۱۱۶۴۴۱۲
۱۲۳۳۳

محتوای حمایت‌شده

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

اگر با افتادگی پلک مواجه باشید، حتما برایتان سوال است که آیا بلفاروپلاستی بدون درد امکانپذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم بله، اما لازم است نکاتی را بدانید.

برترین‌ها: بلفاروپلاستی بدون درد یک روش درمان مناسب برای زیبایی پلک است. پلک‌ها قسمتی از صورت هستند که هم روی بینایی و هم زیبایی افراد تاثیر بسیار زیادی دارند. درواقع شایع‌ترین مشکل پلک‌ها نیز، افتادگی یا برآمدگی آن‌ها می‌باشد که در صورت بیشتر بودن حجم توده‌های چربی پلک ها، علاوه بر گرفتن زیبایی، جلوی دید را نیز می‌گیرند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که از این مسئله رنج می‌برید و به دنبال راهی برای بهبود وضعیت پلک هایتان هستید، بلفاروپلاستی بدون درد را امتحان کنید. اما بهتر است قبل از جراحی یا هر گونه اقدامی با یک پزشک متخصص مشورت داشته باشید. در ادامه توضیحات کامل تری را درباره جراحی پلک بالا و پایین ارائه خواهیم داد.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی اورانوس - با مجوز رسمی وزارت بهداشت

برای مشاوره اینجا کلیک کنید.

بلفاروپلاستی بدون درد چیست؟

بلفاروپلاستی یک روش مناسب و بدون درد جهت از بین بردن چربی‌های اضافی پلک‌های چشم می‌باشد. شاید دو مشکل شایع پلک‌ها، افتادگی پلک بالا و برآمدگی پلک بالا بر اثر چربی زیاد باشد که قطعا زیبایی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. حتی این وضعیت حس ناخوشایندی را به افراد می‌دهد و روی اعتماد به نفس و انگیزه آن‌ها نیز تاثیرات منفی دارد. اما امروزه با استفاده از روش‌های مدرن و پیشرفته می‌توان این مشکلات را رفع نمود که این فرآیند در کلینیک‌ها و با بی حسی موضعی انجام می‌شود. شاید روش‌های درمانی بسیار زیادی وجود داشته باشد؛ اما بلفاروپلاستی یکی از بی نظیرترین روش‌هایی است که نتیجه بسیار مطلوبی هم خواهد داشت. چه بسا اینکه این روش حتی بدون درد و عوارض می‌باشد.

برای خارج کردن چربی و توده‌های چربی اضافی نیز، ابتدا یک برش ظریف در چین پلک بالا و داخل پلک پایین ایجاد می‌کنند که البته روش برش‌ها در دو پلک متفاوت خواهد بود. در نتیجه بافت چربی اضافی و پوست اضافی را بر می‌دارند. این عمل حدود ۱-۲ ساعت طول می‌کشد که نتیجه آن خلق زیبایی و حذف چربی اضافی و حالت پیری چهره شما می‌باشد.

بهترین روش بلفاروپلاستی بدون درد

بلفاروپلاستی بدون درد همان جراحی زیبایی پلک‌های بالا و پایین است. اما نکته مهم عدم احساس درد در حین جراحی می‌باشد. بسیاری از کاربران به دنبال جراحی هستند که حتی پس از عمل نیز درد کمی را با خود به همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که بلفاروپلاستی به دو روش جراحی با تجهیزات پزشکی با ایجاد برش و روش لیزر انجام می‌شود. شاید از نظر شما جراحی لیزر بهتر و کم درد‌تر باشد؛ اما اینگونه نیست. چرا که بلفاروپلاستی بدون درد به میزان مهارت پزشک و تبحر او در زمینه جراحی، ایجاد برش‌ها و حتی تجویز دارو‌های بعد از جراحی بستگی دارد.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

اگر شما روش جدید و پیشرفته‌ای که توسط لیزر انجام می‌شود و قطعا برش‌های کمتری نیز دارد را در یک کلینیک سطح پایین توسط یک شخص تازه وارد انجام دهید، قطعا درد بیشتری احساس خواهید کرد. حتی ممکن است عواقب بدی هم داشته باشد. پس اگر به دنبال بلفاروپلاستی بدون درد هستید، ابتدا یک کلینیک معتبر پیدا کنید که بهترین جراح پلک، عمل جراحی پلک‌ها را برای شما انجام دهد. البته یک کلینیک خوب باید خدمات بسیار مفید و استانداردی را نیز ارائه دهد که مشاوره قبل از جراحی قطعا یکی از خدمات مهم آن به شمار می‌رود.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی اورانوس - با مجوز رسمی وزارت بهداشت

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

clinic.oranoos@

انواع جراحی بلفاروپلاستی بدون درد

جراحی پلک، شامل دو نوع جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین می‌باشد. این جراحی‌ها اگرچه هر دو به روش بلفاروپلاستی انجام می‌شوند، اما تفاوت‌های بسیار ریزی بایکدیگر دارند و قطعا نوع برش‌ها و اندازه آن‌ها در جراحی نمونه‌ای از تفاوت‌ها است.

 • جراحی پلک بالا

در بسیاری مواقع بنابر دلایل مختلفی، پلک بالایی دچار افتادگی می‌شود. حال این افتادگی زیبایی چشمان شما و حتی صورتتان را بهم می‌ریزد. افرادی که دچار افتادگی پلک شده اند، قطعا صورت آن‌ها حالت بی روح و کم حوصلگی به خود می‌گیرد که این اصلا خوشایند نیست. علت این نوع مشکلات معمولا ناشی از پیری، جم شدن چربی و یا بروز سانحه‌ای و ... می‌باشد. مهمترین مزیت این روش این است که شما جلوی انسداد بینایی را می‌گیرید و زیبایی در اولویت دوم شما قرار می‌گیرد. پزشکان متخصص برای انجام بلفاروپلاستی بدون درد ابتدا از بی حسی موضعی استفاده می‌کنند تا شما به هنگام جراحی هیچگونه دردی را احساس نکنید. معمولا مدت زمان این جراحی نیز حدود یک ساعت است که قطعا نتایج آن دائمی خواهد بود.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

 • جراحی پلک پایین

جراحی پلک پایین نیز همانند جراحی پلک فوقانی می‌باشد. اما همانگونه که اشاره شد این پلک نیز تحت تاثیر عواملی، چون جمع شدن چربی، پیری و کیسه های چربی به وجود می‌آید. بالا آمدگی پلک پایین نیز زیبایی را به شدت کاهش می‌دهد و حتی در صورت بزرگ شدن جلوی دید را می‌گیرد. اما بلفاروپلاستی بدون درد بهترین روش درمانی است که شما می‌توانید با کمک آن چنین مشکلاتی را رفع کنید. این بالا آمدگی شما را زشت‌تر و پیرتر نشان می‌دهد که قطعا این مسئله برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد. روش جراحی پلک پایین همانند پلک بالایی، به صورت سرپایی می‌باشد و نیازی به بستری شدن بیمار ندارد. قبل از انجام جراحی ابتدا پزشک با بی حسی موضعی پلک هایتان را بی حس می‌کند. گاهی به دلیل برش‌های زیاد در جراحی کبودی و تورم به وجود می‌آید که تا ۲ هفته ادامه خواهد یافت.

نامزد‌های بلفاروپلاستی بدون درد

بلفاروپلاستی بدون درد یک روش جراحی برای حذف توده‌های چربی دو پلک می‌باشد. اما همه افراد می‌توانند از جراحی پلک استفاده کنند؟ خیر، چرا که این روش جراحی برای استخراج چربی‌های اضافی بالا یا پایین چشم‌ها است و تنها افرادی می‌توانند از آن استفاده کنند که مستعد جراحی باشند. تمامی افرادی که پلک بالای آن‌ها در اثر تجمع چربی دچار افتادگی شده و حتی کسانی که پلک پایین آن‌ها نیز بالا آمدگی دارد. اما برای جراحی چه شرایطی باید داشته باشید.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

 • باید بالغ و حدود ۳۰ سال سن داشته باشید.
 • سیگار و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
 • وضعیت جسمانی ثابتی داشته باشید.
 • دچار افتادگی پلک بالا یا پایین یا هر دو شده باشید.
 • پلک‌ها یا چشم‌های شنا دارای عفونت فعال یا بیماری جدی چشم نباشد.

هزینه بلفاروپلاستی بدون درد

هزینه بلفاروپلاستی می‌تواند بسته به عوامل مختلفی از جمله روشی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، میزان تخصص جراح و کلینیکی که در آن درمان می‌شوید بستگی داشته باشد. برای تخمین دقیق‌تر هزینه بلفاروپلاستی، باید به متخصص جراحی پلک مراجعه کنید تا متخصص پس از معاینه چشم‌های شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد و هزینه را مشخص کند.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

نکته لازم به ذکر این است که اگر جراحی پلک به منظور درمان، برای کسانی که افتادگی پلک، بینایی آن‌ها را دچار اختلال کرده، باشد در اینصورت بیمه هزینه آن را خواهد پرداخت. اما اگر بلفاروپلاستی بدون درد به منظور زیبایی انجام شود، بیمه تعهدی در قبال هزینه‌های آن نخواهد داشت.

کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی اورانوس - با مجوز رسمی وزارت بهداشت

 • جراحی پلک با روش میکروسرجری (جراحی ظریف و بی درد)
 • استفاده از ریزترین نخ برای بخیه
 • استفاده از دارو‌های بی حسی موضعی بدون هیچ عارضه‌ای

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

خدمات دیگر

 • کاشت ابرو با تراکم بالا و کاملاً طبیعی و ماندگاری تا همیشه بدون درد و بیهوشی
 • لیفت صورت بدون جراحی با استفاده از نخ‌های لیفت مجوزدار بدون درد
 • ساکشن غبغب و بوکال فت
 • تزریق ژل، تزریق چربی، بوتاکس
 • مزوفیلر (مزوژل/جالپرو/ پروفایلو)
 • هایفوتراپی (اولتراپی)
 • مزوتراپی

برای مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۴

۰۹۹۰۲۳۴۵۶۷۷

۰۹۱۲۰۳۳۶۲۷۶

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

clinic.oranoos@

drshohreh_b@

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ، مجتمع سبز، پلاک ۱۴۸، طبقه ۵، واحد ۶۳

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج