@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1393/02/10
سلام ذوستان
من اولین بار با دو سه میلیون شروع کردم، حدودا 8 سال پیش. به ترکیه پسته میبردم تو بسته بندی های فله ای الان کارگاه دارم و تو بسته بندی های کوچیک تولید و علاوه بر ترکیه به دیگر کشورهای اروپایی صادر میکنم و افتخارم اینه که الان یک میلیاردخودساخته هستم.
موفق باشید
پاسخ ها
شیری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
با سلام.تو این زمینه از شما مشورت میخوام با تشکر9379918737
lمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۹
سلام میشه در مورد کارتون منو راهنمایی کنین ممنون میشم .mghorbani002@gmail.com
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
سلام میشه منم راهنمایی کنی
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
سلام منم هدف از کارم همین کار شماست میشه راهنمایی ام کنید.انشا... موفق تر باشید
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
سلام دوست عزیز.من شزایط کار شمارو دارم میتونی یه راه ارتباطی به من بدی تا ازت مشورت بگیرم؟
محسنم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
باسلام برای بسته نیاز به مجوز داره ازکجا
س.ن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
سلام . لطفا در این زمینه را هنماییم کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1393/02/10
سلام. من حدود 150 تا سرمایه دارم که میخوام بزنم تو یه کار زود بازده. بیشتر بهم میگن بزن تو کار فست فود تو تهران. نظرتون چیه؟ کسی که خودش این کارو کرده به نظرتون کجاها تو تهران میشه با این سرمایه همچین کاری زد؟ یه سری شرکت های مشاوره هم هستن که ظاهرا تو این زمینه مشاوره میدن از انتخاب جا تا راه اندازی تا دکور و تبلیغ و .... میخوایتم نظرتون رو بدونم. کسی فکر یهتری به نظرش میرسه خوشحال میشم باهام در میون بزاره.
پاسخ ها
دهنوی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۴
سلام برو تو بورس سهام بخر
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1393/02/14
باسلام من چندی پیش هسرم براپر سرطان ریه از دست دادم باکلی مشکل با4فرزند اما هرگز تانفس می کشم نامیدنخواهم شد 9م دارم امانمی دانم به چکاری دست بزم لطفان هموطن عزیزم مرایاری کنید ممنون
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
۹میلیون که که هزینه خوردو خوراک فقط ۶ ماه برای ی خانواده ۵ نفره هست! سریع بفکر باش .هر کاری شد بزن.ی اسنک فروشی بزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
بزن تو کار خياطي-آرايشگري
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
بزن تو کار ساندویچی
سوالی هم داشتی به خودم بگو
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1393/02/14
سلام به همگی
من یه جون سی ساله هستم که حدود پنجاه میلیون سرمایه دارم دنبال کسی هستم بتونم باهاش تو یه کار مطمئنی شریک شم
ممنون 09126029960
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1393/02/15
سلام ب همه دوستانواشنایان... بنده با10 سال سابقه کاردرامورفنی واجرایی و3سال نظارت برامورساخت وتولیدفاز1مرزی یکی ازشهرستانهاوساختمون سازی فعالیت دارم خودمم کارشناس عمرانم لطفااگه کسی هست که قصدب همکاری داره بااین شماره تماس بگیره 09368814511 درخدمتیم
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1393/02/15
سلام دوستان همه گفتن منم میخام بگم دردمو .
من یه لیسانس بیکارم و متاهلم با 2 تا هم فرزند هیچ سرمایه ندارم پول هر روز رو همون روز خرج میکنم به سختی خیلی زیاد زندگیم میگذره
ایا کسی هست که بهم کمک کنه و بگه چیکار کنم کارگری کردم و ابدارچی هم شدم بازم خرج زندگی در نمیاد . خیلی ممنون میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۰
هم کارگری و هم آبدارچی، کار کردن برای مردم....ببین چطور میتونی برای خودت کار کنی...
United Kingdom
20:04 - 1393/02/16
کسب درآمد در مسبی
هديه عضويت در مسبي از 5 ارديبهشت تا 31 ارديبهشت: در هنگام فعال شدن حساب شما مبلغ 10000 ريال به حساب شما در سايت افزوده می شود.
توضیحات بیشتر در لینک زیر:
http://www.masbi1.ir/orderwork.aspx?rgm=172839
United Kingdom
18:02 - 1393/02/18
با سلام اینجانب جهت واردات خودرو به 150 الی 200 میلیون سرمایه نیازمندم یا به صورت شراکتی یا به صورت قرضی لذا خواهشمندم شرایط خود را جهت همکاری فقط اس ام اس کنید تا توضیحات کامل را به عرض برسانم.
09367833073
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1393/02/24
سلام
من ساکن تهران هستم 20 سالمه و میخوام هرچه زودتر پولدار بشم یعنی حداقل تو 3 سال حداقل یک میلیارد داشته باشم سرمایم نهایتش 5 میلیون تومنه اگه کسی بود منو معرفی کنه به یه کاری یا کلا بگم بهم کمک کنه خیلی لطف کرده لطفا بهم ایمیل بزنید
arashsahar7@gmail.com
دوستان منتظرتونم من به آینده زیاد امیدوار نیستم ولی دوستان این 5 میلیون قرض بهم داده شده لطفا کمکم کنید منتظر ایمیلاتونم
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1393/02/25
پارچه سرای با 10 میلیون نظرتون چیه ؟>
پاسخ ها
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
عالیه فقط تجربه داری؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1393/02/26
سلام.من میخوام یه مغازه لوازم ارایشی بهداشتی بزنم و تجربه هم ندارم اگر کسی هست ک تجربه داشته باشه لطفا ازتجربیاتش دراختیار منم بذاره.ممنونsaeeed051@gmil.com
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1393/03/18
من 10 میلیون پول دارم نمیدونم چه کاری راه بندازم که سود خوبی بده این بانکهای مزخرف که سود درست وحسابی نمیدن ترو خدا منو راهنمایی کنید.
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1393/03/26
تن تاک بخرین مشکلاتتان حل حله
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1393/03/31
منم دو تا اتاق دارم که نمیدونم توش چه کاری میشه زد .چون مسکونیه و در ضمن مستاجر نمیخوام و میخوام کاری توی اون راه بندازم که هم بازار خوبی داشته باشه و هم راحت بشه فروخت.دوستان نظری ندارن؟
پاسخ ها
رسول
United Kingdom
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
داداش قارچ پرورش بده سرمایه هم نمیخواد سود هم عالی
ابی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
قارچ ن ننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
yosef
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
اصلا تو کار قارچ نرید من خودم 2 سال بودم اصلا بازده نداره؛تولیدی رو شروع کنید که جنستون اگر فروش نرفت بتونید نگه دارید و خراب نشه
Germany
01:03 - 1393/04/02
دوستان اگه کسی میخواد شریکی یه کاری توی خونه انجام بدیم و فکر وایده ای داره بگه.من یه خونه دارم که کسی توش زندگی نمیکنه.بیایید یه کسب و کاری شروع کنیم.یا منو راهنمایی کنید.
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1393/04/03
سلام
من 10میلیون را ماهانه500هزار سود میدم
هرکس خواست تماس بگیره
09137009100
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1393/04/15
سلام ... 15 م سرمایه دارم ... چون مدرک مربیگری بدنسازی دارم تو فکر زدن باشگاه بدنسازی بودم ولی سرمایم کمه .... اجاره یا رهن مغازه زیر پله هم که خیلی بیشتر از این حرفاست ... کسی نظری نداره ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1393/04/16
ارایشگاه بزنین سرمایتون هم یه قیچی
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1393/04/20
سلام به همگی .به نظر من کارهایی که با سرمایه های کم مثل 2 یا 5 میلیون کرد یکی کارهای خدماتیه. یعنی درکل کارهایی که نیاز به تخصص شما داره و با این سرمایه میشه وسایلش رو تهیه کرد یا حداقل پول پیش وسایلش رو داد و باقیش رو قسطی کار کرد. کارهایی مثل تعمیرات برق اتومبیل،تعمیرات کولر ماشین و ...
کارهای دیگه فروشندگیه، مثل پخش اجناسی که در سوپر مارکتها فروش میره که باید سعی کنید جنسی که میارید این خصوصیات رو داشته باشه:1- چون شما سرمایه تون کمه و در بازار رقابت زیاده مجبورید با بعضی مغازه ها به صورت اعتباری و نسیه کار کنید پس سعی کنید جنسی که میارید ارزون باشه و هر سری که فاکتور میدید به مغازه دار حتی اگر سفارشش زیاد باشه مبلغ فاکتورتون سنگین نشه .2- جنسی رو بیارید که گردش زیاد داشته باشه یعنی جوری نباشه که وقتی جنس رو به مغازه دار دادید تا سری بعدی که میرید هنوز جنستون رو نفروخته یاشه البته این موضوع واسه دوستانی که در شهرهای کوچک میخوان کار کنند مهمتره.3- جنسی رو بیارید که حداقل 30 درصد واسه شما سود داشته باشه تا سریع رشد سرمایه داشته باشین. 4 - جنسایی رو بیارید که حجمشون کم باشه و شما در شروع کار نیاز به هزینه اجاره انبار و این چیزها نداشته باشید و بتونید حتی توی اتاق خونتون هم نگه دارید.اینها تجربیاتی بود که من خودم به کار گرفتم و جواب داده و خواستم در اختیار شما قرار بدم تا ان شاالله شما هم موفق بشید.
با آرزوی پولداری همه دوستان
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1393/04/24
سلام
من پنج میلیون سرمایه دارم می خوام باهاش یه کار با سود مناسب راه بندازم.
نیاز به یه ایده ی واقعی و عملی دارم.
اگه کسی هست و راهی سراغ داره یه لطف کنه و بهم ایمیل بده.
با کمال تشکر.
hamidrezasayyady@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1393/04/27
با توجه به حضور آقای روحانی، امثال بورس، پربازده ترین گزینه سرمایه گذاری هست
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1393/05/09
سایت جالبی هست من هم نزدیک به 20میلیون پول دارم تخصصم آنارشیشه هست ولی میخوام بزنم توکاتولیدی لباس وچگونه. به نظرشما خوبه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1393/05/16
سلام به همگی
میخواستم بدونم اگه با 10-12میلیون یه مغازه لبنیاتی بزنم بهتره یا فروش لوازم موتورسیکلت؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید تجربه هم ندارم/
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1393/05/23
داداش کار تخصصی مثلا فقط پوشاک کودک انجام بده. همه چی نیار
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1393/06/04
با سلام
خیلی سایته خوبیه منم10تومان وام گرفتم می خوام برم تو پخش
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1393/06/07
اگه وسیله داشته باشی که کارپخش راانجام بدی میتونی تخمه باکیفیت و تفت داده تنی ازتولیدکننده از شهرخوی یاکرمانشاه بگیری وبه سوپری هاباقیمت کمتراز عمده فروشها بفروشی.تخمه کانادایی کیلویی5500میخری عمده فروشهاکیلویی8000تا8500میفروشن تومیتونی باکمی ارزانترفروختن مشتریهای زیادی داشته باشی سود خوبی هم ببری.بعدازمدتی میتونی خودت عمده فروشی بزنی وکارخرده فروشی هم داشته باشی .قطعاسودکلانی میکنی.فقط باید تداوم داشته باشی شاید اوایل بازارت خوب نباشه امادرست میشه.ایرانی سربلندباتفکرمثبت .برقله ارزوهایتون میبینمتون
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1393/06/16
سلام د.ستان با8میلیون چیکار میتونم بکنم؟
پاسخ ها
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
داداش یه ایمیل بزن بهم تا بهت بگم به خیلی چیزا بستگی داره
ebi13704@yaho.com
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1393/06/27
سلام من از اول نوجوانی کار کردم چندین شغل بلدم اشپزی الکترونیک کشاورزی و خرید و فروش تره بار ولی بد شان سی اوردم سرمایه خود را از دست دادم و حالا دارای 100 ملیون بدهی هستم اگر مقداری سرمایه داشته باشم در خودم توانائی میبینم جبران بکنم لطفا راهنمای بکنید چه کاری انجام دهم که در یکسال 100 ملیون بدهی خود را بدهم
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1393/06/29
باسلام وعرض خسته نباشید به عزیزان مشاور

بنظر شما با 70میلیون تومان چه کاری راه بیندازم که سودآورباشه درضمن من هیچ سابقه ی فروشندگی ویا پیمانکاری ندارم ممنون میشم ازراهنمائیهای برادرگونه عزیزان
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1393/07/14
سلام به همه دوستان من در يكي إز بهترين خيابان هاي شلوغ و مركزشهر أهواز داراي يك ملك بسيار با أرزش با موقعيتي عالي تجاري وإداري هستم و نياز به شخصي دارم به منظور سرمايه كذاري ومشاركت جهت ساخت ضمنا أين ملك داراي فروشكاهي سه بربا٢٥٠مترتجاري قابل كسترش تا ٧٠٠ متر مي بأشد و و اماده هركونه بيشنهاد شراكت با فروشكاههاي بزرك وزنجيره اي و توليدكننده و غيره ميباشم ضمنا أين ملك داراي ٢سند٦دانك ميباشد وداري ١٥٠٠متر تجاري و١٥٠٠اداري كه به صورت يك باساز قديمي ميباشد در هر صورت خوشحال ميشوم همكاري نمايم ضمنا اول به فكر سود شما هستم بعد خودم لطفا جهت اطلاع بيشتر و توضيحات كاملتر باشماره٠٩١٣٠١٣٢١٣٢تماس بكيريد.
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1393/07/22
من با مدرک لیسانس دو ماه تابستون رفتم کارگری،8 صبح تا 8 شب زیر آفتاب،ولی حالا پولمو نمیدن،هیچی دیگه دعا کنید بدن،خدافظ شما
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1393/07/24
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز با تجربه. من دارو ندارم6ملیون ازتون کمک و پیشنهاد میخوام که چه کاری میتونم انجام بدم سود خیلی زیاد برام مهم نیست فقط کار مدام باشه. ممنونم
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1393/08/03
سلام
الان بهترین فصلیه که سیفیجات بخرین انبار کنین بعد زمستون بکشین بیرون بفروشین...یه سردخونه نزدیک شهر خودتون پیدا کنید و ...
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1393/08/05
من2000متر گلخانه دارم با تمام امکانات بنظرتون از کجا و چطوری شروع کنم و چقد سرمایه واسه شروع لازمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
5 میلیون توی این فصل
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1393/08/07
سلام دوستان من ۹م پول دارم لطفا راهنمایی کنید به چه کاری بزنم ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1393/08/15
سلام دوستان، یک پیشنهاد عالی دارم
کتب پزشکی اورجینال که به صورت زبان لاتین وارد میشود بسیار گران میباشد، از این رو چند تا از دوستان به سایتهای مربوطه مراجعه میکنند و صفحه صفحه انرا کپی میکنند به عبارتی افسد میکنند. یعنی شما که پزشک باشید جهت تهیه یک کتاب اورجینال شاید 6 یا 10 برابر افسد (کپی) همان کتاب باید پول بپردازید. این کار در کشور ما جرم محسوب نمیشود بلکه تشویق هم میشود و از بابتی ارز نیز از کشور خارج نمیشود،
دوستان این کار فوق العاده پر سود بوده ازطرفی چون مشتریان شما پزشکان هستند پول خوبی در این حرفه میباشد.
شما نیاز به تحقیق و جستوجو سایتهای خارجی کتب پزشکی، یک مکان مناسب نچندان بزرگ که هم دفتر شما باشد هم محل کار تعدادی کامپیوتر قوی و شما میتوانید با یک دستگاه چاپ که 90% انها به صورت دست دوم وارد میشود و میتوان براحتی تهیه نمود شروع کرد.
البته شایان ذکر است محل کار شما باید در محدوده انقلاب باشد.
دوستان نزدیک من دراین امر مشغولند واقعا موفقند کسانی که طی 2 سال البته زحمت بسیار موفقند.
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1393/08/17
باعرض سلام من 10ملیون پول دارم ولی نمیدانم با این مبلغ به چه کاری دست بزنم واز انجایی که از ریسک کردن میترسم به علت اینکه هیچ پشتیبان ندارم از شما تقضادارم بگید به چه کاری دست بزنم ودرامد خوبی داشته باشه ضمنا خودم 31 سالمه وبیکارم
Germany
15:35 - 1393/09/01
سلام به تمام دوستان عزیزی که فقط وفقط قصدشان به دست آوردن نون حلال برای خودوخانواده شان هستم بنده خودم کارمندهستم حدودیک سال میباشد درکنار کارمندی یه شغلی ایجاد کرده ا م که علاوه براینکه به سه نفر ماهنه ششصدهزارحقوق میدم بلکه سرمایه ام تویه سال ازده ملیون صدوبیست ملیون شده بطوریکه دنبال یه راهی هستم که خودمو ازدست اداره راحت کنم روش بنده برای اونهایی
هستش که اولا مردعمل باشندوهمش حرف نزننددوما درحدود ده میلیون سرمایه داشته باشندمرحله اول:اجاره ی مغازه ای حدود25 متری درخیابان های اصلی یکی ازمحلات ترجیحا محله ای که انتخاب میکنی ازنظراقتصادی سطح متوسط داشته باشنداگر پایین هم باشد مشکلی نیس ضمنامبلغ اجاره ات هم پایین تره هم مدت اجاره تو سعی کن درقراردادکمترازدوسال نبندی بخاطراینکه پس ازیکسال زحمتودرمرحله زمانی سوددهی بالا ازشغلت سواستفاده نکنندوشمادردوسال بتونی پشتوانت قوی کنی وتغییرمکان نتونه توبازارت زیادتاثیزبذاره مرحله دوم:خرید لواز م پلاستیکی خانگی ازتهران که قیمت هرقلم بیشترازدوهزارتومان نباشد بنده درحدودصدقلم جنس که قیمتشون پایین دوهزاره درمغازه م موحوده اسم مغازه تونو میذارید دنیای دوهزارتومانی یعنی هرکالایی که شماخواهیدفروخت قیمتش دوهزارتومانه لازم به ذکراست بنده جنسی راآورده ام که خودم دوهزارودویست خریده ام ولی دوهزارمیفروشم ولی درکنارش جنسی راهزارخریده ام دوهزارمیدم چون طرف حساب شما زنها هستن وعاشق خرید لوازم خانگی مخصوصا درطبقات پایین جامعه پس مطمین باشید زنی که واردمغازتون میشید باخرید یک قلم کالاخارج نمیشه درمرحله سوم شما مطمینا نیازبه کمک دارید پس سعی کنید بعلت نوع شغل ازخانم ها درصورت امکان ازبستگان نزدیکتون کمک بگیرید واستخدام کنید موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1393/09/02
با سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان
یه نصیحت برادرانه اگه میخوای توی کارت موفق باشی
حالا هر کاری که باشه .اول از همه ۱یا ۲ ماه توی اون کار برو جایی شاگردی کن تا دستت بیاد چجوری از اون کار بهتر پول دربیاری با این کار هم یه پولی در آوردی هم اگه بچه زرنگی باشی کارو از طرف می دزدی واز تجربه دیگران استفاده میکنی . از قدیم گفتن تجربه کردن تجربهای دیگران خطاست شما هم سعی کنید از اونا درس بگیرید .
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1393/09/05
الان 3 سال میشه که دارم با پول خیلی کم کار میکنم خیلی صاحب تجربه شدم طوری که پروژه های بزرگی طراحی کردم درسته به اسمه من نیست ولی من که میدونم کاره منه بالاخره هیچی هم نداشته باشه صاحب تجربه شدم من اگه این پولو داشته باشم میرم سفال گری می کنم کار هنری می کنم نمایشگاه راه میندازم. 3 ماه یه بار کارا مو میفروشم یا میبرم جمعه بازار. ولی برای کسی دیگه مفت کار نمیکنم مگر اینکه دوستش داشته باشم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
ای وااای
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1393/09/07
سلام 5میلیون خودش سرمایه هست اگه هدف فقط کار کردنو پول در اوردن باشه به شرطی که اما واگرو از ذهنمون پاگ کنیم
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1393/09/13
سلام بر دوستان گل.منم ی 5میلیونی سرمایه دارم.خب قربونتووون برم ی پیشنهادی،فکری ک بتونم موفق باشم.ی ایده ای ک ی خاکی تو سرم بریزم
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1393/09/22
البته بنده تو زمینه بسته بنده بندی و قطعه بندی مرغ و پای مرغ سورت روده ودامپروری هم اطلاعات جالبی دارم و کار کردم اما فعلن ترجیح می دم تو زمینه قالب و تولیدات پلاستیکی با مصارف بهداشتی ساختمانی و اشپزخانه فعالیت کنم با تشکرعلیزاده
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1393/09/27
سلام به تمامی بچه ها من حدود 40تومان پول دارم به نظر شما چه کاری میشه باهاس کرد ممنون میشم اگه راهنمای کنید.
United States
01:56 - 1393/09/29
اخه بندگان خدا اگر 50 تومن دارید بزنید تو کار زمینهای توریستی گیلان و مازندران.سودش حد و حساب نداره .میگیری کاربریشو عوض میکنی 9 ماهه 6 برابر سود میکنی.خودم تو این کارم هرکسی کمک خواست یا خواست بیاد تو این کار خودم جزئیات بهش میگم.
پاسخ ها
مهرنوش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
سلام من حدود 25 تا 30 دارم خیلی کار خرید و فروش را دوست دارم میتونید راهنمایی کنید.
مرسی
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1393/10/06
باسلام ازدوستان کسی هست که بدونه برای بسته بندی مواد غذایی چه مراحلی رو بایید طی کرد؟مجوزشو صنعت معدن میده؟
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1393/10/16
بچه ها من نزدیک 12 میلیون پول دارم که دادم دست یه نفر باهاش کار میکنه و 3 درصد بازاریشو بهم میده میخوام بزنم تو یه کاری که بیشتر سوددهی داشته باشه و خودم با پولم کار کنم با توجه به اینکه من یه خانوم هستم چه کسب و کاری رو بهم پیشنهاد میدین؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
دنبال چند درصد در ماه هستید ؟
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1393/10/22
٥ سال پيش داروي بيحسي دندان ليدوكايين بسته اي ١٠ تومان بود امروز هر بسته بالاي ٦٠ هزار تومانه. سرمايه گذاري تو وسايل دندانپزشكي عاليه ولي سرمايه اوليش بالاست و تاريخ انقضا شونم بايد در نظر گرفت
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1393/10/29
بادرود'بنظرم'انسانهاازنظراقتصادی دوگونه اند وشاید بتوان آنها را جهت راحت فهمیدن به لکوموتیوو واگن ها تشبیه کرد'به دلایل گوناگون همه مثل هم نیستند'بعضیها دارای شم اقتصادی مادر زادی هستند'نمیشود منکر شد'باید آنرا قبول کنیم'پس اگر آنرا قبول کردیم باید راهی پیدا کنیم که واگن ها را به لکوموتیو متصل نماییم'تمام واگن ها دارای توانایی های منحصر بخود است' وارزشهای خود 'پس بیایید در فکر متصل کردن واگن ها به لکوموتیو باشیم'با این تعریف میفهمیم لکوموتیو یعنی انسانی با شم اقتصادی و ایده راحت پذیر و واگن ها انسان های گوناگون با ارزشهای منصر به خود'پس خواهش میکنم از دوستانی که دارای ایده منطقی با توجه به اوضاع فعلی ایران دارند با زبانی ساده و ارایه نمونه ومدرک توجه واگن ها را جلب نمایند'
United States
13:15 - 1393/10/30
سلام من توزندگی پنج میلیون داشتم که شریکم برد حالا واسم خود کشی خوب نیست
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1393/11/13
سلام
من يه ادمي بودم كه با صفر ىارد بازار كار شدم و خدا را شكر به همه جا رسيدم البته چند تا شغل عوض كردم
ذغال فروشي
موبايل
ماشين
دفتر پيشخوان دولت
طلا و ....
حدود پنج ماه پيش يكي حدود نصف سرمايم را برد و منا داغون كرد
بعد از اون الان با حدود ٣٠٠ -٤٠٠ ميليون سرمايه ديگه هنگ كردم چه كار ميتونم بكنم كه جبران رفته هام بشه
لطفا يه كسب و كاره پر در امد با اين سرمايه به من پيشنهاد بديد
پاسخ ها
yosef
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
سلام میتونید بزنید تو کار بازیافت مثل کارگاههای بازیافت پلاستیک و کارتون و لاستیک و اونو تبدیل به مواد اولیه مصرفی کارخانه های لاستیک و کارتون سازی بفروشید خودم تو فکر این کار بودم ولب چون سرمابه زیاد میخاست و سرمایه من خیلی کمبود نتونستم دستگاهاشو بخرم
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1393/11/23
سلام يه اپارتماني دارم حدود ٨٠ متر تو خيابان شريعتي پايين پاسداران موقعيتش اداري كلا ٣ واحده كه اون ٢ تا هم شركتن هركي فكر مي كنه از ازش ميشه نون در اورد بسم الله ايده اي اگه داريد از مطرح كردنش ممنون مي شم راستي وسايل شركتم داره ميز و صندليو كامپيوترو فقط نمي دونم چه شركتي اخه
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1393/11/24
با سلام . به نظرتون برای یه خانم خانه دار لیسانسه که سابقه فروشندگی هم داره با سه میلیون چه کاری مناسبه که زیاد وقت گیر هم نباشه بتونه به خانواده برسه ؟
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1394/01/04
با 5 تومان میشه کارها کرد جهت راه اندازی شغل با مبلغ کم به من ایمیل بزنید.denagostar1392@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1394/01/09
با سلام بيست ميليون پول دارم براي سرمايه گذاري چه كاري بهتره انجام بدم لطفا راهنمايي كنيد.
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1394/02/07
من 7 میلیون سال 86 داشتم .فکر کردم به اینکه چیجوری درامد زایی کنم .رفتم دنبال کار تخصصی ولی تخصص نداشتم به این فکر افتادم با یه اهل فن شریک بشم سرمایه از من کار از اون .الان 8 سال گذشته هم خودم متخصص شدم هم 200 میلیون در امد زایی کردم
پاسخ ها
کاظم
Canada
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
سلام میشه بیشتر توضیح بدی و اون حرفه یا تخصص اسمش چی ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1394/02/09
سلام
بیست تا سی میلیون. ساکن شیراز. کاری که بشه بصورت نمایندگی یا شراکت بین تهران و شیراز انجام داد و پرسود باشه رو لطفا معرفی کنید
ممنون
پاسخ ها
yosef
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
سلام اگه اینقدر سرمایه داری میتونی زمین بخری و بری تو کار محصولات باغی مثل لیمو خرما زعفران
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1394/02/19
من 100میلیون پول دارم ولی به فکر یک کار تولیدی میگردم یکی راهنماییم کنه
پاسخ ها
قاصدک
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
باهاش یه خونه بخر و اجارش بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
کار تولید پوشاک هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1394/03/15
باسلام
کسی اگه اطلاعی درمورد بازار زعفران داره بنویسه
United States
21:47 - 1394/03/19
سلام، دوستان لطفا کمکم کنید هر کس این نظر رو دید کمکم کنه من یه دخترم ۲۸ ساله ام که میخوام تو مغازه پدرم کار و کاسبی راه بندازم اما اصلا نمیدونم چیکار کنم میشه چند تا شغل زود بازده و خوب تو یه محدوده خلوت بشه راه اندازی کرد بهم پیشنهاد بدین خیلی زود من بیکار شدم افسردگی دارم میگیرم و اینکه خرج خانواده ام با منه
پاسخ ها
حاج محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
چقدر سرمایه دارید؟

آرایشگری و فروش لوازم بهداشتی آرایشی
VOLVO
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
در مورد عطاری تحقیق کن. میگن عطاریها درآمد خوبی دارن
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1394/03/22
سلام دوستان ..من حدود 30 40 تومن پول دارم ..فوق لیسانس از دانشکاه دولتیم ولی چون 2 ساله فارغ التحصیل شدم و هنوز بیکارم دارم به مرز جنون میرسم...یکی از دوستام مغازه پوشاک زنانه ترک باز کرده تو تبریز و فروش خوبی در حد خودش داره...با توجه به اینکه من تو اصفهانم میتونم اینکارو انجام بدم؟ دوستان اصفهانی اگه میشه راهنماییم کنن...تو اصفهان پوشاک ترک که یکم گرونتر از اجناس ایرانی و چینی و صدالبته با کیفیتتره، آیا خریدار داره؟ یا مردم ترجیح میدن ارزون بخرن و هر ماه بخرن؟
ممنون میشم کمکم کنید ...دیگه از بیکاری نمیدونم چیکار کنم..عاشق کار کردن و پول در آوردنم..ولی راهشو بلد نیستم
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1394/05/02
سلام دوستان عزیز , من کار آشپزی میکنم , یک سال پیش این کار رو تو خونه شروع کردم کلی هم تو محلمون گیشا مشتری داشتم ولی بعد پنج ماه همسایه ها ناراضی بودند مجبور شدم جمع کنم , دوستانی که جای کوچکی مثل زیر زمین یا یه واحد مستقل کوچک دارند تماس بگیرن .ممنون .
۰۹۳۶۱۶۹۹۱۹۱
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1394/05/04
اگه دنبال کار در منزل یا شغل دوم با در امد بالا هستی به این وبلاگ سر بزنwww.omid165.blogfa.com
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1394/05/12
من بچه دهدشتم فقط ٢٧سالمه با ٣٨٠٠ شروع كردم الان -١٦٠م دارم از ٨٨ تا الانو گفتم يه زميني پدرم بهم داد فروختمش فقط ٣٨٠٠ توش كار كردم خداي خ زحمت كشيدم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
سلام. شیوه کارکردن خود را برای دیگران بگو
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1394/05/21
سلام. به خدا خسته ام نمیدونم چه کار کنم شوهرم هر کاری انجام نمیده الان ساعت 3 ظهر هست و اون هنوز خوابیده هر کاری رو عار میدونه ولی محاصره من سختی بکشم حقارت بکشم به خدا همش پدرم پشیمون داره تا الان 50 میلیون به بابام بدهکاریم، زندگی برام سخت شده عصبی شدم، خودم فوق کامپیوتر دارم دانشگاه درس میدم. باورتون میشه هنوز بعد از سه ماه حقوق بهم ندادن! خیلی غصه میخورم، کمکم کنید یه کار خوب تو خونه که به سرمایه زیاد نیاز نداشته باشه بگیید یک عمر دعاتون میکنم شوهرم همش میگه زشته آبروم میره، این کارو بکنم اون کارو بکنم، منم از خانواده متوسط رو به بالایی بودم که الان این شده زندگیم فقط غصه فقط گریه، هیچ کاری از دستم درنمیاد، الورودها کمکم کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
برو طلاق بگیر خلاص
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
آرایشگری خیاطی آشپزی کدومش رو بلدی؟میتونی یه سایت بزنی و محصولی را بخری یا کاری را که بلدی با قیمت کمتر انجامش بدی یا میتونی هزینه کنی و اموزش ببینی.
اگه کمی سرمایه داری یه ارزان سرا بزن با تبلیغ زیاد و بگو مثلا تمام اجناس 5 هزار ت (مثل اجناس پلاستیکی اشپزخونه شانه جوراب لیوان گل سر-کش مو-قاب عکس-سیم-کتابای کوچک آشپزی-کارد چاقو-دستمال کاغذی- کاغذ کادو-شارژ-نخ قرقره- تابلو کوچک وسایل خرازی و ... اگه صد قلم بفروشی میشه روزی 500 هزار ت میتونی یه دستگاه کپی هم کنارش بزاری برای کپی کارت ملی شناسنامه و ..-فقط مغازت جای خوبی باشه انشا.. مشکلات تمام مردم حل بشه انشا..
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1394/05/23
نه تحمل میکنم هر چه قدرم سخت باشه به خاطر دخترم به خاطر زندگیم با همه سختی ها میجنگم خدا بزرگه
پاسخ ها
کامران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
خانم محترم کسی که تا 3 میخوابه عمرا درست بشه، یعنی شاید اگه بگم بدتون بیاد ولی این شخص بیماره(مثل معتادها که بیماریشون سخت و علاجشون هم سخته) بیشتر فکر کن حتی اگر دخترتونو دوست دارید باید به خاطر اونم شده تهدید به طلاق کنید و پاش هم وایستید تا بلکه یه تکونی بخوره، اگه مرد عمله باهم دیگه یه نمایندگی فروش بیمه بزنید تا کم کم راه بیفته و...والا همون طلاق
مهدی ایده پرداز و طراح
United States
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
سلام خواهر محترم با توجه به نظرات شما و اینکه اطرافتون ادمهای متوسط به بالا زندگی میکنن و با سختگیریا بانکها بابت وام دادن...شما اگه هنوز اعتباری دارید در فامیل و دوستان از طریق تلگرام یه گروه تشکیل بدید که میخواید قرعه کشی خونگی بزارید سعی کنیذد مدتش 20 ماه کمتر بشه مثلا 20 ملیونی یا 30 ملیونی بزارید ماهی 500 هزارتونم یا 1 ملیون ..بزارید مردم پول دارن واسه این کارا پول میدن ..شما اولیشو برمیدارید تنبل باشد یا زرنگ نباشید ماهی 1 تومن دستتونو میگره...تو دوسال 60 ملیون دستون میگره.....باز نظر خواستید میگم یاعلی
United Kingdom
02:31 - 1394/06/02
به نظد من با 5 ملیون تومان نمی توان کادی کرد
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1394/06/05
باسلام خدمت دوستان
وقت عزیزان ونمیگیرم اماحیفم اومد درباره یک موضوع چیزی نگم وبعضی ازدوستان وراهنمایی نکنم
دوستانی که دوست دارن بزنن توی کارتولیدی مخصوصا تولید بوقلمون و مرغ پرورش عسل و.....ازشون خواهش میکنم یاتوی این کارانیان یااگه خواستن بیان یک مقدار بیشترفکر کنن. ....چون من حدود8ساله توی این کارم متاسفانه مخصوصا ازسال 93 اوضاع تولید خیلی افتضاح شده من خودم باوجود اینکه بهترین تولیدمرغ کشورودارم درعرض چهارماه پیش 15 تومن ضرر کردم دوره بعد 37تومن ضرر کردم یکی ازهمکارام درعرض یک سال ونیم بدهیش 600میلیون تومن شده وورشکسته شده....
متاسفانه توایران اصلا ازتولید حمایت نمیشه فقط وفقط برین سمت دلالی البته اگه بتونید پولشو بخورید ماکه ازگلومون پایین نرفت .....
آوازدغل از دورخوش است ببخشید سرتون وبه درد آوردم. ..دلم خیلی گرفته بود ازسوء مدیریت دولتمردان. ....
Iran, Islamic Republic of
04:40 - 1394/06/06
سلام.لیسانس دارم.اما الان پخش انواع اسپری خودرو رو انجام میدم.راضی هستم.اما متنفر از...........
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1394/06/15
سلام دوستان,من سرمایه ایی حدود ٢٠٠ میلیون دارم,میخوام بزنم تو کار زبسته بندی و صادرات زعفران اگه کسی نظری و پیشنهاد و تجربه ایی داره ممنون میشم کمکم کنه.بنظر شما کار بهتری اگه میشه انجام داد راهنمایی م کنید,ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1394/06/26
سلام من داداشم تو کرج تو شرکت بین المللی آرایش بهداشتی
کار میکنه منم دانشجوام خوزشتانی ام تو شهرستان خواست نظرتون بپرسم که من برم از مغازه های آرایش بهداشتی سفارش بگیرم و به داداشم بگم بفرسته و پخش کنم کلا ویزیتوری نظرتون چیه
پاسخ ها
yosef
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
سلام اگه امکانش هست با من تماس بگیرید من هم کمی سرمایه دارم شاید تونستم محصولات شما رو بازار یابی کنم 09364955812
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1394/07/07
من موندم چیکار کنم بعضی از دوستان هم پیشنهادت عجیبی میده آخه الان کجا با 5 میلیون مغازه اجاره میدن الان رهن یه مغازه 20 متری تو پایین شهر 100 میلیون شده تازه کلی هم وسایل باید بخری
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1394/07/07
من60میلیون دارم به نظرتون بااین پول چه کاری راه اندازی کنم اهنمایی کنید؟
پاسخ ها
ایلیا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
سلام
اگر به کارهای کشاورزی علاقه دارید کارهای باغداری و دامپروری شغل خوب و درامد زا میتونه براتون باشه اولش زحمت داره ولی وقتی رو ریل بیفته بهتر میشه
اگر به کار کشاورزی علاقه ندارید برید تو کار مواد غذایی میتونید توکار پخش باشید
کار صنایع دستی هم کار با توجه به رشد گردشگران و یعدش صادرات هم میتونید داشته باشد
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1394/07/12
با سلام و احترام من مشهد هستم كاري مد نظرم هست كه ده ساله مشكل اشتغال هر كسي كه در آن مشاركت كنه براي هميشه حل ميكند
54 هزار نفر بيان و سرمايه پنج ميليون تومنشون به من قرض بدن ده ساله چك و تضمينم بگيرن برن آزاد بعد از ده سال همه اين 54 هزار نفر استخدام ميكنم با شغل شرافتمندانه و پول ساز در حدي كه ماهي به اندازه همين پولي كه به من قرض دادن درآمد داشته باشن
اين ايميل من هست هر وقت 54 هزار نفر به من درخواست دادن همه دريك كنفرانس مجازي دعوت ميكم اگر سرعت جواب نداد گروه بندي ميشيم
بعد توضيح ميدم با تشكر و احترام
كاردان فني نقشه كشي صنعتي
كارشناس بازرگاني
كارشناس ارشد مديريت منابع انساني
( عملكرد و بهره وري )
راه طولاني گاه با يك اعتماد نزديك ميشود ولي هرگز راه بنبست نمي شود چون خدا هست .
پاسخ ها
وحید احدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
کو ایمیلت نقشه کش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
حالت خوبه پسرم؟؟؟ 270 میلیارد میخوای که مشکل اشتغال بقیه رو حل کنی؟؟؟؟
همونو بزاری بانک ماهیانه بیش از 5 میلیارد سودشه که تا ده سال میشه بیش از 600 میلیارد!!!! که بعد ده سال به همه اون بدبختا که پول دادن دو برابر پولشونو بدی، 200 میلیارد شیرین خوردی... تازه میخوای به ملت چک تضمین هم بدی!!!! پسرم تاریخ فرار کی هستش؟؟؟ خبر بده با هم بخوریم....ما بشیم تازه ترین اختلاس
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1394/07/12
مابرای کارمان به یک سرمایه گزارنیازمندیم محدوده کرج
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1394/09/07
سلام ،من ۸۰ ملیون پول دارم ۲۵ سالمه تهران اریاشهر میشینیم با این پول چه کنم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
ماشالله تو با این سن خوب پس اندازی داری .تو بگو ما چیکار کنیم
MOSLEM
Germany
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
5 ىرصى ماهيانه كافيه ؟
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1394/09/13
من 30 میلیون دارم و در شهرکرد میخوام کسب کار راه بندازم بیشتر نظرم روی مغازه آرایشی اما روی کاشت زعفران هم فک کردم نمیدونم چقد سرمایه میخواد به نظرتون با این پول چه کار خوب و پر درامد میتونم راه بندازم آیا سرمایه ام کافیه؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1394/09/18
با سلام من در رفسنجان ساکن هستم و کارم نصب انواع درب اتوماتیک هستش اگر کسی مایل به همکاری در زمینه تولید و مونتاژ درب کرکره هست خبر بده '''شماره یا ایمیل بدین تماس می‌گیرم
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1394/09/24
سلام كسي پانزده ميليون داره تو شيراز با من شريك بشه؟
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1394/09/29
سلام دوستان من یه کار سراغ دارم شاید تو هر شهر دو ملیونی 2 تا 3 نفر تو کارباشن من خودم این کارو میکردم شریک داشتم یه شب تمام لوازم کارمو دزدید و رفت خدا لعنتش کنه درامد من میانگین 6 ثا 10 میلیون تومان بود الان خودم 20 تومن دارم اگه کسی خواست تماس بگیره نیاز به 30 تومن دیگه هست اگه پشت کار طرف و خودم بیشتر باشه بیشتر از این ها درامد داره
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1394/10/03
سلام خدمت همگی من تمام نظرات دوستان خوندم و یه نتیجه گیری کلی رسیدم اول همت و تلاش تو هر کاری مهمه و کار رو هم عار ندونید توکل کنید به خدا در مورد هر کاری تحقیق کنید برای اونیکه پنج میلیون سرمایه داره تا اونی که صد میلیون داره باید یک هدف مشخص کنید و دنباله اون هدف برید هر کاری اولش سخته ولی بعد از شش الی ده ماه به سود اوری میرسه دنبال سود اول کار نباشید اونی که اهل اصفهان بود یه سر به نجف اباد بزنه زغال بلوط بزار تو ماشین پنج تا کارتن حتی با سواری دم ده تا سوپر مارکتی برو جنس پرمصرفیه همه جوان ها به خاطر قلیون دنبال همچین زغالی هستند ماشالله سوپری هم فراوانه زغال میخری کیلو چهار هزار تومن و میفردشی شش الی هفت هزارتومان حدود هشتاد درصد استفاده کار کردن عیب نیست
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1394/10/09
برو از iransmspanel.ir یه نمایندگی بگیر و بشین بفروش و سود کن !
خیلی زرنگ باشی میتونی ماهانه تا 3 میلیون درآمد داشته باشی!
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1394/11/01
سلام.خسته نباشید من 16 سالمه و میخام برای 21 سالگی طلا فروشی باز کنم و سرمایه منم 250/300 ملیونه آیا میتونم طلا فروشی باز کنم ممنون میشم یکی بهم کمک کنه ممنون.
پاسخ ها
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
طلا فروشی بسیار سود خوبی داره برای کسی که انرژی کار نداره.
شما که جوون هستی و جویای نام و ثروت، چرا طلاسازی انجام نمیدی؟
اگر مهارت های لازم رو نداری، میتونی با اهل فن مشاوره بگیری.
با سرمایه ای که در اختیار داری مشاغل پردرامد دیگه ای بزنی پیشرفت بهتری دارن.
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1394/11/04
اگر کسی نانوایی بزند و نان خشک بپزد و بفرشد عالیه ارد کیلو 1000 تومان است نان خشک کیلویی 4000 تومان با 5 میلیون سرمایه میشود این کار را انجام داد
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1394/11/06
درود به شما پارسی زبان.

اگر دنبال سود بالا با سرمایه ای زیر 5 م هستید، بیزینس های کاذب مثل:
خانه تنباکو و قلیان فروشی، رزرو بلیط های کنسرت و فروش تکی، یا .. ..
تولیدی :
جوراب بافی، جعبه های کادویی، کیف دوزی اما با سلیقه، دستگاه تولید فیلتر هوا،خرد کردن و بسته بندی قند..
خدماتی:
آرایشگری و ماساژ، کارواش سیار برای مناسبت ها (مثلا آخر هفته ها ورودی آرامستان و گلستان شهداو.. با قیمتی کمتر، به تمیزکاری ماشین بپردازید؛ داشتن سایه بام و پلاکارت مهم است)، پیک موتوری و ..
اگر بدنبال سود بالاتری از این ها هستید.. مواظب باشید حین پریدن از نردبان نیفتید.
اگر هنر تتو کردن رو دارید نمایندگی شرکت بلو استار رو میشناسم که دستگاههاش توی ایران مجوز دارن از وزارت بهداشت و وزارت صنایع و معادن.
اگر طرحی که تتو میکنید مصادیق شیطان پرستی نداشته باشه، بهتون مجوز تتو کردن میدن.باید برین دوره ببینین.
بنده تعمیرات تخصصی دستگاههای تتو رو انجام میدم، اما میتونم برای عزیزان با سیصد و پنجاه هزار تومان (بجای هزینه های میلیونی)
دستگاه+آموزش+پوست مصنوعی برای تمرینو رنگ رو خریداری کنم و بفرستم.
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1394/11/24
سلام.من اهل کاشان هستم وبیشتر در صنعت فرش فعالیت دارم.من به دوستان پیشنهاد میکنم در این صنعت فعالیت کنند.من میتوانم فرش مورد نیاز شما را تامین کنم.همچنین در زمینه ی گلاب وعرقیات وداروهای گیاهی میتوانم کمکتان کنم.خیلی سود دارد.
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
سلام بنده مشتاقم در زمینه ی فرش با شما همکاری داشته باشم
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
سلام دوست عزیز . بنده تعداد زیادی بافنده فرش با تجربه میشناسم اگه مایل به همکاری بودین بهم زنگ بزنید
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1395/01/11
باسلام خدمت دوستان کامنت همه شما هارو خواندم
با سرمایه خیلی کم میتونه ادم اشتغال زایی کنه
من نزیک به ۲،ملیون داشتم یه دکه سیگاری کوچیک راه انداختم الان باهمون سر مایه کم ماهیانه دوملیون سود ماهانمه یه یک کارگر هم گرفتم که ماهی ۸۰۰هزار تون فقط دارم به او میدم تقریبا ماهی یکملیون دویست هزار تومن برام میمانه و در صمن خودم هم شب ها بساط هم میکنم خدا شاهده شاید باورتون نشه ۵۰هزار تومن جنس اسباب بازی میخرم میگان گین شبی ۲۰ الی ۲۵تومن بهم سود میده من درخدمت کسی نیاز همکاری داشته باشه بخاد کاری رو شروع کنه راهنمایش میکنم سرمایه اول یک توکل بر خدا داشته باشد که بزرگ ترین سر مایه هست
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1395/01/11
باسلام خدمت دوستان کامنت همه شما هارو خواندم
با سرمایه خیلی کم میتونه ادم اشتغال زایی کنه
من نزیک به ۲،ملیون داشتم یه دکه سیگاری کوچیک راه انداختم الان باهمون سر مایه کم ماهیانه دوملیون سود ماهانمه یه یک کارگر هم گرفتم که ماهی ۸۰۰هزار تون فقط دارم به او میدم تقریبا ماهی یکملیون دویست هزار تومن برام میمانه و در صمن خودم هم شب ها بساط هم میکنم خدا شاهده شاید باورتون نشه ۵۰هزار تومن جنس اسباب بازی میخرم میگان گین شبی ۲۰ الی ۲۵تومن بهم سود میده من درخدمت کسی نیاز همکاری داشته باشه بخاد کاری رو شروع کنه راهنمایش میکنم سرمایه اول یک توکل بر خدا داشته باشد که بزرگ ترین سر مایه هست
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1395/01/12
سلام با هشت میلیون چی کار میشه کرد که ریسک کمی داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1395/01/13
سلام.مغازه 10 متری تو اول یک بازارچه مواد غذای دارم. توبازارچه مرغ و ماهی و گوشت فروشی و چند تا مغازه ارزان فروشی.. حتی ترشی فروشی هست چندتا هست. اما پروتینی سوسیس و کالباس نیست.تو فکر این کار هستم
واقعا دو دل هستم اما می خوام یک کاری شروع کم
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1395/01/13
سلام من یه مغازه دارم 15 متر ولی متاسفانه تو کوچس البته 2 طرفش بازه به نظر شما چیکاری رو شروع کنم
تراکم منطقه = فوق العاده بالا
مواد غذایی زیاده
املاک هم زیاده
در حال حاظر کافی نتم ولی بیشتر کار تبلیغات میکنم
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1395/01/25
سلام، من هیچ پولی ندارم ،ولی چندماهی میشه که بر روی لامپهای فوق کم مصرف led کارمیکنم وبه نتایج عالی هم رسیدمه که باعث میشه قیمت لامپled نصف بشه ،،مثلا یه لامپ 40وات فوق کم مصرف led که بالامپ 300 وات رشته ای نورش یکسانه و دراینترنت جستجوکنید تقریبا 110 هزارتومانه ولی من مداری طراحی کردم که تونستم همینگونه لامپ روباقیمت 20000 تومان بسازم ولی متاسفانه هیچ سرمایه وسرمایه گذاری روندارم که بتونم تولیدعمده کنم،
پاسخ ها
امیر اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
محسن جان سلام
امروزه شرکت های دانش بنیان زیادی هستند که از این طرحها استقبال میکنند ، به آنها رجوع و طرح خودت را ارائه بده
با تقدیم احترام ، اسلامی
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1395/01/25
سلام، من هیچ پولی ندارم ،ولی چندماهی میشه که بر روی لامپهای فوق کم مصرف led کارمیکنم وبه نتایج عالی هم رسیدمه که باعث میشه قیمت لامپled نصف بشه ،،مثلا یه لامپ 40وات فوق کم مصرف led که بالامپ 300 وات رشته ای نورش یکسانه و دراینترنت جستجوکنید تقریبا 110 هزارتومانه ولی من مداری طراحی کردم که تونستم همینگونه لامپ روباقیمت 20000 تومان بسازم ولی متاسفانه هیچ سرمایه وسرمایه گذاری روندارم که بتونم تولیدعمده کنم، حالا اگرکسی تمایل داره که این لامپ روباهم تولیدملی کنیم بهم ایمیل بزنه،
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1395/02/07
سلام
من یه مغازه دارم میخام بزنم تو کار پخش مواد غذایی ولی نمیدونم چه محصولی رو به پخش برسونم که هم سرمایه زیاد نخاد همون دو سه میلیون هم ماشینی مثه وانت یا نیسان نخاد چون ماشین سواری دارم و هم سود خوبی داشته باشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
بهم زنگ بزن
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1395/02/12
سلام
من مشکل شمارو داشتم و تحقیقات زیادی کردم
یکی از کارایی که پیشنهاد میدم بهتون با این سرمایه شرکت خدماتی نظافتیه که خودم دارم ولی بستگی به محل سکونتتون داره هزینه راه اندازیشم زیر ۱ میلیون شد
۲_اش و حلیم فروشی مخصوصا برای شهرهای سردسیر با سرمایه کم و فروش نقد
۳_اتو بخار
۴_ کاری که خودم تو فکر راه اندازیشم زدن یه فروشگاه پلاسکو ۲۰۰۰ تومنی که هم پارچه هم پلاستیک هم فلز و هم شیشه و با قیمت کم میخرید و ۲۰۰۰ میفروشید فقط یه مغازه بزرگ میخواد میتونیدم توی شهرای مختلف هر چند ماه بچرخید و مکانتونو عوض کنید
United States
23:57 - 1395/03/07
باسلام بنده 30م دارم نمیدونم چه کاری راه بندازم لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/03/08
برین وان از ترکیه لباس مارک دار باقیمت پایین بخرین دوبل بفروشین .من خودم لباس ها رو توی آرایشگاه خالم یه گوشه رو رگال چیدم ظرف 3روزهمش فروش رفت کلی سود کردم.البته این کار بیشتر به درد خانما میخوره.
Czech Republic
00:38 - 1395/03/09
سلام من سرمایه 6 تومنی دارم میخواستم بدونم چه کاری را بندازم چی بفروشم اگه مغازه زدم که سود خوبی داشته باشه لطفا نگین برو فسفود بزن فلافل بفروش تو منطقه محروم هم هستیم ینی امکانات اموزشی و خدماتی در حد صفر
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1395/03/09
سلام دوستان من پخش آرایشی دارم تو تبریز زیاد راضی نیستم می خوام تبدیل کنم به شرکت دارویی کسی می تونه کامل راهنماییم کنه که از آرایشی می دونم بهتره ولی چون می خوام مثل آرایشی زمانبر نباشه تا راه بیافته راهنمایی می خوام ممنون میشم اطلاعات ساده که سوله و دفتر و اینا می خواد می دونم فقط نحوه اینکه دارو چطور می دن بهم و چند سرمایه می خواد زیاد اطلاعات ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1395/03/11
سلام از شهر کریم خان زند شهر ملایر با شما سخن می گویم ، مشکل از خود مردم هست چرا به هم اعتماد نمی کنید و پول هاتون رو روی هم نمی زارین بعد یه کارخونه بزنید و با هم توش کار کنید دیگه کارگر هم نمی خواید خودتون هستید الان نگاه کن چند نفر یک ملیون و سه ملیون دارن صد نفرتون جمع بشه یک کارخونه .
گفتم مدیریت و اعتماد در ما مرده متاسفانه . دولت هم که باید این کارها رو سامان بده که خوابه .
Iran, Islamic Republic of
04:12 - 1395/03/23
سلام در زمان قدیم به فرمایش پدز بزرگم که یک تاجره قدیمی هست و پدر بنده و عمو هایم تاجر هستند همیشه به همهی ما یک چیز میگفتند . که از قول پیامبر میگفتن . که کلاه هاتون رو به هم بفروشید و کار کنید و من الان حودم همان کار رو میکنم نه کلا یعنی از کلا شورع کردم و الان در حال حاضر خرید فوروش خشکبار هستم الان که وقت توت خشکه میرم جمع پیکنم و به قیمت حیلی خوبی میفروشم این مثال بود . دوستان به هم اعتماد کنید که بتوانید در کار و زندگی موفق باشید من در زمینه خشکبار در خدمت شما هستم به امید بهترین ها برای تک تک شما .
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1395/03/25
سلام خدمت دوستان مثل اکثریت من هم تمامی نظرهارو خوندم ویه سری هاش خوب بود. اگه ده سال پیش بود میتونستی ریسک کنی و شروع کنی اگر هم موفق نمیشدی آنچنان نگران نبودی اما الان که گرونی رکود بازار و غیره زیاد شده فرصت ریسک رو از آدم گرفته اگه ریسک کنی و موفق نشی دیگه نمیتونی بلند شی کسی هم نیست دستت رو بگیره. منم الان ۱۰ میلیون دارم اما هیچ کاری نمیتونم بکنم واقعا فشار بی پولی و گرونی بد جوری به همه لطمه زده کسی ایده داشت بگه بدونیم چیکار باید بکنیم
Germany
17:43 - 1395/04/04
اونايي كه با 5 ىرصى راضي هستند با سرمایه 100 میلیونیی حاضرم براشون کار کنم بشرط اینکه بالای 5 درصد سهمه منه !
United States
22:50 - 1395/04/16
سلام من 4 سال کارمند بودم...و حتی شیفت شب وامیستادم حالت نگهبانی ...چندتا سربازم پیشمون بود..یکشون کار مشاوره تحصیلی بود کارش فقط روحیه دادن به بچه مدرسیا که کنکور داشتن بود مثل کنکور تجربی روزی 50 تومن به بالا کار میکنه حتی بیشتر روزی دوت شاگرد میگره...انقد این بشر مثبت اندیشه که باعث شد من راه قسد دادن ماهی 10 ملیون به بالا بدست بیارم ...پولمو بخش کنم تو چندتا تا افزایش پیدا کنه ...اخه من واسه پزشکی دارم میرم یه کشور اروپایی.پولم کم بود..جورشدخداروشکر خیلی سخت بود...واقعاا مثبت اندیش باشید ادمهای منفی اول خودشونو نابود میکنم بعد اطرافشون....راست میگن ادمهاا تعدتاثیر 5 نفر دوراطافشونن......
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1395/04/23
سلام دوستان دختری هستم 29 سالمه 7 میلیون بدهی دارم و در شهرکرد زندگی میکنم .علم ان ال پی میگه اگه کاری رو کسی درجایی انجام بده و موفق شه شما هم میتونید اون کار رو در هرجایی انجام دهید و موفق شید به شرطی که قواعدی رو بکار گیرید که اون فرد بکار گرفته .من ممنون میشم اگر کسی با یک میلیون تونسته هر کاری بکنه البته مناسب با شخصیت زنان به من هم توضیح بده تا بتونم بدههامو صفر کنم و درامد کسب کنم .
پاسخ ها
امیر اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
سلام و عرض ادب
ایا شما به چشمه ، قنات یا رودخانه دسترسی دارد ؟
اسلامی
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1395/04/30
فقط بزنید تو کار تولیدی تو هر زمینه ای شده نگران نباشید منم ده میلیون دارم میخوام کارگاه mdfراه اندازی کنم توکل بخدا لاقل اگه ضرر هم بکنم وسایل که فولاد است چیزیش نمیشه
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1395/05/02
سلام دوستان من یه دخترم با سرمایه 7 میلیون تومان دلم میخواد واسه خودم کار راه بندازم با درامد و سود خوب یه فضای خالی در بسته هم دارم به عنوان کارگاه از غرب تهرانم کسی ایده خوب و پولساز داره بهم معرفی کنه .
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1395/05/10
سلام دوستان با سرمایه ی ۵۰ میلیونی چه کاری میشه کرد البته میتونم به ازای هر نفر ۵۰ تومن به سرمایم اضافه کنم یعنی دوتا دوستام هستن اوناهم نفری ۵۰ دارن قبلا هم تو کار روسری بودم اما دوس دارم درامد بیشتری داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1395/05/11
میدونید چیه دوستان مشکل ما کار نیست من خودم 20 تا 30 ملیون سرمایه دارم اما موندم چیکارش کنم و میدونم مشکل اصلیم ترسه ترس از اینکه شکست بخورم ترس از وضعییت اقتصادی مملکت ترس از بازار کاری که میخوام بزنم توش مشکل ما کار نیست کار زیاده مشکل اساسی ما ترسه چیزی که بعد از هر فکری به سراغمون میاد هیچ کدوم از ما پشتوانه نداریم مملکتی که پشتوانه ای برای این سرمایه های سرگردون نداره و برنامه ای برای این فکرها قرار نداده میشه این سرچها و این جملات که چیکار کنم چیکار نکنم و مطمعنم که توی این جاها هم یه فکر درستی نمیرسم خودم به این نتیجه رسیدم با پدرم یا دایی یا یه بزرگ از اقوام مشورت کنم هم اعتمادش بیشتره هم کلا بهتره اگر هم نشد امیدوارم بشه نا امیدی خوب نیست پس میشه ...موفق باشید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۴
آفرییییییییییییییییییییییین
حرف دل منم همینه، ترس ترس ترس ترس
Iran, Islamic Republic of
05:22 - 1395/05/13
سلام دوباره .دوستان بخدا پول در اوردن حتما پول نباید باشه که.میشه با تفکر و خلق ایده به پول زیاد رسید.بخدا قصه میخورم میبینم این همه از بیکاری رنج یبرید.منم مثه شما بودم میگفتم نمیشه ولی یه دوستی که خدا خیرش بده دید منو به دنیا عوض کرد.از منجلاب نجاتم داد و بهم فهموند که پول در اوردن یه هنره که با پول خیلی کم هم میشه .همین کاری که من کردم و الان هم دارم یک چیز دیگه با پلاستیک میسازم که تو خونه هم میسازم و قالبشم با 200 هزار تومن میسازم و تولید انبوه میکنم.همه چیم میشه باهاش ساخت دمپایی .کفش.جا لوستری.تزیینی دکوری.عروسکای مختلف.جا کلیدی مارک دار.توپ..... و هر چی که پلاستیکی باشه..آی دی من تو تلگرام پیام بدین تا راهنماییتون کنم.به یک بنده خدایی اموزش دادم رفته با همین مواد قاب موبایل تولید کرده الانم داره میفروشه با خانمش کلی هم سود داره.به خودتون بیاین خواهشا
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
ایده تون عالیه راهنمای کنید دوست عزیز
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
سلام
خب ادامه اش ؟نه ایدی نه ایمیلی نه چیزی
فقط یه چیزی میگین و میرید !
رضا عبدالهی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
سلام عالی بود راهنمایی کنید ممنون میشم
سمانه نعیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
دوست عزیز ایدی ت رو نذاشتی که
؟
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1395/05/23
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
من تقریبا 20/00/000تومن سرمایه دارم
چه کاری رو میتونم باهاش راه بندازم
داخل یه شرکت هم کار میکنم راستش دیگه از شیفت شب وایسادن خسته شدم
میخام بزنم بیرون
ممنون میشم راهنمایی کنید
با سپاس
پاسخ ها
امیر اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
استاد جوکار سلام
برای حفظ سرمایه ات با کار کردن در شیفت شب کنار بیائی بهتر است ، حداقل هم حقوق گرفتی و هم پس اندازت حفظ شده . با تقدیم احترام اسلامی
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1395/05/23
من تعدادی از سهام یک شرکت تعاونی صاحب یک نیروگاه برق گازی در یزد را دارم که قبلا خودم توش کار میکردم . شرکت قرارداد خرید برق تضمینی با وزارت نیرو داره. اکثر سهام داراش اعضای بدنه صنعت برق استان یزد هستند. و در چند سال گذشته سود خوبی بردن. مدیراش هم همه با سابقه های صنعت برق هستند و الان افزایش سرمایه دادن و در حال احداث واحدهای تولید پراکنده هم هستند. هرکس مایل به سرمایه گذاری بود به من اس ام اس یا ایمیل بزند فروش فقط نقدی
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1395/05/23
سلام من 13میلیون پول دارم و تا دوسال دیگه باید جهاز بخرم.لطفا اگر ایده ای دارید راهنمایی کنید که چطور میتونم در عرض یک سال الی یک سال و نیم پولمو دوبرابر کنم.بیشتر دلم میخواد کاسبی ای باهاش راه بندازم که ماهانه در امد ازش داشته باشم.تهران هم زندگی میکنم.فقط الان بخاطر وقت کمی ک دارم در شرایطی نیستم ک کاری رو انتخاب کنم ک ریسکش بالا باشه و سود نکنم و خودم ب تنهایی باسد از پس خرید خودم بربیام.خیلی ممنون میشم اگر واقعا کمک فکری بتونید بهم بکنید.در ضمن مهارت فروشندگی رو هم دارم اما ی کاری باشه ک مردونه نباشه چون دخترم.
پاسخ ها
امیر اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
با سلام و عرض ادب
شاید بهتر باشه که سرکار موجودی ریالی خود را در بانک سپرده گذاری کرده و با تخصص خودتون که اشاره شد در یکی از فروشگاههای معتبر شهر به کار مشغول شوید ، اولا" سرمایه اولیه اتان را که همه موجودی خودتون هست رو از اذبین رفتن نجات داده و سودی را نیز دریافت خواهید نمود و دوم آنکه از حقوق دریافتی هر چقدر هم پائین باشد حتما" پس انداز خواهید نمود ، برخی اوقات کار نکردن درآمدش بیشتر از کار کردن است
باتقدیم احترام ، اسلامی
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1395/05/25
با سلام به همه دوستان من تو کار صنعت آلومینیوم هستم.الان اوضاع و شرایط کاری رو به رکود هستش و از اونجایی که کارم فقط بصورت چک هستش و چکهای برگشتی زیادی دارم و کلی طلب از مشتری و اینکه همیشه تو کار تولید بودم و علاقه دارمو خدارو شکر مشتری و سفارش کار دارم ولی دیگه با شرایط فعلی حاضر به ادامه تولید نیستم و به دنبال یه شغلی هستم با 100 میلیون سرمایه که بتونم افزایش سرمایه داشته باشم.لطعا راهنمایی نمایید.با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/05/27
سلام دوستان تعجب میکنم کسی برنامه نویس وشروع یک کسب و کار اینترنتی رو حتی تو نظرات هم نزاشته.............
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1395/06/04
با 40 میلیون تومان چیکار میشه کرد ؟ یا کجا میشه سرمایه گذاری کرد
اینم بگم که همین الان تو یه کاری زدم که بدون هیچ زحمتی ماهیانه 3 درصد سود میده بهم یعنی سالانه 36 درصد
حالا اگه دوستان پیشنهاد بهتری دارن مشتاق شنیدن هستم
پاسخ ها
رضا گیله مردی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
داداش منم اندازه خودت سرمایه دارم لطف کن منو راهنمایی کن تا ما هم یه سر و سامونی بگیریم.
Afghanistan
19:30 - 1395/06/05
سلام دوستان
اول باید بگم کاش از این سایت های که عملا به این موضوعات مربوط به کسب و کار با سرمایه های کم میپردازند بیشتر و جدی تر میبود چون به اشتراک گذاشتن ایده ها و تجارب خوب افراد میتونه باعث رونق کاروبارهای کوچک بشود. بنظر من بهترین راه کسب درآمد با پول کم اینه که به مانند شرکت های سهامی افراد سرمایه هاشونو رو هم بگذارند و یه بورد مدیریتی تشکیل بدهند البته تمام جوانب سنجیده شود تا جلو کلاه برداری گرفته شود, به این ترتیب چون افراد از استانهای مختلف عضو استند متوانند با هماهنگی اجناس در استان های دیگر که فروش بیشتری دارد و اعضای دیگر در آنجا زندگی میکنند بفروش برسانند, خلاصه اگر روشی ایجاد شود که این افراد علاقمند به سرمایه گذاری بتوانند با هم کار کنند میشه خیلی کارها کرد چون ظرفیت وجود داره یکی تخصص داره یکی سرمایه داره یکی ملک داره یکی بیکاره وقت داره ...... به امید موفقیت همه دوستان
United States
16:40 - 1395/06/06
هی خدا،،اینجا فقط گفتن چ کنیم چ نکنیم،،پس ایدها کو:-(
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1395/06/09
سلام خدمت همه
من 19سالمه و دانشجوی ترم اخر رشته برق هستم از دانشگاه ازاد ما میدونم که کار نیست و مدرکم رو باید در بشکه بزارم من 10_15 تومن سرمایه دارم اینجا تو شهر ما جمعیت زیاد هست با اینکه خود شهر کوچیک هست من دنبال سود کلان نیستم فقط دنبال یه کارم که بتونم ازش نون در بیارم و هر چه زود تر تشکیل خانواده بدم اینجا خونه اجار کردن راحت هست ماهی 300 بیشتر نمیگیرن
حالا اگر چیزی بنظرتون میرسه که من بتونم باش یه کار راه اندازی کنم که ماهی دو تومن سود داشته باشه راهنماییم کنید مممنون
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1395/06/11
ولش کنید .. حالا یه چیزی گفت
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1395/06/16
40 تومن دارم.لیسانس مکانیک تموم کردم. اصلا کار مرتبطی نیست همش اشنا میخوان فقط و فقط حتی کار غیر مرتبط. چه کنم با اون سرمایه؟ بانک مانک نگید همین الانشم 20 درصد میگیرم از صندوق بانک. مبخوام کار کنم. مثل خیلیا هم هوای سود میلیونی اینا در سرم نیست.
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1395/06/26
سلام دوستان . بنظر شما با 70 میلیون چه کاری میشود راه انداخت . در ضمن من خودم کارمندم وقت کار کردن ندارم یه کاری میخام باشه که فقط سرمایه در گردش باشه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1395/06/31
سلام. تا اینجا نزدیک 400تا نظر بود که از ساعت 12 ظهر تا الان که ساعت 4 داشتم تک تک شو با دقت میخوندم و ایده های خوبو یادداشت کردم ممنونم از همه دوستان. منم خودم میخام یه 4 5 سال تو اداره کار کنم بعدش اگه بشه یه مغازه اجاره کنم توش لوازم آرایشی بفروشم، الان بعد 20 ماه کار کردن 10تومن پول پس انداز کردم که گذاشتم تو صندوق بانک 20 درصد سود میگیرم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
بورس
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1395/06/31
سلام
دوستان عزیزی که قصد راه اندازی یک کسب و کار رو دارید باید قبل از انجام هرک