۱۱۷۱۴۰۱
۱۲۳۸۰
۱۲۳۸۰

محتوای حمایت‌شده

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

لیفت و جوانسازی از بهترین راه‌ها برای جوان‌تر دیده شدن چهره شما هستند. اگز از ساکنین کرج هستید، لیفت و جوانسازی صورت در کرج برایتان اهمیت زیادی دارد. هزینه جوانسازی در کرج چقدر است؟

برترین‌ها: بدون تردید پوست صورت یکی از مهم‌ترین دلایل زیبایی و جذابیت به شمار می‌آید، اما مشکل اینجاست که همین عامل زیبایی، به عنوان آسیب پذیر‌ترین بخش بدن نیز شناخته می‌شود، به طوری که کوچکترین عاملی می‌تواند زیبایی ظاهری صورت را به خطر بیندازد. برای مثال اگر صورت انسان مدت زمان طولانی در معرض آلودگی قرار بگیرد یا نور خورشید بیش از حد به صورت شخص برخورد کند، پوست شادابی و تازگی خود را از دست داده و پیری زودرس نمایان می‌شود. البته در نظر داشته باشید عوامل متعددی همچون استرس، تغذیه‌ی نامناسب و افزایش سن نیز در کاهش طراوت پوست اثرگذار خواهند بود. از دست رفتن طراوت صورت و مشاهده‌ی چین و چروک‌های به وجود آمده و افتادگی پوست، سبب می‌شود که روحیه و اعتماد به نفس فرد از بین برود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

از گذشته تا کنون علم پزشکی پیشرفت‌های چشمگیری داشته و در زمینه‌ی جوانسازی و زیباتر شدن پوست، روش‌های مختلفی را ایجاد کرده است، یکی از این روش‌ها لیفت صورت بوده که خود به بخش‌های مختلفی نیز تقسیم می‌شود. در این مقاله قصد داریم شما را با لیفت و جوانسازی صورت در کرج آشنا کنیم تا طراوت و زیبایی صورت خود را به دست آورید، پس این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

جهت مشاوره رایگان با کلینیک پارسیس در کرج کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

دلیل انجام لیفت و جوانسازی صورت در کرج

پوست صورت به مرور زمان و با افزایش سن شادابی و طراوت خود را از دست می‌دهد؛ همچنین به علت عوامل محیطی و تغذیه‌ی نادرست، چربی‌های زیر پوستی از بین رفته و پوست به شل شدگی دچار می‌شود. این عامل، افتادگی پوست در کنار چشم‌ها و گوشه‌ی لب‌ها را افزایش می‌دهد، به طوری که آثار پیری صورت بیش از قبل نمایان می‌شود.

اگر به افتادگی و شل شدگی پوست دچار شدید، به شما پیشنهاد می‌دهیم لیفت و جوانسازی صورت در کرج را در اولویت خود قرار دهید، زیرا با استفاده از روش‌های متنوع لیفت صورت، پوست شما را بالا کشیده و حالت شل شدگی آن را از بین می‌برد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۰

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۱

مزایای لیفت و جوانسازی صورت در کرج

لیفت و جوانسازی صورت در کرج از مزیت‌های بسیاری برخوردار می‌باشد که عبارتند از:

۱. پوست صورت را نسبت به قبل سفت‌تر کرده و حالت شل شدگی آن را از بین می‌برد.

۲. طراوت و زیبایی پوست را حفظ می‌کند.

۳. چین و چروک‌های نواحی مختلف صورت را به طور کامل از بین برده و جوانی و جذابیت پوست را افزایش می‌دهد.

۴. غبغب و پوست اضافه در ناحیه‌ی غبغب را از بین می‌برد.

۵. چون عوارض جانبی آن بسیار کم است روش ایمنی و مطمئنی محسوب می‌شود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌ای بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

parsis.clinic@

روش مناسب برای لیفت و جوانسازی صورت در کرج

برای اینکه مطلع شوید چه روشی برای از بین بردن افتادگی صورت شما مناسب‌تر است باید به پزشک مربوط مراجعه کنید، زیرا پزشک پس از معاینه‌ی دقیق و بررسی پوست صورت، مناسب‌ترین روش را تشخیص داده و به شما اعلام می‌کند. پزشک با توجه به عواملی همچون سن، نوع پوست و میزان افتادگی بهترین روش لیفت را به شما معرفی می‌کند؛ پس به شما توصیه می‌کنیم روش معرفی شده‌ی پزشک را در اولویت خود قرار دهید تا نتیجه‌ی بهتری کسب کنید.

در نظر داشته باشید لیفت صورت با جراحی، مشکلات زیادی به همراه دارد؛ همچنین از عوارض جانبی بیشتری برخوردار بوده و طول درمان آن به مدت زمان بیشتری نیازمند می‌باشد؛ زیرا در این روش جراح بیمار را کاملا بی هوش کرده و برای مدتی در بیمارستان و خانه بستری می‌کند.

روش‌های لیفت و جوانسازی بدون جراحی به بیهوشی نیاز ندارند، زیرا پزشک در مواردی که لازم باشد از بی حسی موضعی استفاده می‌کند. در نظر داشته باشید بی حسی موضعی نگران کننده نمی‌باشد، زیرا پس از مدت زمان کوتاهی اثر آن به طور کامل از بین می‌رود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

لیفت و جوانسازی صورت در کرج اگر بدون جراحی انجام شود، دیگر به دوره‌ی نقاهت نیاز نمی‌باشد، زیرا بیمار می‌تواند بعد از جلسات درمانی فعالیت‌های عادی و روزانه‌ی خود را ادامه دهد، بنابراین پزشکان روش‌های لیفت صورت با جراحی را تجویز نمی‌کنند، مگر در صورتی که پوست به قدری آسیب دیده باشد که با روش‌های بدون جراحی درمان نشود.

به طور کلی لیفت و جوانسازی صورت در کرج، روش‌های متفاوتی را شامل می‌شود که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • هایفوتراپی
 • تزریق ژل یا چربی
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت با نخ
 • کربوکسی تراپی
 • فرکشنال RF

هریک از این روش ها، کاربرد‌های مختص به خود را دارا بوده و برای افراد مختلفی اثربخش خواهد بود، بنابراین اینکه کدام یک از این روش‌ها برای پوست شما مناسب می‌باشد باید توسط پزشک مربوط اعلام شود.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

برخی از روش‌های لیفت و جوانسازی صورت در کرج

هایفوتراپی: اگر از تزریق و آمپول هراس دارید، هایفوتراپی مناسب‌ترین روش برای شما در نظر گرفته می‌شود، زیرا در این روش با متمرکز کردن امواج فرا صوت، لیفت صورت انجام می‌پذیرد. در روش هایفوتراپی، امواج فرا صوت به عمیق‌ترین لایه‌های پوستی نفوذ کرده و با تحریک کلاژن پوستی، چین و چروک‌های صورت را به طور کامل بر طرف می‌کنند.

لازم به ذکر است هایفوتراپی ایمن بوده و عوارض جانبی بسیار کمی به همراه دارد، اما در بازه‌ی زمانی مرتب، به تمدید نیازمند می‌باشد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

تزریق ژل یا چربی

یکی از روش‌های لیفت صورت، تزریق ژل یا چربی می‌باشد. در نظر داشته باشید تزریق ژل با تزریق بوتاکس تفاوت دارد؛ زیرا تزریق ژل برای پر کردن چین و چروک‌های صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال برطرف کردن خط لبخند و خطوط پیشانی و از بین بردن چین و چروک‌های کنار لب و چشم توسط تزریق ژل انجام می‌شود.

لازم به ذکر است ژل‌ها انواع مختلفی را شامل می‌شوند، بنابراین ماندگاری و میزان اثربخشی آن‌ها متفاوت خواهد بود. پزشک با بررسی نوع پوست، سن بیمار و میزان آسیب دیدگی، نوع ژل تزریق شده را مشخص می‌کند.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از مشهور‌ترین روش لیفت به شمار می‌آید، پزشک در این روش بوتولینوم را به نواحی مورد نظر تزریق کرده تا از آشکار شدن چین و چروک‌های صورت جلوگیری به عمل آورد، به بیان دیگر می‌توان گفت پزشک برای برطرف کردن عیب‌های صورت و پیشگیری از چین و چروک‌های مورد نظر، تزریق بوتاکس را انتخاب می‌کند.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

در نظر داشته باشید لیفت و جوانسازی صورت در کرج تنها به این سه مورد خلاصه نشده و موارد بیشتری را شامل می‌شود.

تزریق ژل یا چربی بهتر است یا تزریق بوتاکس؟

هر یک از این تزریقات با اهداف خاضی انجام می‌پذیرند. اگرچه هدف اصلی همه آن‌ها جوانسازی پوست است، اما از تزریق بوتاکس بیشتر برای از بین بردن چین و چروک و از تزریق چربی و ژل بیشتر برای حجم‌دهی صورت استفاده می‌شود. پس نمی‌توانیم روشی را برتر از روش دیگر بدانیم.

کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس

کلینیک تخصصی پارسیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با مجهزترین و مدرنترین تجهیزات و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و برجسته‌ترین متخصین و کادر پزشکی در حوزه پوست، زیبایی، لیزر، کاشت مو، جوانسازی و تناسب اندام به عنوان کلینیکی پیشرو و معتبر در ایران و خاورمیانه فعالیت دارد.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در این کلینیک درای تاییدیه FDA آمریکا (سازمان غذا و دارو) و همین طور CE اروپا و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

هدف بنیانگذاران این مجموعه ارائه خدماتی شایسته و با کیفیت و منطق بر علم روز پزشکی به شما همراهان عزیز برای رسانیدن شما به آنچه ایده آلتان است می باشد.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۰

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۱

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌ای بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

parsis.clinic@

لیفت و جوانسازی صورت در کرج و هزینه آن

کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، جنب خیابان ٢٢٣، ساختمان سهند، طبقه ٤

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج